Kaip perkelti savo parduotuvę iš „Shopify“ į „WooCommerce“

Pirkite parduotuvę į internetinę prekybą


Norite perkelti savo internetinę parduotuvę iš „Shopify“ į „WooCommerce“?

Tiek „Shopify“, tiek „WooCommerce“ yra puikios galimybės pradedantiesiems kurti internetinę parduotuvę.

Daugelis svetainių savininkų pradeda nuo „Shopify“, supranta, kad tam yra daug apribojimų, ir tada jie nusprendė perkelti savo internetinę parduotuvę į „WooCommerce“..

Šis perkėlimo procesas gali atrodyti kaip bauginanti užduotis, jei nesate kūrėjas. Bet nesijaudink. Šiame vadove parodysime, kaip lengvai žingsnis po žingsnio perkelti parduotuvę iš „Shopify“ į „WordPress“..

Tačiau prieš tai pažvelkime į kai kurias priežastis, kodėl galbūt norėsite perkelti „Shopify“ parduotuvę į „WooCommerce“.

Kodėl verta pereiti iš „Shopify“ į „WooCommerce“?

Priežastis gali skirtis priklausomai nuo jūsų verslo poreikių.

 • Kadangi „Shopify“ yra priglobtų internetinių parduotuvių kūrėjas, tai neleidžia jums visiškai pritaikyti internetinės parduotuvės taip, kaip norite. Kita vertus, „WooCommerce“ suteikia jums visišką savo svetainės kontrolę.
 • „Shopify“ jums reikia pasirinkti mėnesio įmokų planą. Augant jūsų svetainei, turėsite mokėti daugiau. Tačiau „WooCommerce“ yra nemokamas papildinys, kuris, atsižvelgiant į jūsų svetainės augimą, neapmokestina jūsų. Tačiau jūs turite turėti patikimą „WooCommerce“ prieglobos paslaugų teikėją, kuris kainuoja mažiau nei „Shopify“ parduotuvė.
 • Už kiekvieną „Shopify“ turite sumokėti operacijos mokestį. „WooCommerce“ neapmokestina už jūsų parduotuvėje atliktas operacijas.

Tai tik kelios priežastys, kodėl daugelis vartotojų pasirenka „WooCommerce“ kaip „Shopify“ alternatyvą. Norėdami sužinoti daugiau apie šias dvi platformas, peržiūrėkite mūsų išsamų įrašą apie „Shopify“ ir „WooCommerce“ ir sužinokite, kuris iš jų yra geriausias jums.

Dabar pereikime ir patikrinkime, kaip perkelti internetinę parduotuvę iš „Shopify“ į „WooCommerce“.

Pereiti iš „Shopify“ į „WooCommerce“ tapo paprasta

Yra keletas skirtingų būdų, kaip perkelti internetinę parduotuvę. Šiame straipsnyje mes naudosime „Next-Cart“, o tai labai palengvina visą parduotuvės perkėlimo procesą.

„nextcart“, apsipirkite internetinėje parduotuvėje, pakeiskite internetinę parduotuvę

„Next-Cart“ yra nuostabi platforma, padedanti vos keliais paprastais veiksmais perkelti „Shopify“ parduotuvę į „WooCommerce“. Geriausia yra tai, kad norint perkelti nereikia jokių techninių įgūdžių.

1 veiksmas: apsiperkite prie „WooCommerce“ migracijos: žinokite savo subjekto ribą

Norėdami perkelti savo parduotuvę iš „Shopify“ į „WooCommerce“, turėsite išsiaiškinti savo subjekto limitą. Kitas krepšelis apmokestina „Shopify“ į „WooCommerce“ perkėlimo įrankį, pagrįstą jūsų subjekto riba.

