7 geriausi „WordPress“ nukreipimo puslapio papildiniai, kurie konvertuoja (2020 m.)

geriausi „WordPress“ nukreipimo puslapio papildiniai


Ar norite sukurti nukreipimo puslapį, kuriame daug konvertuojama? Geriausias pasirinkimas yra naudoti „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinį, nes tai lengva ir, be abejo, tobula. Nesvarbu, kokį techninių įgūdžių lygį turite, galite iš karto išmokti naudoti nukreipimo puslapio papildinį ir sukurti puslapį taip, kaip norite.

Šiame straipsnyje palyginsime kelis geriausius „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinius, kad padėtume nustatyti, kuris iš jų labiausiai tinka jūsų poreikiams.

„WordPress“ nukreipimo puslapio papildinio svarba

Pirmiausia aptarsime, kas yra nukreipimo puslapis. Paprastai tariant, tai yra internetinis puslapis (paprastai vienas puslapis), kuriame norite, kad jūsų tikslinė auditorija nusileistų, pamatytų jūsų turinį ir imtųsi tam tikrų veiksmų, pavyzdžiui, įsigytų produktą, užsiprenumeruotų savo sąrašą ir pan..

Nukreipimo puslapiai padeda patraukliai parodyti ir išryškinti vieną konkretų produktą ar paslaugą. Tinkamai suprojektuoti nukreipimo puslapiai greitai pritraukia vartotojų dėmesį ir paragina juos atlikti veiksmus, kuriuos norite atlikti. Daugeliu atvejų nukreipimo puslapiai naudojami kaip konvertavimo įrenginiai.

Taigi, kaip sukurti nukreipimo puslapį?

Tada jums reikia „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinio. Turėdami nukreipimo puslapio papildinį, galite lengvai sukurti nukreipimo puslapius, kuriuose daug konvertuojamos vertės, net jei nesate patyręs. Daugelis nukreipimo puslapio papildinių siūlo „drag and drop“ sąsajas, kad sukurtų puslapį, kartu su daugybe iš anksto sukurtų šablonų, iš kurių galite rinktis.

Taip pat patikrinkite: Populiariausias „WordPress“ puslapių kūrimo priemonė

Be to, dauguma šių papildinių siūlo nukreipimo puslapio elementus ir turinio blokus, pavyzdžiui, raginimus veikti (CTA) mygtukus, formas, antraštes, rodomus vaizdus, ​​vaizdo įrašus, nuorodas ir tt, kad galėtumėte greitai sukurti nukreipiančius nukreipimo puslapius..

Ar jums tikrai reikia nukreipimo puslapio papildinio?

optinmosterio-švino karta

Priklauso.

Sukūrę nukreipimo puslapį galite susiaurinti lankytojų dėmesį į jūsų reklamuojamą kampaniją, kad padidintumėte konversijų skaičių, pvz., Prisiregistruotumėte gauti naujienlaiškius, įsigytumėte naują produktą ir pan..

Nukreipimo puslapis gali būti puikus pasirinkimas jei įsigyjate potencialių klientų iš išorinių šaltinių pavyzdžiui, mokama kampanija, informacinių biuletenių reklama, nukreipimo šaltiniai ir kt.

Bet jei norite konvertuoti esamus svetainės lankytojus kurie atsiduria jūsų svetainėje dėl bet kokios priežasties, pvz., skaito tinklaraščio įrašą, tada galbūt norėsite naudoti 2 žingsnių optin, o ne nukreipimo puslapį..

2 žingsnių optin yra kampanija, leidžianti bet kurį vaizdą ar nuorodas paversti iššokančiuoju. Kai lankytojas spustelėja nuorodą, pasirodo iššokantis puslapis, kuriame prašoma užsiprenumeruoti ar nusipirkti.

Kadangi iššokantysis langas pasirodo tame pačiame puslapyje, jis pašalina natūralų kritimą, kuris dažniausiai nutinka, kai lankytojai nukreipiami į kitą nukreipimo puslapį, kad jis atliktų veiksmą.

