19 geriausių fotografų „WordPress“ papildinių 2020 m

Geriausi „WordPress“ įskiepiai fotografams


Ar ieškote būdo gražiai parodyti savo nuotraukas savo svetainėje? Jei naudojate „WordPress“, yra daugybė papildinių, kurie padės jums pridėti savo nuotraukas ir jas rodyti internete.

Šiame straipsnyje mes atrinkome 19 geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų fotografams, kad padėtume jums lengvai atrasti tinkamą jūsų svetainės papildinį..

Mes taip pat sukūrėme populiarių ir geriausių „WordPress“ papildinių, naudingų kiekvienai svetainei, sąrašą. Jūs taip pat turėtumėte juos patikrinti.

1. „Envira“ galerija

envira-gallery-wordpress-plugin

„Envira“ galerija yra geriausias rinkoje esantis „WordPress“ galerijos papildinys. Papildinys suteikia galimybę greitai sukurti visiškai reaguojančias vaizdų galerijas, vaizdo įrašų galerijas ir nuotraukų albumus. Jis pateiktas su paprasta ir lengvai naudojama vilkimo sąsaja, todėl galite lengvai pasidaryti galerijas nenaudodami jokio kodo.

„Envira“ galerija siūlo gražių, iš anksto pastatytų galerijos šablonų rinkinį, kuris padės akimirksniu pritaikyti galerijos išvaizdą. Sukūrę vaizdų galerijas, galite jas suskirstyti į albumus, rūšiuoti pagal žymas ir pridėti viršelio nuotraukas.

Kitas puikus „Envira“ galerijos bruožas yra giluminis susiejimas ir puslapių sudarymas, kuris leidžia jūsų galerijas padaryti ypač SEO draugiškomis. „Envira“ galerija yra puikus įskiepis fotografijoms parodyti.

2. Vienatvė

atskiras žodis „WordPress-Slider-plugin“

Skaidrės leidžia jums nuostabiai parodyti savo nuotraukas savo svetainėje. Nesvarbu, ar pridedate viso pločio, ar mažo dydžio slankiklius, galite pridėti gražių animacijų ir elegantiškai parodyti savo nuotraukas. „Soliloquy“ yra geriausia darbo priemonė.

Tai geriausias „WordPress“ slankiojantis papildinys rinkoje. Tai leidžia sukurti visiškai reaguojančius ir mobiliesiems pritaikytus slankiklius, kurie puikiai atrodo visų tipų ekranuose ir įrenginiuose. Naudodami „Soliloquy“, galite naudoti paprastą nuvilkimo įrankį, kad vos keliais paspaudimais sukurtumėte gražius vaizdų ir vaizdo įrašų slankiklius..

Komplekte yra daugybė funkcijų, įskaitant slankiojančius šablonus, dinaminius slankiklius, produktų slankiklius, viso ekrano „lightbox“, importavimo galimybes iš „Flickr“, „Instagram“ ir dar daugiau. Tai puikus įskiepių fotografų įskiepis, skirtas parodyti savo darbus platesnei auditorijai.

3. „WooCommerce“ fotografija

internetinė prekyba, fotografija, papildinys, skirtas fotografams

„WooCommerce Photography“ yra dar vienas „WordPress“ nuotraukų papildinys, skirtas profesionaliems fotografams. Tai yra „WooCommerce“ papildinio plėtinys, todėl jums reikės įdiegti pagrindinį „WooCommerce“ papildinį jūsų svetainėje. Tada galite lengvai įdiegti šį plėtinį ir pradėti pridėti savo nuotraukų savo svetainėje.

„WooCommerce Photography“ padeda tvarkyti ir parduoti savo nuotraukas renginiams ar kaip meno kūrinius. Naudodami papildinį galite lengvai įkelti savo nuotraukas, nustatyti parduodamas nuotraukas ir leisti vartotojams lengvai jas įsigyti savo poreikiams.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite sukurti visiškai reaguojančias internetines fotografijos parduotuves, kurios gerai prisitaiko prie bet kokio tipo ekrano, įskaitant stalinius, nešiojamuosius ir mobiliuosius telefonus. Trumpai tariant, tai puikus fotografijos el. Prekybos papildinys, kuris padeda ir fotografams, ir klientams.

4. Parduokite laikmenas

parduoti-laikmeną-papildinį-nuotraukai

Parduoti laikmenas yra dar vienas puikus „e-commerce“ fotografijos papildinys, skirtas „WordPress“. Tai padeda parduoti nuotraukas, vaizdo įrašus ir atspaudus atskirai arba kaip prenumeratos planus. Parduodami ir siunčiami nuotraukų atspaudai galite naudoti jų plėtinį „Reprints“, kuriame pateikiamos visos jums reikalingos funkcijos.