Entity Limit apskaičiuojamas pagal aukščiausią subjektų skaičių. Pvz., Jei norite perkelti 5000 produktų, 2000, klientų ir 4000 užsakymų, jūsų subjekto limitas yra 5000, tai yra didžiausias skaičius čia. Pažvelkite į žemiau pateiktą diagramą ir sužinokite, kaip apskaičiuojamas subjekto limitas.

subjekto riba

„Next-Cart“ kainos skiriasi priklausomai nuo subjekto limito.

subjekto skaičiavimas

Pvz., Jei jūsų subjekto limitas yra 1000, įrankis jums kainuos 69 USD. Jei jūsų limitas yra 2000, tai jums kainuos 89 USD. Iš esmės kuo aukštesnis subjektas, tuo daugiau sumokėjote už įrankį.

„Next-Cart“ pagrindiniame puslapyje pasirinkite „Shopify“ kaip „Source Cart“, o „WooCommerce“ – kaip „Destination“ krepšelį. Ir tada spustelėkite Eime.

Kitame puslapyje slinkite žemyn, kol rasite parinktį, leidžiančią pasirinkti subjekto limitą. Pasirinkite Entity limitą ir pridėkite paspaudimą Į krepšelį mygtuką atsisiųsti perkėlimo įrankį. Po to atlikite pirkimą.

Tada eikite į savo paskyros informacijos suvestinę ir spustelėkite Perkėlimas. Dabar galite pradėti perkėlimo procesą nustatydami šaltinio krepšelį.

2 veiksmas: nustatykite šaltinio krepšelį, kad „Shopify“ būtų perduota „WooCommerce“

Kitas žingsnis – nustatyti šaltinio krepšelį. Rasite parinktį įvesti šaltinio krepšelį tiesiai po to, kur pasirinkote serverį. Pirminis krepšelis yra jūsų krepšelio, kuriame šiuo metu yra jūsų parduotuvė, šaltinis. Tokiu atveju tai bus „Shopify“. Norėdami pasirinkti savo šaltinį, spustelėkite šalia esančią išskleidžiamąją rodyklę Šaltinio krepšelio tipas laukas. Čia bus parodyti keli variantai. Iš šių parinkčių pasirinkite „Shopify“.

Kitame lauke turite įvesti savo Šaltinio parduotuvės URL. Dėl to turėsite apsilankyti „Shopify“ parduotuvėje, nukopijuoti parduotuvės URL ir įklijuoti jį į šį lauką.

Tada jums reikės „Shopify“ API ir slaptažodžio.

3 veiksmas: „Shopify“ API gavimas

Norėdami gauti „Shopify“ krepšelio kredencialus, turėsite prisijungti prie savo „Shopify“ parduotuvės kaip administratoriaus ir eiti į Programos »Tvarkykite privačias programas. Ekrano apačioje rasite parinktį Tvarkyti privačias programas. Spustelėkite ją ir būsite nukreipti į naują ekraną, kuriame turite spustelėti Sukurkite naują asmeninę programą variantas.

„Shopify“ API

Dabar Programos detalė skiltyje įveskite savo asmeninės programos pavadinimą. Kitame lauke taip pat turite pridėti savo el. Pašto adresą.

parduotuvių api

Slinkite žemyn iki „Administrator API“ skyriaus ir pasirinkite Skaityti ir rašyti kiekvienai galimybei iš išskleidžiamojo meniu šalia jų. Jei nerandate parinkties Skaityti ir rašyti, pasirinkite aukščiausią pasiekiamą prieigos lygį.

Pažymėkite žymimąjį laukelį ten, kur rašoma Leisti šiai programai pasiekti savo parduotuvės duomenis.

Tada spustelėkite mygtuką Įrašyti. Pamatysite, kad jūsų API yra sugeneruotas po Administratoriaus API skyrius.

Administratoriaus API parduotuvė

Tiesiog nukopijuokite šią API ir slaptažodį ir įklijuokite į API ir slaptažodį lauke po šaltinio krepšeliu, parodytu 2 veiksme.

4 žingsnis: nustatykite tikslinį krepšelį

Kitas žingsnis yra nustatyti tikslinį krepšelį „Kitas krepšelis“. Čia jūsų tikslinė krepšelis yra „WooCommerce“.

