Kaip lengvai sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas (žingsnis po žingsnio)

Kaip lengvai sukurti „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją - žingsnis po žingsnio


Ar norite sukurti savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją? Atsarginė kopija gali padėti jums netekti duomenų ir galite atkurti iš jos savo svetainę, jei kada nors to prireiks.

Yra daugybė skirtingų įskiepių, leidžiančių susikurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją, pavyzdžiui, vis populiarius „UpdraftPlus“ ir „Backupbuddy“. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip lengvai sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas naudojant šiuos 2 papildinius.

Kodėl jums reikia reguliariai kurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas?

Kaip „WordPress“ vartotojui, labai svarbu reguliariai kurti „WordPress“ failų ir duomenų bazių atsargines kopijas saugioje vietoje. Jei duomenys prarandami dėl avarijos, kenkėjiškos atakos ar kitos katastrofos, reguliarus atsarginių kopijų darymas gali būti gyvybė.

Tokiu būdu galite lengvai atkurti failus ir duomenų bazes, net jei visa jūsų svetainė nulaužta, sugadinta ar ištrinta.

Taip pat turėtumėte perskaityti šį vadovą apie tai, kaip svarbu reguliariai kurti atsargines kopijas „WordPress“.

Rekomenduojame išsaugoti šias atsargines kopijas keliose vietose. Jei kuri nors jūsų atsarginė kopija yra sugadinta, turite dar vieną, kad galėtumėte lengvai atkurti savo svetainę.

Jei turite sunkaus turinio svetainę ir reguliariai pridedate naują turinį, gali reikėti nustatyti automatines atsargines kopijas. Tačiau, jei labai dažnai neatnaujinate „WordPress“ svetainės, galite sukurti neautomatines atsargines kopijas naudodami „WordPress“ atsarginį papildinį. Žinoma, turėsite pasirinkti tinkamą papildinį, kuris atitinka jūsų reikalavimus kuriant ir atkuriant „WordPress“ atsargines kopijas.

Prieš pradėdami, turite žinoti, kuriuos „WordPress“ failus turėtumėte sukurti atsarginę kopiją:

 • Pagrindiniai „WordPress“ failai
 • Failai, esantys „wp-content“ aplanke (temos, papildiniai ir įkėlimai)
 • „WordPress“ konfigūracijos failai
 • „WordPress“ duomenų bazė

Pažvelkime į tai, kaip galite lengvai pasidaryti atsarginę atsarginių kopijų kopiją ir visiškai atkurti „WordPress“ svetainę neprarasdami jokių failų.

1 būdas: automatizuotų atsarginių kopijų kūrimas naudojant „BackupBuddy“ papildinį

„BackupBuddy“ naudojimas yra vienas iš geriausių būdų sukurti automatines atsargines kopijas „WordPress“. Jų premium planai prasideda nuo 80 USD ir siūlo vienerių metų papildinių atnaujinimus, 1 metų palaikymą, 1 GB saugyklos vietą „Stash“, 10 „iThemes Sync“ svetainių ir dar daugiau. Šis planas galioja 1 pilnoje svetainės atsarginėje kopijoje ir 1 premijos licencijai gauti, nešant iki 2 licencijų.

„BackupBuddy“ papildinio diegimas

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „BackupBuddy“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinę turėsite vykdyti instrukcijas, pateiktas papildinio puslapyje, ir pridėti savo „BackupBuddy“ licenciją, kad visus metus gautumėte automatinius atnaujinimus..

Licencijų saitai

Alternatyvus būdas patikrinti jūsų licenciją yra apsilankymas Nustatymai »„ iThemes “licencijavimas puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje ir įveskite „iThemes“ vartotojo vardą ir slaptažodį. Iš ten spustelėkite Licencijuoti produktai mygtuką ir jis automatiškai patikrins jūsų licenciją.

„iThemes“ licencijavimas

Kai jūsų licencija bus suaktyvinta, galite eiti į priekį ir nustatyti automatines atsargines kopijas.

Automatinių atsarginių kopijų automatizavimas „WordPress“

„BackupBuddy“ automatiškai saugo jūsų atsargines kopijas „Stash“. Jų pagrindinis priemokų planas pateikiamas kartu su „Stash Live“ funkcija, kuri padeda palaikyti savo svetainės atsargines kopijas realiu laiku.

