Kaip įdiegti „WordPress“ – vadovas pradedantiesiems (žingsnis po žingsnio)


Ar norite pradėti naudotis „WordPress“ norėdami sukurti savo svetainę? „WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) ir svetainių kūrėja pasaulyje.

Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip įdiegti „WordPress“ naudojant kelias platformas.

„WordPress“ naudoja daugiau nei 30% pasaulio svetainių, todėl tai yra dažniausiai naudojama programinė įranga kuriant svetainę. Tai lengva nustatyti ir padeda greitai atidaryti svetaines ar tinklaraščius. „WordPress“ yra 2 tipai: WordPress.com, kuris yra priglobtas sprendimas; ir „WordPress.org“, dar vadinamą savarankiška „WordPress“.

Šiame vadove naudosime savarankišką „WordPress“. Daugelis gerų „WordPress“ prieglobos bendrovių siūlo „WordPress“ diegimo sąranką vienu spustelėjimu. Tačiau kiekvienos prieglobos grupės sąrankos procesas yra skirtingas.

Šiame vadove parodysime, kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „MOJO Marketplace“, „Fantastico“, „Softaculous“, „SimpleScripts“ ir kitas valdymo skydelius. Tai bus išsamus vadovas, todėl rašome turinį, kad padėtume jums lengvai rasti jūsų ieškomą diegimo procesą:

„WordPress“ diegimas: Turinys

Aš. „WordPress“ diegimas: būtina sąlyga
II. „WordPress“ diegimas įvairiuose interneto prieglobos paslaugų teikėjuose

 1. Vista Kaip įdiegti WordPress Vista „Bluehost“
 2. Vista Kaip įdiegti WordPress Vista „SiteGround“
 3. Vista Kaip įdiegti WordPress Vista WPEngine

III. „WordPress“ diegimas naudojant 1 spustelėjimo diegimo programas

 1. Kaip įdiegti WordPress naudojant „Fantastico“
 2. Kaip įdiegti WordPress naudojant Softakuliarus
 3. Kaip įdiegti WordPress naudojant „QuickInstall“
 4. Kaip įdiegti WordPress naudojant MOJO prekyvietė

IV. Daugiau „WordPress“ diegimo vadovėlių

 1. Kaip įdiegti WordPress naudojant FTP
 2. Kaip įdiegti „WordPress“ tavo kalba
 3. Kaip įdiegti „WordPress“ kelių svetainių tinklas
 4. Vista Kaip įdiegti WordPress Vista Tavo kompiuteris
 5. Ką reikia padaryti įdiegus

Ką reikia atlikti prieš diegiant „WordPress“

Kad galėtumėte įdiegti „WordPress“, turėsite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą.

Mes rekomenduojame „Bluehost“ interneto prieglobai. Tai yra viena populiariausių prieglobos įmonių pasaulyje, ją taip pat oficialiai rekomenduoja „WordPress“.

Mūsų vartotojams jie siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir 60 proc.

Sukurkite „Bluehost“ tinklaraštį

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Įsigiję domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą, esate pasirengę įdiegti „WordPress“.

Kaip įdiegti WordPress

„Bluehost“ yra vienas populiariausių vardų, kai kalbama apie prieglobos paslaugas. „WordPress“ įdiegimas naudojant „Bluehost“ yra labai greitas ir lengvas. Tiesą sakant, jums nereikia daug nuveikti, nes kai prisiregistruojate į „Bluehost“, ji automatiškai įdiegs „WordPress“ į savo domeno vardą.

Taigi galite tiesiogiai prisijungti prie savo paskyros, eikite į Mano svetainės skirtuką kairėje ir spustelėkite Prisijunkite prie „WordPress“ mygtuką dešinėje.

įdiegti WordPress į

Tai nuves jus į „WordPress“ administratoriaus sritį, kur galėsite pradėti naudoti „WordPress“ kaip įprasta. Jei norite įdiegti „WordPress“ daugiau nei vienoje svetainėje, tai įmanoma.

