9 geriausi „WordPress“ duomenų vizualizacijos papildiniai (palyginti)

geriausi duomenų vizualizacijos papildiniai


Ar ieškote būdo, kaip įdomiau parodyti duomenis apie savo svetainę?

Tada galbūt norėsite patikrinti duomenų vizualizacijos papildinį. Duomenų vizualizacijos papildiniai padeda pateikti duomenis lentelių, diagramų, piktogramų, spalvotų diagramų ar net infografikų pavidalu..

Nors rinkoje yra šimtai parinkčių, neįmanoma išbandyti kiekvieno iš jų, kad pasirinktumėte tinkamą jūsų svetainei..

Štai kodėl mes sudarėme geriausių duomenų vizualizacijos papildinių sąrašą, kuriame yra ir „premium“, ir nemokamos parinktys.

Vizualinio duomenų pateikimo pranašumai

Duomenų pateikimas vaizdine forma gali turėti keletą privalumų. Štai keletas iš jų.

 • Vartotojai gali greičiau suvokti informaciją, per daug nesigilindami.
 • Tai supaprastina sudėtingus duomenis, kad būtų lengviau juos suprasti, palyginti su užgriozdintomis skaičiuoklėmis ir ataskaitomis.
 • Paprasčiau pavaizduoti kylančią tendenciją ir jos pokyčius laikui bėgant.

1. „WPForms“

„WPForms“ apklausa ir apklausų papildymas

„WPForms“ yra formų kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis per kelias minutes sukurti bet kokios formos savo svetainę. Galite ja naudotis Apklausos ir apklausos „addon“, kad sukurtumėte apklausas ir apklausas bei rezultatus pateiktumėte realiuoju laiku.

Kai vartotojas pateiks apklausą, galėsite pasiūlyti gražias ataskaitas su geriausiomis vizualizacijos galimybėmis. Tai gali būti diagrama, juostų diagramos, linijų diagramos (kurios gali būti vertikalios arba horizontalios) ir dar daugiau.

Tai taip pat siūlo keletą nuostabių formos šablonų, kurie padės greitai pradėti.

Sužinokite daugiau apie „WPForms“ čia.

2. Įmanomos formos

grėsmingos formos

„Foridable Forms“ yra dar vienas puikus formų kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis vos keliais paspaudimais sukurti bet kokio pobūdžio formas. Taip pat galite ją naudoti, norėdami pateikti duomenis diagramų, diagramų, statistikos ir kt. Forma iš savo formos įrašų.

Geriausia yra tai, kad galite naudoti surinktus duomenis arba importuoti, kad sukurtumėte gražius grafikus ir diagramas.

Be to, papildinys siūlo įvairius pritaikomus maketų dizainus ir formos šablonus. Kiekviena forma gali būti pritaikyta jūsų poreikiams, pridedant spalvą, apmušalą, apvadus ir dar daugiau. Be jokių komplikacijų taip pat galite importuoti ar eksportuoti savo sukurtą formą į savo svetainę arba iš jos.

Čia yra daugiau apie tinkamas formas.

3. Vizualizatorius Pro

„Visualizer Pro“, duomenų vizualizacijos papildiniai

„Visualizer Pro“ yra dar vienas nuostabus „WordPress“ duomenų vizualizacijos papildinys, kurį galite patikrinti. Naudodami šį papildinį galite lengvai sukurti visiškai reaguojančias ir pritaikomas lenteles bei diagramas, kad duomenys būtų pateikiami organizuotai ir patraukliai. Šias diagramas ir lenteles taip pat galima redaguoti naudojant „excel“ tipo redaktorių.

Jis siūlo 15 gatavų diagramų tipų. Taip pat galite automatiškai sinchronizuoti duomenis su neprisijungus naudojamais failais ar duomenų baze. Duomenis galite importuoti ir iš savo duomenų bazės. Šis papildinys suderinamas su įvairiomis naršyklėmis ir gerai atrodo visuose ekrano dydžiuose.

4. Vaizdinės lentelės formatavimas

vaizdinės lentelės formatavimo papildinys

„Visual Table Formatting“ yra papildinys, leidžiantis kurti lenteles duomenims rodyti. Kai pridėsite savo duomenis, galėsite lengvai juos pritaikyti pridėdami spalvų, kad jie atrodytų patraukliau.

Šios lentelės taip pat palaiko vaizdus ir nuorodas. Jame taip pat yra 15 iš anksto apibrėžtų lentelių stilių, todėl greitai ir lengvai pradėti naudoti.

5. WP duomenų lentelės

„wpDataTables“, duomenų vizualizacijos papildiniai

„WP DataTables“ yra vienas iš geriausių priedų, skirtų lentelėms ir diagramoms kurti. Sukūrę lentelę, galite lengvai ją pritaikyti naudodami priekinę arba foninę dalį, atsižvelgiant į tai, kas jums lengviau..

Jei norite, galite leisti vartotojams redaguoti įvestus duomenis. Tai netgi siūlo išplėstines parinktis, pvz., Sąlyginį formatavimą, išplėstinį filtravimą, stulpelių sumos apskaičiavimą ir tt. Dinaminėms diagramoms kurti galite naudoti kūrimo vedlius, tokius kaip „HighCharts“, „Chart.js“ ar „Google Charts“, ir tai leidžia grupuoti panašias eilutes kartu.

6. Duomenų lentelių generatorius

Duomenų lentelių generatorius, kurį sukūrė „Supsystic“, duomenų vizualizacijos papildiniai

Duomenų lentelių generatorius leidžia kurti reaguojamą ir visiškai tinkinamą lentelę ir diagramas be jokio kodavimo. Šis įskiepis geriausiai veikia kartu su „WooCommerce“.

Papildinys taip pat visiškai palaiko produkto atributus ir kategorijas. Taip pat prie lentelės galite pridėti stulpelių, kuriuose rodoma jūsų produktų suvestinė, galiojimo laikas, kaina, apžvalgos ir dar daugiau.

7. Inline „Google Spreadsheet Viewer“

duomenų vizualizacijos papildiniai

Su „Google“ skaičiuoklės peržiūros priemonė, „Google“ skaičiuoklėje, CSV faile, MYSQL duomenų bazėje ir kt. saugomus duomenis galite lengvai paversti gražia diagrama ar diagrama. Tai leidžia jums sukurti įvairių tipų diagramas, įskaitant lentelių diagramas, sričių diagramas, laiko juostų diagramas ir kt.

Savo duomenis taip pat galite konvertuoti į lentelę, kurioje tuo pačiu metu galima ieškoti ir rūšiuoti. Be to, galite pridėti tiesioginę savo PDF, XLS ar DOC failų peržiūrą.

8. Sniego gniūžtė

Sniego gniūžtė

Sniego gniūžtė yra dar vienas nuostabus papildinys, palengvinantis duomenų vizualizavimą „WordPress“. Naudodami šį papildinį galite įvairius savo duomenis rodyti vaizdais, vaizdo įrašais, interaktyviaisiais valdikliais, duomenų vizualizavimu ir dar daugiau.

Tai palaiko įvairius modulių tipus, tokius kaip juostų grafikai, scatterplots, palyginimo slankikliai, turinio lentelė ir kt.

Viskas! Tikimės, kad radote mūsų sąrašą geriausių „WordPress“ papildinių duomenų vizualizavimui. Jei jums patiko, galbūt norėsite patikrinti ir geriausius „WordPress“ svetainės stalo papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map