Kaip perkelti “GoDaddy” svetainių kūrimo svetainę į “WordPress”

kaip pereiti nuo Godaddy statybininko prie WordPress


Ar norite pereiti nuo „GoDaddy“ svetainių kūrėjo prie „WordPress“? Jei sukūrėte svetainę „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonėje ir norite pereiti prie „WordPress“, tai gali atrodyti bauginanti užduotis, ypač pradedantiesiems. Nors tai gali užimti daug laiko, jis tikrai to vertas. Taigi, kaip jūs galite pereiti nuo „GoDaddy“ svetainių kūrėjo prie „WordPress“?

Deja, nėra jokio tiesioginio kelio, turbūt todėl, kad „GoDaddy“ nenori, kad jūs išeitumėte. Bet jūs galite tai padaryti rankiniu būdu ir mes galime parodyti jums, kaip.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip žingsnis po žingsnio perkelti „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress“..

Čia yra trumpa turinio informacija, padėsianti jums atlikti šio straipsnio veiksmus:

 1. Pasirinkite svetainės talpinimą
 2. Kurkite savo „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonės turinio atsarginę kopiją
 3. Atsarginė mūsų nuorodų struktūros kopija
 4. Nukreipkite savo domeną į „WordPress“ prieglobą
 5. Įdiekite „WordPress“
 6. Importuokite savo „GoDaddy“ svetainės turinį į „WordPress“
 7. Sąrankos peradresavimai

Pradėkime nuo to, kaip perkelti „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress“.

Perėjimo iš „GoDaddy“ į „WordPress“ pranašumai

„WordPress“ yra populiariausia turinio valdymo sistema (CMS) pasaulyje ir naudoja daugiau nei 75 milijonus žiniatinklio svetainių.

„WordPress“ sukurta svetainė teikia daug privalumų, įskaitant:

 • Jokių apribojimų – Naudodami „WordPress“ galite kurti, tinkinti ir plėsti savo svetainę bet kokiu būdu, be jokių apribojimų.
 • Lengvas pritaikymas – „WordPress“ siūlo daugybę nemokamų temų, leidžiančių akimirksniu sukurti puikiai atrodančią svetainę.
 • Pridėta galia – Gaunate prieigą prie tūkstančių nemokamų „WordPress“ papildinių, kad jūsų svetainė būtų dar galingesnė.

Naudodamiesi visais šiais pranašumais, galite būti tikri, kad jūsų pasirinkimas perkelti savo svetainę iš „GoDaddy“ į „WordPress“ yra geras..

Svarbu pažymėti, kad yra 2 skirtingos „WordPress“ platformos: „WordPress.org“ ir „WordPress.com“. Mes rekomenduojame perkelti savo „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress.org“. Peržiūrėkite kitą mūsų įrašą, kad gautumėte išsamų WordPress.com ir WordPress.org skirtumų paaiškinimą.

1. GoDaddy į WordPress: Pasirinkite „WordPress Hostingas“

Norėdami sukurti „WordPress“ svetainę, jums reikia „WordPress“ prieglobos. Svetainių priegloba yra vieta, kur priglobiama svetainė ir saugomi jūsų failai.

Jei jau turite prieglobą naudodamiesi „GoDaddy“ prieglobos paslauga, tuomet jums gera eiti! Galite naudoti „GoDaddy“ prieglobos paslaugą savo naujojoje „WordPress“ svetainėje.

Bet jei jums reikia perjungti žiniatinklio prieglobą į kitą arba pasirinkti naują „WordPress“ svetainės prieglobos paslaugą, rekomenduojame pasirinkti „Bluehost“.

„bluehost-WordPress“ priegloba

„Bluehost“ yra viena populiariausių prieglobos kompanijų pasaulyje ir yra oficialiai rekomenduojama prieglobos paslaugų teikėja „WordPress.org“. Be to, „IsItWP“ skaitytojai, pasirašydami „Bluehost“, gauna nuostabų pasiūlymą.

