Kaip įdėti „WordPress“ svetainę į priežiūros režimą (su papildiniu ir be jo)

kaip įjungti priežiūros režimą


Norite pridėti priežiūros režimo puslapį į savo „WordPress“ svetainę?

Pridėję prie svetainės priežiūros režimo puslapį, yra puikus būdas paslėpti sugadintus puslapius nuo lankytojų, kai jūsų svetainė nebeveikia. Tai padeda jums pritaikyti savo svetainės nustatymus, temą ar papildinius paprastai svetainės užraše, neleidžiant lankytojams pamatyti veržlių ir varžtų, kuriuos naudojate priežiūros darbams atlikti..

Ir tai ne tik puikus būdas išsaugoti SEO, signalizuodamas paieškos sistemoms, kad jūsų svetainė neveikia. Taigi kiekvieną kartą, kai paieškos varikliai tikrins jūsų svetainę, ji praleis indeksavimą visus pakeitimus, kurie atrodo neišsamūs, užtikrinant, kad jūsų SEO reitingai išliks nepažeisti.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip palaikyti „WordPress“ svetainę priežiūros režimu. Bet prieš tai greitai pažiūrėkime, koks šis puslapis būtų jums naudingas.

Turinys – įgalinkite „WordPress“ priežiūros režimą

Kodėl verta naudoti priežiūros puslapį savo svetainėje

Pažvelkime į keletą priežiūros puslapio pranašumų. Turėdami priežiūros puslapį, galite…

 • paslėpti neveikiančius puslapius nuo lankytojų
 • nukreipkite lankytojus į kitą kelionės tikslą, kai jie nusileidžia jūsų svetainėje
 • įsitikinkite, kad reitingai nepažeisti
 • rinkti vartotojų el. pašto adresus
 • pranešite visiems savo abonentams, kai tik jūsų svetainė vėl taps aktyvi
 • padidink savo socialinius pasekėjus

Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ siūlo parinktį prie savo svetainės pridėti priežiūros režimo puslapį. Bet nieko gero jūs negalite padaryti, kad pagerintumėte jo vaizdinius elementus. Žmonės nekentė matyti to puslapio, nes jis yra labai neprofesionalus.

„WordPress“ palaikymo režimo pranešimas

Bet nesijaudink. Jums nebereikia ja naudotis.

„SeedProd“ yra nuostabus netrukus pasirodysiantis papildinys, siūlantis jums didelį lankstumą atsižvelgiant į jūsų priežiūros puslapio išvaizdą. Taigi jums nebereikia dirbti su numatytu paprasto išvaizdos priežiūros režimo puslapiu, kurį siūlo „WordPress“. Vietoje to, per kelias minutes galite sukurti ryškų.

Įgalinti priežiūros režimą naudojant papildinį – „SeedProd“

„SeedProd“

„SeedProd“ yra visiškai reaguojantis ir ypač lankstus „WordPress“ papildinys, leidžiantis kurti gražius priežiūros režimo puslapius nekoduojant vienos eilutės. Galite naudoti šį papildinį norėdami sukurti gyvybingą ir patrauklų puslapį lankytojams, kad praneštumėte, kad jūsų svetainė neveikia..

Nuo šio prekės ženklo logotipo pridėjimo iki kiekvieno puslapio pritaikymo visiems, naudojant šį papildinį viskas yra taip paprasta ir lengva. Norėdami sudominti lankytojus ilgiau, į šį puslapį taip pat galite įtraukti vaizdo įrašą. Tai taip pat palaiko įvairius kitus puslapio elementus, pvz., El. Pašto formą, atgalinės atskaitos laikmatį, eigos juostą, socialines piktogramas, CTA ir dar daugiau.

Tai pasakę, patikrinkime, kaip įjungti „WordPress“ svetainę į priežiūros režimą. Pradėkime.

1 veiksmas: įdiekite ir suaktyvinkite „SeedProd Coming Soon Plugin“

Pirmasis žingsnis yra įdiegti ir suaktyvinti „SeedProd“ papildinys savo „WordPress“ svetainėje. Jei nežinote, kaip įdiegti papildinį „WordPress“, štai kaip tai galite padaryti.

