Kaip lengvai sukurti daugiakalbę „WordPress“ svetainę (žingsnis po žingsnio)

kaip sukurti daugiakalbę „WordPress“ svetainę


Ar norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų prieinama keliomis kalbomis? Padarę savo svetainę daugiakalbę, galite pritraukti ir sudominti daug platesnę auditoriją. Nors daugeliu atvejų daugiakalbės svetainės kūrimas yra tik kūrėjo darbas, tai yra gana lengva padaryti naudojant „WordPress“ naudojant „WordPress“ vertimo papildinį..

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip lengvai sukurti daugiakalbę „WordPress“ svetainę, naudojant populiariausią daugiakalbį papildinį, WPML.

Kodėl verta sukurti daugiakalbę „WordPress“ svetainę naudojant WPML?

Jei jūsų verslas aptarnauja įvairias grupes žmonių iš skirtingų pasaulio regionų, kurie visi kalba savo gimtąja kalba, turėsite padaryti savo svetainę daugiakalbę. Panašiai švietimo institutams ir tarptautinėms organizacijoms, turinčioms vartotojų iš įvairių šalių, norint sėkmingai pasisekti, reikia daugiakalbės interneto svetainės.

Bet kaip jūs kuriate?

Viena galimybė yra sukurti kelis savo svetainės padomenius ir įdiegti po vieną kalbą kiekvienam iš padomenių. Tačiau šis metodas kelia didžiulį vargo. Kelių padomenių nustatymas ir valdymas reikalauja daug laiko ir išteklių. Be to, tai gali būti brangu, jei jums reikia pasamdyti programuotoją, kuris atliktų darbą už jus.

„WordPress“ kartu su WPML įskiepiu išsprendžia šias problemas ir suteikia jums paprastą, paprastą daugiakalbės svetainės kūrimo sprendimą..

WPML leidžia įdiegti kelias kalbas tame pačiame „WordPress“ diegime, todėl jums nereikia kurti kiekvienos kalbos padomenių. Jau nekalbant apie tai, kad jis yra toks paprastas ir greitas, kad kiekvienas gali lengvai nustatyti daugiakalbę svetainę neliesdamas jokio kodo.

Pažiūrėkime, pažiūrėkime, kaip keliais greitais veiksmais galite sukurti „WordPress“ daugiakalbę svetainę naudodami WPML.

Daugiakalbės „WordPress“ svetainės kūrimas naudojant WPML

WPML yra vertimo papildinys, padedantis versti „WordPress“ svetainę. Bet pirmiausia turėsite sukurti svetainę viena kalba.

Norėdami sukurti svetainę, jums reikės domeno vardo ir prieglobos paslaugos. Domeno vardas yra jūsų svetainės internetinis adresas, o priegloba yra virtualioji erdvė, kurioje saugomi jūsų svetainės failai.

Domeno vardas paprastai kainuoja apie 14 USD per metus, o prieglobos paslauga kainuoja apie 7 USD per mėnesį. Kai tik pradedate veiklą, šios išlaidos gali susidėti ir jaustis pernelyg brangiai. Taigi, norėdami palengvinti jūsų finansinius skausmus, mes sudarėme sutartį su „Bluehost“ ir suteikėme vartotojams išskirtinę nuolaidą. Dabar galite gauti nemokamą domeną ir „WordPress“ prieglobą tik už 2,75 USD per mėnesį naudodami mūsų išskirtinį „Bluehost“ kuponą.

Jei dar nesinaudojote „WordPress“, perskaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą, kaip lengvai sukurti „WordPress“ svetainę.

Sukūrę „WordPress“ svetainę jūsų pasirinkta kalba, galėsite pridėti skirtingų kalbų vertimų į savo svetainę.

1 veiksmas: įdiekite WPML ir nustatykite daugiakalbes parinktis

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti WPML papildinį „WordPress“ svetainėje.