„OptinMonster“ yra geriausias potencialių klientų generavimo įrankis, nes jis leidžia greitai ir lengvai sukurti daugybę kampanijų, įskaitant 2 žingsnių optiną. Galite sukurti vizualiai patrauklias „optin“ formas naudodami vilkimo elementą.

Geriausia yra tai, kad kartu su nukreipimo puslapio papildiniu galite naudoti „OptinMonster“, kad dar labiau padidintumėte konversijas.

Perskaitykite mūsų išsamią „OptinMonster“ apžvalgą.

Pradėkite dirbti su „OptinMonster“ jau šiandien!

1. Bebras statybininkas

bebras-statybininkas-wp-papildinys

„Beaver Builder“ yra bene geriausias „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis lengvai kurti „WordPress“ nukreipimo puslapius be jokio kodavimo. Tai suteikia paprastą nuvilkimo sąsają, kurioje galite sukurti tinklalapį maišant ir derindami turinio blokus, valdiklius ir išplėstinius elementus..

Komplekte yra dešimtys nuostabių nukreipimo puslapio šablonų, todėl jums ne visada reikia pradėti nuo nulio. Galite pasirinkti iš patraukimo nukreipimo puslapio šablono, pridėti turinio ir paskelbti visiškai naują puslapį. Lengvas žirnis!

Be to, galite išsaugoti savo dizainą kaip šablonus ir pakartotinai naudoti juos savo svetainėje arba eksportuoti, kad galėtumėte naudoti kitoje svetainėje.

Naudoti „Beaver Builder“ papildinį yra labai paprasta, nes jis pateikiamas naudojant vidinį redaktorių. Redaktorius leidžia jums pritaikyti visus elementus realiu laiku tiesioginėmis peržiūrėmis tiesiogiai spustelėjus elementą. Jei norite pakeisti nukreipimo puslapio antraštę, galite ją spustelėti ir tiesiogiai įvesti.

„Beaver Builder“ temos suderinamos su „WordPress“. Tai galima naudoti kaip „WordPress“ temą ir kaip papildinį.

Perskaitykite mūsų išsamią „Beaver Builder“ apžvalgą.

Pradėkite nuo „Beaver Builder“ šiandien!

2. Elementorius

elementor-wordpress-page-builder-plugin

„Elementor“ yra dar vienas populiarus „WordPress“ puslapių kūrėjas, skirtas kurti bet kokio tipo tinklalapius, įskaitant nukreipimo puslapius. Tai galima tiek nemokama, tiek ir „premium“ versija, todėl prieš pirkdami „premium“ versiją, galite visiškai išbandyti nemokamą versiją.

Jame yra greita ir pradedantiesiems pritaikyta tiesioginio redagavimo sąsaja puslapiams kurti. Galite naudoti „Elementor“ tempimo ir kritimo elementus, taip pat numatytuosius „WordPress“ valdiklius.

Be to, jame yra daugiau nei 300 gražiai suprojektuotų šablonų, tinkančių nukreipti puslapius į bet kurią nišą. Galite pasirinkti šabloną, greitai pakeisti turinį originaliu ir paskelbti. Be to, galite išsaugoti savo dizainą kaip šablonus ir naudoti juos savo svetainėje, taip pat kitose svetainėse.

„Elementor“ turi reaguojančius dizaino valdiklius, skirtus staliniams kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams nukreipti nukreipimo puslapius kurti atskirai. Naudodami šią funkciją galite pasirinkti, koks ir kaip puslapis turėtų būti rodomas skirtinguose įrenginiuose.

Pradėkite nuo „Elementor“ šiandien!

3. „Divi“ statybininkas

divų statybininkas

„Divi Builder“ yra galingas „WordPress“ puslapių kūrėjas pagal „Elegant Themes“. Statybininkas pristatomas kartu su dauguma jų populiariausių „WordPress“ temų. Jis taip pat suderinamas su visomis kitomis temomis ir papildiniais.