„Bluehost“ leidžia įdiegti „WordPress“ neribotame svetainių skaičiuje visiems jo prieglobos planams, išskyrus pagrindinį. Galite pridėti daugiau svetainių prie savo prieglobos spustelėję Sukurti svetainę mygtuką po Mano svetainės variantas.

įdiegti WordPress į

Dabar paleis „Bluehost“ vadovaujamas „WordPress“ diegimo vedlys. Dabar galite sukurti naują „WordPress“ svetainę įvesdami svetainės pavadinimą ir etiketę. Baigę spustelėkite Kitas mygtuką.

Kitame žingsnyje pasirinkite įsigytą domeno pavadinimą. Jei neturite domeno vardo, jį galite nusipirkti apsilankę Domenai puslapis „Bluehost“ prietaisų skydelyje.

Dabar, kai jūsų domenas pridėtas, palikite katalogo lauką tuščią. „Bluehost“ automatiškai pridės šį lauką jums. Diegimo programa parodys kelis papildinius, kuriuos galite pasirinkti.

Dabar paspauskite Kitasmygtuką. Po kelių minučių „WordPress“ nustatys „Bluehost“ diegimo programa. Pabaigus sąranką, pamatysite sėkmės pranešimą.

„Bluehost Installer“

Šią informaciją taip pat gausite el. Paštu. Dabar spustelėkite Prisijunkite prie „WordPress“ mygtuką, kad patektumėte į naujos svetainės administratoriaus sritį. Tai nesunku, tiesa?

Kaip įdiegti WordPress svetainėje

„SiteGround“ yra populiari prieglobos galimybė pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams. Čia yra daugiau apie „SiteGround“. Jų priegloba yra labai optimizuota „WordPress“ ir ją įdiegti yra labai lengva.

Kai užsiregistruosite „SiteGround“, pamatysite iššokantį ekraną su pasveikinimo pranešimu. Jūsų paklaus, ar norite dabar nustatyti savo svetainę.

diegti WordPress svetainėje

Pasirinkite Pradėkite naują svetainę parinktį ir pasirinkite „WordPress“. Dabar būsite nukreipti į naują ekraną, kuriame turėsite įvesti „WordPress“ diegimo informaciją. Įveskite savo kredencialus ir spustelėkite Patvirtinti mygtuką.

įdiegti wp svetainėje

Tai pateks į naują ekraną. Šiame puslapyje galite praleisti nustatymus ir spustelėti mygtuką Užbaigti sąranką mygtuką.

„SiteGround“ įrengimas

Įdiegimo programa imsis veiksmų, o kai viskas bus atlikta, ekrane pamatysite sėkmės pranešimą. Taip pat pamatysite parinktį sakydami Eikite į klientų skyrių mygtuką.

Klientų srityje spustelėkite Mano sąskaitos skirtukas. Čia pamatysite parinktį, vadinamą Eikite į „Administratorių skydelį“. Galite spustelėti šį skirtuką, kad patektumėte į „WordPress“ administratoriaus skydą.

Štai ir viskas. „WordPress“ sėkmingai įdiegta jūsų „SiteGround“ prieglobos paskyroje.

Kaip įdiegti WordPress WP variklyje

„WPEngine“ yra valdomas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas, kuris rūpinasi visais jūsų „WordPress“ prieglobos poreikiais. Tai valdys jūsų „WordPress“ svetainės naujinius, diegimą ir našumo optimizavimą, kad galėtumėte lengvai išplėsti savo verslą. Sužinokite daugiau apie „WP Engine“ čia.

Kadangi „WPEngine“ yra valdoma „WordPress“ priegloba, ji automatiškai įdiegs „WordPress“ jums užsiregistravus.

Jei norite, taip pat galite pridėti daugiau svetainių. Norėdami tai pradėti, prisijunkite prie savo WP variklis prietaisų skydelį ir eikite į Sklypai.

Ekrane pamatysite visų savo svetainių pavadinimus. Dabar spustelėkite Pridėti svetainę mygtuką, kad pridėtumėte naują „WordPress“ diegimą.

Kitame ekrane galite pridėti savo gamybos aplinkos pavadinimą. Taip pat pridėkite savo pasirinkimo pavadinimą ir spustelėkite Sukurti aplinką mygtuką.

