9 geriausi „WordPress“ failų įkėlimo papildiniai (palyginti)

Geriausi „WordPress“ failų įkėlimo papildiniai


Ar ieškote geriausio „WordPress“ failų įkėlimo papildinio?

Turėdami tinkamą „WordPress“ failų įkėlimo papildinį, galėsite leisti savo vartotojams įkelti failus iš programos „frontontend“ arba „backend“.

Šiame straipsnyje parodysime kelis geriausius „WordPress“ failų įkėlimo papildinius.

Geriausio „WordPress“ failų įkėlimo papildinio pasirinkimas

Kadangi yra dešimtys „WordPress“ failų įkėlimo papildinių, pasirinkti geriausius failų įkėlimo papildinius gali būti bauginanti. Turėtumėte ieškoti papildinio, kuris atitiktų jūsų reikalavimus ir yra lengvai naudojamas.

Renkantis failo įkėlimo papildinį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių:

 • Vartotojo įkėlimai: Leiskite vartotojams įkelti failus neprisijungdami prie jūsų svetainės.
 • Priedo failo tipas: Palaikykite kelis failų tipus, įskaitant įprastus ir išplėstinius failų plėtinius.
 • Failo įkėlimo dydis: Pasirinkite maksimalų leidžiamą failų įkėlimo dydį ir apribokite savo vartotojų, kad jie neįkeltų didelių failų.
 • Sandėliavimas: Pasirinkite saugyklos vietą, tokią kaip priegloba, trečiųjų šalių programas, pvz., „Google“ diską .

Pažvelkime į kelis geriausius „WordPress“ failų įkėlimo papildinius.

1. „WPForms“: Geriausias failų įkėlimo formos papildinys

„WPForms“

„WPForms“ yra labiausiai pradedantiesiems pritaikytas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys, leidžiantis sukurti „WordPress“ failo įkėlimo formą. Net „WordPress“ galite sukurti kelių failų įkėlimo formą.

Komplektuojama vilkimo ir formavimo formavimo priemonė, leidžianti pridėti ir tvarkyti laukus, mygtukus ir kitas parinktis, įkeltas į failą.

Pradėkite nuo „WPForms“ šiandien!

2. Failų įkėlimo tipai: Palaikykite papildomus failų tipus

failų įkėlimo tipai

Failų įkėlimo tipai yra nemokamas „WPForms“ papildinys, leidžiantis įkelti papildomų tipų failus į „WordPress“ svetainę. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ leidžia įkelti tik ribotą failų plėtinių skaičių dėl saugumo priežasčių.

Naudodami šį papildinį be jokių apribojimų galite įkelti bet kokius failų plėtinius į savo „WordPress“ laikmenų biblioteką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įtraukti į baltojo sąrašo tuos plėtinius į papildinio nustatymus, kuriuos norite įkelti į savo svetainę.

2. WP vartotojo frontendas: Geriausias „Frontend“ failų įkėlėjas

WP vartotojo frontendas

WP vartotojo frontendas yra nemokamas „WordPress“ papildinys, pateikiamas vartotojams su priekinių juostų prietaisų skydeliu, frontendų rengyklėmis ir failų įkėlėjais. Tai leidžia jūsų vartotojams atnaujinti savo profilius ir pateikti pranešimus iš pagrindinės programos.

Papildinys leidžia jūsų vartotojams pridėti failus ir įkelti atvaizdus savo žinutėse. Taip pat pridedama vilkimo ir formavimo formavimo priemonė bei realiojo laiko peržiūra, kad būtų galima lengvai nustatyti failų įkėlimo formas.

Pradėkite nuo „WP User Frontend“ šiandien!

3. „Ninja“ formos: dar vienas failo įkėlimo formos papildinys

„NinjaForms“

„Ninja Forms“ yra dar vienas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys, pateikiamas su vartotojams patogia ir lanksčia failų įkėlimo forma jūsų vartotojams.

Tai suteikia vientisą integraciją su populiariomis trečiųjų šalių saugojimo paslaugomis, kad būtų galima išsaugoti įkeltus failus. Tokiu būdu jums nereikės mokėti daugiau už svetainių prieglobos vietą.

Pradėkite nuo „Ninja Forms“ šiandien!

4. „Ajax Multi Upload“: sklandesniam įkėlimui

„Ajax“ kelių įkėlimas

„Ajax Multi Upload“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ failų įkėlimo papildinys. Kartu pateikiami pasirinktiniai filtrai, vaizdo keitiklis, vieno ar kelių failų įkėlimas ir dar daugiau.

Naudodami „Ajax“ funkciją, vartotojai įgys sklandų failų įkėlimo procesą neįkeldami ar atnaujindami puslapį.

Pradėkite nuo „Ajax Multi Upload“ šiandien!

5. „WordPress“ failo įkėlimas: Nemokamas įkėlimo programos papildinys

WP failo įkėlimas

„WordPress“ failo įkėlimas yra nemokamas ir paprastas failų įkėlimo papildinys. Šį papildinį galite naudoti norėdami gauti failų priedus iš savo vartotojų.

Papildinys leidžia jūsų vartotojams įkelti failus iš bet kurio puslapio, įrašo ar šoninės juostos. Norėdami pamatyti failo įkėlimo mygtuką, jums tereikia naudoti trumpąjį kodą, kur tik norite.

Pradėkite nuo „WordPress“ failų įkėlimo šiandien!

6. WP papildomų failų tipai: Palaiko kelis failų plėtinius

WP papildomo failo tipas

WP papildomų failų tipai yra numatytosios „WordPress“ failo įkėlimo parinkties plėtinys. Tai palaiko daugybę skirtingų tipų failų plėtinių, todėl vartotojai gali įkelti bet kurį failą į „WordPress“ laikmenų biblioteką.

Jis taip pat veikia su kitais failų įkėlimo papildiniais, kad išplėstų funkcijas. Galite įdiegti papildinį ir iškart pradėti siųsti failus.

Pradėkite nuo WP papildomų failų tipų šiandien!

7. „WooCommerce“ vilkimas & „Drop Uploader“: „WooCommerce“ įkėlėjas

„WooCommerce“ nuvilkimo ir perkėlimo programa

„WooCommerce“ vilkimas & „Drop Uploader“ yra naudingas „WordPress“ failų įkėlimo papildinys, skirtas el. Prekybos svetainėms. Tai labai naudinga, jei norite leisti vartotojams įkelti neseniai pristatytų produktų nuotraukas. Tokiu būdu vartotojai gali pranešti apie bet kokias pristatymo problemas.

Papildinys naudoja „Ajax“ failams įkelti neatnaujindamas puslapio. Papildinį lengva naudoti, todėl jo nustatymui nereikia kodavimo.

Pradėkite nuo „WooCommerce Drag“ & „Drop Uploader“ šiandien!

8. „WP Media File Manager“: geriausias aplankų įkėlimo programos papildinys

„WP Media File Manager“

„WP Media File Manager“ yra galingas „WordPress“ įkėlimo programos papildinys, leidžiantis įkelti savo svetainės aplankus ir efektyviai juos valdyti. Papildinys sukuria aplankus jūsų „WordPress“ laikmenų bibliotekoje.

Naudodami integruotą failų plėtinio funkciją, „WordPress“ taip pat galite įkelti konkrečių plėtinių failus.

Pradėkite naudotis „WP Media File Manager“ jau šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią „WordPress“ failų įkėlimo papildinį. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip sukurti „WordPress“ failų įkėlimo formą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map