Kaip padidinti „WordPress“ našumą ir greitį (ekspertų patarimai)

padaryti „WordPress“ svetainę greitesnę


Ar norėtumėte paspartinti savo „WordPress“ svetainę? Jūsų „WordPress“ svetainė turi veikti maksimaliu greičiu. Bet jei jūsų svetainė atrodo šiek tiek lėta, kaip galite padidinti „WordPress“ našumą ir greitį? Nesijaudinkite, jums nereikia žinoti jokio sudėtingo kodo, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų greitesnė.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip padidinti „WordPress“ našumą ir greitį. Be to, patarimus, kuriais pasidalinsime su jumis, pakankamai lengva išmokti „WordPress“ pradedantiesiems. Kadangi tai yra ilgas, žingsnis po žingsnio vadovas, čia yra turinio lentelė, kuri padės rasti kelią į straipsnį.

Turinys – „WordPress“ našumo didinimas

„WordPress“ našumo gerinimas – pradžia

Tvirtos greitos interneto svetainės įkūrimas

„WordPress“ efektyvumo optimizavimas – geriausia praktika

Puikus „WordPress“ greitis

Dabar pradėkime.

Svetainės greičio statistika: Kodėl „WordPress“ greitis ir našumas yra svarbūs?

svetainės greičio statistika

„WordPress“ svetainės greitis ir našumas yra daug svarbesni, nei jūs manote. Savo „WordPress“ svetainę turite padaryti greitesnę ne tik sau, bet ir savo svetainės lankytojams bei klientams.

Lėta svetainė gali neigiamai paveikti jūsų svetainės naudotojų patirtį, todėl vartotojams gali būti nelinksma apsilankyti ir sąveikauti su jūsų svetaine. Žmonės neturi laiko ar kantrybės laukti lėto krovimo svetainės. Taigi, jei jūsų svetainė neįsikrauna pakankamai greitai, rizikuojate, kad vartotojai apleis jūsų svetainę dar prieš ją įkeldami.

Lėtesnės svetainės taip pat tampa tolimesnės paieškos sistemų rezultatuose, todėl vartotojams tampa sunkiau atrasti jūsų svetainę..

Be to, lėta svetainė, kurios našumas prastas, taip pat gali pakenkti jūsų galimybei atlikti konversijas.

Pažvelkite į šią statistiką, kuri rodo, kaip svarbu pagreitinti „WordPress“ svetainę:

 • 79% klientų, pranešančių apie nepasitenkinimą svetainės veikimu, rečiau pirks iš tos svetainės.
 • 1 sekundės vėlavimas reiškia 7% sumažėjusį konversijų skaičių.
 • 1 sekundės vėlavimas įkelti puslapio lapelį reiškia 11% nuostolių.
 • Jei jūsų svetainė uždirba 100,00 USD per dieną, 1 sekundės pagerėjęs puslapio greitis atneša papildomus 7000 USD per dieną. („HubSpot“)

Kaip matote, kurdami „WordPress“ svetainę, turite atsižvelgti į savo svetainės našumą ir greitį. Tai užtikrins jūsų svetainės lankytojų malonumą, padidins svetainės lankomumą ir padidins pardavimus.

Kas sulėtėja jūsų „WordPress“ svetainėje?

Yra daugybė veiksnių, dėl kurių jūsų svetainė įkeliama lėtai. Žinojimas, kokia yra jūsų lėtos svetainės priežastis, padės greičiau padaryti jūsų „WordPress“ svetainę ir ateityje išvengti klaidų, galinčių pakenkti jūsų svetainės veikimui..

Dažniausios priežastys, lėtinančios jūsų svetainę, yra šios:

 • „WordPress“ talpinimas – Lėtas jūsų svetainės greitis gali būti ne jūsų kaltė. Gali būti, kad žiniatinklio prieglobos serveris neteikia jūsų svetainei pakankamai greičio.
 • Vaizdai – Jei jūsų svetainė įvaizdis sunkus, o tie vaizdai nėra optimizuoti, dėl to jūsų puslapio įkėlimo laikas gali būti lėtas.
 • „WordPress“ papildiniai – Turėdami per daug „WordPress“ įskiepių arba blogai užkoduotą papildinį, jūsų svetainė gali sulėtėti.
 • Pasenęs „WordPress“ – Jei neatnaujinsite savo „WordPress“ svetainės, tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainės greitį.
 • Išoriniai scenarijai – Dėl skelbimų, šriftų įkėlėjų ir kitų išorinių scenarijų jūsų svetainė gali sulėtėti.
 • „WordPress“ konfigūracija – Jei jūsų „WordPress“ svetainė neteikia talpykloje saugomų puslapių, tai gali perkrauti serverį ir priversti jūsų svetainę sulėtinti veiklą arba strigti.