Jie vartotojams siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir 65% nuolaidą „WordPress“ priegloboje.

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Naudodamiesi „Bluehost“, mokėsite tik 2,75 USD per mėnesį, kad paleistumėte savo „WordPress“ svetainę.

Jei vėliau nusprendėte, kad norite pakeisti savo „WordPress“ svetainę į kitą žiniatinklio prieglobą, peržiūrėkite mūsų įrašą apie tai, kaip pereiti iš vienos žiniatinklio prieglobos prie kitos be prastovų.

Susijęs: Išsami „Bluehost“ apžvalga.

2. Sukurkite savo „GoDaddy“ svetainių kūrėjo turinio atsargines kopijas

Prieš pradėdami perkelti „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress“, turite sukurti savo svetainės turinio atsargines kopijas. Jei turite tik keletą puslapių turinio ir vaizdų, galite sukurti atsarginę kopiją, tiesiog nukopijuodami tekstą į teksto failus savo kompiuteryje ir išsaugodami vaizdus taip pat ir savo kompiuteryje.

atsarginė svetainė

Norėdami geriau organizuoti atsarginės kopijos turinį, galite išsaugoti visą pagrindinio puslapio tekstą teksto rengyklės faile, vadinamame „Pagrindinis puslapis“, ir visus savo pagrindinio puslapio vaizdus, ​​aplanke, pavadintame „Pagrindinis puslapis“ ir pan. Atlikite tai kiekviename savo svetainės puslapyje.

Kitas greitas pasirinkimas norint sukurti atsarginę savo svetainės turinio kopiją yra apsilankyti kiekviename savo svetainės puslapyje naršyklėje. Klaviatūroje paspauskite CTRL + S („Command“ + S, jei naudojate „Mac“), tada pasirodys išsaugojimo dialogo langas. Laukelyje „formatas“ arba „išsaugoti kaip tipą“ būtinai pasirinkite „Tinklalapis, pilnas“. Tokiu būdu išsaugokite kiekvieną savo svetainės puslapį.

atsarginės svetainės „perkelti į“ „WordPress“

Taip pat galite naudoti nemokamą įrankį, pvz „HTTrack“ kuri leidžia išsaugoti bet kurį tinklalapį kompiuteryje. Tiesiog atsisiųskite „HTTrack“ ir įveskite savo svetainės URL. Tada įrankis padarys jūsų svetainės kopiją kompiuteryje.

„httrack“ įrankis

„HTTrack“ tikrai yra greitesnis būdas sukurti visų savo svetainės failų atsarginę kopiją. Vienintelis neigiamas aspektas yra tas, kad kadangi „GoDaddy“ tinklalapio kūrėjas ir jo temos saugo savo failus skirtinguose CDN serveriuose, todėl sunku atsisiųsti visus jūsų vaizdus. Taigi, jei jūsų svetainė dažniausiai yra tekstinė ir negalvojate prarasti savo vaizdų, „HTTrack“ yra puikus pasirinkimas.

Prieš pereidami prie kito perėjimo iš „GoDaddy“ į „WordPress“, dar kartą patikrinkite, ar atsisiuntėte visus savo svetainės failus. Išjungę svetainių kūrėją negalėsite susigrąžinti savo svetainės. Taigi, atjunkite internetą nuo kompiuterio ir patikrinkite, ar turite visus savo svetainės duomenis.

3. Atsarginė nuorodos struktūros kopija

Tada turėsite sukurti savo nuorodų struktūros atsargines kopijas. Jei kas nors spustelės jūsų senos svetainės URL, jis negalės rasti jūsų svetainės. Taigi, turite nukreipti visus vartotojus, lankančius senus jūsų svetainės URL, į naujus „WordPress“ svetainės URL.

Jei norite sukurti atsarginę nuorodų struktūros kopiją, jums reikia visų jūsų svetainės URL sąrašo. Jei tokių neturite, tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite URL į teksto failą kompiuteryje.

