Kaip ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšį „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

Kaip ištaisyti klaidą kuriant duomenų bazės jungtį programoje WordPress


Ar kurdami klaidą duomenų bazėje savo „WordPress“ svetainėje pastebite klaidą? Šios klaidos priežastys gali būti kelios. Kartais tai atrodo netikėtai ir jums gali kilti klausimas, kas pasikeitė jūsų svetainėje, kad būtų sukurta ši problema.

Stebuklas nebebus! Šiame straipsnyje mes pasidalysime, kaip pašalinti klaidą nustatant duomenų bazės ryšį „WordPress“, pašalinant visas galimas priežastis.

Klaida nustatant duomenų bazės ryšį – kada ir kodėl?

Paprastai ši klaida atsiranda dėl to, kad jūsų svetainė negali sukurti duomenų bazės ryšio. Bet priežastis, kodėl tai neužmezga duomenų bazės, kiekvienam gali būti skirtinga. Štai kelios priežastys:

 • Jūsų žiniatinklio serveris neatsako į jūsų užklausą.
 • Serveris gauna per daug užklausų ir nustojo reaguoti.
 • Duomenų bazės prisijungimo duomenys yra neteisingi arba pasenę.
 • Jūsų duomenų bazė sugadinta dėl kenkėjiškų programų.
 • Jūsų duomenų bazė sugadinta dėl kodo pakeitimo arba dėl automatinio „WordPress“ atnaujinimo.

Dažniausiai šią klaidą gausite, kai kyla problemų dėl žiniatinklio prieglobos serverio. Nors gali būti ir daugybė kitų priežasčių. Jums gali būti sunku pašalinti triktis, nes nežinote, kodėl tai vyksta jūsų svetainėje. Mes jums padėsime žingsnis po žingsnio rasti problemą ir ją išspręsti.

Pataisyti klaidą, užmezgant ryšį su duomenų baze

Prieš pradėdami, turėtumėte sukurti kelias duomenų bazės atsargines kopijas ir laikyti jas skirtingose ​​vietose. Jei negalite atsekti ar ištaisyti šios klaidos, galite grįžti prie pagrindinės problemos įkeldami atsarginę kopiją ir bandykite dar kartą naudodami naują metodą.

Taip pat rekomenduojame nuolat atnaujinti „WordPress“ svetainę, temas ir papildinius, taigi yra mažesnė tikimybė, kad pamatysite klaidą. Taip pat turėtumėte reguliariai kurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas, kad prireikus galėtumėte ją atkurti.

„WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapio tikrinimas

Norėdami pamatyti, kokia klaida rodoma ten, turite patikrinti „WordPress“ administratoriaus prisijungimo puslapį. Jei ši klaida panaši į klaidą jūsų svetainės priekyje, pereikite prie kito veiksmo.

Jei / wp-admin / puslapyje yra kita klaida, pvz „Vienos ar daugiau duomenų bazių lentelių nėra. Gali reikėti taisyti duomenų bazę “, tada turėsite redaguoti savo „wp-config.php“ failą, kad pridėtumėte kodo eilutę.

Norėdami redaguoti wp-config.php, galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės naudodami FTP klientą. Šį kodą turėsite pridėti prieš „Tai viskas, liaukitės redaguoti! Linksmų tinklaraščių “ eilutė wp-config.php.

apibrėžti (‘WP_ALLOW_REPAIR’, tiesa);

Įsitikinkite, kad tinkamai išsaugojote šį failą.

Pridėję kodą faile wp-config.php, apsilankykite http://www.yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php (pakeisti www.jūsų svetainė su savo svetainės URL), norėdami pamatyti duomenų bazės taisymo nustatymus.

Jei norite gauti prieigą prie duomenų bazės taisymo, jums nereikia prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus paskyros. Jei teisingai įdėsite kodą į failą wp-config.php, tai padės išspręsti duomenų bazės problemą. Pataisę galite eiti į priekį ir pašalinti kodą iš savo wp-config.php failo.

Jei problema vis dar išlieka, galite perskaityti šį vadovą toliau ir ieškoti kito sprendimo.

WP-Config.php failo redagavimas norint rasti problemą

Turbūt žinote, kad failas wp-config.php yra pagrindinis failas, jungiantis jūsų „WordPress“ svetainę su jūsų duomenų baze. Jame yra jūsų duomenų bazės prisijungimo duomenys. Jei pakeitėte pagrindinį slaptažodį arba duomenų bazės vartotojo slaptažodį, šią informaciją taip pat turėsite atnaujinti savo „wp-config.php“ faile. Jei nepakeisite išsamios informacijos apie „wp-config“ failą, nustatant duomenų bazės ryšį atsiras klaida.