Įskiepis siūlo neribotas projektavimo galimybes ir yra vienas iš geriausių vartotojui patogių redagavimo sąsajų. Tai leidžia jums sukurti bet kokio tipo dizainą, kurį galite atvaizduoti, naudodami paprastą „drag and drop“ redagavimo sąsają.

„Divi Builder“ yra daugiau nei 20 gražių nukreipimo puslapio šablonų, kuriuos sukūrė profesionalūs „Elegant Themes“ dizaineriai. Galite naudoti vieną iš šių šablonų, kad akimirksniu sukurtumėte nukreipimo puslapį, nes tam reikia tik demonstracijos turinį pakeisti savo.

Papildinyje yra 46 subtiliai paruošti turinio moduliai, kurie yra svetainės sudedamosios dalys. Galite vilkti ir mesti šiuos modulius, suskirstyti juos pagal savo poreikius ir visiškai pritaikyti. Galite visiškai valdyti bendrą puslapio dizainą neliesdami vienos kodo eilutės.

Pradėkite nuo Divi šiandien.

4. Švininiai puslapiai

pagrindiniai puslapiai-nukreipimo puslapio įrankis

„Leadpages“ yra nuostabus „WordPress“ papildinys, leidžiantis greitai sukurti nukreipimo puslapius, kuriuose nėra didelio kodo. Jis turi paprastą, patogią nuvilkti sąsają nukreipimo puslapiams kurti ir tinkinti.

Papildinyje yra daugiau nei 150 profesionaliai suprojektuotų nukreipimo puslapių šablonų, skirtų skirtingoms pramonės šakoms. Turėdami tokį platų šablonų paketą, retai rasite tokį šabloną, kuris atitiktų tai, ką įsivaizdavote savo mintyse..

„Leadpages“ yra daugiau švino kartos programinė įranga, o ne paprastas nukreipimo puslapio kūrėjas. Yra šablonai, sukurti įvairioms kampanijoms, tokioms kaip el. Knyga, potencialių klientų rinkimas, „optin“, reklaminis, produkto nukreipimo puslapis ir kt. Pasirinkite kampanijos, kurią norite vykdyti, šabloną ir pradėkite tinkinti šabloną..

Be to, „Leadpages“ siūlo tiesioginį „Facebook“ skelbimų kūrimą, A / B testavimą, rinkodaros įrankių integravimą ir dar daugiau, kurie padės drąsiai ir stabiliai augti..

Pradėkite nuo „Leadpages“ šiandien.

5. „OptimizePress“

optimizavimas

„OptimizePress“ yra dar vienas galingas sprendimas optimizuotų „WordPress“ nukreipimo puslapių kūrimui. Jis galimas kaip tema ir kaip papildinys. Galite kurti ir redaguoti savo puslapius realiuoju laiku naudodami „LiveEditor“ sistemą ir plėsti savo verslą greičiau.

Jis visiškai reaguoja ir yra paruoštas mobiliesiems, todėl visi nukreipimo puslapiai bus automatiškai sinchronizuojami su bet kokiu įrenginiu. Jame yra daugiau nei 30 paruoštų šablonų, kad galėtumėte akimirksniu pradėti. Tiesiog redaguokite tekstą ir kitus turinio elementus, pridėkite papildomų elementų iš naršyklės „Element“ ir suprojektuokite savo gražų nukreipimo puslapį. Kaip lengva.

„OptimizePress“ turi daugiau nei 40 pasirinktinių elementų, skirtų jūsų puslapiui pridėti įvairias funkcijas. Galite išsamiai ištirti kiekvieno elemento tinkinimo parinktis, nes jie yra labai lankstūs.

Tai labai integruota su dauguma jūsų mėgstamų el. Pašto rinkodaros paslaugų, norint greitai ir lengvai atlikti rinkodaros kampanijas.