Naudodamiesi papildiniu „Parduoti laikmeną“, per kelias minutes galite sukurti nuostabias vaizdų galerijas klientams, renginius ar susijusias temas. Galite importuoti vaizdus iš „Lightroom“ ar „Aperture“ ir supaprastinti savo darbo eigą. Be to, galite masiškai įkelti nuotraukas naudodamiesi įkėlimo ir nuleidimo funkcija, taip pat masiškai redaguoti.

Be to, naudodamiesi „Sell Media“ įskiepiu, galite apsaugoti mūsų paveikslėlių galerijas slaptažodžiu, sudaryti kainų grupes ir nuolaidų kodus.

5. „EWWW Image Optimizer“

EWWW Image Optimizer

Greitis yra labai svarbus jūsų svetainės SEO, taip pat ir vartotojo patirtis. Jei savo svetainėje pridėjote daug didelės apimties vaizdo failų, tai gali sulėtinti jūsų svetainę, o tai, savo ruožtu, gali pakenkti jūsų svetainės SEO ir vartotojo patirčiai. Turite įsitikinti, kad visi jūsų vaizdai yra optimizuoti.

Štai kur EWWW Image Optimizer ateina patogu. Tai puikus „WordPress“ vaizdo optimizavimo papildinys. Papildinys automatiškai optimizuoja jūsų įkeltų vaizdų kokybę ir užtikrina, kad jūsų vaizdai būtų mažiausios apimties ir geriausios vaizdo kokybės. Taip pat galite optimizuoti visus jau pridėtus vaizdus ir konvertuoti vaizdus į geriausią failo formatą.

Naudodamiesi „EWWW Image Optimizer“ galite pasirinkti tobulai pritaikytą pikselių glaudinimą arba didelio suspaudimo parinktis, kurios vizualiai nėra prarastos. Visų pirma, jis palaiko bet kurio papildinio įkeltus ir sukurtus vaizdus.

6. „WPForms“

„WPForms“

Kontaktinės formos yra būtinos visų tipų svetainėms, įskaitant fotografijos svetaines. Naudodamiesi kontaktine forma vartotojams galite lengvai susisiekti su jumis ir pateikti jų atsiliepimus. „WPForms“ teikia geriausią sprendimą, kaip pridėti kontaktinių formų į savo svetainę.

Tai geriausias ir patogiausias susisiekimo formos papildinys rinkoje. Jis pateikiamas kartu su intuityvia formavimo sąsaja, nukelta ir nuleidžiama, ir daugybe naudingų formų laukų, leidžiančių lengvai ir greitai sukurti formas. Jau neminint, kad jame yra iš anksto parengta formos forma, kurią reikia pradėti nuo jūsų pirmosios formos. Dažniausiai pavyzdžių forma tinka jūsų poreikiams, todėl galite tiesiog išsaugoti ir naudoti.

Naudodami „WPForms“ galite sukurti paprastą kontaktinę formą arba sudėtingesnes formas, tokias kaip užsakymo formos, mokėjimo formos ir prenumeratos formos. Sukūrę formas galite lengvai jas pridėti į savo svetainę. Papildinys teikia Pridėti formą mygtuką savo įrašų redagavimo priemonėje, kad galėtumėte lengvai įterpti savo formą žinutėse ir puslapiuose.

7. „MonsterInsights“

monsterinsights-plugin-WordPress

Tinklalapių analizė yra labai svarbi kuriant pagrįstas verslo strategijas ir didinant jūsų verslo mastą. Turėdami išsamius duomenis ir metriką apie savo svetainės lankytojus / klientus ir jų elgesį jūsų svetainėje, galite priimti pagrįstus savo svetainės rinkodaros sprendimus.

„WordPress“, „MonsterInsights“ leidžia lengvai sekti visą savo svetainės lankomumą ir rinkti metriką, kuria galima patobulinti savo svetainę. Tai yra geriausias „Google Analytics WordPress“ papildinys, kurį galite panaudoti stebėdami visą svarbią informaciją apie savo vartotojus ir jų sąveiką su jūsų fotografavimo svetaine. Galite sužinoti, iš kur yra jūsų vartotojai, kas jiems patinka, kuriuos puslapius jie dažniausiai lankosi, kokias nuorodas jie spustelėja ir pan.