Jums nereikia dėti jokių pastangų, norint sukurti atsarginę kopiją ir atnaujinti ją saugyklos sistemoje. Realaus laiko atsarginės kopijos automatiškai išsaugo „WordPress“ svetainės pakeitimus „Stash Live“ saugykloje.

Dabar, kai turite nuolat atnaujinamą naujausią savo svetainės atsarginę versiją, jums reikės sistemos, kuri padėtų atkurti savo svetainę, jei kada nors įvyktų koks nors incidentas..

„Stash Live“ siūlo galimybę vienu paspaudimu atkurti jūsų „WordPress“ tinklaraštį. Jums reikia eiti į „BackupBuddy“ »Stash Live puslapį „WordPress“ administratoriaus srityje ir įveskite „iThemes“ kredencialus.

Ji paprašys jūsų nurodyti el. Pašto adresą, kad galėtumėte atsiųsti atsarginius pranešimus. Savo el. Pašto dėžutėje gausite nuorodą su atsisiuntimu.

Stash Live prisijungimas

Įsitikinkite, kad spustelėkite Išsaugokite nustatymus ir pradėkite atsarginę kopiją mygtuką.

Ekrane galite pamatyti atsarginę būseną. „BackupBuddy“ sukurs pirmą jūsų atsarginę kopiją ir automatiškai ją saugos „Stash“.

Stash Live

Jei turite didelę svetainę, tai užtruks keletą valandų, kad pirmą kartą padarytumėte atsarginę kopiją. „BackupBuddy“ automatiškai įkels atsarginę kopiją į „Stash Live“.

Galite eiti į priekį ir toliau dirbti savo „WordPress“ svetainėje. Atsarginė kopija bus tęsiama fone be trikdžių.

Pabaigus kurti atsarginę kopiją, jums bus atsiųstas pranešimas jūsų nurodytu el. Pašto adresu. Taip pat galite patekti į „Stash Live“ puslapį, kad pamatytumėte atsarginių failų kopijas.

Šios „Stash Live“ nuotraukos turėtų būti paliktos tokios, kokios yra, kad galėtumėte bet kada atkurti savo svetainę. Tačiau taip pat galite atsisiųsti vaizdus į savo kompiuterį arba perkelti juos į savo serverį naudodami „Stash Live“ vieno spustelėjimo funkciją..

Jei nenorite saugoti realiojo laiko atsarginių kopijų „Stash Live“, tada taip pat galite nustatyti suplanuotas atsargines „WordPress“ atsargines kopijas naudodami „BackupBuddy“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite šiame vadove kaip sukurti automatines atsargines kopijas.

2 būdas: Rankinių atsarginių kopijų kūrimas naudojant „UpdraftPlus“ papildinį

Panašiai kaip „BackupBuddy“, galite sukurti automatines atsargines kopijas naudodami „UpdraftPlus“. Tačiau tai taip pat leidžia lengvai sukurti atsargines atsargines kopijas.

Geriausia „UpdraftPlus“ naudojimo atsarginėms atsarginėms kopijoms kurti yra ta, kad ją nemokamai galima rasti „WordPress“ papildinių saugykloje. Jie taip pat turi „premium“ versiją, kurioje yra papildomų funkcijų.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „UpdraftPlus“ papildinį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Aktyvavus reikia apsilankyti Nustatymai »„ UpdraftPlus “atsarginės kopijos puslapį savo „WordPress“ administratoriaus srityje ir eikite į Nustatymai skirtuką, jei norite pasirinkti nuotolinės saugyklos vietą.

„UpdraftPlus“ yra keletas saugojimo paslaugų. Savo atsargines kopijas galite išsaugoti „Dropbox“, „Google“ diske, „Microsoft OneDrive“ ir daugelyje kitų. Savo atsargines kopijas galite siųsti ir el. Pašto adresu.

Turėsite pasirinkti nuotolinio saugojimo paslaugą, ir joje bus pateiktos toliau pateiktos instrukcijos, kaip nustatyti nuotolinę saugyklą.