Šiuo metu šie veiksniai gali jus supainioti ir jūs galbūt nežinote, kaip juos ištaisyti. Bet nesijaudinkite, mes pateiksime tai vėliau straipsnyje.

Kaip greitai turėtų būti įkelta jūsų „WordPress“ svetainė?

Dabar, kai žinote, kodėl turite padaryti „WordPress“ svetainę greitesnę, jums gali kilti klausimas, kaip greitai turėtų būti įkelta jūsų svetainė?

Na, remiantis statistika, 47% klientų tikisi, kad tinklalapis bus įkeltas 2 sekundes ar mažiau. Nors 64% išmaniųjų telefonų vartotojų tikisi, kad puslapiai bus įkelti mažiau nei per 4 sekundes.

Jums gali atrodyti, kad 2 sekundės ar mažiau žaibo greičio, tačiau galite priversti svetainę įkelti taip greitai, nenujausdami klientų patirties..

Kaip patikrinti savo “WordPress” svetainės greitį ir našumą?

Prieš pradėdami eiti toliau, pirmiausia turite atlikti tam tikrus bandymus. Tikrindami savo svetainės greitį ir našumą, galėsite nustatyti, kiek darbo reikia atlikti, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų greitesnė..

Dabar galite ne tik atidaryti naršyklę, pereiti į savo svetainę ir naudoti chronometrą, kad patikrintumėte savo svetainės greitį. Turite naudoti įrankį, kuris patikrins jūsų svetainės greitį.

Svetainės greičio tikrinimo įrankis visomis aplinkybėmis galės pateikti tiksliausius jūsų svetainės greičio rezultatus.

Kadangi dažnai lankotės savo svetainėje, jūsų svetainė bus įkelta beveik akimirksniu už jus. Taip yra dėl to, kad šiuolaikinės naršyklės, tokios kaip „Google Chrome“, saugo jūsų svetainę talpykloje. Bet vartotojui, kuris niekada anksčiau nesilankė jūsų svetainėje, jūsų svetainė gali įkelti labai skirtingai.

Skirtingų geografinių vietovių vartotojai taip pat gali patirti jūsų svetainę skirtingai.

Taigi, jei norite sužinoti tikslesnę savo „WordPress“ svetainės spartą, rekomenduojame naudoti nemokamą „WordPress“ svetainės greičio tikrinimo įrankį..

Tiesiog įveskite savo svetainės URL, spustelėkite Išanalizuokite svetainę mygtuką, ir gausite nemokamą „WordPress“ svetainės greičio ir našumo ataskaitą.

interneto greitis-testas-įrankis

Mūsų nemokamas greičio tikrinimo įrankis suteiks jums puslapio įkelties laiką, našumo laipsnį, puslapio dydį ir užklausas. Kitas mūsų įrankio pranašumas yra tas, kad jis taip pat pateiks jums patarimų, kaip praktiškai pagerinti savo svetainės greitį ir našumą.

Be to, naudodamiesi nemokamu svetainės Uptime tikrintuvu, taip pat galite patikrinti savo svetainės veikimo laiką.

Svetainės veikimo laikas yra laikas, per kurį jūsų svetainė yra pasiekiama vartotojams. Žinoma, jei jūsų svetainė dažnai neveikia, tai jūsų svetainės lankytojams ir klientams kelia nusivylimą.

Kartais jūsų svetainė gali būti jums netinkama, bet ne kitiems vartotojams ir atvirkščiai. Galite naudoti mūsų veikimo trukmės tikrintuvą, kad akimirksniu pamatytumėte, ar jūsų svetainė neveikia.