„link-structure-godaddy-to-wordpress“

Arba galite naudoti internetinį įrankį, pvz Klipperis išgauti URL iš savo svetainės ir išsaugoti juos tekstiniame faile.

4. Nukreipkite savo domeną į „WordPress Hostingas“

Šis veiksmas skirtas vartotojams, kurie turi „GoDaddy“ užregistruotą domeno vardą ir nori jį naudoti su kita „WordPress“ prieglobos paslauga, pavyzdžiui, „Bluehost“ ar „SiteGround“. Jei neturite „GoDaddy“ užregistruoto domeno vardo, galite praleisti šį veiksmą.

Norėdami nukreipti domeną į kitas „WordPress“ prieglobos paslaugas, eikite į savo „GoDaddy“ paskyrą ir eikite į Domenai skyrius. Spustelėkite Tvarkykite mygtuką šalia domeno, kurį norite pakeisti.

valdyti-Godaddy-domeną

Tada spustelėkite Papildomi nustatymai, tada spustelėkite Tvarkyti DNS.

valdyti-dns-godaddy

Dabar slinkite žemyn iki Vardų serveriai skyrių ir pasirinkite Keisti mygtuką.

pakeisti vardų serverius

Tada spustelėkite išskleidžiamąjį meniu, kad pakeistumėte vardų serverio tipą Paprotys. Dabar čia galite įvesti naujus „WordPress“ pagrindinių kompiuterių vardų serverius. Jei jūsų „WordPress“ prieglobos paslauga turi daugiau nei 2 vardų serverius, spustelėkite Pridėti vardų serverį pridėti dar vieną eilutę.

pasirinktiniai vardų serveriai

Įvedę vardų serverius, spustelėkite Gerai mygtuką, tada Sutaupyti mygtuką, norėdami išsaugoti nustatymus. Svarbu atminti, kad DNS pakeitimų įsigaliojimas gali užtrukti iki 24 valandų, tačiau paprastai tai trunka tik keletą valandų.

Kai domenas pradeda rodyti jūsų naująjį „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, galite pereiti prie kito veiksmo.

5. Įdiekite „WordPress“

Dabar reikia įdiegti „WordPress“. „WordPress“ garsėja savo 5 minučių diegimu, todėl tai neturėtų užtrukti.

Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių siūlo „WordPress“ diegimą vienu paspaudimu. Taigi, kai prisiregistruojate naudoti „WordPress“ prieglobos paslaugą ir pasirenkate savo planą, galite įdiegti „WordPress“ tiesiai iš prieglobos paslaugų informacijos suvestinės. Žemiau yra tai, kaip atrodo šis procesas, kai jūs prisiregistruojate naudoti „Bluehost“, tačiau jis bus panašus ir į kitas „WordPress“ prieglobos paslaugas.

Pirmiausia būsite paraginti pasirinkti „WordPress“ temą. Galite pasirinkti bet kurią „WordPress“ daugiafunkcinę temą ir lengvai ją pakeisti bet kuriuo norimu metu.

diegimas-WordPress-pasirinkti-tema

Tada jūsų bus paprašyta pavadinti savo „WordPress“ svetainę ir pasirinkti savo svetainės etiketę.

sukurti naują „WordPress“ svetainę

Įrašę savo duomenis spustelėkite Kitas. Dabar „Bluehost“ automatiškai įdiegs jums „WordPress“. Kai diegimas bus baigtas, pamatysite: „WordPress“ sėkmingai įdiegta ekranas.

Godaddy-to-wordpress-diegimas-sėkmė

Dabar galite prisijungti prie savo svetainės, kad pradėtumėte ją kurti ir perduoti savo turinį į ją. Paprastas būdas prisijungti prie „WordPress“ svetainės yra pridedant wp-admin iki URL pabaigos.

Pvz., Http://mysite.com/wp-admin.

Tada pasirodys ekranas, kuriame galėsite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės su prisijungimo informacija, kuri buvo išsiųsta į jūsų el. Pašto adresą.

