[Ekspertų pasirinkimas] 18 geriausių „WordPress“ įskiepių rinkodaros specialistams

geriausi „WordPress“ įskiepių pardavėjai


Ar ieškote geriausių „WordPress“ papildinių rinkodaros specialistams? Nesvarbu, ar esate naujokas rinkodaroje, ar senas profesionalas, turėdami tinkamą papildinių rinkinį, galite pagerinti žaidimą ir padidinti jūsų sėkmės tikimybę. Nuo žudikų nukreipimo puslapių kūrimo iki SEO tobulinimo mes tiksliai žinome, kokių įrankių jums reikia.

Štai kodėl šiame straipsnyje mes pasidalysime 18 geriausių „WordPress“ rinkodaros priedų. Paruoškite paspaudžiamąjį pirštą, nes norėsite visų šių dalykų!

1. „OptinMonster“

optinmonsteris

Jei lankytojai nedelsdami palieka jūsų nukreipimo puslapius, kad daugiau niekada nebebūtų matomi, tada jums reikalingas papildinys „OptinMonster“. Tai yra vienas iš geriausių „WordPress“ priedų, pateiktų rinkodaros specialistams, sąraše dėl pateisinamos priežasties. Pasiruoškite pabučiuoti atsisveikindami su dideliu atmetimo rodikliu!

Naudodama patentuotą „Exit-Intent®“ technologiją, „OptinMonster“ dalijasi patrauklia optino forma, nes lankytojai ketina spustelėti jūsų svetainę, paversdami ją abonentais, klientais ar stebėtojais..

„OptinMonster“ leidžia jums sukurti nuostabias optines formas, kurias galite lengvai sujungti su savo mėgstama el. Pašto rinkodaros tarnyba ar CRM programine įranga, paversdami ją absoliučiai geriausiu švino kartos įrankiu rinkoje. Šis papildinys sumažins jūsų atmetimo rodiklį, padidins jūsų vartotojų įsitraukimą ir siųs el. Pašto prenumeratas per stogą!

Pradėkite naudotis „OptinMonster“ šiandien!

2. „WPForms“

wpformos

Kiekvienai svetainei reikalinga kontaktinė forma, ypač jei ką nors reklamuojate. Taigi kodėl gi nepasinaudojus geriausiu kontaktinių formų įskiepiu rinkoje?

„WPForms“ leidžia lengvai kurti kontaktų formas naudojant intuityvų „drag and drop“ kūriklį. Jūsų klientai galės su jumis susisiekti lengvai.

Patogus mobiliesiems ir visiškai reaguojantis „WPForms“ papildinys atrodo nepriekaištingai vaizduojamas kiekviename įrenginyje. Savo formas galite įterpti į žinutes, puslapius ir bet kurias valdikliams paruoštas savo svetainės sritis.

Be kontaktinių formų, galite sukurti ir pasirinktines vartotojų registracijos formas, apklausas, apklausas ir dar daugiau!

Pradėkite naudotis „WPForms“ šiandien!

3. „MonsterInsights“

monsterinsights

Kiekvienas išmintingas rinkodaros specialistas žino „Google Analytics“ vertę. Bet ar žinojai, kad yra papildinys, „Google Analytics“ pateikiantis tiesiai „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje? Tas papildinys yra „MonsterInsights“.

Naudodami „MonsterInsights“ papildinį galite panaudoti visą „Google Analytics“ galią tiesiai iš savo svetainės pagrindinės programos. Galite niekuomet neišeiti iš savo svetainės, jei norite stebėti vartotojų įsitraukimą ir peržiūrėti išsamias ataskaitas.

Pradėkite naudotis „MonsterInsights“ šiandien!

4. Netrukus „SeedProd“ Pro

greitai ateis-pro-by-seedprod

Kodėl verta laukti, kad gautumėte laidus? Naudodamiesi „SeedProd“ sukurtu „Coming Soon Pro“, galite sukurti netrukus pritraukiantį dėmesį ir priežiūros puslapius, kurie leidžia jums surinkti prenumeratorius, net jei jūsų svetainė net nepradės veikti!

Šis įskiepis yra „privalomas turėti“ ir tikrai vienas iš geriausių „WordPress“ įskiepių rinkodaros įskiepių. Be prenumeratos formų, joje taip pat yra atgalinės atskaitos laikmatis, viešojo bendrinimo galimybės, nukreipimo stebėjimas ir dar daugiau.

Taip pat pridedami įvairūs priedai, skirti sukurti stulbinančius nukreipimo puslapius arba kurti daugiakalbius puslapius.

Pradėkite netrukus pasirodys „SeedProd“ šiandien!

5. Ištroškę filialai

ištroškę filialai

Optimizuokite savo svetainės uždarbio galimybes, užmaskuodami nuorodas per „ThirstyAffiliates“ papildinį. Tai puikiai tinka bet kuriai svetainei, tačiau ypač gerai veikia, jei turite tinklaraštį.