Kai jis bus sėkmingai suaktyvintas, „WordPress“ prietaisų skydelio viršuje pamatysite pranešimo laukelį, kuriame yra Konfigūruokite WPML mygtuką. Norėdami pradėti konfigūruoti, tiesiog spustelėkite mygtuką.

konfigūruoti-wpml-notif

Tada galėsite pamatyti WPML sąrankos vedlį.

wpml-setup-wizard

Pirmiausia WPML automatiškai aptinka pagrindinę jūsų „WordPress“ svetainės kalbą. Galite jį pakeisti, jei norite arba neteisingai aptikę.

Spustelėkite Kitas mygtuką tęsti.

Tada jūsų paprašys pasirinkti kalbas, kurias norite įgalinti savo svetainėje. Tiesiog pasirinkite kalbas ir spustelėkite Kitas mygtuką.

pasirinkti-kalbos-wpml-sąranka

Dabar trečiame WPML sąrankos žingsnyje pamatysite kalbų perjungimo parinktis. Kalbos keitiklis leis jūsų vartotojams pasirinkti žiūrėti jūsų svetainės turinį jų pageidaujama kalba. Paprastai tai yra išskleidžiamasis sąrašas arba vėliavų rinkinys jūsų svetainėje.

wpml-kalbų perjungimo parinktys

Tada galite tiesiog išdėstyti kalbų tvarką vilkdami ir numesdami.

Po to bus pateiktos jūsų svetainės pridėjimo prie kalbų perjungimo parinktys. Kalbos perjungiklį galite įtraukti į savo naršymo meniu, valdiklio sritį arba poraštės sritį. Taip pat pridedate nuorodas į pranešimų vertimą prieš kiekvieną turinį ar po jo.

add-wpml-kalbų perjungiklis

Norėdami įtraukti kalbų perjungiklį į savo naršymo meniu, spustelėkite Įtraukite į meniu naują kalbų perjungiklį mygtuką Meniu kalbos perjungiklis skyrius.

Tada, Naujas meniu kalbų perjungiklis parinktys pasirodys iššokančiame lauke.

pridėti meniu, kalbų perjungiklį

Galite pasirinkti savo svetainės meniu, kad būtų rodomas kalbų perjungiklis. Tada meniu galite nustatyti kalbų perjungiklio padėtį; parodykite jį kaip pirmą meniu elementą arba kaip paskutinį meniu elementą.

Tada galite pasirinkti, kaip norite rodyti kalbų perjungimo meniu elementą. Galite jį parodyti kaip išskleidžiamąjį meniu arba kalbų sąrašą.

Toliau galite pasirinkti, ką įtraukti į kalbų perjungimo meniu elementą. Galite pasirinkti, ką rodyti, tiesiog pažymėdami langelius.

Galiausiai galite nustatyti kalbų perjungiklio spalvas.

Kai sukonfigūruosite visas parinktis, pakeitimus galėsite pamatyti peržiūros laukelyje, esančiame dešinėje.

Kai būsite patenkinti, spustelėkite Sutaupyti mygtuką.

Panašiai kalbų perjungiklį galite pridėti ir kitose vietose. Tačiau, jei norite kalbų perjungiklį įtraukti tik į naršymo meniu, galite tiesiog spustelėti Kitas mygtuką.

Dabar esate paskutinis WPML sąrankos proceso žingsnis. Atlikdami šį veiksmą turėsite įvesti savo svetainės raktą.

registras-wpml

Svetainės raktą galite gauti iš savo WPML paskyros. Tiesiog nukopijuokite raktą ir įklijuokite jį į lauką ir spustelėkite Registruotis mygtuką.

Viskas! „WordPress“ svetainėje sėkmingai atlikote WPML konfigūraciją.

2 veiksmas: daugiakalbio turinio pridėjimas „WordPress“ žinutėse ir puslapiuose

Dabar, kai savo „WordPress“ svetainėje nustatėte WPML, esate pasiruošę pridėti daugiakalbį turinį savo svetainėje.

WPML leidžia lengvai išversti „WordPress“ žinutes, puslapius, žymas, kategorijas ir temas į bet kurią jums patinkančią kalbą.