Paprastos pataisos, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų greitesnė

Dabar, kai žinote, kodėl jūsų „WordPress“ svetainė yra greita, dėl ko jūsų svetainė lėtėja ir koks yra jūsų „WordPress“ svetainės greitis, laikas pradėti kurti „WordPress“ svetainę greičiau.

Visus patarimus, kuriais pasidalinsime su jumis, lengva atlikti; norint pagreitinti „WordPress“ svetainę, nereikia daug žinoti apie kodavimą. Atsižvelgiant į tai, kokia greita ar lėta yra jūsų svetainė, galite įgyvendinti visus šiuos patarimus ar tik kelis.

Dabar pažvelkime į šiuos paprastus veiksmus, kuriuos galite atlikti, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų greitesnė.

Pasirinkite geriausią „WordPress“ prieglobą

Kaip jau minėjome anksčiau, jūsų „WordPress“ priegloba, kurią pasirinkote savo svetainei, gali būti lėto greičio ir prastų rezultatų priežastis.

2 labiausiai paplitę prieglobos tipai yra šie:

 • Bendras priegloba – Bendrosios prieglobos paslaugos, tokios kaip „Bluehost“ ir „SiteGround“, yra populiarus pasirinkimas ir jos imasi papildomų priemonių jūsų svetainės našumui pagerinti. Tačiau vienintelis pasidalijamojo prieglobos trūkumas yra tas, kad jūs turite dalytis serverio ištekliais su kitais savo klientais. Taigi piko srauto metu jūs konkuruojate su visomis kaimyninėmis serverio svetainėmis, kad greitai patektumėte į jūsų svetainės lankytojus. Jei viena iš tų kaimyninių svetainių sulaukia daug srauto, tai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą.
 • Tvarko „WordPress“ priegloba – Kita vertus, visiškai valdant „WordPress“ prieglobą su tokiu paslaugų teikėju kaip „WPEngine“, visi techniniai svetainės tvarkymo aspektai yra padaryti jums – išimtinai jums. Paprastai tai yra brangesnis variantas, tačiau jūsų svetainė bus greitesnė ir saugesnė.

Taigi, jei norite padidinti savo svetainės greitį ir našumą, apsvarstykite galimybę pereiti prie valdomo „WordPress“ prieglobos su tokiu paslaugų teikėju kaip „WPEngine“, tai yra mūsų rekomendacija dėl geriausiai valdomo „WordPress“ prieglobos. Taip pat galite sužinoti išsamų bendro ir valdomo prieglobos palyginimą.

Pasirinkite greitai įkeliamą „WordPress“ temą

Pasirinkę netinkamą „WordPress“ temą, galite žymiai sulėtinti jūsų svetainės greitį. Kai kurios temos yra prastai sukurtos greičiui ir našumui – jos išsipūtusios su daugybe funkcijų, tokių kaip prašmatnios animacijos, sudėtingi išdėstymai ir dar daugiau. Net jei nenaudojate daugelio funkcijų, kurias teikia jūsų tema, temos kodą vis tiek reikia įkelti.

Taigi, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų greitesnė ir padidėtų našumas, pasirinkite temą, kurioje yra tik jums reikalingos funkcijos ir sukurta greičiui.

Eikite naudodami temą iš „WordPress“ temų parduotuvės, tokios kaip „StudioPress“, „Themify“ ar „CSSIgniter“. Visos jų temos yra šiuolaikiškos – jos užkoduotos ir sukurtos greičiui.

Pavyzdžiui, „StudioPress“ „Authority Pro“ tema vis dar yra aptaki, joje yra visos funkcijos, kurių reikia norint sukurti profesionalią svetainę, ir ji sukurta atsižvelgiant į greitį.

„studiopress-autoritetas-pro“

Pasirinkite minimalistinį svetainės dizainą

Kalbėdami apie vienos iš geriausių „WordPress“ temų pasirinkimą, pagalvokite apie minimalistinį svetainės dizainą, kad jūsų svetainė padidintų spartą ir našumą..

Šiuo metu minimalistinės svetainės yra ne tik modernios, bet ir padeda įkelti jūsų svetainę greičiau. „WordPress“ temos, sukurtos atsižvelgiant į minimalizmą, sumažins netvarką, todėl jūsų svetainei užtrukti nereikės tiek daug laiko.