Be to, galite lengvai sekti nuotraukų atsisiuntimą ir pardavimus. Naudojant el. prekybos priedas, galite gauti išsamius duomenis apie jūsų atliktus pardavimus, surinktas bendras pajamas, konversijų rodiklius, geriausius produktus ir dar daugiau.

8. „BirchPress“

birchpress-wordpress-plugin

„BirchPress“ yra geriausias „WordPress“ paskyrų rezervavimo papildinys. Tai padeda jums lengvai sukurti rezervavimo formas ir įtraukti jas į savo „WordPress“ svetainę. Naudodamiesi užsakymo forma galite leisti vartotojams patikrinti jūsų prieinamumą ir rezervuoti susitikimus arba atlikti rezervacijas internetu.

Jei esate profesionalus fotografas, galite naudoti šį papildinį norėdami internete pateikti savo dienos tvarkaraštį, kad jūsų klientai galėtų rezervuoti susitikimus idealiam laikui. Užsakymo formos padidina jūsų galimybes gauti daugiau apmokamų projektų.

„BirchPress“ yra daugybė nuostabių funkcijų, tokių kaip kalendoriaus sinchronizavimas su „Google“ kalendoriumi ir galimybė importuoti jūsų susitikimus, el. Pašto pranešimai, priminimai, kai paskyra užsakyta, ir galimybės priimti mokėjimus.

9. „OptinMonster“

„optinmonster-wordpress-plugin“

„OptinMosnter“ yra puiki rinkodaros priemonė bet kokio pobūdžio verslo svetainėms. Tai geriausias „WordPress“ švino kartos papildinys, padedantis greičiau augti el. Pašto adresams ir sustiprinti el. Pašto rinkodaros strategijas. Naudodamiesi „OptinMonster“, galite sukurti lengvai konvertuojamas optines formas ir jas strategiškai parodyti savo svetainėje, kad surinktumėte daugiau potencialių klientų.

Papildinys pateikiamas kartu su gražiai suprojektuotų „optin“ formos šablonų rinkiniu, kurį galite naudoti greitai pradėdami kurti formas. Galite nustatyti tokius konvertuojančius optinius kaip „Exit-Intent®“ technologija ir konvertuokite savo apleistus lankytojus į prenumeratorius. Be to, tai leidžia kurti kelių tipų formas, pvz., Iššokančius langus, slankiąsias juostas, viso ekrano pasveikinimo kilimėlius, Tinklo atnaujinimas, ir tt.

Sukūrę išplėstinį el. Pašto sąrašą, galite išsiųsti patrauklius el. Laiškus savo el. Pašto adresų sąrašo nariams ir padidinti savo nuotraukų pardavimą.

10. „Wordfence“

wordfence

Bet kokio tipo svetainėms saugumas kelia didžiausią susirūpinimą. Jei saugosite savo svetainę nuo įsilaužėlių ir nepageidaujamų reklaminių žinučių, galite bet kada nukentėti dėl visos jūsų svetainės sugedimo ar svarbių duomenų praradimo. Dabar, norėdami jus išgelbėti nuo nelaimės, kurią sukėlė saugumo ataka, yra papildinys: „Wordfence“.

„Wordfence“ yra galingas „WordPress“ saugos papildinys, skirtas apsaugoti ugniasienę ir nuskaityti kenkėjiškas programas. Ugniasienė nustato ir blokuoja visą kenksmingą srautą ir apsaugo jūsų svetainę nuo užkrėtimo. Kenkėjiškų programų skaitytuvas tikrina jūsų „WordPress“ pagrindinius failus, temas ir papildinius, ar nėra kenkėjiškų programų, netinkamų URL, SEO šlamšto, kodo injekcijų ir kt., Ir nedelsdamas praneša apie bet kokią grėsmę, jei aptinka tokią..

Be to, joje yra apsauga nuo žiaurios jėgos išpuolių, komentarų šlamšto filtras, užblokuojantys užpuolikus pagal IP, pagrindinio kompiuterio vardą, vartotojo agentą ar šalį.

Taip pat patikrinkite mūsų vadovą, kaip užtikrinti aukščiausią „WordPress“ saugumą.

11. Lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

lengvas skaitmeninis parsisiuntimas

„Easy Digital Downloads“ yra galingas „WordPress“ el. Prekybos papildinys, padedantis parduoti skaitmeninius produktus. Šį papildinį galite naudoti norėdami parduoti visų tipų skaitmeninius produktus, pvz., Paveikslėlius, meno kūrinius, el. Knygas ir „WordPress“ papildinius. Tai suteikia jums galingų funkcijų, leidžiančių lengvai tvarkyti savo skaitmeninių gaminių parduotuvę.