Kadangi jūs perkeliate savo parduotuvę iš „Shopify“ į „WordPress“, manome, kad jau sukūrėte „WordPress“ svetainę ir ten įdiegėte „WooCommerce“ papildinį. Jei ne, sužinokite, kaip nustatyti internetinę parduotuvę naudojant „WooCommerce“.

Dabar, norėdami nustatyti tikslinį krepšelį, pirmiausia turėsite atsisiųsti „FileZilla“ programa jūsų kompiuteryje. Atsisiuntę eikite į programą, pasirinkite ją ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją pele. Tada pasirinkite Vykdyti kaip administratorius variantas. Dabar palaukite, kol ekrane pasirodys šis puslapis.

Tuščiuose laukuose įklijuokite pagrindinio kompiuterio vardą, vartotojo vardą, slaptažodį ir prievadą. Tada paspauskite „Enter“. Šią informaciją gausite savo prieglobos paskyros informacijos suvestinėje. Baigę grįžkite į „Next-Cart“ ir atsisiųskite „KitConnect“ aplanką į savo vietinį kompiuterį. Atsisiųsti galite spustelėję mygtuką Atsisiųsti.

tikslinis URL parduotuvė

Atsisiuntę išpakuokite „Kitconnect“ paketą. Dabar grįžkite į „FileZilla“ ekraną ir įkelkite neišpakuotą „KitConnect“ aplanką į „WordPress“ svetainės šakninį aplanką. Norėdami rasti „KitConnect“ aplanką, tiesiog naršykite kompiuteryje. Radę dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Įkelti variantas.

Įkelkite „kitconnect“ į „Filezilla“

Kai failai bus perduoti, ekrane pamatysite sėkmės pranešimą. Dabar lange „Kitas krepšelis“ spustelėkite „KitConnect“ URL. Dabar turėtumėte gauti pranešimą Sveiki, aš esu „KitConnect“.

parduotuvėje prekiauti rankdarbiais, perkelti internetinę parduotuvę

Dabar „Next-Cart“ ekrane spustelėkite Kitas žingsnis mygtuką. Tai pateks į „Configuration“ puslapį, kuriame iš visų senųjų galėsite pasirinkti duomenis, kuriuos norite perkelti į naują parduotuvę.

5 veiksmas: pasirinkite duomenis, kuriuos norite perkelti

Konfigūracijos puslapyje pasirinkite visas parinktis, esančias Subjektų atranka variantas. Pagal Papildoma galimybė, pasirinkite 2-ą ir 4-ą parinktį, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

„Next-Cart“ konfigūracija, perkelianti iš „shopify“ į internetinę prekybą

Pagal Išplėstinis Arrtibutes žemėlapis pasirinkite parinktis, kaip pažymėtos toliau pateiktuose ekrano vaizduose.

„Next-Cart“ migracija

Pažymėję aukščiau esančioje ekrano kopijoje rodomas parinktis, spustelėkite Kitas žingsnis mygtuką.

6 veiksmas: užbaikite perkėlimo procesą

Pamatysite iššokantį pranešimą, patvirtinantį, ar tikrai norite atlikti visą svetainės perkėlimą. Spustelėkite Taip, daryk! galimybė patvirtinti. Dabar „Next-Cart“ pradės dirbti su perkėlimo procesu.

Perkėlimo procesas užtruks šiek tiek laiko, atsižvelgiant į duomenų kiekį, kurį turi „Shopify“ parduotuvė. Neatnaujinkite naršyklės, kol perkėlimo procesas vis dar įjungtas. Baigę procesą, ekrane pamatysite sėkmės pranešimą.

Štai ir viskas. Sėkmingai perėjote iš „Shopify“ į „WordPress + WooCommerce“.

Tikimės, kad jums šis straipsnis buvo naudingas. Jei tai padarėte, galbūt norėsite žinoti, kaip perkelti į „WordPress“ iš bet kurios kitos CMS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map