Be to, minimalistinis dizainas puikiai tinka ir vartotojui.

Pažvelkite į šią nuostabią minimalistinę temą. „Themify“ elegantiška tema sukurta atsižvelgiant į paprastumą. Tai pašalina visas išgalvotas animacijas ir grafinius efektus, kad būtų galima sutelkti dėmesį į jūsų turinį ir pagreitinti jūsų svetainę.

jų - elegantiška - tema

Galite turėti „WordPress“ temas, skirtas greitai įkelti, tačiau galų gale, kuo paprastesnė „WordPress“ tema, tuo greičiau ji bus įkeliama. Taip pat galite peržiūrėti mūsų geriausių daugiafunkcinių „WordPress“ temų sąrašą.

Naudokite „WordPress“ talpyklos papildinį

Jei norite padidinti „WordPress“ svetainės greitį ir našumą, naudokite gerą talpyklos papildinį. Kaip talpyklos papildinys pagreitina jūsų „WordPress“ svetainę?

Talpyklos papildinys generuoja statinius jūsų svetainės HTML puslapius ir išsaugo juos serveryje. Kiekvieną kartą vartotojui apsilankius jūsų svetainėje, talpyklos papildinys tarnaus lengvesniam HTML puslapiui, užuot apdorojęs sunkesnius „WordPress“ PHP scenarijus, kuriuos jis turėtų anksčiau. Šis procesas tikrai pagreitina jūsų puslapio įkėlimo laiką.

Vienas geriausių „WordPress“ talpyklos papildinių, mūsų nuomone, yra „WP Rocket“.

wp-raketų talpyklos papildinys

Šis populiarus aukščiausios kokybės talpyklos papildinys yra labai paprastas naudoti. Suaktyvinus papildinį, puslapių kaupimas talpykloje bus pradėtas automatiškai.

Be puslapių talpyklos, kitas „WP Rocket“ funkcijas sudaro išankstinis talpyklos įkėlimas, statinių failų glaudinimas, atvaizdai pareikalavus, HTML, „JavaScript“ ir CSS failų sumažinimas ir dar daugiau.

Norėdami gauti daugiau mūsų rekomendacijų, peržiūrėkite mūsų įrašą apie 7 geriausius lyginamus „WordPress“ talpyklos papildinius.

Automatiškai optimizuokite vaizdus greičiui naudojant „WordPress“ papildinį

Svetainės, kurių įvaizdis labai didelis, įkeliamos ilgiau. Taip yra todėl, kad tipiniai vaizdo failai yra tokie dideli. Bet jūs negalite atsikratyti visų savo svetainėje esančių vaizdų – jie yra svarbūs jūsų dizainui ir vartotojo patirčiai, todėl ką galite padaryti?

Pirmiausia, prieš pridėdami juos į savo svetainę, galite pakeisti didelių vaizdų dydį. Bet jūs galite žengti tai dar daugiau, nei suglaudinę savo vaizdus.

Galite lengvai optimizuoti ir suglaudinti savo vaizdus, ​​naudodami „WordPress“ vaizdų glaudinimo papildinį. Vienas iš mūsų geriausių vaizdų glaudinimo papildinių pasirinkimų yra reSmush.it.

„resmush-it-image-compression-plugin“

„reSmush.it“ yra populiariausias turimas vaizdų glaudinimo papildinys, naudojamas daugiau nei 300 000 svetainių. Naudodami šį papildinį galite automatiškai optimizuoti vaizdus, ​​kai jie įkeliami. Jie taip pat suteikia galimybę masiškai optimizuoti visus senesnius vaizdus vos 2 paspaudimais.

Kai kurie kiti puikūs vaizdų glaudinimo papildiniai yra „EWWW Image Optimizer“, WP Smush, ir „ShortPixel“ vaizdo optimizavimo priemonė.

Ištrinkite nenaudojamus papildinius

Vienas didžiausių pranašumų pradedant tinklaraštį ar svetainę „WordPress“ yra tai, kad jūs gaunate prieigą prie tūkstančių nemokamų papildinių, kad jūsų svetainė būtų galingesnė. Kai pirmą kartą pradedate, galite šiek tiek išprotėti įdiegdami kiekvieną papildinį, kuris jums netgi yra šiek tiek įdomus.