Norėdami sukurti esamų „WordPress“ įrašų vertimą, eikite į Žinutės »Visi pranešimai. Čia matysite bendrą įrašų skaičių, taip pat įrašų skaičių kiekviena kalba.

išversti visus mygtukus

„WordPress“ automatiškai nustato pagrindinę jūsų svetainės kalbą ir rodo, kad šalia įrašų pridedate kiekvienos pasirinktos kalbos mygtukus. Norėdami išversti įrašą, turėsite spustelėti mygtuką pridėti po kalba.

Norėdami išmokti šią programą, spustelėjome mygtuką Pridėti po prancūzų kalba.

naujas traslation-post-wpml

Dabar redaktoriaus viršuje pamatysite kalbos pavadinimą / vėliavą. Taip pat pamatysite Kalba meta langelis, pridėtas jūsų pranešimų redaktoriaus dešinėje.

Skelbimų srityje galite pridėti išverstą turinį ir paskelbti įrašą. Jei nemokote tos kalbos, galite tai padaryti įtraukite į savo svetainę naujus vartotojus ir autorius turinio vertimui.

Taip pat galite naudoti WPML vertimų valdymo modulis ir tvarkykite vertėjus savo svetainėje.

3 veiksmas: kategorijų ir žymų vertimų pridėjimas

WPML leidžia lengvai išversti „WordPress“ kategorijas, žymas ar bet kurią kitą pasirinktinę taksonomiją į bet kurią norimą kalbą.

Norėdami juos išversti, turėsite apsilankyti WPML »Taksonomijos vertimas iš „WordPress“ informacijos suvestinės.

Tada atlikdami kitą veiksmą turėsite pasirinkti taksonomiją, kurią norite išversti.

taksonomija-vertimas-wpml

Šiam mokymui pasirinkome Kategorijos. Dabar jis įkelia visas jūsų svetainių kategorijas. Šalia taksonomijos terminų pamatysite mygtukus Pridėti.

„traslate-categories-wpml“

Norėdami išversti taksonomiją, tiesiog spustelėkite mygtuką Pridėti po kalba / vėliava.

4 veiksmas: vertimų pridėjimas naršymo meniu

Norėdami išversti „WordPress“ naršymo meniu, apsilankykite Išvaizda »Meniu iš „WordPress“ informacijos suvestinės. Tada turėsite pasirinkti meniu, kurį norite išversti.

pridėti meniu vertimas

Dabar pamatysite „WordPress“ meniu mygtukus Pridėti vertimą. Norėdami išversti meniu, tiesiog spustelėkite mygtuką.

Sukūrę meniu vertimą, turėsite pridėti tuos pačius meniu elementus, kaip ir pagrindinės kalbos meniu.

edit-traslated-menu

Jei kaip įrašai, puslapiai ir kategorijos yra jūsų meniu elementai, pirmiausia turėsite juos išversti, kaip parodyta 2 veiksme. Po to juos galėsite pridėti iš skirtukų, esančių kairėje Redaguoti meniu skydelis.

Pridėję ir tvarkydami visus meniu elementus, spustelėkite Išsaugoti meniu mygtuką.

5 veiksmas: Temų, papildinių ir kito teksto vertimas

WPML leidžia išversti ir „WordPress“ papildinius bei temą.

Norėdami juos išversti, turėsite apsilankyti WPML »Temų ir papildinių lokalizavimas iš „WordPress“ informacijos suvestinės.

temos papildinio lokalizavimas

Pagal numatytuosius nustatymus matysite Nenaudokite styginių vertimo versdami temą ir papildinius pažymėtas ir žymimasis laukelis po juo. Galite pažymėti langelį, jei yra kokių nors jūsų temos vertimo failų. Tačiau tai veikia tik su oficialiomis WordPress.org temomis.

Taigi WPML yra su WPML eilutės vertimo modulis kad galėtumėte tinkamai išversti savo temą ir papildinius. Naudodami šį modulį galite išversti pasirinktinius laukus, valdiklius ir kitą savo svetainės tekstą.

Taip pat peržiūrėkite šią „TranslatePress“ apžvalgą. „TranslatePress“ yra alternatyva WPML.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti lengvai sukurti „WordPress“ daugiakalbę svetainę naudojant WPML. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą apie 25 teisėtus būdus užsidirbti pinigų internetiniuose dienoraščiuose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map