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, turėsite patvirtinti savo licencijos raktą. Raktą galite rasti „SeedProd“ paskyroje, sukurtoje produkto įsigijimo metu. Įklijuokite raktą tuščiame lauke ir spustelėkite patikrinimo licencijos laukelį, kad patvirtintumėte.

Idealiu atveju jis turėtų automatiškai nuvesti jus į „licencijos rakto“ puslapį, kai baigsite aktyvavimo procesą. Jei to nepadarysite, galite tai padaryti rankiniu būdu, eidami į „WordPress“ prietaisų skydelį »Nustatymai» Coming Soon Pro »Licencija.

Slinkdami puslapį žemyn, pamatysite vaizdo įrašą, kuriame bus parodyta, kaip naudoti papildinį.

Baigę būsite pasirengę pradėti naudoti papildinį. Dabar spustelėkite Eikite į nustatymus mygtuką, norėdami pradėti kurti savo puslapį.

2 žingsnis: Pasirinkite savo temą

Laikas sukurti savo priežiūros režimo puslapį. Spustelėję puslapį Eiti į nustatymus, būsite nukreipti į kitą langą. Čia reikia pasirinkti Įgalinti priežiūros režimą variantas. Po to spustelėkite mygtuką Redaguoti netrukus / Priežiūros režimo puslapis, kad eitumėte į puslapio kūrėją.

netrukus pro

Bet prieš tai dabar galėsite pasirinkti temą, kad galėtumėte iškart pradėti. „SeedProd“ siūlo daugiau nei 60 skirtingų visiškai pritaikomų iš anksto paruoštų šablonų.

Netrukus pasirodys „SeedProd“ temos

Pasirinkite temą, kuri jums labiausiai patinka. Dabar būsite vizualiojo puslapio kūrimo priemonė, kurioje galėsite atlikti tinkinimo temą. Kairėje ekrano pusėje turėsite tinkinimo parinkčių, o dešinėje – galėsite peržiūrėti savo puslapį. Pakeitimus galite peržiūrėti peržiūros ekrane atlikdami pakeitimus.

Pirmasis variantas yra tema „Temos“. Jei norite, galite naudoti šią parinktį norėdami pakeisti savo temą. Kadangi mes ką tik pasirinkome savo puslapio temą, dabar ją praleidžiame ir pasirenkame kitą parinktį – Turinys.

Turinio parinktis leidžia pakeisti puslapio tekstą.

skirtukas „sėklos produktas“

Naudodami šią parinktį galite tinkinti savo puslapio pavadinimą, antraštę ir aprašą. Šiame skirtuke taip pat turite galimybę įkelti savo logotipą. Jei slinksite šiek tiek žemyn, pamatysite ir keletą kitų variantų.

sėklinių produktų elementų tvarka

Jei norite pakeisti savo elementų tvarką, tiesiog vilkite ir numeskite juos norima tvarka po Skyrių tvarka variantas. Taip pat galite pridėti faksoną ir dirbti su savo SEO pavadinimu ir aprašymu, socialinės žiniasklaidos miniatiūromis ir pridėti „Google Analytics“ kodą pačiame šioje skiltyje.

Nors visos temos yra pateikiamos su numatytuoju fono paveikslėliu, galite ją pakeisti, jei norite. „SeedProd“ komplekte yra biblioteka, kurioje yra daugybė vaizdų, kuriuos galite pasiekti nieko nemokėdami. Tiesiog spustelėkite Pasirinkite „Image Image“ parinktį ir išsirink savo mėgstamiausią vaizdą.

Norėdami rasti konkretų norimą vaizdą, taip pat galite naudoti paieškos lauką.

Čia taip pat galite dirbti su fono paveikslėlio padėtimi ir dydžiu. Jei norite, kad jis būtų patrauklesnis, turite galimybę pridėti vaizdo įrašą ir skaidrių demonstraciją.

Kitas variantas yra turinio talpykla. Galite naudoti šią parinktį, kad turinio talpykla būtų nepermatoma arba skaidri, atsižvelgiant į tai, kas jūsų manymu atrodo geriausia. Taip pat galite jį išdėstyti, pridėti animaciją ir pritaikyti jo spindulį.

Taip pat galite pasirinkti spalvą, kad papildytumėte jos fone esantį vaizdą, kaip mes čia darėme.