„ThirstyAffiliates“ turi viską, ko reikia, norint valdyti ir tvarkyti daugybę partnerių nuorodų. Taip pat galite pasirinkti susieti tam tikrus raktinius žodžius automatiškai.

Gausite statistines ataskaitas ir pranešimus apie 404 klaidas. „ThirstyAffiliates“ leidžia lengvai planuoti kitą rinkodaros strategiją.

Norite daugiau informacijos? Perskaitykite mūsų „ThirstyAffiliates“ apžvalgą!

Pradėkite nuo „ThirstyAffiliates“ šiandien!

6. Atgaivinkite senus pranešimus

Atgaivinti - seni - įrašai

Jei tvarkote tinklaraštį, „Atgaivinti senus pranešimus“ yra būtinas papildinys. Neleiskite, kad jūsų senesni tinklaraščio įrašai būtų švaistomi. Jie vis dar turi daug rinkodaros sulčių!

Naudodami „Atgaivinti senus įrašus“ galite automatiškai bendrinti senesnius tinklaraščio įrašus savo socialinės žiniasklaidos priemonėse, palaikydami juos apyvartoje. Kai nustatysite, tai atliks visą likusį darbą už jus. Tai puikus būdas išlaikyti nuoseklumą ir aktualumą internete.

Pradėkite nuo šiandien atgaivinkite senus pranešimus!

7. Plūduriuojanti socialinė juosta

Plaukiojantis socialinis baras

Neleisk, kad kaina tave apgautų. Šis 100 procentų nemokamas papildinys yra aukščiausios kokybės ir yra vienas iš populiariausių socialinės dalinimosi papildinių planetoje.

Jis yra lengvas ir pritaikytas greičiui. Be to, tai patogu pradedantiesiems ir be galo lengva nustatyti ir naudoti.

Mums patinka kintama socialinė juosta, nes ji netrukdo jūsų turiniui. Lankytojams slenkant žemyn, jis prilimpa prie puslapio viršaus, laikydamas jį nepastebimoje vietoje.

Jis integruojamas su „Twitter“, „Facebook“, „Google+“, „LinkedIn“ ir „Pinterest“.

Pradėkite nuo plūduriuojančio socialinio baro šiandien!

8. Bendri skaičiavimai

Bendri skaičiavimai

Kaip vienas iš geriausių socialinės žiniasklaidos papildinių rinkoje, „Shared Counts“ taip pat yra vienas iš mūsų geriausių „WordPress“ rinkodaros priedų..

Tai atitinka GDPR ir leidžia lengvai pridėti socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukus prie įrašų ir puslapių. Galite pasirinkti, ar rodyti akcijų skaičių, ar net rodyti kai kurių lankytojų, o ne kitų lankytojų skaičių. Tai labai lanksti.

Be to, skirtingai nuo kitų socialinės žiniasklaidos papildinių, „SharedCounts“ yra optimizuotas greitis ir nepablogins jūsų svetainės!

Pradėkite nuo bendro skaičiavimo šiandien!

9. Mielių SEO

yoast-seo

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra naudingas vieniems rinkodaros specialistams, o kitiems – nepalankus. Net rinkodaros specialistai, kurie naudojasi SEO pranašumais, ne visada mėgsta tai daryti. Tie, kurie to nesupranta, linkę to absoliučiai nekęsti.

Laimei, „Yoast SEO“ yra čia, kad išsaugotumėte dieną! Net jei jums nepatinka varginantis SEO pobūdis ar to nesuprantate, naudojant „Yoast SEO“ procesas tampa be vargo ir be galo paprastas. Tai papildinys, kurio reikia kiekvienam rinkodaros specialistui savo svetainėse.

Kaip geriausias pasaulyje SEO papildinys, „Yoast SEO“ yra gausu nuostabių funkcijų, peržengiančių paprastas žymas ir meta aprašymo langelius. Paleidus programą, jūsų bus paprašyta pasirinkti tikslinį raktinį žodį, užtikrinant, kad bus optimizuotas visas jūsų įrašas, o ne tik jūsų meta duomenys. O klasifikavimo sistema leidžia lengvai pasakyti, kai viską padarėte teisingai.

Pradėkite nuo „Yoast SEO“ šiandien!

10. Pavadinimas „Experiments Free“

pavadinimo eksperimentai nemokami

Ar kada norėjote atlikti A / B testus dėl savo titulų? Dabar gali! Pavadinimas „Experiments Free“, kaip matyti iš pavadinimo, yra visiškai nemokamas iš „WordPress“ papildinių saugyklos ir leidžia jums eksperimentuoti su savo pavadinimais, kad pamatytumėte, kas patraukliausia..

Tai nepaprastai paprasta naudoti ir užtikrinsite, kad galiausiai išsirinksite geriausią savo straipsnių pavadinimą.

Pradėkite nuo pavadinimo eksperimentų nemokamai jau šiandien!

11. „AdSanity“

reklama

Tvarkykite savo priglobtus reklamjuosčių ir tinklo skelbimus naudodami „AdSanity“.

„AdSanity“ sąsaja yra patogi pradedantiesiems ir galėsite greitai sukurti skelbimus!

