Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį – 3 metodai (žingsnis po žingsnio)

Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį


Ar norite įdiegti „WordPress“ papildinį?

Įdiegę „WordPress“ papildinį galite greitai pridėti naują funkciją į savo „WordPress“ svetainę, pavyzdžiui, pridėdami formą, el. Prekybos parduotuvę, bilietų palaikymo sistemą, diskusijų forumą ir dar daugiau.

Šiame vadove aš jums parodysiu tris skirtingus „WordPress“ papildinio įdiegimo būdus. Nesvarbu, kurį metodą naudojate, nes papildiniai visada įdiegiami toje pačioje vietoje.

 1. Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį iš „WordPress.org“
 2. Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį iš trečiųjų šalių svetainės
 3. Kaip įkelti ir įdiegti „WordPress“ papildinį naudojant FTP

Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį iš „WordPress.org“

Papildinių skyrių galite rasti pagrindiniame naršymo meniu administratoriaus srityje. Visi jūsų įdiegti papildiniai yra išvardyti pirmame ekrane.

„WordPress“ papildinių ekranas

oficialus „WordPress“ papildinių katalogas šiuo metu yra išvardyta apie 55 000 papildinių. Yra tikrai įskiepis kiekvienai jūsų svetainės problemai.

Papildinius galima įdiegti tiesiai iš jūsų „WordPress“ administratoriaus srities. Spustelėdami papildinių meniu nuorodą „Pridėti naują“, pateksite į skyrių „Įdiegti papildinius“. Pirmasis skirtukas yra šis skyrius – paieškos skirtukas. Galite ieškoti įskiepių patys atlikdami paiešką rankiniu būdu arba spustelėdami raktinį žodį iš žymų debesies.

Naujo papildinio diegimas „WordPress“

Jei dar nesate „WordPress“, galbūt nežinote, kokius papildinius norite įdiegti. Teminiai ir populiarūs skirtukai, susieti puslapio viršuje, yra geras būdas sužinoti apie kokybės papildinius. Taip pat yra sąrašas naujausių įskiepių, kurie buvo įtraukti į katalogą.

Populiarių papildinių skirtukas, esantis skiltyje Pridėti naują papildinį

Funkcija, kuria nesinaudoja dauguma „WordPress“ vartotojų, yra palankumas. Jei prisijungsite prie „WordPress.org“, po atsisiuntimo nuoroda pamatysite parinktį pamėginti papildinį. Visi jūsų mėgstamiausi papildiniai bus išvardyti jūsų profilyje.

Pridedamas įskiepis kaip mėgstamiausias

Visų mėgstamiausių įskiepių sąrašas taip pat pateiktas jūsų parankinių puslapyje Parankiniai. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įvesti savo „WordPress.org“ vartotojo vardą, kad būtų pateikiami visi jūsų pažymėti įskiepiai. Tai puikus būdas įsiminti norimus papildinius visose „WordPress“ palaikomose svetainėse.

Jūsų mėgstamiausi papildiniai iš „WordPress“ papildinių katalogo

Administratoriaus srityje kiekvieno įskiepio aprašymas pateiktas šalia jo. Jei norite perskaityti išsamesnę santrauką, galite spustelėti išsamios informacijos nuorodą. Viskas, ką turite padaryti norėdami įdiegti papildinį, spustelėkite diegimo nuorodą.

Įdiegimas iš „WordPress“ administratoriaus srities naudojant paiešką

„WordPress“ atsisiųs ir įdiegs papildinį jūsų svetainėje. Tada galite iš karto suaktyvinti papildinį arba suaktyvinti jį vėliau spustelėdami meniu Papildiniai.

Papildinio suaktyvinimas įdiegus

Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį iš trečiųjų šalių svetainės

Tik oficialiame „WordPress“ papildinių kataloge išvardyti papildiniai gali būti įdiegti ieškant, rodomi, populiarūs, naujausi ir mėgstamiausi skirtukai. Visus papildinius, nesvarbu, ar tai būtų nemokamas „WordPress.org“ papildinys, ar „premium“ papildinys iš kito šaltinio, galima atsisiųsti kaip ZIP failą..

Srityje „Įdiegti papildinius“ yra galimybė įdiegti papildinį įkeliant ZIP failą. Norėdami tokiu būdu įdiegti papildinį, jums tereikia pasirinkti įskiepio ZIP failą ir paspausti diegimo mygtuką.

„WordPress“ papildinio įdiegimas įkeliant ZIP failą

„WordPress“ ištrauks zip failo turinį ir įdiegs papildinį savo svetainėje.

Įskiepis įdiegtas iš ZIP failo

Įprasta, kad „premium“ temų ir papildinių „zip“ failuose yra papildomų aplankų, tokių kaip dokumentacija ir originalūs „Photoshop“ failai. Kai atsisiųsite „ZIP“ formato papildinį iš ne oficialiojo „WordPress“ katalogo, turėtumėte patikrinti, ar papildinio failai yra aukščiausiame „ZIP“ failo lygyje. Jei ne, turite išskleisti visus failus ir tada suarchyvuoti atitinkamą papildinių aplanką.

Kaip įkelti ir įdiegti „WordPress“ papildinį naudojant FTP

Įdiegdami papildinį pagal ZIP failą arba tiesiogiai iš oficialaus „WordPress“ papildinių katalogo, „WordPress“ išskleidžia įskiepių failus ir saugo juos aplanke / wp-content / plugins / aplanke. Arba galite patys įkelti papildinį į tą vietą.

Jei diegsite „WordPress“ domeno šaknyje, jūsų papildinių aplankas bus www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/. Įskiepio failai būtų pateikiami pagal papildinio pavadinimą, pvz. www.yourwebsite.com/wp-content/plugins/contact-form-7/index.php.

Galite nusiųsti failus naudodami FTP klientą, pvz., „FileZilla“. Norėdami prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP, turite žinoti savo FTP ryšio informaciją. Paprastai šią informaciją jūsų prieglobos įmonė pateikia pasveikinimo el. Laiške. Kreipkitės į savo šeimininką, jei jo negavote.

Norėdami prisijungti prie savo svetainės naudodami FTP, turite žinoti savo svetainės prieglobos vardą, FTP vartotojo vardą ir FTP slaptažodį. Ši prisijungimo informacija kartais sutampa su jūsų prieglobos valdymo pulto prisijungimo informacija.

FTP svetainės valdytojas

Prisijungę prie savo svetainės, eikite į savo papildinių aplanką (šiame aplanke pateikiami kiti jūsų įdiegti papildiniai). Tada įkelkite papildinį (-us), kurį norite įdiegti.

Įkelkite papildinį

Visi įskiepiai, kuriuos įkeliate per FTP, bus įtraukti į įdiegtų papildinių sąrašą. Tada suaktyvinkite papildinį ir sukonfigūruokite jį pagal savo skonį.

Įdiegtų papildinių sąrašas

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti įdiegti „WordPress“ papildinį. Naršykite „WordPress“ papildinius ir sužinokite tikrąją „WordPress“ svetainės galią.

Jei jums patiko šis straipsnis, galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos turite turėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map