Kaip perkelti savo svetainę iš “Weebly” į “WordPress”

Kaip perkelti savo svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“


Ar ieškote būdo, kaip perkelti savo svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“? „Weebly“ yra puiki interneto kūrimo platforma pradedantiesiems, tačiau galų gale suprasite, kad tai riboja jūsų galimybes. Tada atėjo laikas kreiptis į „WordPress“ – galingiausią svetainių kūrėją rinkoje.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip perkelti savo svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“.

Pirmiausia pažvelkite į šį veiksmų sąrašą, kurį apimsime vadove:

 1. „WordPress“ nustatymas
 2. Eksportuojame savo svetainę iš „Weebly“
 3. „Weebly“ svetainės importavimas į „WordPress“
 4. Peradresavimų kūrimas
 5. Pastovių nuorodų / URL struktūros tvarkymas
 6. Pritaikymas ir papildiniai
 7. Klaidų šalinimas

Kodėl turėtumėte perkelti savo svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“?

Daugelis pradedančiųjų savo tinklalapius pradeda nuo pirmojo sprendimo, kurį randa internete. Kai kurios iš šių interneto kūrimo platformų, pavyzdžiui, „Weebly“, taip pat yra nemokamos, o tai patraukli pradedantiesiems. Tačiau kai jūsų svetainė pradės augti, jums reikės daugiau funkcijų ir funkcijų.

Pavyzdžiui, patikrinkite tik keletą funkcijų, kurių trūksta „Weebly“:

Lengvas SEO:
„Weebly“ svetainėje galite optimizuoti savo puslapio pavadinimą, meta aprašymus ir kt., Kad padidintumėte SEO. Nors jei dar nesate susipažinę su SEO, „Weebly“ jums nepasako, ką daryti. Tačiau naudojant „WordPress“ papildinį, pvz., „Yoast SEO“ ir kitus SEO įrankius, patobulinti savo svetainės SEO yra daug lengviau dėl aiškių patarimų ir instrukcijų, kuriuos jis teikia.

Jokių trečiųjų šalių programų ar įrankių:
„Weebly“ siūlo daugybę įrankių ir programų, skirtų jūsų svetainei pridėti daugiau funkcijų, tokių kaip kontaktinė forma, nuotraukų galerija, tinklaraštis ir kt. Bet, jei „Weebly“ nesiūlo tam tikro norimo įrankio ar programos, jūs esate nebenaudojami sėkmė. Kita vertus, „WordPress“ turi daugiau nei 55 000 papildinių, iš kurių galite pasirinkti, todėl galėsite rasti viską, ko jums reikia.

el. prekybos mokesčiai ir apribojimai:
Sukurti ir išplėsti internetinę parduotuvę „Weebly“ gali būti sunkiau. Pvz., „Weebly“ imasi 3% operacijos mokesčio, neskaitant mokesčio, kurį jau mokėsite mokėjimo perdirbėjai, tokie kaip „PayPal“ ar „Stripe“. Taigi pradedantiesiems, norintiems sukurti internetinę parduotuvę, jūs turėsite sumokėti dvigubai didesnius sandorių mokesčius. Norėdami pašalinti „Weebly“ operacijos mokestį, turite naujovinti į jų verslo planą, kuris kainuoja 25 USD / mėn.

Neilgai trukus suprasite, kad Weebly nepateisina jūsų lūkesčių.

Laikas ieškoti geresnio sprendimo: „WordPress“. Tai pati paprasčiausia, lengvai naudojama platforma, kurioje nėra jokių kompromisų dėl nemokamų papildinių ir priedų. Daugelis populiariausių prekės ženklų naudoja „WordPress“ savo svetainėse ir tinklaraščiuose.

Bet kaip jūs galite perkelti visą savo svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“ neprarasdami jokio turinio? Skamba sunkiai, bet taip nėra.

Mūsų draugai „WPBeginner“ sukūrė nuostabiai paprastą įrankį, skirtą eksportuoti jūsų svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“ (plačiau apie tai kalbėsime vėliau šiame straipsnyje). Naudodamiesi jų įrankiu galite lengvai perkelti visą savo svetainės turinį ir medijos failus iš „Weebly“ į „WordPress“.

