Kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą per kelias minutes (HTTPS)

Kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą


Ar ieškote nemokamo SSL sertifikato, kad pagerintumėte savo svetainės saugumą? SSL sertifikatas dabar yra privalomas visoms svetainėms. Jei svetainėje neįdiegtas SSL sertifikatas, tada naršyklėse, tokiose kaip „Google Chrome“, vietoje jūsų tinklalapio bus rodoma klaida.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip gauti nemokamą SSL sertifikatą, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų apsaugota nuo saugumo grėsmių ir kenkėjiškų programų.

Kas yra SSL sertifikatas ir kodėl jums jo reikia??

SSL yra saugaus lizdo sluoksnis. Tai veikia kaip ugniasienės sluoksnis tarp vartotojo ir žiniatinklio serverio, kad būtų užtikrintas saugus naršymas.

Kai lankotės svetainės URL, ji siunčia informaciją į serverį ir pateikia tinklalapį naršyklėje. Informacija, kurią siunčiate į serverį, gali būti bet kokia iš svetainės URL, vartotojo vardo / slaptažodžio, kreditinės kortelės duomenų, asmeninės informacijos, el. Pašto adreso ir kt. Šie duomenys yra privati ​​ir su jais reikia elgtis jautriai..

Jei neįdiegėte SSL sertifikato, tada jūsų svetainė gali būti užpulta ar užgrobta, o tai reiškia, kad galite prarasti svarbią informaciją. Pagrobėjai naudoja šią informaciją norėdami šantažuoti vartotojus. Pridedant SSL sertifikatą, jūsų svetainė turi būti apsaugota pagal HTTPS protokolą.

SSL sertifikatą gali išduoti tik sertifikuota institucija, pripažinta teikianti SSL sertifikatus svetainėms. Kai prie jūsų svetainės pridedamas SSL sertifikatas, pamatysite pakabinamą spyną ir HTTPS su savo svetainės URL.
HTTPS protokolas

Jei SSL sertifikatas nebus sėkmingai pridėtas, vis tiek matysite seną HTTP protokolą, kuris yra nesaugus. Populiariose interneto naršyklėse, tokiose kaip „Google Chrome“, atsisakyta svetainių, kuriose vis dar yra HTTP protokolas. Jei bandysite patekti į svetainę neturėdami SSL sertifikato, „Google Chrome“ naršyklėje galite pamatyti klaidą.

Nors SSL sertifikatas yra privalomas visoms svetainėms, turėtumėte žinoti, kad jei jūsų svetainė tvarko mokėjimus internetu, vartotojo prisijungimą / registraciją, narystę ir pan., Tai jums PRIVALO. Priešingu atveju jums, kaip ir svetainės vartotojams, bus iškilusi rimta rizika.

Kartais trečiųjų šalių paslaugos, valdančios mokėjimus, taip pat informuos jus įdiegti SSL / HTTP į savo svetainę, kad išvengtumėte įsilaužimo. Tai atsitinka, kai jūsų svetainė gauna mokėjimus naudodamasi internetinėmis paslaugomis, tokiomis kaip „PayPal“ ar „Stripe“.

Pažvelkime į kai kuriuos pagrindinius dalykus, kurie padės jums suprasti, kodėl jums reikia SSL sertifikato:

 • Tai patvirtina jūsų internetinę tapatybę ir patikina vartotojus, kad jūsų svetainė yra verta investuoti laiką.
 • Jūsų vartotojai gali atlikti mokėjimus nekeldami jokių rūpesčių dėl saugumo.
 • „Google“ palaiko svetaines, kuriose įjungtas SSL / HTTP protokolas. Svetainėse su SSL / HTTP taip pat bus geresnis paieškos reitingas nei svetainėse su senu HTTP protokolu.

Dabar, kai žinote, kas yra SSL sertifikatas ir kodėl jums jo reikia, kitas dalykas, kurį turite žinoti, yra tai, kaip jis veikia.

Kaip SSL sertifikatas apsaugo jūsų svetainę?

SSL sukuria sluoksnį tarp vartotojo ir svetainės serverio. Šis sluoksnis užkoduoja informaciją, kuri yra dalijamasi / perduodama iš vartotojo į žiniatinklio serverį ir atgal naršyklėje.

Kai vartotojas naršo svetainės URL, pirmiausia patikrins, ar įjungtas SSL / HTTP, tada šifruoja informaciją prieš siųsdamas jį į serverį. Serveris turi specialų SSL raktą, kuris padeda iššifruoti informaciją.

Panašiai, kai serveris reaguoja į vartotojo prašymą, jis iššifruojamas naudojant tą patį SSL raktą, kad būtų rodomas tinklalapyje. Šifravimas padeda apsaugoti jūsų svetainę ir informaciją nuo užgrobimo.

Kiek kainuoja SSL sertifikatas?

Rinkoje yra daugybė SSL sertifikatų teikėjų. Visi šie teikėjai yra įgalioti ir gali pasiūlyti skirtingas kainas. Kaina svyruoja nuo 49 USD iki 199 USD per metus, priklausomai nuo SSL kompanijos siūlomų paslaugų.

Kai kurie populiarūs SSL sertifikatų teikėjai taip pat siūlo priedus ir paslaugas, tokias kaip SSL sertifikato įdiegimas jūsų svetainėje. Šios paslaugos vartotojui papildomai kainuoja.