Pasirinkite saugojimo vietą

Norėdami tęsti, tiesiog sukonfigūruokite nuotolinės saugyklos vietos nustatymus. Taip pat galite patikrinti šį vadovą nustatykite nuotolinę saugyklą naudodami „UpdraftPlus“.

Nuotolinės saugyklos vietos nustatymai

Įsitikinkite, kad spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką. Kitas, jums reikia eiti į Dabartinis statusas skirtuką ir spustelėkite Atsarginė kopija dabar mygtuką.

Atsarginė kopija naudojant „UpdraftPlus“

Pasirodys modalinis iššokantis langas, kuriame jūsų bus paprašyta pasirinkti failus / duomenų bazę, kurią norite sukurti atsarginę.

Atsarginis iššokantis pop

Spustelėkite Atsarginė kopija dabar mygtuką šiame iššokančiajame lange, o ekrane pasirodys atsarginės kopijos kūrimo juosta. Tai užtruks šiek tiek laiko, priklausomai nuo jūsų „WordPress“ failų dydžio.

Atsarginių kopijų kūrimo juosta

Atsarginiai failai taip pat bus įkelti į pasirinktą nutolusią vietą.

Atsarginių failų atkūrimas naudojant „UpdraftPlus“

Atstatyti atsarginę kopiją naudojant „UpdraftPlus“ yra taip paprasta, kaip sukurti pačią atsarginę kopiją.

Galite atkurti atsarginę kopiją vienu spustelėjimu.

Atstatyti atsarginę kopiją galite, jei:

 • jūsų „WordPress“ svetainė buvo nulaužta.
 • jūsų svetainė sudužo ir matote baltas mirties ekranas.
 • Norite pradėti iš naujo domeną.

Jei norite atkurti, turėsite eiti į Nustatymai »„ UpdraftPlus “atsarginės kopijos puslapį savo „WordPress“ administratoriaus srityje ir spustelėkite Atkurti mygtuką.

Tai nuves jus į Esamos atsarginės kopijos skirtuką ir nuskaitykite / wp-content / updraft / aplanką „WordPress“, kad ieškotumėte esamų atsarginių kopijų.

Pastaba: Jei ištrynėte šiuos svetainės failus, egzistuojančių atsarginių kopijų nebus.

Tada galite nusiųsti atsarginius failus iš savo kompiuterio, norėdami rankiniu būdu atkurti savo „WordPress“ svetainę.

Įkelkite atsarginius failus

Kadangi nustatėte nuotolinės saugyklos vietą atsarginėms kopijoms įkelti, „UpdraftPlus“ automatiškai nuskaitys nuotolinę saugyklą ir parodys esamas atsargines kopijas.

Turėsite spustelėti mygtuką Atkurti mygtuką šalia norimos atsarginės kopijos.

Atkurti atsarginę kopiją iš nuotolinės saugyklos

Atsidarys iššokantis langas, kuriame bus klausiama, ką norite atkurti iš atsarginės kopijos. Tiesiog pasirinkite visas galimas parinktis ir spustelėkite Atkurti mygtuką.

Atkurti „WordPress“ failus

Jūsų „WordPress“ failai bus atkurti iš atsarginės kopijos, esančios jūsų nuotolinės saugyklos vietoje.

Tiek „UpdraftPlus“, tiek „BackupBuddy“ papildiniai gali padėti lengvai sukurti automatizuotas ir neautomatines „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Atsarginės kopijos yra naudingos tuo atveju, jei duomenys prarandami dėl avarijos, saugumo pažeidimų ir pan. Net ir nustatydami atsargines kopijas vis tiek galite būti įsilaužimo ir saugumo grėsmių auka..

Norėdami išsaugoti savo svetainę nuo įsilaužėlių, kenkėjiškų programų atakų ir kitų grėsmių, rekomenduojame naudoti „Sucuri“. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat turėtumėte perskaityti mūsų išsamią „Sucuri“ apžvalgą.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums lengvai sukurti savo „WordPress“ svetainės atsargines kopijas. Jei jums patiko šis straipsnis, tada taip pat galbūt norėsite patikrinti mūsų ekspertų patarimus, kaip geriausius svetainių kūrėjus pradedantiesiems kurti jūsų svetainę greitai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map