Kitas variantas yra elemento spalva ir tipografija. Dabar juos praleisime ir pirmiausia pridėsime elementus, kad galėtume juos redaguoti.

3 veiksmas: pridėkite elementų į savo puslapį

„SeedProd“ siūlo 6 skirtingus elementus, kuriuos norite įtraukti į savo puslapį. Galite lengvai juos pridėti ir pritaikyti jų išvaizdą, kad atitiktų jūsų prekės ženklą. Čia yra jūsų parinktys.

Norėdami pridėti elementą, tiesiog spustelėkite atitinkamą parinktį. Pvz., Jei norite pridėti el. Pašto parinktį, tiesiog spustelėkite El. Pašto formos nustatymai ir įgalinti formą. Tada galite pridėti formos plotį. Jis taip pat turi galimybę leisti pasirinkti el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėją. Čia yra daugiau nei 23 variantai.

Jei norite pridėti socialinių nuorodų, tiesiog spustelėkite socialinį profilį ir pasirinkite savo socialinę piktogramą spustelėdami rodyklę. tada galite pridėti savo nuorodas ir tinkinti mygtuko dydį ir spalvą.

Panašiai galite pasirinkti ir bendrinimo su visuomene mygtukus, atgalinės atskaitos laikmatį ir eigos juostą. Štai kaip viskas atrodo pridėjus juos visus.

4 veiksmas: tinkinkite elementų spalvą ir tipografiją

Dabar, kai pridėjote visus elementus prie savo puslapio, galite grįžti į Elementų spalva parinktį, kuri yra prieinama tiesiai po Turinio talpykla skirtukas.

Čia galite pasirinkti savo mėgstamą spalvą ir naudoti mažą juodą juostą, kad sureguliuotumėte savo elementų neskaidrumą. Taip pat galite pakeisti formos fono spalvą.

Jei norite tinkinti savo tekstą, galite pasirinkti ir tai. Taigi jūsų dizainas dabar beveik paruoštas. Jei norite pridėti savo pasirinktinį dizainą, galite naudoti Individualizuota CSS ir Išplėstiniai scenarijai variantai tam.

5 veiksmas: patikrinkite savo puslapio reagavimą

Dabar, kai puslapis yra paruoštas, paskutinis jūsų projektavimo proceso žingsnis yra patikrinti puslapio reaktyvumą. Norėdami patikrinti, kaip ji atrodo skirtingų įrenginių ekrane, tiesiog spustelėkite darbalaukio ir mobiliųjų mygtukus.

6 veiksmas: paskelbkite techninės priežiūros režimo puslapį

Dabar esate pasirengę paskelbti savo puslapį. Pirmiausia spustelėkite mygtuką Išsaugoti, kad išsaugotumėte nustatymus. Dabar spustelėkite Grįžti į „Nustatymai“ galimybės. Taip pateksite į langą, kuriame pasirinkote įgalinimą Priežiūros režimas variantas. Dabar spustelėkite Išsaugoti visus pakeitimus mygtuką, kad puslapis būtų rodomas tiesiogiai. Štai kaip jūsų puslapis bus rodomas lankytojams.

greitai ateis puslapis

Dabar galite prisijungti prie užpakalinės programos ir tęsti savo priežiūros užduotį.

Įgalinti priežiūros režimą be papildinio

Jei tai yra pirmas kartas, kai pridedate kodo fragmentus „WordPress“, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip tinkamai pridėti kodo fragmentus „WordPress“, kad netyčia nepažeistumėte savo svetainės.

Mes sukūrėme lengvą kodo fragmentą, kurį galite naudoti, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų palaikoma priežiūros režimu be papildinio.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti šį kodą prie temos function.php failo arba konkrečios svetainės papildinio:

funkcijos priežiūra_mode () {

if (! current_user_can (‘edit_themes’) ||! is_user_logged_in ()) {wp_die (‘Maintenance.’);}

}
add_action (‘get_header’, ‘maintenance_mode’);

Norėdami išjungti priežiūros režimą ir leisti vartotojams patekti į jūsų svetainę, tiesiog pakomentuokite paskutinę eilutę, kaip nurodyta toliau:

// add_action ();

Taigi sukurti savo svetainės priežiūros puslapį yra taip paprasta. Taip pat galbūt norėsite sužinoti geriausius priežiūros režimo papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map