Dabar veiksmas bus pradėtas. Akivaizdu, kad DNS pakeitimams prireiks šiek tiek laiko. Kai tai padarysite, galėsite pasiekti „WordPress“ administratoriaus sritį spustelėdami šoninėje juostoje esančią nuorodą.

Galite naudoti Pridėti domenąnuorodą, kad pridėtumėte domeną prie savo svetainės. Tačiau „WP Engine“ nesiūlo domenų vardų. Taigi jūs turėsite nusipirkti domeno vardą iš vieno iš domenų registratorių, kur turėsite nukreipti domeno DNS parametrus į „WP Engine“..

Tam reikės jūsų svetainės IP adreso ir CNAME. Ši informacija yra jūsų svetainės apžvalgos puslapyje. Pagrindinis domenų registratorių pagrindinis nustatymas yra vienodas. Čia jums parodysime, kaip naudoti šią informaciją svetainėje Domain.com.

DNS informacijos įtraukimas į Domain.com

Norėdami pradėti, prisijunkite prie domain.com paskyros informacijos suvestinės ir spustelėkite DNS ir vardų serveriai.

Dabar kitame ekrane spustelėkite Redaguoti mygtuką, kad pridėtumėte savo IP adresą, kurį teikia „WP Engine“.

Baigę spustelėkite Atnaujinkite DNS mygtuką.

„WPEngine“ atnaujinimas DNS

Tada turėsite patikrinti, ar turite CNAME įrašykite su www pavadinimu. Jei tai padarysite, tada turėsite redaguoti tą CNAME įrašą. Kitu atveju eikite į priekį ir spustelėkite Pridėti DNS įrašą mygtuką. Dabar Vertė laukelyje pridėkite CNAME padomenį, kurį teikia WPEngine, tada spustelėkite Pridėti DNS mygtuką.

Ir tai gana daug. Dabar jūsų domeno vardas buvo sėkmingai nurodytas jūsų „WordPress“ svetainėje, kurią tvarko „WP Engine“.

Kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „Fantastico“

„Fantastico“ galima rasti keliose interneto prieglobos valdymo plokštėse. Tai yra automatinis montuotojas, kurį galite naudoti greitai įdiekite „WordPress“.

Žiniatinklio prieglobos informacijos suvestinėje turėsite rasti skyrių Programinė įranga, kad rastumėte „Fantastico“ montuotojas.

„Fantastico“ montuotojas

Spustelėkite „Fantastico“ ir atidarys automatinio diegimo programos parinktis.

Pastaba: Skirtingos žiniatinklio prieglobos įmonės naudoja skirtingas „Fantastico“ versijas. Kai kurie vis dar naudoja senesnes versijas, o kiti atnaujinami į naujausią automatinio diegimo programinę įrangą. Skirtumas bus dizainas ir spalvos. Tačiau pagrindiniai „WordPress“ diegimo veiksmai visose versijose yra panašūs.

Kairiajame meniu pamatysite visų programų, įskaitant „WordPress“, sąrašą. Tiesiog eik į Dienoraščiai »WordPress.

Nepraleiskite progos perskaityti apie populiarią CMS rinkos dalį.

Kitas, pamatysite „WordPress“ apžvalgą ir didelį mygtuką Įdiegti, kuriame bus rodoma „WordPress“ versija, kurią reikia įdiegti.

„Fantastico WordPress“

Turėsite spustelėti mygtuką Įdiegti „WordPress“.

Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti savo domeno vardą, pakatalogį (pridėkite šią informaciją tik tuo atveju, jei norite įdiegti „WordPress“ pakatalogyje; jei ne, galite šį lauką palikti tuščią), vartotojo vardą, slaptažodį ir el. tęsti.

„Fantastico“ automatinis montuotojas

Pridėję reikiamą informaciją, turėsite spustelėti mygtuką Pateikti mygtuką.

Diegimo procesas prasidės, o tame pačiame ekrane pasirodys eigos juosta. Kai diegsite, pamatysite sėkmės pranešimą.

Pastaba: Jei neįdiegta naujausia „WordPress“ versija, jums nereikia jaudintis. Kai prisijungsite prie „WordPress“ administratoriaus paskyros, gausite pranešimą atnaujinti į naujausią versiją.

