Kaip nustatyti internetinį maisto užsakymą restoranams

nustatant maisto užsakymą restoranams


Norite sukurti internetinę maisto užsakymo paslaugą savo restoranui?

Pasirinkę internetinę maisto užsakymo sąranką, savo maistą klientams galite pristatyti bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, nemokėdami už pristatymą trečiosioms šalims. Be to, jūsų klientai gali mėgautis jūsų maistu net neįėję į jūsų restoraną.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip žingsnis po žingsnio nustatyti internetinę maisto užsakymo paslaugą jūsų restoranui.

1 veiksmas: internetinės maisto pristatymo svetainės nustatymas

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra nustatyti savo restorano svetainę.

Norėdami sukurti svetainę nuo nulio, turite pasirinkti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobos įmonę, kurioje galėsite talpinti savo svetainę.

Kai pradedate veiklą, svetainės sukūrimas gali atrodyti daug kainuojantis. Štai kodėl mes rekomenduojame „Bluehost“, kuris yra „WordPress.org“ oficialiai rekomenduojamas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas.

„Bluehost“

Jie siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir 63 proc. Peržiūrėkite mūsų išsamią „Bluehost“ apžvalgą.

Čia yra IŠSAMUS vadovas, kaip sukurti restorano svetainę.

2 veiksmas: „WPForms“ papildinio įdiegimas

„WPForms“

Kai jūsų svetainė bus paruošta, turite įdiegti „WPForms“ papildinys savo svetainėje. Štai kaip įdiegti papildinį „WordPress“.

Kitas žingsnis yra įdiegti Formos šablonų paketas Pridėti.

Norėdami įdiegti šį priedą, eikite į prietaisų skydelį ir spustelėkite WPForms »priedai. Dabar naudodami paieškos lauką ieškokite Formos šablonų paketo priedas.

formos šablonų pakuotė

Dabar galite spustelėti Įdiekite „Addon“ mygtuką, po kurio eina Suaktyvinti mygtuką, kad priedas galėtų pradėti veikti. Pridėję šį priedą, galėsite pasiekti daugybę iš anksto paruoštų šablonų, specialiai sukurtų užsakymų formoms.

3 veiksmas: susikūrimo formos formavimas

Kitas žingsnis yra maisto pristatymo internetu formos sukūrimas. Tam paspauskite WPForms »Pridėti naują. Dabar būsite nukreipti į naują ekraną. Slinkite žemyn šiuo puslapiu ir raskite Papildomi šablonai variantas. Naudodamiesi galimu paieškos lauku, suraskite Išėmimo užsakymo forma.

Išėmimo užsakymo forma, wpformos

Užveskite pelės žymeklį ant šios parinkties ir spustelėkite ją. Dabar būsite formos formuotojo puslapyje su laukeliais kairėje ir realiu formos vaizdu dešinėje.

Išėmimo forma, „WPForms“

Dabar galite tinkinti savo formą, kad ji atitiktų jūsų reikalavimus.

4 žingsnis: užsakymo formos tinkinimas

Nesunku pritaikyti užsakymo formą, sukurtą naudojant „WPForms“. Tiesiog spustelėkite lauką, kurį norite redaguoti, ir pritaikykite jį kairėje ekrano pusėje. Pavyzdžiui, tarkime, kad norite redaguoti savo pirmąjį lauką. Tiesiog spustelėkite jį. Dabar kairėje pamatysite lauko parinktis.

„WPForms“ redaguoti

Jei norite ištrinti tam tikrą lauką, galite spustelėti Trinti piktogramą kad pasirodo lauke.

„WPForms“ redaguoti

Jei nieko neparduodate, pavyzdžiui, pyragaičių ar picų, nesijaudinkite! Savo formą galite tinkinti taip, kaip norite. Tiesiog naudokite Trinti piktogramą pirmuosius du laukus ir pašalinkite juos iš savo lauko.

Dabar kairėje pamatysite parinktį, vadinamą Keli elementai. Tiesiog vilkite ir upuść šį lauką į savo formą.

„WPForms“ yra formos

Dabar spustelėkite šį lauką ir pradėkite redaguoti kiekvieną lauką kairėje.

„WPForms“ redagavimas atima formas

Taip pat galite pridėti savo maisto vaizdų, jei norite. Norėdami tai padaryti, turite patikrinti Naudokite vaizdo pasirinkimą dėžė.

„WPforms“ užsakymo forma

Tai atlikę pamatysite Įkelti paveikslėlį mygtuką po kiekvieno patiekalo pavadinimo. Tiesiog pridėkite savo parinktį naudodami šią parinktį.

maisto vaizdai

Pridėję savo elementus, prie formos turite pridėti dar vieną lauką. Tai yra Iš viso laukas. Šią parinktį galite rasti kairėje pusėje slinkdami šiek tiek žemiau Keli laukai variantas. Vilkite šią parinktį ir nuleiskite ją į lauką kur norite.