Bet jei savo svetainėje turite daugybę papildinių, kurių nenaudojate, tai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Štai kodėl svarbu ištrinti nenaudojamus papildinius. Net paprasčiausiai išaktyvinę nenaudojamus papildinius, sumažinsite kodo kiekį, kurį jūsų svetainė turi įkelti.

Tas pats pasakytina apie temas ir žiniasklaidą. Jei jums jų nereikia, išmeskite juos.

Pasirinkite greitesnius papildinius

„WordPress“ papildiniai gali būti puikūs jūsų svetainės papildymai, tačiau turite būti atsargūs, kuriuos pasirinksite įtraukti į savo svetainę. Prastai užkoduoti papildiniai gali smarkiai paveikti jūsų svetainės greitį, todėl labai svarbu savo svetainėje įdiegti tik geriausius ir greičiausius papildinius..

Jei nesate tikri, ar dėl tam tikro papildinio jūsų svetainė lėtėja, galite tiesiog atlikti testą. Galite naudoti mūsų nemokamą svetainės greičio tikrinimo įrankį, norėdami patikrinti savo svetainės greitį įdiegę ir įjungę papildinį bei be jo. Jei įdiegus papildinį jūsų svetainės balai yra mažesni, tai yra geras ženklas, kad papildinys sukelia jums problemų.

Paprastai renkantis svetainės papildinį geriausia tyrinėti ir pasirinkti tą, kuris turi puikių apžvalgų. Reguliariai skelbiame geriausių įskiepių rekomendacijų sąrašus, kurie padės išsirinkti geriausius „WordPress“ papildinius jūsų svetainei..

Pvz., Mes pasirinkome geriausios formos kūrėjo papildinį „WPForms“. Mūsų geriausias pasirinkimas puslapių kūrimo priemonės papildiniams yra „Beaver Builder“, o mūsų rekomendacija dėl geriausio galerijos papildinio yra „Envira“ galerija.

Vykdykite mūsų straipsnius, kad padėtumėte išsirinkti geriausius savo svetainės „WordPress“ papildinius, kurie nepakenks jūsų svetainės greičiui ar našumui.

Laikykite atnaujintą „WordPress“

Kitas paprastas pataisymas, kaip padaryti jūsų „WordPress“ svetainę greitesnę, yra nuolat atnaujinti „WordPress“. „WordPress“ komanda nuolatos pateikia nedidelius ir pagrindinius savo pagrindinės technologijos atnaujinimus. Šie atnaujinimai iškyla dėl priežasties, nesvarbu, ar tai yra įdiegti naujas funkcijas ir patobulinimus, ištaisyti klaidas ir netgi pridėti taisymus, kad būtų padidintas greitis.

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų automatiškai rūpinasi pagrindiniais „WordPress“ atnaujinimais. Tačiau vis tiek turite atlikti savo darbą, kad įsitikintumėte, jog jūsų „WordPress“ svetainėje veikia naujausia versija.

„WordPress“ prietaisų skydelyje spustelėkite Atnaujinimai. Čia būsite informuoti, ar naudojate naujausią „WordPress“ versiją. Jei ne, galite jį atnaujinti.

nuolat atnaujinkite „WordPress“

Šioje srityje taip pat galite pamatyti visus papildinius, kuriuos reikia atnaujinti. Jūsų papildiniai visada turėtų būti atnaujinami dėl tos pačios priežasties, kad „WordPress“ branduolys taip pat turi būti atnaujintas: kad pasiektumėte maksimalų našumą, greitį ir saugumą.

Apsaugokite savo „WordPress“ svetainę

Nepamirškite, kad jūsų svetainę gali sulėtinti ne tik ji pati, bet ją gali sulėtinti ir kitų žmonių veiksmai – įsilaužėliai.

