Kaip nustatyti autorių stebėjimą „WordPress“ naudojant „Google Analytics“

kaip nustatyti autorių stebėjimą „Google Analytics“


Ar norite stebėti savo tinklaraščio autorius naudodami „Google Analytics“? Kai jūsų tinklaraštyje rašo keli autoriai, turite juos atskirai sekti, kad sužinotumėte geriausius atlikėjus, ir atvirkščiai.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip nustatyti autorių stebėjimą „WordPress“ naudojant „Google Analytics“.

Įdiekite „MonsterInisghts“, skirtą autorių stebėjimui „Google Analytics“

Pagal numatytuosius nustatymus „Google Analytics“ nėra jokių jūsų tinklaraščių autorių stebėjimo nustatymų. Turėsite pridėti pasirinktinių nustatymų, kad įgalintumėte autorių stebėjimą.

Naudojant „MonsterInsights“ papildinys yra lengviausias būdas įgalinti autorių stebėjimą „WordPress“ svetainėje. „MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ papildinys, skirtas „WordPress“.

Įjungę stebėjimą gausite nuostabių ataskaitų apie puslapio peržiūrą, atmetimo rodiklį ir populiariausią savo tinklaraščio autorių. Taip pat galite pridėti kitų pasirinktinių aspektų, kad galėtumėte sekti autorius „WordPress“.

Autorių stebėjimo nustatymas naudojant „WordPress“ naudojant „Google Analytics“

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „MonsterInsights Pro“ Prijunkite. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti papildinį „WordPress“.

Įjungę eikite į Įžvalgos »priedai įdiegti ir suaktyvinti Matmenys Pridėti.

Dabar turėsite sujungti „Google Analytics“ su „WordPress“.

Tiesiog eikite į savo „MonsterInsights“ sąskaitą ir nukopijuokite licencijos raktą. Kitas, eikite į Įžvalgos »Nustatymai savo „WordPress“ tinklaraštyje.

Viduje konors Licencijos raktas lauke, įklijuokite raktą ir spustelėkite Patvirtinkite raktą mygtuką.

Licencijos raktas

Patvirtinę spustelėkite Stebėjimas skirtukas iš viršutinės skilties. Iš ten turėsite apsilankyti Tinkinti aspektai kairiajame meniu.

Tinkinti aspektai - autoriaus stebėjimas

Šiame puslapyje spustelėkite Pridėkite naujų tinkintų aspektų nuorodą ir bus pateiktas išskleidžiamasis meniu. Šiame išskleidžiamajame meniu turėsite pasirinkti Autorius kaip tinkintą aspektą.

Pasirinkite Autorius - autoriaus stebėjimas

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką, kad išsaugotumėte šiuos nustatymus.

Tada prisijunkite prie „Google Analytics“ paskyros ir atidarykite tinklaraščio nuorodą, kad galėtumėte pridėti tinkintus autorių stebėjimo aspektus.

Jūsų svetainė „Google Analytics“ paskyroje

Atidarę turėsite eiti į Administratorius skirtuką iš kairiojo meniu. Stulpelyje Tinkintos apibrėžtys turėsite spustelėti pasirinktinius aspektus.

Spustelėkite pasirinktinius aspektus - autoriaus stebėjimą

Dabar spustelėkite Naujas tinkintas aspektas mygtukas lentelėje.

Naujas tinkintas aspektas - nustatykite autoriaus stebėjimą

Atidarius formą bus sukurtas naujas tinkintas aspektas. Laukelyje Pavadinimas turėsite pridėti Autorius ir spustelėkite Sukurti mygtuką. Visus kitus parametrus išlaikykite tokius, kokie yra.

Galiausiai turėsite suderinti „Google Analytics“ indekso numerį su Tinkinto aspekto ID tai galima rasti „WordPress MonsterInsights“ nustatymuose.

Autorių rodyklės numerį galite pamatyti skiltyje Indeksas stulpelis „Google Analytics“. Tiesiog atkreipkite dėmesį į šį indekso numerį.

Autoriaus sekimas

Dabar apsilankykite Įžvalgos »Nustatymai puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje. Pagal Stebėjimas skirtuką, kairiajame meniu turėsite eiti į pasirinktinius aspektus.

Jei tinkinto aspekto ID sutampa su rodyklės numeriu „Google Analytics“, jums nieko nereikia daryti. Jei ID skiriasi, tada būtinai įveskite autoriaus aspekto numerį, kurį pažymėjote „Google Analytics“ rodyklės stulpelyje, ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“..

Tinkintų aspektų ID

Dabar turėsite pridėti tinkintą ataskaitą „Google Analytics“ paskyroje, kad tinkamai stebėtumėte tinklaraščio autorius. „Google Analytics“ turėsite eiti į Tinkinimas »Individualizuotos ataskaitos iš kairiojo meniu. Ieškokite Ataskaitos turinys laukus ir apibrėžkite metrikos grupes.

Turėsite pridėti Autorius Spustelėkite dimensijos brėžinius ir spustelėkite Sutaupyti mygtuką.

Individualizuotos ataskaitos

Bus rodoma jūsų „Autorius“ aspekto eismo ataskaita. Pagal tinklaraščio autorius galite stebėti puslapio peržiūrą ir atmetimo rodiklius.

Autoriaus ataskaita

Norėdami peržiūrėti kitas pasirinktines autorių ataskaitas, pasirinkite Autorius kaip antrinį aspektą „Google Analytics“.

Pirmiausia turėsite apsilankyti Elgesys »Svetainės turinys» Visi puslapiai. Iš čia pasirinkite bet kurį pirminį aspektą (pvz .: Puslapio pavadinimas) ir eikite į Antrinis matmuo išskleidžiamasis meniu po juo.

Dalyje Tinkinti aspektai spustelėkite Autorius parinktį, jei norite peržiūrėti tinkintas ataskaitas su kitais pagrindiniais aspektais.

Antrinis matmuo

Prie kiekvieno tinklaraščio pavadinimo bus pridėtas naujas autoriaus stulpelis ir rodomas autoriaus vardas. Tokiu būdu galite peržiūrėti asmeniškesnes autorių ataskaitas.

Individualizuoto autoriaus ataskaita

„Google Analytics“ turite įvairių parinkčių, kaip pakeisti nustatymus ir prireikus žiūrėti tinkintas ataskaitas. „Google Analytics“ taip pat leidžia eksportuoti ataskaitas kaip skaičiuokles.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti nustatyti autorių stebėjimą „WordPress“ naudojant „Google Analytics“.

Jei jums patiko šis straipsnis, jums taip pat gali patikti mūsų vadovas, kaip nustatyti atsisiuntimų stebėjimą „WordPress“ naudojant „Google Analytics“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map