Mes rekomenduojame įsigyti savo SSL sertifikatą iš „GoDaddy“. Jie yra vieni geriausių domenų vardų registratorių ir žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje. Jie valdo daugiau nei 75 milijonus sričių. Jų SSL sertifikatai prasideda nuo 2,49 USD / mėn., O tai yra geriausias pasiūlymas vienai svetainei. Jie taip pat padeda įdiegti SSL sertifikatą jūsų domene.

„GoDaddy“ SSL kaina

Pastaba: Ši informacija skirta vartotojams, norintiems įsigyti SSL sertifikatą. Jei ieškote nemokamo SSL pažymėjimo, toliau skaitykite toliau.

Kaip galite gauti nemokamą SSL sertifikatą?

SSL sertifikatas yra būtinas visų rūšių tinklalapiams. Bet dėl ​​papildomų SSL sertifikato išlaidų daugeliui svetainių savininkų sudėtinga jį įdiegti. Tai gali būti labai nelinksma. Jei SSL sertifikatas dabar yra privalomas norint sėkmingai sukurti svetainę, kodėl jis toks brangus? Ar ne visiems būtų geriau, jei ji būtų nemokama?

Nesijaudinkite: turime gerų žinių jums!

Yra ne pelno įmonė, pavadinta „Let’s Encrypt“. Jie supranta SSL sertifikatų poreikį ir svarbą visoms svetainėms, todėl nusprendė visiems įkurti nemokamą sertifikatų tarnybą. Jų gerumo poelgį pastebėjo kai kurios populiariausios pasaulio įmonės, tokios kaip „Facebook“ ir „Google“, ir jų problemų palaikymas išaugo. Dėl šios priežasties „Let’s Encrypt“ gali tęsti savo darbą ir padėti svetainių savininkams kaip jūs.

Tačiau SSL sertifikato įgalinimo procesas naudojant „Let’s Encrypt“ yra pažengęs ir nėra tinkamas pradedantiesiems. Norėdami įdiegti „Let’s Encrypt“ savo svetainėje, turėsite turėti kodavimo įgūdžių, žinių apie serverį ir visas „Shell / SSH“ komandas..

Pradedantiesiems rekomenduojame naudoti geriausius „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus, siūlančius nemokamus SSL sertifikatus, perkant iš jų žiniatinklio prieglobą. Jie ne tik siūlo nemokamą SSL sertifikatą, bet ir įdiegia jį į savo svetainę; vadinasi, jums nereikia dėl nieko jaudintis.

Pateikiame sąrašą geriausių rinkoje esančių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, teikiančių nemokamą SSL sertifikatą:

 1. „Bluehost“
 2. Svajonių dvasia
 3. „SiteGround“
 4. „InMotion“ talpinimas
 5. WPEngine
 6. Skystas internetas
 7. „GreenGeeks“

Jei jau esate bet kurios iš aukščiau pateiktų hostingo kompanijų klientas, tuomet galite paprašyti jų klientų palaikymo komandos, kad jūsų svetainėje nemokamai įgalintų SSL sertifikatą..

Tačiau, jei norite įgalinti SSL rankiniu būdu, galime pateikti „Bluehost“ pavyzdį. Turite prisijungti prie savo „cPanel“ paskyros ir eiti į Mano svetainės iš kairiojo meniu.

Šiame puslapyje turite spustelėti parinktį „Tvarkyti svetainę“ savo svetainėje, kurioje norite įgalinti SSL.

Tvarkyti svetainę

Skirtuke „Sauga“ matysite kelis nustatymus, įskaitant nemokamą SSL sertifikato parinktį. Tiesiog įjunkite, kad įgalintumėte SSL savo svetainėje.

Įgalinti nemokamą SSL

Pastaba: Visi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai turės skirtingas informacijos suvestines, tačiau SSL parinktį dažniausiai rasite saugos nustatymuose.

Taip pat turėtumėte perskaityti galutinį „WordPress“ saugos vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos.

Jei naudojate bet kurį kitą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kuris nėra paminėtas, ir jie nesiūlo nemokamo SSL sertifikato, tuomet galite tiesiog perkelti „WordPress“ svetainę į bet kurią iš aukščiau pateiktų hostingo kompanijų, kad pasinaudotumėte nemokamu SSL sertifikato pasiūlymu..

Taip pat patikrinkite: Kaip pridėti SSL ir HTTPS „WordPress“.

Ką daryti įdiegus SSL sertifikatą

Kai „WordPress“ svetainėje įgalinsite SSL sertifikatą, taip pat turėsite nustatyti URL ir pradėti naudoti HTTP (saugų protokolą).

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti Tikrai paprastas SSL papildinys „WordPress“. Turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį, jei dar nesate prisijungę.

Kai suaktyvinote, jums nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų. Papildinys automatiškai patikrins, ar SSL sertifikatas įdiegtas jūsų svetainėje, ir peradresuos visus URL iš HTTP į HTTP.

Tikrai paprastas SSL

Dabar jūsų „WordPress“ svetainė naudoja saugų SSL / HTTP protokolą, kuris daro jūsų svetainę saugią.

Jei vis dar yra failų ar URL, kurie nėra įkeliami iš saugių HTTP, tai greičiausiai dėl netinkamo kodavimo papildinyje, kurį naudojate savo svetainėje. Galite aptikti sugedusį papildinį ir jį išjungti, kad įsitikintumėte, jog esate visiškai apsaugoti.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti gauti nemokamą SSL sertifikatą savo svetainei. Jei jums patiko šis straipsnis, tada taip pat peržiūrėkite mūsų nuoseklų vadovą, kaip lengvai sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map