Kaip lengvai pridėti mygtuką „Skambinti dabar“ į „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

kaip pridėti skambinimo dabar mygtuką į WordPress svetainę


Norite pridėti skambinimo dabar mygtuką savo „WordPress“ svetainėje? Jei prie savo svetainės pridėsite mygtuką skambinti dabar, lankytojams bus lengviau paskambinti jums tiesiai iš jūsų svetainės.

Tiesą sakant, beveik pusė interneto srauto yra iš mobiliųjų įrenginių, taigi, jei jūsų svetainėje nėra mygtuko „Skambinti dabar“, greičiausiai prarasite daug potencialių potencialių klientų.

Šiandienos straipsnyje parodysime, kaip lengvai pridėti mygtuką „skambinti dabar“ į savo „WordPress“ svetainę naudojant papildinį ir be papildinio..

Kodėl prie savo svetainės pridėti mygtuką „Skambink dabar“?

Jei savo svetainėje pridėsite mygtuką skambinti dabar, tai gali būti didelis pranašumas jums ir jūsų verslui.

Tai leidžia lankytojams patogiai ir be vargo susisiekti su jumis tiesiai iš jūsų svetainės.

Turėdami mygtuką „Skambinti dabar“ savo „WordPress“ svetainėje, jūs iš tikrųjų konvertuojate savo svetainės srautą į vertingus potencialius klientus. Integruodami profesionalią verslo telefono paslaugą, galite dalytis numeriais su darbuotojais, atlikti skambučių peradresavimą ir kt.

Pažvelkime, kaip pridėti mygtuką „skambinti dabar“ į „WordPress“.

1 būdas: mygtuko „Skambinkite dabar“ pridėjimas naudojant papildinį

Paprasčiausias būdas pridėti skambinimo dabar mygtuką į „WordPress“ yra naudojant WP skambučio mygtukas Prijunkite.

Naudodami šį papildinį galite lengvai pridėti mygtuką skambinti dabar, nerašydami vienos eilutės kodo. Tai galite padaryti naudodamiesi klasikiniu redaktoriumi arba „Gutenberg“ redaktoriumi, atsižvelgiant į tai, kas jūsų svetainėje yra aktyvus.

Pirmiausia įdiekite ir suaktyvinkite „WP Call Button“ papildinį savo svetainėje. Įdiegus, laikas konfigūruoti papildinį.

Konfigūruojamas skambinimo dabar mygtuko papildinys, kad būtų galima pridėti lipnų mygtuką

Kai įjungsite papildinį, eikite į Nustatymai »WP skambučio mygtukas savo „WordPress“ prietaisų skydelyje. Šiame puslapyje pamatysite 3 skirtingus skirtukus.

 • Lipnus skambučio mygtukas
 • Statinis skambučio mygtukas
 • Apie mus

Eidami į lipnaus skambučio mygtuko skirtuką, galite pridėti lipnaus skambučio mygtuką savo „WordPress“ svetainėje. Tai reiškia, kad mygtukas bus matomas nepriklausomai nuo to, kaip toli jūs slinkote žemyn puslapiu.

wp skambučio mygtukas, skambinkite dabar

Leiskite eiti į priekį ir įjunkite mygtuko „Skambinti dabar“ būseną. Tada įveskite savo įmonės kontaktinį numerį, į kurį norite paskambinti lankytojams.

Jei neturite įmonės telefono numerio, galite jį gauti iš „Nextiva“. Tai įmonė, kurią naudojame savo verslo VoIP teikėjui.

Tada galėsite atidaryti mygtuką „skambinti dabar“.

skambinti dabar mygtukas

Jūs turite galimybę pridėti mygtuko tekstą, pasirinkti jo vietą ir spalvą. Taip pat galite pasirinkti, kur norite rodyti mygtuką. Pagal numatytuosius nustatymus mygtukas pasirodys visuose jūsų svetainės puslapiuose. Bet jūs taip pat galite jį paslėpti nuo tam tikrų puslapių, jei norite.

Baigę atlikti šiuos pakeitimus spustelėkite puslapio pabaigoje esantį išsaugojimo mygtuką. Viskas. Dabar lankytojai gali paskambinti jums registruotu įmonės numeriu tiesiai iš jūsų svetainės.

B. Savo svetainėje pridėkite mygtuką „Static Call Now“

Savo svetainėje taip pat galite pridėti mygtuką „statinis skambutis dabar“. Pažiūrėkime, kaip tai padaryti „Classic“ ir „Gutenberg“ redaktoriuose.

Klasikinio redaktoriaus naudojimas

Norėdami pridėti mygtuką, eikite į Nustatymai »WP skambučio mygtukas» Statinis skambučio mygtukas

Šiame puslapyje pamatysite keletą tinkinimo parinkčių. Naudodamiesi šiomis parinktimis galite pakeisti mygtuko tekstą ir spalvą. Jei norite, galite net paslėpti telefono piktogramą nuo mygtuko. Tačiau mes rekomenduojame to nedaryti, nes telefono piktograma padeda vartotojams nusiųsti aiškią žinią apie jos paskirtį.