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite visą „AdSanity“ apžvalgą!

Pradėkite naudotis „AdSanity“ šiandien!

12. „Envira“ galerija

„Envira“ galerija

Puošnūs vaizdai yra geros rinkodaros dalis. „Envira“ galerija suteikia jums galimybę tuos vaizdus rodyti naujais akį traukiančiais būdais.

„Envira“ galerija, kurioje yra įmontuota lengvai naudojama nuvilkimo sistema, leidžia pasirinkti, tvarkyti ir pažymėti nuotraukas keliais pelės paspaudimais. Taip pat galite vandenženklį pažymėti savo vaizdais, pridėti vaizdo įrašų ir kurti pasirinktinius socialinio bendrinimo mygtukus.

Norite daugiau informacijos? Perskaitykite visą mūsų „Envira“ galerijos apžvalgą!

Pradėkite nuo „Envira“ galerijos šiandien!

13. Bebras statybininkas

bebras statytojas

Vienas iš geriausių „WordPress“ puslapių kūrėjų papildinių „Beaver Builder“ leidžia be vargo kurti nukreipimo puslapius be jokių kodavimo įgūdžių. Vilkimo sąsaja leidžia maišyti ir derinti valdiklius, turinio blokus ir kitus išplėstinius elementus.

Turėdami daugybę šablonų, iš kurių galėsite pasirinkti, galėsite pasiruošti per kelias minutes. Tiesiog pridėkite savo turinį ir pasiruoškite parduoti.

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite mūsų išsamią „Beaver Builder“ apžvalgą.

Pradėkite dirbti su „Beaver Builder“ šiandien!

14. WP RSS kaupiklis

wp-rss-agregatorius

Nustatykite produktų puslapius importuodami filialų teikinius arba lengvai sukurkite automatinius tinklaraščių įrašus, naudodami „WP RSS Aggregator“.

Šis madingas mažas įskiepis supakuoja perforatorių ir akimirksniu paverčia jūsų „Amazon“ turinį iš „Amazon Associates“ ir kitų partnerių tinklų. Neabejotinai vienas iš geriausių „WordPress“ rinkodaros papildinių, prieinamų šiandien.

Pradėkite naudotis „WP RSS Agregator“ šiandien!

15. reSmush.it

resmushit

Suspauskite savo vaizdus naudodami „reSmush.it“ nepakenkdami jų kokybei.

Šis papildinys užtikrina, kad net labiausiai įkyrūs vaizdai nepablogins jūsų svetainės greičio ar per ilgai užtruks..

Norėdami dar daugiau patogumo, galite optimizuoti įvairius vaizdo failus. Jūs netgi galite optimizuoti vaizdus, ​​kuriuos jau naudojote senesniuose įrašuose ir puslapiuose!

Pradėkite nuo „reSmush.it“ šiandien!

16. Redaguoti srautą

taisyti-srautas

Jei esate turinio rinkodaros specialistas, turintis kelių autorių tinklaraštį, „Edit Flow“ yra jūsų norimas papildinys.

Redaguoti srautą galite nustatyti savo tinklaraštį, kad būtų galima pridėti pasirinktinių įrašų statulų, palikti redaktorių atsiliepimus tinklaraštininkams ir tvarkyti lengvai naudojamą redakcinį kalendorių. Tai puikus papildinys, užtikrinantis, kad laikotės tvarkaraščio ir nuolat atnaujinate.

Pradėkite nuo „Edit Flow“ šiandien!

17. Polldaddy

Polldaddy

„Automattic“ apklausa leidžia jums sukurti interaktyvias viktorinas, kad sudomintumėte savo svetainės lankytojus.

Galite pridėti vaizdų prie savo viktorinų ar net įterpti vaizdo įrašus iš „YouTube“.

Kaip rinkodaros specialistas, jūs privalote įvertinti išsamias savo svetainės lankytojų įsitraukimo ataskaitas. Be to, galite eksportuoti tas ataskaitas bet kokiu norimu formatu, įskaitant CSV, PDF, „Google“ dokumentus ir XML.

Pradėkite nuo „Polldaddy“ šiandien!

18. Pavadinimas ir nuorodų sąrašas

Pavadinimas ir be nuorodų nuorodoms

Visi žinome, kad „nofollow“ žymės puikiai tinka išorinėms nuorodoms. Deja, pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ neleidžia jums jų naudoti.

Štai kam skirtas „Pavadinimas“ ir „Nofollow for Links“! Naudodami šį papildinį galite greitai pridėti pavadinimą ir „nofollow“ parinktis prie savo „WordPress“ įterpiamosios nuorodos iššokančiojo lango. Kai tik hipersaitą įtrauksite į savo įrašus ar puslapių rengyklę, parinktis pasirodys. Pridėkite savo žymas pelės paspaudimu!

Pradėkite nuo „Nuorodų“ pavadinimo ir „Nofollow“ šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ papildinius rinkodaros specialistams.

Jei jums patiko šis įrašas, jums taip pat gali patikti mūsų palyginimas su geriausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map