Svarbi jūsų svetainės greičio ir našumo išlaikymo dalis yra apsaugoti „WordPress“ svetainę. Pavyzdžiui, dažniausiai pasitaiko paslaugų neigimo (DOS) atakų. Tokio tipo išpuoliai perima jūsų serverio išteklius ir sulėtina jūsų svetainę, kad jūsų svetainės srautas būtų nukreiptas į jų pačių svetainę. Taigi, norėdami apsaugoti savo svetainę nuo tokio tipo ir kitų išpuolių, įsitikinkite, kad apsaugote savo „WordPress“ svetainę.

Norėdami lengvai apsaugoti savo svetainę, rekomenduojame naudoti saugos papildinį, o vienas geriausių saugos papildinių yra „Sucuri“.

„sucuri-wordpress-security-plugin“

Nuolat stebėdamas, „Sucuri“ taiso įsilaužimus ir užkerta kelią ateities išpuoliams. Šis įskiepis taip pat optimizuotas siekiant pagreitinti jūsų svetainę. Jie siūlo greitas funkcijas, tokias kaip didelio našumo serveriai, intelektualiojo kaupimo talpyklos parinktys, visuotinis „Anycast“ tinklas, greitas HTTP / 2 palaikymas ir dar daugiau.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų išsamią „Sucuri“ apžvalgą.

Optimizuokite savo pagrindinį puslapį greičiui

Jūsų pagrindiniame puslapyje greičiausiai bus pirmoji vieta, į kurią pateks jūsų naujos svetainės lankytojai. Jei jūsų pagrindinis puslapis įkeliamas lėtai, rizikuojate, kad lankytojai apleis jūsų svetainę, kol jie net nepažiūrės į likusius jūsų puslapius. Taigi, dėl šios priežasties turite optimizuoti savo pagrindinį puslapį greičiui.

Daugybė „WordPress“ temų yra sukurtos tinklaraščių įrašų rodymui pagrindiniame puslapyje. Tačiau tinklaraščių įrašai paprastai yra ilgo turinio. Kuo daugiau turinio pagrindiniame puslapyje, tuo ilgiau reikės įkelti.

Taigi, norėdami greičiau optimizuoti savo pagrindinį puslapį, rodykite tik savo tinklaraščio įrašų ištraukas. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ rodo visą kiekvieno jūsų pagrindinio puslapio straipsnio turinį. „WordPress“ informacijos suvestinėje eikite į Nustatymai, tada spustelėkite Skaitymas. Skiltyje „Parodykite kiekvieną sklaidos kanalo straipsnį“ įsitikinkite, kad pasirinkote „Santrauka“, o ne „Visas tekstas“.

demonstracijos-dienoraščiai

Keisdami nustatymus, kad būtų rodomos straipsnių ištraukos, taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę sumažinti tinklalapio įrašų, rodomų puslapyje, skaičių. Tai taip pat padės pagreitinti krovimo laiką. Skiltyje „Daugiausia tinklaraščių puslapių rodoma“ galite nustatyti tinklaraščių įrašų, kuriuos norite rodyti 1 puslapyje, skaičių.

Padalinkite ilgus pranešimus į puslapius

Taip pat galite padalyti ilgus įrašus į skirtingus puslapius, kad jūsų „WordPress“ svetainė taip pat būtų spartesnė. Jei rašote išsamius, ilgus straipsnius, tai yra nuostabu jūsų SEO ir jūsų skaitytojams tai patiks. Tačiau jų pakrovimas užtrunka ilgiau.

Taigi padalinkite tuos ypač ilgus straipsnius į puslapius.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rašyti ilgą tinklaraščio įrašą, įterpti puslapio pertrauką.

padalinti ilgus įrašus į puslapius

Padalinkite komentarus į puslapius

Kitas jūsų tinklaraščio aspektas, dėl kurio jūsų svetainė gali būti lėta, yra komentarų skiltis. Jei savo tinklaraštyje turite komentarų skiltį, kurioje rūpi veikla, tai puikiai tinka jūsų įsitraukimui. Bet tai gali būti ne taip puiku jūsų svetainės greičiui ir našumui, nes jūsų svetainė turi įkelti visus tuos komentarus kiekvieną kartą, kai kas nors apsilanko jūsų tinklaraščio žinutėse.

Norėdami išspręsti šią problemą ir pagreitinti „WordPress“ svetainę, padalinkite komentarus į puslapius.