Kaip įdiegti WordPress naudojant

„Softaculous“ yra dar vienas „WordPress“ automatinio diegimo scenarijus, kurį naudoja kelios žiniatinklio prieglobos įmonės. Jis veikia panašiai kaip „Fantastico“ ir padeda iškart įdiegti „WordPress“. Daugelis didelių prieglobos kompanijų, tokių kaip „SiteGround“, „InMotion Hosting“ ir kt., Siūlo „Softaculous“ savo žiniatinklio prieglobos informacijos suvestinėse.

Turėsite prisijungti prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio ir programinės įrangos skiltyje ieškoti „Softaculous“. Kai kuriose valdymo plokštėse taip pat rasite „Softaculous Apps Installer“ skyrių atskirai su visomis programomis, matomomis prietaisų skydelyje. Tai leis jums tiesiogiai spustelėti „WordPress“ ir ją įdiegti.

Softakuliarus

Norėdami pasirinkti „WordPress“, galite pasirinkti bet kurią parinktį. Jei spustelėsite „WordPress“ piktogramą, esančią skiltyje „Softaculous Apps Installer“, tada ji parodys „WordPress“ apžvalgą. Yra ir kitų skirtukų, tokių kaip diegimas, funkcijos, ekrano kopijos ir kt., Kad pradėtumėte, apsilankykite skirtuke Įdiegti.

Įdiekite „WordPress“ iš „Softaculous“

Pirmiausia turėsite pasirinkti Http: // arba Http: // www protokolus. Jei naudojate SSL ir HTTPS, tada protokolo išskleidžiamajame meniu tiesiog pasirinkite Https: // arba Https: // www..

Pasirinkite protokolą

Tada turėsite pasirinkti domeno vardą, kuriame norite įdiegti „WordPress“. Pasirinkę domeno pavadinimą, turėsite pridėti pakatalogį (pvz .: mywebsite.com/wp), kuriame norite įdiegti „WordPress“. Automatiškai bus sukurtas katalogas su jūsų nurodytu vardu ir jame bus įdiegtas „WordPress“.

Tačiau jei diegsite „WordPress“ savo šakniniame kataloge (pvz .: mywebsite.com), palikite lauką Kataloge tuščią.

Dabar, kai jau baigėte programinės įrangos sąranką, tiesiog slinkite žemyn iki Svetainės nustatymai.

Svetainės nustatymai

Turėsite pridėti svetainės pavadinimą ir svetainės aprašą. Ši informacija nėra nuolatinė ir vėliau ją galėsite pakeisti naudodami „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę.

Po to jūsų bus paprašyta pateikti naudotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą, kad būtų galima sukurti „WordPress“ administratoriaus srities kredencialus. Galite naudoti „Softaculous“ slaptažodžių generatorių, kad pridėtumėte tvirtą slaptažodį, arba naudokite nemokamą stiprių slaptažodį generatorių. Be to, turėsite įsitikinti, kad vartotojo vardas yra žodis, kuris nėra žodynas.

Tačiau nėra nurodytos vartotojo vardo ar slaptažodžio nustatymo taisyklės. Galite laisvai pasirinkti savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kurį lengvai įsimenate. Mes rekomenduojame saugoti tvirtą slaptažodį, taigi jūsų svetainė išliks apsaugota nuo įsilaužėlių. Turėtumėte peržiūrėti šį vadovą kaip valdyti slaptažodžius išsamesnės informacijos.

El. Pašto laukas yra svarbus, nes visi pranešimai bus išsiųsti jūsų nurodytu el. Pašto adresu. Šie pranešimai apima atnaujinimo įspėjimus, slaptažodžio nustatymą iš naujo ir dar daugiau.

Pasirenkami parametrai

Baigę naudoti Svetainės nustatymus, galite slinkti toliau, kad pasirinktumėte papildinius ir temą. Tai yra pasirenkami nustatymai, kuriuos įdiegę galite valdyti iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Spustelėkite mygtuką Įdiegti.