„WordPress“ prisijungimas

6. Importuokite savo „GoDaddy“ svetainės turinį į „WordPress“

Dabar laikas importuoti turinį iš „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainės į savo naują „WordPress“ svetainę. Kaip minėjome anksčiau, nėra jokio būdo automatiškai importuoti tą turinį į „WordPress“, todėl turėsite tai padaryti rankiniu būdu.

„WordPress“ yra 2 skirtingi įmontuoti turinio tipai: puslapiai ir įrašai. Savo svetainėje turite sukurti puslapius, pvz., „Apie mus“, „Paslaugų“, „Kontaktų“ puslapį ir pan. Jei norite turėti tinklaraštį, turėsite sukurti įrašus.

Sukurkite savo puslapius „WordPress“ spustelėdami Puslapiai mygtuką savo „WordPress“ informacijos suvestinėje ir tada spustelėdami Pridėti naują. Norėdami sukurti tinklaraščio įrašus, vykdykite tas pačias instrukcijas, tačiau pasirinkite Žinutės mygtukas.

sukurti „WordPress“ puslapį

Dabar nukopijuokite turinį iš senosios „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainės, kurią anksčiau išsaugojote, ir įklijuokite ją į „WordPress“ redaktorių.

importuoti į svetainę-kūrėjas-turinys į „WordPress“

Baigę importuoti turinį, spustelėkite Paskelbti mygtuką, kad jūsų puslapis būtų aktyvus jūsų svetainėje. Pakartokite šį veiksmą, kol visas jūsų „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonės turinys bus importuotas į „WordPress“.

7. Sąrankos peradresavimai

Jei išsaugojote nuorodų sąrašą iš savo senosios „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainės, galite nustatyti peradresavimus. Peradresavimai nurodo paieškos varikliams, kad prašomas URL perkeltas į naują URL.

Peradresavimus galite lengvai nustatyti naudodami nemokamą „WordPress“ papildinį, pvz., „Simple 301 Redirects“. Eikite į Papildiniai skyriuje „WordPress“ prietaisų skydelyje suraskite „Simple 301 Redirects“ ir spustelėkite Įdiegti dabar.

paprastas-301-peradresavimo-papildinys

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį eikite į Nustatymai >> 301 peradresavimai. Lauke „Prašymas“ įveskite seną URL ir lauke „Paskirtis“ įveskite savo naują „WordPress“ URL.

nustatymai-peradresavimai

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką, kad išsaugotumėte peradresavimą ir pakartotumėte procesą su visais kitais URL.

Po sėkmingo perkėlimo, kas bus toliau?

Dabar, kai jūsų „GoDaddy“ svetainės kūrimo svetainė buvo perkelta iš „GoDaddy“ į „WordPress“, kas bus toliau? Perėję iš „GoDaddy“ į „WordPress“, yra keletas „WordPress“ funkcijų, kuriomis turėtumėte pasinaudoti, įskaitant:

 • Raskite tobulą „WordPress“ temą – Yra daug „WordPress“ temų, specialiai sukurtų kiekvienai pramonės šakai ir svetainės tipui, todėl raskite tokią, kuri puikiai atitiktų jūsų tikslus.
 • Tobulinkite savo SEO – Patobulinkite savo naujos svetainės SEO naudodamiesi keliais galingais „WordPress“ papildiniais, tokiais kaip „YoastSEO“ ir „MonsterInsights“.
 • Pridėti kontaktinę formą – Pridėkite kontaktinę formą prie savo svetainės, kad lankytojai galėtų lengvai susisiekti su jumis naudodami papildinį, pvz „WPForms“.
 • Padidinkite saugumą – Pagerinkite savo „WordPress“ svetainės saugumą naudodamiesi geriausiais „WordPress“ saugos papildiniais.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis apie tai, kaip perkelti „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress“. Dabar, kai sėkmingai perėjote iš „GoDaddy“ į „WordPress“, galbūt norėsite sužinoti mūsų straipsnį apie 25 „WordPress“ privalomus papildinius, skirtus verslo tinklalapiams..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map