Tačiau prieš tai nepamirškite pereiti į Pridėti laukus skirtukas.

Visas laukas, WPForms

Baigę galite eiti į priekį ir pradėti konfigūruoti savo formą.

5 veiksmas: maisto užsakymo formos konfigūravimas

Kitas žingsnis – sukonfigūruokite užsakymo formą su „WPForms“. Tam jums reikia eiti Nustatymai »Bendra.

„WPForms“ konfigūruojama

Čia matysite įvairias parinktis. Atsižvelgiant į jūsų reikalavimus, šiame veiksme galite tinkinti visus norimus laukus. Taip pat galite patikrinti Įgalinti „anti-spam honeybot“ ir Įgalinti „Ajax“ formos pateikimą variantas.

Nepamirškite paspausti Sutaupyti mygtuką, kai baigsite.

6 veiksmas: formos formos konfigūravimas

Kitas žingsnis yra sukonfigūruoti formos pranešimą naudojant „WPForms“. Galite sukonfigūruoti, kaip jums reikia pranešti. Dėl to eikite į Pranešimas skirtukas.

„WPForms“ pranešimas

1 laukelyje pridėkite bet kurio jūsų komandos, kuris rūpintųsi užsakymais, el. Pašto adresą. Likusius laukus galite užpildyti taip, kaip paženklinta etiketėje, ir galų gale pridėti pranešimą ir savo vartotojams. Taip pat galite naudoti išmaniąsias žymas, kad praneštumėte savo klientams, kad užsakymas buvo gautas ir netrukus bus pristatytas.

Čia yra daugiau apie pranešimų užsakymo formoje nustatymas.

7 veiksmas: formos patvirtinimo pranešimo tinkinimas

Kitas žingsnis yra pritaikyti formos patvirtinimo pranešimą. Dėl to eikite į Patvirtinimas skirtukas. Čia, po Patvirtinimo tipas turite 3 variantus:

 • Žinutė: Pasirinkę šią parinktį, vartotojams galite parodyti konkretų pranešimą.
 • Rodyti puslapį: Šis pranešimas klientams rodo konkretų jūsų svetainės puslapį.
 • Eiti į URL: Tai nukreipia jūsų klientus į naują URL. Tai naudinga, jei norite nukreipti juos į kitą svetainę.

Leiskite pasirinkti Žinutė ir tada pridėkite pranešimą prie Patvirtinimo pranešimas laukas.

Patvirtinimo pranešimas, „WPForms“

Galite pasirinkti norimą parinktį ir paspausti mygtuką Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

8 veiksmas: mokėjimo nustatymų konfigūravimas

Dabar dirbkime sukonfigūravę mokėjimo nustatymus. Ši parinktis leidžia lengvai surinkti mokėjimus iš savo klientų.

Norėdami sukonfigūruoti šią parinktį, eikite į Mokėjimai skirtukas. Galite surinkti savo mokėjimus naudodamiesi „PayPal“ arba „Stripe“ arba abiem būdais. Norėdami pridėti mokėjimo parinktį, pirmiausia turite įdiegti mokėjimo priedus.

Panaudosime „PayPal“ mokėjimams čia rinkti. Taigi spustelėkite „Addon“ puslapis.

Mokėjimo galimybės wpforms

Dabar naudodami paieškos lauką ieškokite „PayPal“ priedas variantas. Suradę, spustelėkite Įdiekite priedą sekė Suaktyvinti mygtuką. Dabar pamatysite „PayPal“ standartas variantas jūsų Mokėjimai skirtukas.

Dabar pažymėkite žymimąjį laukelį šalia Įgalinti „PayPal“ standartinius mokėjimus. Kitame lauke pridėkite savo „PayPal“ el. Pašto adresą. Pagal Režimas pasirinkite Gamyba. Pagal Mokėjimo tipas parinktį, pasirinkite Produktai ir paslaugos. Pagal Pristatymo adresas, pasirinkti Klauskite adreso ir reikalaukite jo parinktį iš išskleidžiamojo meniu.

„WPForms Builder“ mokėjimai

Dabar spustelėkite Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

9 veiksmas: internetinės maisto užsakymo formos rodymas

Paskutinis žingsnis yra jūsų užsakymo formos pateikimas „WordPress“ svetainėje. Dėl to eikite į puslapį arba paštą, kur norite pridėti savo užsakymo formą. Dabar naudojate + pasirašykite, ieškokite „WPForms“.

Užsakymo formos

Norėdami lengvai jį rasti, galite naudoti paieškos lauką. Kai jį rasite, pasirinkite jį. Naudodami išskleidžiamąją rodyklę šalia „WPForms“, pasirinkite ką tik sukurtą formą. Dabar paspauskite Paskelbti mygtuką, norėdami paskelbti straipsnį su jūsų forma.

Viskas! Jūsų maisto užsakymo forma turėtų būti tiesiogiai rodoma jūsų svetainėje. Jei norite sužinoti daugiau apie „WPForms“, perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą apie „WPForms“ papildinį čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map