Eiti į Nustatymai, tada Diskusija. Tada pažymėkite langelį šalia skilties „Suskirstyti komentarus į puslapius“..

greičiau padarykite savo „WordPress“ svetainę

Nesiųskite vaizdo įrašų tiesiogiai į savo „WordPress“ svetainę

Jūs turite galimybę įkelti vaizdo įrašus ir garso failus tiesiai į savo „WordPress“ svetainę. Pridėti vaizdo įrašą ir garso įrašą į savo svetainę yra puikus būdas sumaišyti savo turinį, patraukti svetainės lankytojų dėmesį ir padidinti įsitraukimą. Bet niekada neturėtumėte įkelti vaizdo įrašų ar garso įrašų tiesiai į savo „WordPress“ svetainę, nes tai gali sukelti jūsų svetainės įkėlimą sraigės greičiu..

Ne tik tai, bet ir talpinant didelius daugialypės terpės failus, galima žymiai padidinti atsarginės kopijos dydį ir tai gali kainuoti ir pralaidumas. Jūsų svetainių prieglobos įmonė gali net imti didesnius mokesčius arba uždaryti jūsų svetainę, net jei jūsų planas apima „neribotą“ pralaidumą.

Vietoj to, įkelkite savo daugialypės terpės failus į tokias platformas kaip „YouTube“, „Vimeo“, „SoundCloud“ ir pan. Tada, naudodami „WordPress“ integruotą vaizdo įrašų įdėjimo funkciją, galite nukopijuoti ir įklijuoti URL į savo įrašą, kad automatiškai įdėtumėte vaizdo / garso įrašą.

Savo vaizdams naudokite tingų įkėlimą

Kitas būdas optimizuoti savo svetainės vaizdus greičiui ir našumui – naudoti tingų paveikslėlių įkėlimą.

Juokingi pakrovimo būdai yra šie: jei savo svetainėje turite daugybę vaizdų, atsisiunčiami tik tie vaizdai, kuriuos galima pamatyti vartotojo ekrane. Taigi, užuot atsisiuntus visus vaizdus vienu metu, atsisiunčiami tik tuo metu ekrane esantys vaizdai. Vartotojui slinkant žemyn, vaizdai bus įkeliami pagal poreikį. Šis procesas pagerina puslapio įkėlimo laiką.

Galite nesunkiai išnaudoti tingų krovimą naudodami papildinį, pvz Lazy Load by WP Rocket.

tingus-load-wp-raketa

Šis įskiepis veikia su visais atvaizdais įrašo turinyje ar valdiklio tekste, miniatiūromis, avatarais, šypsenėlėmis ir „iframe“.

Taip pat galite naudoti tingų įkėlimą vaizdo įrašams naudodami papildinį, pvz Tingus krūvis vaizdo įrašams.

Naudokite turinio pateikimo tinklą (CDN)

Kaip jau minėjome anksčiau, skirtingose ​​geografinėse vietose esantys vartotojai jūsų svetainę gali patirti skirtingai. Pavyzdžiui, JAV vartotojams jūsų svetainė gali būti ypač greita, tačiau Indijos vartotojams jūsų svetainė yra daug lėtesnė..

Taip yra todėl, kad jūsų svetainė nėra žiniatinklio prieglobos serveryje, kuriame yra duomenų centrai kitose pasaulio vietose, todėl jūsų krovimo laikas vėluoja. Bet norėdami išspręsti šią problemą, galite naudoti turinio pateikimo tinklą (CDN).

CDN yra tinklas, turintis serverius visame pasaulyje. Kiekvienas serveris kaups statinį turinį ir failus, kurie sudaro jūsų svetainę. Tada šie failai vartotojui pristatomi iš to, kuris serveris yra arčiausiai jo konkrečios vietos. Tai užtikrina, kad jūsų svetainė greitai įkeliama visiems vartotojams, nesvarbu, kur jie yra pasaulyje.

Galite naudoti „WordPress CDN“ sprendimą, pavyzdžiui, „StackPath CDN“.

stackpath-cdn

Naudodamiesi „StackPath CDN“, jūsų svetainė gali būti pristatyta visame pasaulyje žaibišku greičiu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map