Naudodamiesi lengvais skaitmeniniais atsisiuntimais, galite leisti klientams vienu metu nusipirkti kelis atsisiuntimus, naudodamiesi pirkinių krepšelio sistema. Be to, galite nustatyti mokesčių tarifą, nustatyti nuolaidų kodus, sukurti savo klientų duomenų bazę ir sekti visas mokėjimo operacijas.

Papildinys yra labai naudingas fotografams, nes jis padeda jiems lengvai parduoti savo nuotraukas.

Skaityti daugiau:Geriausi „WordPress“ el. Prekybos papildiniai iki 2020 m.

12. W3 bendras talpykla

W3 bendra talpykla

Kalbant apie „WordPress“ greitį, talpyklos kaupimas yra pagrindinis sprendimas. Talpyklos išsaugojimas gali padėti pagerinti jūsų puslapio įkėlimo greitį ir bendrą svetainės našumą, taip pat SEO. Kaip talpyklos papildinys, W3 bendra talpykla siūlo galingų funkcijų rinkinį, kuris pagreitins jūsų fotografavimo svetainę.

„W3 Total Cache“ yra greičiausias ir geriausias „WordPress“ talpyklos ir našumo papildinys. Papildinys padeda pagerinti jūsų svetainės įkėlimo laiką, išsaugodamas atmintyje, diske ar CDN visus jūsų svetainės aspektus, įskaitant puslapius, įrašus, „JavaScript“, CSS, informacijos santraukas ir kt..

Be to, jis teikia skaidrų turinio pateikimo tinklo (CDN) valdymą su medijos biblioteka, temos failais ir pagrindiniais „WordPress“ failais, kad padidintų jūsų serverio našumą. Tai būtinas fotografavimo svetainės papildinys, nes vaizdai dažnai sulėtina „WordPress“.

13. BJ tingus krūvis

„BJ-tingus krovimas-„ WordPress “papildinys

Nustačius tingų vaizdų įkėlimą „WordPress“, tai gali padėti žymiai pagerinti jūsų puslapio įkėlimo greitį. Kai įgalinsite tingų įkėlimą, svetainė įkels vaizdus tik tada, kai vartotojas nuslinks iki konkretaus vaizdo. Taigi, tai sutaupo pralaidumą ir pagreitina jūsų puslapį.

BJ tingus krovinys įskiepis padeda pridėti tinginio įkėlimo funkciją į savo fotografijos svetainę. Jis pakeičia visus jūsų skelbiamus vaizdus, ​​miniatiūras, „Gravatar“ atvaizdus ir turinį rėmeliais su vietos žymekliu ir įkeliamas tik tada, kai vartotojas nuslinka į konkrečią vaizdo vietą. Taip pat tingus įkelia vaizdo įrašus iš „YouTube“, „Vimeo“ ir kt.

Kadangi savo fotografijos svetainėje pridėsite daugybę vaizdų, šis papildinys yra būtinas papildinys, kad būtų galima greičiau spartinti svetainę.

14. CDN įgalintuvas

„cdn-enabler-wordpress-plugin“

CDN reiškia turinio pristatymo tinklą. Tai visame pasaulyje paplitęs serverių tinklas, pristatantis talpykloje kauptą statinį turinį jūsų svetainės lankytojams iš artimiausios CDN serverio vietos. Kadangi CDN teikia statinį turinį iš artimiausio serverio, jūsų svetainė įkeliama greičiau, nei įprastai, jei ką tik įkeltumėte iš savo kompiuterio.

Taigi, norėdami susieti savo svetainės turinį su CDN teikėju, galite naudoti papildinį CDN įgalintuvas. Tai padeda be vargo integruoti CDN su „WordPress“ svetaine.

Papildinį sukūrė „KeyCDN“ teikėjas, todėl jis su juo integruotas. Jei naudojate kitus CDN teikėjus, tokius kaip „MaxCDN“, „Rackspace“, „Amazon“ ir kt., Galite naudoti „W3 Total Cache“ CDN modulį.

15. Atkurkite miniatiūras

atnaujinti miniatiūras-„WordPress“ įskiepį

Atkurkite miniatiūras yra labai naudingas įskiepis fotografams. Tai leidžia atkurti visų miniatiūrų dydžius vienam ar daugiau vaizdų savo medijos bibliotekoje. Tai automatizuoja ankstesnių įkėlimų miniatiūrų atkūrimo procesą naujo dydžio miniatiūromis.