Susijęs: Kaip perkelti iš vidutinės į „WordPress“ (nėra prastovų)

Pasirengęs? Eime!

1 veiksmas: „WordPress“ nustatymas

Pirmas dalykas, kurio jums reikės prieš nustatant „WordPress“, yra domeno vardas ir žiniatinklio priegloba. Domeno vardas yra jūsų svetainės vardas, pvz., Example.com arba isitwp.com; ir žiniatinklio priegloba yra vieta internete, kur įkeliate savo turinį, daugialypės terpės failus ir kt. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų straipsnį apie domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos skirtumus..

Paprastai domenų vardų kainos skiriasi, atsižvelgiant į ALD ir domenų registratorius. Paprastas domeno vardas per metus kainuoja nuo 11 iki 15 USD. Tačiau galite įsigyti žiniatinklio prieglobos nuo 7 USD iki 15 USD per mėnesį pradedančiajai / pagrindinei svetainei.

Savo vartotojams mes sudarėme sutartį su „Bluehost“. Jie yra populiariausia žiniatinklio prieglobos įmonė ir yra oficialiai rekomenduojami „WordPress“ prieglobos partneriai. „Bluehost“ siūlo „IsItWP“ skaitytojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir 60% nuolaidą žiniatinklio prieglobai.

sukurti „WordPress“ sąskaitą „ant„ bluehost “

Jei ieškote alternatyvių variantų, tada patikrinkite mūsų geriausių „WordPress“ prieglobos teikėjų ekspertų patarimus. Daugelis jų siūlo nuolaidas „IsItWP“ vartotojams.

Įsigiję savo domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą, eikite į priekį ir įdiekite „WordPress“. Norėdami gauti paprastas instrukcijas, galite peržiūrėti mūsų išsamų „WordPress“ diegimo vadovą.

Sėkmingai įdiegę, galite pradėti „Weebly“ svetainės perkėlimo į „WordPress“ procesą.

2 veiksmas: savo svetainės eksportavimas iš „Weebly“

Kaip jau buvo aptarta anksčiau, mes naudosime „Weebly“ „WordPress“ importuotojui įrankis eksportuoti savo „Weebly“ svetainę.

Šis įrankis padeda eksportuoti visą turinį ir daugialypės terpės failus iš „Weebly“ formatu, kurį palaiko „WordPress“. Dėl šios priežasties galite lengvai importuoti savo svetainės duomenis į „WordPress“ naudodami importuotojo papildinį.

Pastaba: Išbandėme šį įrankį prieš rekomenduodami jį savo vartotojams. Tai veikia nepriekaištingai, nieko nesulaužant.

Apsilankykite „Weebly“ „WordPress“ importuotojui įrankio svetainėje ir pirmame lauke pridėkite savo „Weebly“ URL.

Weebly į „WordPress“

Po to įveskite savo vardą, el. Pašto adresą ir pasirinkite formatą, kad galėtumėte eksportuoti savo „Weebly“ svetainę. Rekomenduojame eksportuoti savo svetainę numatytuoju WXR formatu.

Taip pat bus klausiama, ar norite eksportuoti svetainių puslapius su kitu turiniu. Pagal numatytuosius nustatymus jis yra pažymėtas Taip o tai reiškia, kad puslapiai bus eksportuojami. Galite pažymėti šią parinktį kaip Ne jei nenorite, kad puslapiai būtų eksportuojami, arba tiesiog tęskite nieko nekeisdami.

Norėdami tęsti, spustelėkite mygtuką „Eksportuoti mano internetinę svetainę“.

Importuotojas veiks fone. Kai jis bus paruoštas, jis jums parodys sėkmės pranešimą su atsisiunčiama nuoroda, kurią galėsite naudoti norėdami importuoti „Weebly“ svetainę į „WordPress“..

Išsaugoti nuorodą kaip

Jums reikės „XML“ failo, skirto „WordPress“. Tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti savo„ Weebly “eksporto failą“ ir pasirinkite parinktį „Įrašyti saitą kaip…“. Bus atsisiųstas failas „export.xml“, kurio reikia „WordPress“.