Turite būti tikri, kad wp-config.php faile prisijungimo duomenys prie duomenų bazės yra tokie patys, kaip juos nustatėte savo „WordPress“ duomenų bazėje..

apibrėžti (‘DB_NAME’, ‘duomenų bazės pavadinimas’);
define (‘DB_USER’, ‘duomenų bazės vartotojo vardas’);
define (‘DB_PASSWORD’, ‘duomenų bazės slaptažodis’);
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’);

Šiame kode DB_Name žymi jūsų duomenų bazės pavadinimą, DB_User yra jūsų duomenų bazės naudotojo vardas, DB_Password yra duomenų bazės slaptažodis, o DB_Host yra pagrindinio kompiuterio reikšmė..

„DB_Host“ vertę galite pridėti kaip vietinis dvasininkas Jei jūsų „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas yra „BlueHost“, „HostGator“ ir kt. Kitoms prieglobos įmonėms galite susisiekti su jų palaikymo komanda arba patikrinti šį vadovą „WordPress“ konfigūravimo gudrybės rasti kitas pagrindines vertybes.

Mes taip pat sužinojome, kad jei naudojate savo „WordPress“ svetainę vietiniame serveryje, tokiame kaip XAMPP ar MAMP, tada galite pakeisti „DB_Host“ reikšmę iš „localhost“ į IP, kad ištaisytumėte šią klaidą.

apibrėžti (‘DB_HOST’, ‘127.0.0.1:8889’);

Internetinių svetainių talpinimo įmonėms šis IP gali skirtis. Taip pat galbūt norėsite perskaityti šį vadovą, kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į gyvą svetainę.

Jei problema vis tiek neišspręsta, toliau skaitykite toliau, kad rastumėte kitų galimų sprendimų, kuriuos serverio gale galėtumėte pritaikyti klaidai pašalinti.

Ieškote savo žiniatinklio prieglobos serverio

Kartais netikėtai gausite daug srauto ir žiniatinklio prieglobos serveris nustoja reaguoti į užklausas. Pirma, tai sulėtins jūsų svetainę ir tada parodys klaidą, sukuriančią duomenų bazės ryšį su vartotojais, bandančiais apsilankyti jūsų svetainėje. Dažniausiai tai atsitinka bendro naudojimo ar VPS prieglobos aplinkoje.

Galite tiesiogiai susisiekti su žiniatinklio prieglobos palaikymo skyriumi ir patikrinti šią problemą. Tvarkomoms prieglobos įmonėms, tokioms kaip „WPEngine“ ir „Siteground“, palaikymo komanda greitai padės pašalinti klaidą.

Jei norite patys išspręsti šią klaidą serverio gale, rekomenduojame patikrinti keletą dalykų „MySQL“ serveryje, kad galėtumėte sekti problemą..

Pirmiausia turėtumėte pabandyti patekti į kitas to paties serverio svetaines ir išsiaiškinti, ar jos veikia gerai, ar ne. Jei kitos svetainės taip pat rodo tą pačią klaidą, tada jūsų „MySQL“ serveris yra sugadintas.

Jei tame pačiame serveryje neturite kitų svetainių bandymams, turėsite apsilankyti „phPMyAdmin“ savo „cPanel“ ir prisijungti prie savo duomenų bazės. Prisijungę turėsite patikrinti, ar turite pakankamai leidimų. Tiesiog pridėkite naują failą, testconnection.php ir pridėkite šį kodą:

<?php
$ link = mysqli_connect (‘localhost’, ‘vartotojo vardas’, ‘slaptažodis’);
if (! $ link) {
mirti (‘Nepavyko prisijungti:’. mysqli_error ());
}
echo ‘sėkmingai sujungtas’;
mysqli_close ($ link);
?>

Turėsite pakeisti vartotojo vardą ir slaptažodį savo duomenų bazės prisijungimo kredencialais. Prisijungus tai reiškia, kad su leidimais nėra problemų, ir jūs galite eiti toliau ir dar kartą patikrinti savo „wp-config.php“ failą, kad patikrintumėte, ar vartotojo varde ar slaptažodyje nėra rašybos klaidų.

Jei nepavyksta prisijungti, yra tikėtina, kad jūsų serveris turi problemų. Tačiau negalima sakyti, kad jūsų „MySQL“ serveris neveikia. Gali būti, kad jūsų duomenų bazės vartotojas neturi pakankamai leidimų prisijungti prie serverio.

Galite susisiekti su savo interneto prieglobos paslaugų teikėju ir paprašyti jo suteikti jums leidimą. Tokiu būdu galite patikrinti, ar nėra klaidų, ir išspręsti problemą.

Vis dar yra daugybė kitų priežasčių, dėl kurių galite gauti šią klaidą, ir jūs turėsite šalinti savo svetainę skirtingais būdais. Jei jūsų sprendimas skiriasi nuo aukščiau aprašytų metodų, prašau pasidalinti juo toliau pateiktuose komentaruose. Kiti, patiriantys šią klaidą, gautų naudos iš jūsų vertingų patarimų!

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšį „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip perjungti iš vienos žiniatinklio prieglobos į kitą be prastovų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map