Kai visi pakeitimai bus atlikti, tiesiog nukopijuokite trumpąjį kodą ir įklijuokite jį į puslapį arba paskelbkite ten, kur norite rodyti savo mygtuką. Tai viskas. Mygtukas skambinti dabar bus rodomas jūsų svetainės įraše ar puslapyje.

Gutenbergo redaktoriaus naudojimas

Jei naudojate „Gutenberg“ redaktorių, tiesiog eikite į tą puslapį, kuriame norite rodyti savo skambučio mygtuką. Galite redaguoti esamą puslapį arba sukurti naują. Dabar galite pridėti „WP Call Now“ bloką naudodami „+“ simbolį.

Čia turėsite tas pačias tinkinimo parinktis, kaip ir klasikinis redaktorius. Taip pat galite pakeisti mygtuko tekstą ir spalvą, kad atitiktų jūsų svetainės išvaizdą. Jei norite, taip pat galite paslėpti arba parodyti telefono piktogramą. Kai tai atliksite, išsaugokite nustatymus.

Jei tai yra esamas įrašas, turėsite spustelėti mygtuką Atnaujinti, kad pradėtumėte dirbti. Jei tai yra naujas įrašas, būtinai paspauskite mygtuką Skelbti. Jūsų mygtukas turėtų būti iškart rodomas jūsų įraše.

Mygtuko „Skambink dabar“ pridėjimas prie valdiklio

Naudodami „WP Call Button“ mygtuką, galite pridėti skambinimo dabar mygtuką į savo svetainės valdomas sritis. Norėdami tai padaryti, jums tiesiog reikia eiti į prietaisų skydelį ir spustelėti Išvaizda »Valdikliai.

Dabar vilkite mygtuko parinktį ir nuleiskite ją į savo valdiklio sritį.

Tada galėsite dirbti su jo tekstu, spalva ir tt, kaip tai darėte aukščiau aprašytuose procesuose.

Mygtuko „Skambinti dabar“ pridėjimas rankiniu būdu

Be papildinio, galite naudoti ir skambinimo dabar mygtuką, pridėdami paprastą HTML kodą. Šis metodas taip pat yra paprastas ir jį galite lengvai naudoti atlikdami procesą, kurį čia paaiškinsime.

Šios nuorodos atvers telefono programą mobiliuosiuose įrenginiuose. Staliniuose kompiuteriuose „Mac“ vartotojai matys parinktį atidaryti saitą „Facetime“, tuo tarpu „Windows 10“ vartotojai matys galimybę atidaryti ją per „Skype“..

Galite pradėti nuėję į „WordPress“ teksto rengyklę ir pridėję šį HTML kodą.

+1 (555) 555-1212

Paskambink man

Nepamirškite aukščiau pateikto telefono numerio pakeisti savo įmonės numeriu. Nesunkiai galite pritaikyti ir inkaro tekstą („Call Me“).

Ši nuoroda gali būti dedama bet kurioje jūsų svetainės vietoje. Taip pat galite naudoti telefono piktogramą šalia skambučio dabar nuorodos. Tai galite padaryti spustelėję Žiniasklaida »Pridėti naują

Dabar įkelkite telefono piktogramą, kurią norite parodyti ekrane. Kai vaizdas bus įkeltas, spustelėkite jį ir nukopijuokite vaizdo URL.

Dabar eikite į įrašą ar puslapį, kuriame pridėjote HTML kodą. Tada galite apvynioti vaizdo URL telefono nuorodoje taip:

Peržiūrėję įrašą dabar pamatysite telefono piktogramą kartu su numeriu. Kai lankytojas spustelėja šį vaizdą, jis gali tiesiogiai susisiekti su jumis jūsų įmonės numeriu.

Mygtuko „Skambinti dabar“ pridėjimas prie naršymo meniu rankiniu būdu

Pažiūrėkime, kaip pridėti mygtuką skambinti dabar prie savo naršymo meniu be papildinio. Nesijaudink. Tam nieko nereikia koduoti.

Tiesiog eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir spustelėkite Išvaizda »Meniu. Dabar spustelėkite dešinėje esantį tinkintos nuorodos skirtuką. Čia pamatysite 2 skirtingus laukus.

Nuorodų lauke tiesiog pridėkite savo telefono numerį. Teksto lauke ant mygtuko galite pridėti norimą inkaro tekstą. Užbaikite procesą spustelėdami parinktį Pridėti prie meniu. Štai jūsų parinktis „Skambinti dabar“ dabar bus įtraukta į naršymo meniu.

Mygtuko „Skambinkite dabar“ mygtukų stebėjimas

Dabar, kai sėkmingai pridėjote mygtuką „skambinti dabar“, argi nebūtų puiku, jei galėtumėte juos taip pat stebėti? Šis veiksmas yra įmanomas tik tuo atveju, jei procesui naudojate „WP Call Button“ papildinį.

Tai galite padaryti integruodami papildinį su „Google Analytics“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „MonsterInsights“ papildinys, kuri leidžia stebėti kiekvieną jūsų svetainės veiklą.

Čia yra išsamus „MonsterInsights“ naudojimo vadovas.

Taigi viskas!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums pridėti skambinimo dabar mygtuką į „WordPress“.

Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip sukurti nemokamą verslo el. Paštą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map