Po kelių minučių pamatysite „WordPress“ diegimo sėkmės pranešimą. Kol progreso juosta neparodys 100%, rekomenduojama likti diegimo ekrane, kad būtų išvengta rūpesčių.

Sėkmingas „WordPress“ diegimas

Sėkmingai įdiegę pamatysite tokią informaciją kaip svetainės URL ir „WordPress“ administratoriaus prieigos URL.

Kaip įdiegti „WordPress“ naudojant „QuickInstall“

„QuickInstall“ yra automatinis „WordPress“ ir daugelio kitų programų diegimas. Ją galima rasti keliose žiniatinklio prieglobos valdymo skyduose, įskaitant „HostGator“ ir kitus. Skirtingi prieglobos informacijos suvestinės gali turėti skirtingą „QuickInstall“ išvaizdą, tačiau „WordPress“ funkcijos ir diegimo procesas yra beveik tas pats..

Turėsite prisijungti prie savo žiniatinklio prieglobos informacijos suvestinės ir ieškoti skyriaus „Programinė įranga“. Ten rasite „QuickInstall“ piktogramą. Norėdami tęsti, spustelėkite „QuickInstall“.

„QuickInstall cPanel“

Skyriuje „Spustelėkite diegimą“ jis atidarys „QuickInstall“ puslapį su visomis savo programomis, įskaitant „WordPress“. Norėdami pradėti, tiesiog spustelėkite nuorodą „WordPress“.

„WordPress“ diegimas

Kaip ir daugelis kitų diegimo scenarijų, jame bus parodyta „WordPress“ apžvalga ir įdiegimo mygtukas. Turėsite spustelėti mygtuką Įdiekite „WordPress“ mygtuką.

Įdiekite „WordPress“

Tada turėsite pridėti reikiamą „WordPress“ diegimo informaciją.

Pradėkite pasirinkdami domeno vardą, kuriame norite įdiegti „WordPress“. Kitame lauke turėsite pridėti pakatalogį. Jei norite įdiegti „WordPress“ savo šakniniame kataloge (pavyzdys.com), tiesiog palikite šį lauką tuščią.

Įdiekite „WordPress“ programoje „QuickInstall“

Toliau turėsite įvesti administratoriaus el. Pašto adresą, tinklaraščio pavadinimą ar svetainės pavadinimą, administratoriaus vartotojo vardą, vardą ir pavardę. Ši informacija bus naudojama administratoriaus vartotojui sukurti jūsų „WordPress“ diegti.

Pridėję savo vartotojo informaciją turėsite spustelėti mygtuką Įdiegti „WordPress“.

Prasidės „WordPress“ diegimas, ir procesas užtruks keletą minučių. Kai diegimas bus sėkmingai baigtas, matysite prisijungimo duomenis su savo svetainės URL ir „WordPress“ administratoriaus sritimi.

Kaip įdiegti WordPress naudojant MOJO Marketplace

„MOJO Marketplace“ palaiko 1 spustelėjimo diegimo įrankį, kurį naudoja kelios žiniatinklio prieglobos įmonės, norėdamos greitai įdiegti tokias programas kaip „WordPress“. Tai galima rasti žiniatinklio prieglobos valdymo skydelyje.

Jei naudojate „Bluehost“ žiniatinklio prieglobą, turėsite prisijungti prie prieglobos valdymo skydelio ir eiti į svetainės skyrių.

MOJO įdiegia vienu paspaudimu

Tada turėsite spustelėti piktogramą Įdiegti „WordPress“ arba „Spustelėkite diegimą“. Jei spustelėsite diegti „WordPress“ piktogramą, būsite nukreipti pasirinkti savo domeno vardą ir pridėti katalogo pavadinimą (tik jei norite įdiegti „WordPress“ pakatalogyje, pvz., Example.com/wp)..

Po to spustelėkite Kitas mygtuką.

Pasirinkite domeną ir katalogą

Dabar jūsų bus paprašyta pridėti administratoriaus informaciją, tokią kaip svetainės pavadinimas, administratoriaus naudotojo vardas, administratoriaus slaptažodis ir administratoriaus el. Pašto adresas. Be to, turėsite pažymėti taisykles ir nuostatas. Tada spustelėkite Kitas mygtuką.

