Kaip padidinti maksimalų failo įkėlimo dydį „WordPress“ (parodyta)

kaip padidinti maksimalų failo įkėlimo dydį


Norite padidinti savo maksimalaus failo įkėlimo dydį „WordPress“? Dėl žemų failų įkėlimo apribojimų gali kilti: failo vardas viršija maksimalų šios svetainės įkėlimo dydį klaida ir neleidžiama įkelti failų į savo daugialypės terpės biblioteką ar diegti didelių dydžių papildinių ir temų.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip padidinti maksimalų failų įkėlimo dydį jūsų „WordPress“ svetainėje.

Patikrinkite maksimalų failo įkėlimo dydžio apribojimą „WordPress“

Jei susiduriate su problema dėl maksimalaus failų įkėlimo limito, pirmiausia turėsite patikrinti savo svetainės failų įkėlimo limitą. Galite lengvai tai patikrinti naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį.

Norėdami tai padaryti, turėsite eiti į Žiniasklaida »Pridėti naują puslapis iš „WordPress“ informacijos suvestinės. Tada pamatysite maksimalų failų įkėlimo dydžio apribojimą savo „WordPress“ svetainei.

„WordPress“ - maksimalus failo įkėlimo dydis

Pabandykime patikrinti, kaip padidinti maksimalų failo įkėlimo dydį, kad būtų pašalintos problemos. Pirmiausia pradėsime nuo greito taisymo galimybių.

Pastaba: Pirmieji 3 metodai skirti greitai išspręsti problemas, atsirandančias dėl maksimalaus failų įkėlimo dydžio apribojimų. Tačiau jie gali neveikti su kai kuriais bendrais šeimininkais. Tokiu atveju turėsite pasirinkti ketvirtą variantą, t. Y. Susisiekti su prieglobos teikėju.

1. Redaguokite temos funkcijų failą

Pirmasis būdas padidinti maksimalų failo įkėlimo apribojimą yra redaguoti temos „function.php“ failą.

Norėdami tai padaryti, turėsite apsilankyti Išvaizda »Redaktorius iš prietaisų skydelio. Tada eikite į funkcijos.php , esančią dešiniajame skydelyje, spustelėkite ją. Kai failas atidaromas, slinkite žemyn iki puslapio apačios ir sukurkite naują eilutę. Tada turėsite nukopijuoti žemiau esantį kodą ir įklijuoti jį ten. Tai atlikę, nepamirškite atnaujinti failo.

@ini_set (‘upload_max_size’, ‘256M’);
@ini_set (‘post_max_size’, ‘256M’);
@ini_set (‘max_execution_time’, ‘400’);

redaguoti-tema-funkcijos

Kai tai padarysite, galėsite eiti į priekį ir patikrinti, ar jis veikė jūsų svetainėje. Jei to nepadarė, galite išbandyti kitus toliau pateiktus metodus.

2. Sukurkite arba redaguokite esamą PHP.INI failą

Norėdami naudoti šį metodą, turėsite pasiekti „WordPress“ svetainės pagrindinį aplanką naudodami FTP arba „File Manager“ programą savo prieglobos paskyros „cPanel“ informacijos suvestinėje..

Tada turėsite ieškoti php.ini failo savo šakniniame aplanke. Jei nerandate, turėsite sukurti failą pavadinimu php.ini ir įkelti jį į šakninį aplanką. Daugeliu atvejų, jei esate bendro naudojimo pagrindiniame kompiuteryje, jo nematysite.

Tada atidarykite php.ini failą ir pridėkite prie jo šį kodą:

upload_max_filesize = 256 mln
post_max_size = 256 mln
max_execution_time = 400

Aukščiau pavyzdyje nurodytas failo dydis gali būti koreguojamas pagal jūsų poreikius.

3. Redaguokite .htaccess failą

Jei norite padidinti maksimalų failų įkėlimo dydžio apribojimą šiuo metodu, turėsite pasiekti pagrindinį savo svetainės aplanką, kaip aprašyta 2 metode.

Atidarykite savo šakninį aplanką ir raskite jame .htaccess failą. Tada atidarykite failą, norėdami jį redaguoti, ir pridėkite šį kodą:

php_value upload_max_filesize 256 mln
php_value post_max_size 256 mln
„php_value max_execution_time 400“
„php_value max_input_time 400“

Viskas. Vėl galite pereiti prie daugialypės terpės įkėlimo parinkties ir patikrinti, ar ji veikia. Jei tai nepavyko, turėsite susisiekti su prieglobos paslaugų teikėju, kaip siūloma kitame metode.

4. Paprašykite savo prieglobos paslaugų teikėjo padidinti maksimalų failo įkėlimo dydį

Jei aukščiau pateikti sprendimai jums nepatiko, turėsite susisiekti su „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėju, kad gautumėte geriausią sprendimą.

Jūsų „WordPress“ failo įkėlimo apribojimas iš esmės yra susijęs su ištekliais, kuriuos jūsų prieglobos teikėjas paskyrė jūsų svetainei. Prieglobos paslaugos kartais apriboja failų įkėlimo dydį jūsų pačių labui. Pavyzdžiui; ribodami failo įkėlimo dydį galite užkirsti kelią savo vartotojams įkelti didelius failus, vaizdo įrašus ir pan.

Bet kartais tai gali sutrukdyti įkelti naudingus failus į savo svetainę ir įdiegti „WordPress“ papildinius. Iškilus tokiai problemai, galite išbandyti vieną iš aukščiau paminėtų būdų arba paprašyti prieglobos paslaugų teikėjo padidinti maksimalų jūsų svetainės failų įkėlimo dydį..

Pavyzdžiui, kai kuriuos savo projektus naudojame „Bluehost“ ir jie greitai išsprendžia tokias problemas.

„bluehost“ priegloba be verslo verslo el. pašto adresų

„Bluehost“ siūlo specialią nuolaidą „IsItWP“ vartotojams. Galite gauti „WordPress“ prieglobą tik už 2,75 USD per mėnesį. Jūs taip pat gausite nemokamą domeno vardą.

Jei norite sužinoti daugiau, pateikiame išsamią „Bluehost“ apžvalgą.

Tikimės, kad tai padėjo padidinti maksimalų failų įkėlimo dydį „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų vadovą, kaip tinkamai sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map