Tai naudinga, jei per medijos nustatymus pakeitėte esamo miniatiūros dydį. Tada, naudodamiesi šiuo įskiepiu, galėsite atkurti senas miniatiūras naujose dimensijose ir atsikratyti „nuotraukų nėra“ problemų. Tai naudinga, kai perjungiate savo svetainę į naują temą, kurioje naudojamos skirtingo dydžio miniatiūros.

Atnaujinti miniatiūras palengvina miniatiūrų atkūrimo procesą, todėl tai yra tikrai naudingas papildinys dinaminiams fotografams, mėgstantiems pakeisti savo svetainės dizainą.

16. Vaizdo valdiklis

paveikslėlis-valdiklis-„WordPress“ papildinys

Jei norite pridėti nuotraukų prie savo svetainės šoninių juostų ar bet kurios valdikliui paruoštos srities, Vaizdo valdiklis yra jums tinkamas papildinys. Vaizdo valdiklis yra paprastas „WordPress“ papildinys, leidžiantis valdikliu pridėti vaizdų į šoninės juostos sritį.

Galite lengvai nuvilkti atvaizdo valdiklį į bet kurią šoninę juostą ar valdikliui parengtą sritį ir pertvarkyti pagal savo norus, vilkdami ir numesdami. Tada galite pasirinkti vaizdą iš savo „WordPress“ laikmenų bibliotekos arba įkelti jį iš savo kompiuterio ir išsaugoti. Tai viskas, ką turėsite padaryti norėdami pridėti vaizdą šoninėje juostoje.

Įskiepis naudoja vietinę „WordPress“ laikmenų tvarkyklę, norėdamas pridėti vaizdo valdiklius į savo svetainę.

17. Neatsargumas

„imsanity-wordpress-plugin“

Neatsargumas yra nemokamas „WordPress“ papildinys, skirtas automatiškai sumažinti jūsų vaizdo dydį. Galite sukonfigūruoti maksimalų plotį, aukštį ir kokybę, kad įkeltų vaizdų būtų jūsų svetainėje. Taigi, kai bendraautoris įkelia didesnį nei apibrėžtas dydis atvaizdą, jis automatiškai keičia jo dydį iki sukonfigūruoto dydžio ir pakeičia pradinį vaizdą.

Be to, tai leidžia masiškai keisti dydį, kad pasirinktinai pakeistumėte anksčiau įkeltų vaizdų dydį, kad atlaisvintumėte vietos diske.

Naudodamiesi lengvais savo svetainės vaizdais, galite sutaupyti svetainės pralaidumo ir taip pat žymiai pagerinti svetainės įkėlimo greitį. Tai labai naudingas papildinys fotografams.

18. „WordPress SEO“ pagal Yoast

Mielių SEO

SEO yra svarbus visų tipų tinklalapiams, norint įgyti daugiau natūralaus srauto ir lojalių klientų. Atsižvelgiant į didėjantį paieškos sistemų populiarumą, geresnis reitingas paieškos rezultatų puslapiuose yra tikrai svarbus.

Mielių SEO yra geriausias rinkoje esantis „WordPress“ SEO įskiepis. Tai padeda jums optimizuoti savo fotografijos svetainę, kad ji būtų geriau įvertinta paieškos rezultatuose. Tai leidžia jums optimizuoti savo puslapius pridedant metažymas, pagrindinius raktinius žodžius, svetainės schemą, socialinius metaduomenis ir dar daugiau.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, pateikiame išsamią „Yoast SEO“ apžvalgą.

19. „Pinterest Pin Button“

„pinterest-pin-it-button-wordpress-plugin“

„Pinterest“ yra viena populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų ir puiki vieta dalintis nuotraukomis. Leisdami svetainės lankytojams susieti jūsų vaizdus, ​​galite palengvinti nuotraukų pasidalinimą su platesne auditorija ir nukreipti socialinį srautą į savo svetainę.

„Pinterest It Buttton“ įskiepis padeda pridėti Prisek tai mygtukai jūsų svetainės vaizduose, kad vartotojai galėtų juos prisegti prie savo „Pinterest“ paskyrų lentų. Galite parodyti „Pin It“ mygtuką paveikslėlio užraše, žinutėse ir puslapiuose.

„Word It“ mygtuko parametrus galite tinkinti taip, kaip norite, naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį. Papildinys yra tikrai naudingas fotografams, nes jis padeda susieti jūsų svetainės nuotraukas su didesne auditorija, naudojant „Pinterest“.

Nepraleiskite šio vadovo, kaip sukurti sėkmingą dovaną savo fotografijos svetainėje, kad padidintumėte savo sekėjų skaičių.

Tai viskas. Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ papildinius fotografams. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų geriausių „WordPress“ apklausos priedų sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map