Administratoriaus informacija

Ekrano viršuje pasirodys progreso juosta, o jums bus pranešta, kai „WordPress“ bus įdiegta. Turėsite spustelėti nuorodą, kad galėtumėte peržiūrėti prisijungimo duomenis.

Diegimas baigtas

Kai spustelėsite nuorodą, joje bus parodytas sėkmės pranešimas ir „WordPress“ administratoriaus prieiga (vartotojo vardas ir slaptažodis)..

„WordPress“ administratoriaus prieiga

Kaip įdiegti WordPress naudojant FTP

Ar norite rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ naudodami FTP klientą? Įdiegimo procesą pridės dar keli veiksmai. Rekomenduojame peržvelgti šį vadovą kaip naudoti FTP įkelti WordPress failus išsamesnės informacijos.

Prieš pradėdami, turėsite atsisiųsti naujausia „WordPress“ versija iš jų oficialios svetainės. Tiesiog išpakuokite failą ir naudokite FTP klientą, pvz., FileZilla, norėdami įkelti „WordPress“ failus į savo šakninį katalogą. Paprastai šakninis katalogas vadinamas / public_html /.

Jei norite įdiegti „WordPress“ pakatalogyje (pvz .: mywebsite.com/wp), tada savo šakniniame kataloge galite sukurti aplanką su atitinkamu pavadinimu ir įkelti „WordPress“ failus ten. Tokiu atveju jūsų plėtinys FTP kliente bus / public_html / wp.

Norėdami įdiegti „WordPress“, naudokite FTP klientą

Įkėlę „WordPress“ failus, turėsite prisijungti prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio, kad sukurtumėte naują duomenų bazę. Savo „cPanel“ turėsite ieškoti duomenų bazių skiltyje ir spustelėti „MySQL“ duomenų bazės piktogramą.

„MySQL“ duomenų bazės

Lauke Nauja duomenų bazė turėsite pridėti savo duomenų bazės pavadinimą. Po to spustelėkite Sukurti duomenų bazę mygtuką.

Nauja duomenų bazė

Sukūrę savo duomenų bazę, turėsite įvesti „MySQL“ vartotojo vardą ir slaptažodį. Šie prisijungimo duomenys priklausys jūsų duomenų bazei ir bus naudojami „WordPress“ konfigūracijos faile.

Pridėję vartotojo vardą ir slaptažodį, turėsite spustelėti mygtuką Sukurkite vartotoją mygtuką.

Sukurkite vartotoją

Nepakanka sukurti vartotojo. Jei norite prisijungti prie savo duomenų bazės, turėsite suteikti prieigą šiam naujam vartotojui. Tiesiog pridėkite vartotoją prie savo duomenų bazės su visais leidimais.

Norėdami tai padaryti, turėsite eiti į Pridėti vartotoją prie duomenų bazės skyriuje tame pačiame puslapyje. Išskleidžiamajame vartotojo meniu pasirinkite naują jūsų sukurtą vartotoją ir išskleidžiamajame duomenų bazėje pasirinkite duomenų bazę. Po to spustelėkite Papildyti mygtuką.

Įtraukite vartotoją į duomenų bazę

Tai parodys jums vartotojo privilegijų puslapį. Turėsite pažymėti visas šio naujo vartotojo teises, kad galėtumėte atlikti pakeitimus savo duomenų bazėje.

Po to pereikite prie diegimo proceso. Norėdami pradėti diegti, turėsite naršyti „WordPress“ URL. Jei įkėlėte „WordPress“ failus į pagrindinį šakninį katalogą, tada jūsų domeno vardas bus „WordPress“ URL (pvz .: www.mywebsite.com)

Pirmiausia paprašys pasirinkti kalbą. Pasirinkę kalbą, spustelėkite Tęsti mygtuką. Dabar visas „WordPress“ diegimo procesas vyks ta pačia kalba. Jei nesate patenkintas savo pasirinkta kalba, vėliau galite tai pakeisti naudodami „WordPress“ administratoriaus nustatymus.

