Gerbiami temos kūrėjai, nustokite įklijuoti atsitiktinius kodo fragmentus funkcijose.php

Įsivaizduokite šį scenarijų, vienoje iš daugelio „WordPress“ mokymo programų svetainių rasite tikrai šaunų kodo fragmentą ir įklijuokite jį į savo temos „function.php“ failą.


Kodo fragmentas veikia taip, kaip reklamuojama, tada jūs išleisite savo temą pardavimui žinomoje temų prekyvietėje. Iš kepurės išsirinksime atsitiktinę ir eikime su … „ThemeForest“.

Staiga jūsų tema tampa tikrai populiari, nes gali būti, kad gausite daugybę akivaizdžiai naudingų „funkcijų“, kurias pateikėte temos pardavimo puslapyje. Dėl jūsų sėkmingos temos taip pat kyla nemažai palaikymo užklausų, daugiausia susijusių su įskiepių pažeidimais, naudojant jūsų temą.

Kaip tai atsitiko, įdomu? Galbūt taip yra todėl, kad aklai įklijavote atsitiktinius „WordPress“ kodo fragmentus į savo funkciją „ph.php “, net negalvodami apie galimas suderinamumo problemas.

Tikro gyvenimo pavyzdys

Taigi, aš bandžiau surasti kodo fragmentą, kuris ištrauktų visus pridedamus paveikslėlius iš įrašo ir automatiškai rodytų juos tame įraše. Galiausiai radau kodo fragmentą ant kamino perpildymo, įklijavo ją į savo funkcijų failą ir, atrodo, išsprendė problemą.

Pirma kodo eilutė buvo tokia:

add_filter (‘the_content’, ‘strip_shortcodes’);

Gerai, kad tai suveikė, aš apie tai nieko negalvojau. Vėliau bandžiau įterpti kontaktinę formą su trumpu kodu. Staigmena, kad tai neveikė, ir praleidau maždaug valandą bandydamas išsiaiškinti, kodėl. Jei iš tikrųjų perskaityčiau kodą, kurį įklijavau, būčiau žinojęs.

Tai buvo skirta kliento svetainei, o ne išleistai temai, todėl, laimei, man nereikėjo spręsti palaikymo užklausų dėl mano kvaila klaida.

Ką galvoja komercinio papildinio kūrėjai

Čia yra Carlo Hancocko („Gravity Forms“ kūrėjo) citata šia tema:

Palaikydami populiarųjį „Gravity Forms“ papildinį reiškia, kad matome daugiau nei nemažą dalį blogai užkoduotų temų. Viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduriame, yra temos, kurios nėra plėtojamos naudojantis geriausia praktika, dėl kurios kyla „Gravity Forms“ stiliaus problemos ir kai kuriais atvejais kyla konfliktai, dėl kurių „Gravity Forms“ neveikia tinkamai..

Didžiausias kaltininkas tokiose situacijose yra temos, kuriose yra kodo fragmentai, nukopijuoti ir įklijuoti iš mokymo programų svetainių. Atrodo, kad temos kūrėjai mano, kad vien todėl, kad kodo fragmentas buvo mokymo svetainėje, jis turi būti geras. Deja, ne visada taip yra, todėl šie blogi sprendimai sukelia galvos skausmą ir palaiko vartotojams problemas.

Norite apriboti galimybes susidurti su papildiniais, kuriuos sukelia prastai išplėtota tema? Jei norite paminėti kelis, laikykitės gerbiamų temų kūrėjų, tokių kaip „Press75“, „iThemes“, „Headway“ temos, „Organic“ temos, „WooThemes“ ir „StudioPress“. Nebijokite teminių prekyviečių, kuriose gali trūkti autoriaus patirties ir įgūdžių. Daugeliu atvejų jūs gaunate tai, už ką mokate.

Geriausia kodavimo praktika

Tikriausiai daugelio šių problemų galima išvengti „WordPress“ kodavimo standartai. Pavyzdžiui, jūs turėtumėte būti priešdėliodami savo funkcijų pavadinimus išvengti galimų konfliktų.

Jei susidursite su „Gravity Forms“ stiliaus problemomis, galbūt norėsite išvengti tam tikrų formos ir įvesties elementų antklodžių stilių ir vietoj to naudoti „WordPress“ numatytuosius ID parinkiklius didesnei formų formų formai..

Tai apima #searchform, #s, #searchsubmit paieškos laukelyje. Taip pat #commentform #author, #url, # email, #comment, #skelbti komentaro formą.

Išvada

Jei esate temos kūrėjas, o ne per daug gerai mokantis PHP, būkite atsargūs nukopijuodami ir įklijuodami šiuos kodo fragmentus į savo temą. Net jei nesate toks puikus PHP, prieš naudodamiesi juo, bent jau perskaitykite kodą ir pabandykite jį šiek tiek suprasti..

Pvz., Jei pastebėsite, kad trumpi kodai neveikia tinkamai, kodo eilutė, kurioje minima „strip_shortcodes“, gali būti susijusi su tuo..

Kartais man atrodo, kad „WordPress“ temos kūrėjai tiesiog įklijuoja atsitiktinius fragmentus į savo funkciją „ph.php “, kad jie galėtų įrašyti kitą„ funkciją “į savo temos pardavimo puslapius..

Nesu didelis tokio tipo idėjų gerbėjas, tačiau kyla įvairių argumentų dėl temų ir papildinių vaidmens „WordPress“ svetainėse, kuriuos išsaugoju būsimam įrašui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map