Kaip automatiškai pritaikyti nuolaidas „WooCommerce“ su kupono URL

kaip automatiškai taikyti nuolaidas internetinėje parduotuvėje


Norite sužinoti, kaip automatiškai pritaikyti nuolaidas „WooCommerce“ naudojant kuponų URL?

Automatinis nuolaidų pritaikymas naudojant kupono URL funkciją yra puiki galimybė tiems, kurie savo svetainėje organizuoja dovanų pirkimą ar specialų pasiūlymą, pavyzdžiui, nemokamus produktus ir kt. Įjungę šią funkciją, jūsų vartotojai gali praleisti visus ilgus gaminio įdėjimo į krepšelį procesus ir pritaikyti kodą rankiniu būdu išsiregistravimo metu..

Vietoj to, dabar jie gali tiesiog spustelėti kupono URL ir nusileisti tiesiai į krepšelį pridėtu produktu ir automatiškai pritaikant nuolaidą produkto kainai. Tai puikus pasirinkimas, jei norite reklamuoti produktą ar išsiųsti specialų pasiūlymą savo vartotojams per rinkodarą el. Paštu su kupono nuoroda ar kitomis rinkodaros strategijomis..

Tai jūsų klientams tampa patogu, nes jie neprivalo atsiminti kodo.

Šiandienos vadove parodysime, kaip automatiškai pritaikyti nuolaidų kuponus „WooCommerce“ naudojant kuponų URL.

Kada ir kodėl naudoti kupono URL savo svetainėje

Kupono URL naudojimas norint pasinaudoti nuolaidomis jūsų svetainėje gali turėti didelių pranašumų jūsų verslui. Ši funkcija ypač naudinga svetainėms, reklamuojančioms produktus pagal įvairias rinkodaros strategijas.

Įgalinę šią parinktį, vartotojams niekada nereikės įsiminti kupono ir įvesti jo rankiniu būdu. Daugelis vartotojų gali net atsisakyti krepšelio vien dėl to, kad neradę lauko, įklijuokite nuolaidos kodą.

Be jokios abejonės, ši funkcija leidžia lengvai padidinti pardavimus kuponais ir sumažinti atsisakymą nuo pirkinių krepšelio.

Pažvelkime, kaip įgalinti automatinį „WooCommerce“ nuolaidų pritaikymą naudojant kupono URL.

Kadangi norite sukurti savo el. Prekybos svetainės kuponą, darome prielaidą, kad jau turite aktyvuotą „WooCommerce“ papildinį savo svetainėje. Jei ne, štai kaip galite naudoti „WooCommerce“ norėdami sukurti internetinę parduotuvę.

1 veiksmas: Išplėstinių kuponų įdiegimas „WordPress“

Pirmasis žingsnis yra įdiegti ir suaktyvinti „Advanced Coupons“ papildinį jūsų svetainėje.

Išplėstiniai kuponai

Šis papildinys yra puikus šaltinis pažengusioms el. Prekybos svetainėms, norinčioms išplėsti numatytąją kupono funkciją, kurią teikia „WooCommerce“..

Naudodami šį papildinį galite greitai sukurti savo kupono kodą, įjungti automatinio pritaikymo funkciją, juos klonuoti, pranešti klientams apie sandorius ir nuveikti daug daugiau. Tai taip pat leidžia sugeneruoti kupono URL sukūrus kupono kodą.

Kai papildinys suaktyvintas ir įdiegtas, laikas sukurti savo kuponą.

2 veiksmas: automatiškai pritaikomo kupono su pažengusiais kuponais sukūrimas

Suaktyvinę „Advanced Coupons“ papildinį, galite pradėti kurti kuponą naudodamiesi juo. Tam eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir spustelėkite WooCommerce »Kuponai» Pridėti kuponą.

Pridėti naują kuponą

Dabar būsite nukreipti į naują ekraną, kuriame galėsite sukurti savo kupono kodą. Pirmame šio puslapio lauke pridėkite pavadinimą prie savo kupono. Jūsų klientai naudos šį kodą norėdami gauti nuolaidą. Po tuo lauku pridėkite aprašą prie savo kupono.

Čia galite pridėti išsamią informaciją apie savo kuponą, pavyzdžiui, taisykles ir nuostatas, minimalią ribą, kurią reikia naudoti kuponui įsigyti ir tt Tai palengvina jūsų vartotojams supratimą, kaip išpirkti kuponą..

Fiksuotas nuolaidos kuponas

Norėdami įgalinti automatinį kupono naudojimą naudojant kupono URL, turėsime sukurti konkretaus produkto kuponus. Sukurkime ją kurdami batus. Kai kuponas bus pavadintas ir aprašytas, slinkite žemyn savo puslapiu ir eikite į Kupono duomenys bendrųjų nustatymų skyrius.

3 žingsnis: Pasirinkite kupono sumą

Pagal Kupono duomenys , pamatysite kelis skirtukus. Spustelėkite Generolas skirtukas. Čia galite pasirinkti nuolaidos tipą. Norėdami įjungti konkretaus produkto kodą, turite pasirinkti Fiksuota krepšelio nuolaida parinktį iš išskleidžiamosios rodyklės.

fiksuotas krepšelio nuolaidos tipas

4 veiksmas: pasirinkite produktus, kad įgalintumėte automatinį kupono pritaikymą

Norėdami įgalinti tam tikrų produktų kupono URL funkciją, eikite į Pridėti produktą ir pridėkite gaminių naudodami + Pridėti produktą mygtuką.

Tada galite naudoti nurodytą lauką norėdami pridėti produkto, kurį norite pridėti, pavadinimą. Išplečiamajame meniu bus rodomi visi susiję produktai iš jūsų parduotuvės. Pasirinkite produktą, kurį norite įtraukti į sąrašą.

Dabar pasirinkite nuolaidų kategoriją. Tai yra tas pats kaip nuolaidos tipas, kurį pridėjome anksčiau. Kadangi mes pasirinkome Fiksuota krepšelio nuolaida parinktį anksčiau, taip pat pasirinkite tą pačią parinktį.

Išplėstiniai kuponai prideda produktą

Dabar jūsų kuponas yra paruoštas paskelbti. Taigi eik į priekį ir padaryk tai naudodamas Paskelbti mygtuką dešinėje.

5 veiksmas: naudokite savo kupono URL

Kai jūsų kuponas bus paskelbtas, išplėstinių kuponų papildinys automatiškai sugeneruos jūsų kupono URL. Kai jūsų vartotojai spustelės šį URL, jie bus nukreipti į krepšelį tiesiogiai pridėjus produktą ir pritaikius kupono kodą.

Šį URL rasite skiltyje URL kuponai skirtuką Kupono duomenys skyrius.

kupono URL

Galite nukopijuoti šį URL ir nusiųsti savo klientams per rinkodaros el. Laiškus arba paslėpti spustelėdami mygtuką ir įdėkite jį bet kurioje savo svetainės vietoje.

Viskas. Jūsų kupono URL sėkmingai sukurtas. Tai lengva, tiesa? Tikimės, kad jums šis pranešimas buvo naudingas. Jei tai padarėte, galbūt norėsite sužinoti ir apie galingo el. Pašto informacinio biuletenio, kuriuo galite nusiųsti savo URL kuponą klientams, kūrimą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map