Pasirinkite kalbą

Tada bus rodomas pasveikinimo pranešimas ir informacija apie jūsų naują „WordPress“ diegimą. Perskaitykite šią informaciją, nes „WordPress“ prisijungs prie duomenų bazės kredencialų, kad tinkamai paleistų.

Turėsite spustelėti mygtuką Eime! mygtuką.

Įdiekite „WordPress“ rankiniu būdu

Dabar pamatysite formą, kurioje turėsite pridėti savo duomenų bazės vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Po to spustelėkite mygtuką Pateikti.

Sukurkite „WordPress“ konfigūracijos failą

Sėkmingai susisiekę su duomenų baze, pamatysite pranešimą iš „WordPress“ ir turėsite spustelėti Vykdykite diegimą mygtuką tęsti.

Vykdykite diegimą

„WordPress“ vykdys foninį procesą, apimantį lentelių kūrimą savo duomenų bazėje ir perėjimą prie kito žingsnio.

Norėdami nustatyti „WordPress“ svetainę, turėsite įvesti savo svetainės pavadinimą, vartotojo vardą, slaptažodį ir el. Pašto adresą.

Kūrimo etape galite nenorėti, kad paieškos varikliai matytų jūsų svetainę, todėl turėsite pažymėti paieškos variklio matomumo parinktį. Vėliau galėsite pakeisti šį nustatymą naudodami „WordPress“ administratoriaus abonementą.

„WordPress“ svetainės nustatymai

Kai spustelėsite mygtuką Įdiegti „WordPress“, jis bus baigtas diegimo procesas ir pasirodys sėkmės pranešimas. Taip pat matysite prisijungimo kredencialus, kad galėtumėte pasiekti „WordPress“ administratoriaus paskyrą.

Sėkmingas „WordPress“ įdiegimas

Kaip įdiegti „WordPress“ jūsų kalba

„WordPress“ yra išverstas į beveik visas pasaulio kalbas. Galite lengvai įdiegti „WordPress“ savo gimtąja kalba.

Pvz., „WordPress“ apima tokias kalbas kaip anglų, prancūzų, ispanų, kinų (hano), japonų, arabų, korėjiečių, vokiečių, hebrajų, hindi ir kt..

Diegdami „WordPress“ ji paprašys pasirinkti kalbą, o vėliau diegimas bus vykdomas pasirinkta kalba. Tačiau jei iš pradžių pasirinksite anglų kalbą ir norite vėliau pakeisti kalbą, tada turėsite apsilankyti Nustatymai »Bendra puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus paskyroje.

Svetainės kalba

Taip pat turėtumėte peržiūrėti šį vadovą kaip sukurti daugiakalbę svetainę „WordPress“ daugiau detalių.

Kaip įdiegti „WordPress“ kelių svetainių tinklą

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ turi kelių svetainių funkcijas. Galite naudoti kelių svetainių tinklą kurdami ir tvarkydami daugiau nei vieną svetainę, naudodami vieną „WordPress“ diegimą. „WordPress“ kelių svetainių tinklas yra stiprus ir lengvai valdo jūsų naujas svetaines pakatalogiuose ar padomeniuose..

Tai naudinga didelėms įmonėms, vyriausybinėms organizacijoms, narystės tinklalapiams, švietimo institutams, kelionių kompanijoms ir dar daugiau.

Norėdami gauti išsamias instrukcijas, turėtumėte vadovautis šiuo išsamiu vadovu, kaip įdiegti ir nustatyti „WordPress“ kelių svetainių tinklą.

Kaip įdiegti „WordPress“ kompiuteryje

Ar norite įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje? Daugelis pradedančiųjų nori susikurti savo svetaines vietinio serverio aplinkoje prieš tai rodydami kitiems žmonėms. Tačiau taip pat galite sukurti savo svetainę tiesioginėje aplinkoje, tiesiog neskatindami paieškos sistemų matyti jūsų svetainę.

Išskyrus tai, kad yra daug žmonių, norinčių įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje, kad sukurtų temas, papildinius ar išbandytų kodą.

„WordPress“ diegimas kompiuteryje nebus matomas visiems, kol nepradėsite jo naudoti savo domene.