Be to, „OptimizePress“ taip pat leidžia kurti narystės svetaines nereikalaujant jokių papildomų papildinių. Galite apsaugoti savo turinį, kurti ir parduoti narystę ir lengvai priimti mokėjimus.

Pradėkite nuo „OptimizePress“ šiandien.

6. Netrukus „SeedProd“ Pro

greitai ateis-pro-by-seedprod

„Coming Soon Pro“, sukurtas „SeedProd“, yra puikus sprendimas greitai sukuriamų puslapių ir priežiūros režimo nukreipimo puslapių kūrimui. Jame yra galingos parinktys, leidžiančios sukurti dėmesį patraukiantį puslapį, ir užfiksuoti potencialūs klientai, kol jūsų visiškai sukurta svetainė pradės veikti.

Jame yra atgalinės atskaitos laikmatis, gražios prenumeratos formos, dalijimasis socialiniais tinklais, nukreipimo stebėjimas ir kt. Be to, jis yra giliai integruotas su visais pagrindiniais el. Pašto rinkodaros teikėjais, todėl sudaryti el. Pašto sąrašą yra paprasta..

Tai teikia puslapių kūrimą realiu laiku puslapiams kurti ir redaguoti. Tačiau tai nėra „front-end“ kūrėjas, kaip anksčiau paminėti papildiniai.

Papildinyje yra keletas naudingų priedų, tokių kaip nukreipimo puslapių priedas, Unsplash.com priedas, daugiakalbis priedas ir kt. Galite sukurti gražius nukreipimo puslapius naudodami priedus ir galimas temas..

Taip pat peržiūrėkite šį nuostabų geriausių „WordPress“ netrukus pasiekiamų papildinių sąrašą.

Pradėkite nuo „Coming Soon Pro“ šiandien.

7. „WordPress“ nukreipimo puslapiai (nemokamas papildinys)

„WordPress“ nukreipimo puslapiai

„WordPress“ nukreipimo puslapiai yra nemokamas sprendimas nukreipimo puslapių kūrimui, kad jūsų svetainės lankytojai taptų prenumeratoriais ir klientais. Sukurtas atsižvelgiant į įeinančią rinkodaros praktiką, papildinys suteikia jums galimybių konvertuoti daugiau potencialių klientų iš jūsų pritraukto srauto.

Papildinyje yra tiesioginio puslapio kūrimo priemonė, kad pakeitimus galėtumėte pamatyti iškart, kai juos atliksite. Pagrindinis papildinys pristatomas tik su keliais šablonais. Galite tiesiog pasirinkti šabloną ir pritaikyti jį.

papildinys taip pat leidžia stebėti ir sekti konversijų rodiklius. Be to, galite sukurti nukreipimo puslapius, juos klonuoti ir vykdyti A / B padalijimo testus.

Jei norite pridėti daugiau funkcijų ir funkcijų, yra papildomų priedų.
Pradėkite nuo „WordPress“ nukreipimo puslapių šiandien.

Geriausio „WordPress“ nukreipimo puslapio papildinio pasirinkimas

Visi šie 7 papildiniai yra puikūs dėl savo specifinių funkcijų rinkinių. Vis dėlto, jei jums reikia išskirti vieną iš geriausiųjų, tada reikia pasirinkti „Beaver Builder“.

„Beaver Builder“ pateikia dešimtys gražiai paruoštų nukreipimo puslapio šablonų ir lengvai naudojama sąsaja jiems tinkinti. Ji taip pat veikia su bet kuria tema ir papildiniais, todėl jums nereikia jaudintis pertvarkant visą svetainę, kad ji veiktų.

Taip pat patikrinkite: Paprasčiausias svetainių kūrėjas

Jei jums patiko šis straipsnis, taip pat galbūt norėsite sužinoti geriausius „WordPress“ švino kartos papildinius ir geriausias VOIP verslo telefono paslaugas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map