„Windows“ vartotojams turėsite atsisiųsti ir nustatyti WAMP, kad galėtumėte įdiegti „WordPress“. Tačiau „Mac“ vartotojams reikės įdiegti „Mamp“ savo kompiuteriuose, kad būtų galima įdiegti „WordPress“.

Taip pat turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovą, kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į gyvą svetainę, kad gautumėte nuoseklias instrukcijas.

Ką reikia padaryti įdiegus

Sėkmingai įdiegę „WordPress“, turėsite pasirinkti savo temą ir papildinius, kad tinkamai paleistumėte savo svetainę.

„WordPress“ temos pasirinkimas

Tema arba svetainės šablonas bus jūsų „WordPress“ svetainės dizainas / stilius. Internete ir „WordPress“ saugykloje rasite šimtus tūkstančių „WordPress“ temų. Tačiau sunku pasirinkti temą, kai turite daug pasirinkimų. Mes rekomenduojame jums rūšiuoti „WordPress“ temas pagal jūsų verslo nišą ir tada pasidomėti mūsų ekspertų pasirinktais geriausiomis „WordPress“ temomis.

Mes nuolat atnaujiname šį sąrašą, todėl rasite naujausias ir nuostabiausias „WordPress“ temas savo svetainėje.

Geriausių „WordPress“ papildinių pasirinkimas

„WordPress“ yra lanksti ir lengvai nustatoma. Tai leidžia jums pridėti bet kurią norimą savo svetainės funkciją naudojant „WordPress“ papildinius. Nesvarbu, ar norite pridėti kontaktų formą, optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms, apsaugoti svetainę nuo įsilaužėlių ar bet kokių kitų jūsų svetainės funkcijų, yra nemaža tikimybė, kad „WordPress“ kataloge rasite papildinį..

Išskyrus „WordPress“ saugyklą, galite rasti aukščiausios kokybės papildinius, kurie yra prieinami kaip trečiųjų šalių įrankiai internete, siekiant išplėsti savo svetainės funkcijas.

Sumišote, kuriuos papildinius turėsite įdiegti savo „WordPress“ svetainėje? Čia pateiktas papildinių sąrašas su informacija, kurią turėsite pridėti prie savo svetainės iškart po diegimo:

 • Pridėti kontaktinę formą: Savo „WordPress“ svetainėje turėsite pridėti kontaktinę formą. Taip pat galbūt norėsite sužinoti geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius.
 • Pridėti „Google Analytics“ stebėjimą: Pridėkite „Google Analytics“ stebėjimą savo naujojoje „WordPress“ svetainėje įdiegdami „MonsterInsights“ papildinys.
 • „WordPress“ saugumas: Padarykite savo „WordPress“ svetainę saugią įdiegdami kelis geriausius „WordPress“ saugos papildinius. Taip pat turėtumėte perskaityti galutinį „WordPress“ saugos vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.
 • Pagerinkite „WordPress SEO“: Optimizuokite savo svetainę SEO naudodami geriausius „WordPress“ SEO papildinius.
 • „WordPress“ atlikimas: Paspartinkite savo „WordPress“ svetainę įdiegdami geriausius „WordPress“ talpyklos kaupiklius ir kitus „WordPress“ našumo papildinius.
 • Neleisti šlamšto komentarų: Diegdami „Akismet“ papildinį savo „WordPress“ tinklaraštyje, laikykitės atokiau nuo komentarų apie šlamštą.
 • Auginkite savo svetainę: Lengvai padidinkite savo svetainės lankomumą ir klientus naudodami geriausius „WordPress“ švino kartos papildinius.

Jei kada nors planuojate pakeisti domenus, tada skaitykite šį įdomų straipsnį apie žingsnį po žingsnio, kaip perkelti „WordPress“ svetainę į naują domeno vardą. Ir jei jūs kada nors manote pakeisti savo CMS, tada perskaitykite mūsų „WordPress“ alternatyvų straipsnį, kuriame pateikiami geriausi „WordPress“ konkurentai.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti įdiegti „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip pradėti „WordPress“ svetainę nuo nulio (žingsnis po žingsnio)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map