3 žingsnis: „Weebly“ svetainės importavimas į „WordPress“

Norėdami importuoti „Weebly“ svetainę, turėsite prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus srities. Iš ten turėsite eiti į Įrankiai »Importuoti puslapis. Šiame puslapyje matysite kelis importuotojus, tačiau turėsite naudoti „WordPress“ importuotoją.

Eikite į priekį ir spustelėkite nuorodą „Įdiegti dabar“, esančią žemiau „WordPress“ importuotojo, ir ji bus įdiegta nekeičiant ir neįkeliant puslapio.

„WordPress“ importuotojas

Po sėkmingo įdiegimo pamatysite, kad parinktys dabar pakeistos. Norėdami tęsti, spustelėkite nuorodą „Vykdyti importuotoją“, esančią žemiau „WordPress“ importuotojo.

Paleiskite „WordPress“ importuotoją

Tada turėtumėte spustelėti mygtuką „Pasirinkti failą“ ir pasirinkti failą export.xml, kurį atsisiuntėte atlikdami ankstesnį veiksmą.

Būtinai spustelėkite mygtuką „Įkelti failą ir importuoti“. Jūs pateksite į naują puslapį, kur turėsite priskirti autorius savo turiniui.

Paskirkite autorius

Jums bus kelios parinktys, įskaitant autorių importavimą iš „Weebly“, naujų autorių kūrimą arba straipsnių priskyrimą esamiems „WordPress“ vartotojams.

Taip pat turėsite pažymėti parametrą „Atsisiųsti ir importuoti failų priedus“, kurie padės importuoti vaizdus ir daugialypės terpės failus iš „Weebly“ į „WordPress“..

Kai būsite pasiruošę, spustelėkite mygtuką „Pateikti“, kad importuotojas veiktų fone. Tai užtruks šiek tiek laiko, atsižvelgiant į turinio ir medijos failų dydį, todėl būkite kantrūs.

Sėkmingai importavę jūsų „Weebly“ svetainę, ji parodys pranešimą, kuriame norite atnaujinti savo kredencialus (slaptažodį ir vartotojo vaidmenis)..

Importo sėkmė

Kas toliau?

Galite eiti į priekį ir patikrinti savo „WordPress“ puslapius, įrašus ir kitą turinį, kad įsitikintumėte, jog viskas gerai. Taip pat rekomenduojame patikrinti savo daugialypės terpės failus, kurie buvo importuoti iš „Weebly“.

Tačiau jei sužinosite, kad importuotojas praleido dalį jūsų turinio, tuomet galite pakartoti procesą, kad importuotumėte likusį turinį iš „Weebly“ į „WordPress“. Nesijaudinkite dėl kartojimo, nes importuotojas importuos tik likusį turinį.

4 veiksmas: peradresavimų kūrimas

Kai savo „Weebly“ svetainėje naudosite tinkintą domeno vardą (https://example.com), turėsite jį nukreipti į naują „WordPress“ prieglobą. Tai leis vartotojams tinkamai pamatyti jūsų tinklalapius.

Norėdami sukurti peradresavimus, turėsite prisijungti prie „Weebly“ administratoriaus paskyros ir apsilankyti „Domenų“ puslapyje. Tada turėsite spustelėti tinkintą domeną ir eiti į nustatymų meniu. Rasite parinktį redaguoti vardų serverius.

Tiesiog spustelėkite mygtuką „Keisti“ ir jis parodys pirminius ir antrinius vardų serverių laukus. Jei įsigijote „Bluehost“ žiniatinklio prieglobą, tada vardų serveriai bus ns1.bluehost.com ir ns2.bluehost.com

Pastaba: Jei šiuose vardų serveriuose nėra klaidų, galite kreiptis pagalbos į palaikymo komandą.

Redaguoti vardų serverius

Būtinai spustelėkite mygtuką „Išsaugoti“.

Prireiks 24–48 valandų, kol vardų serveriai bus tinkamai atnaujinti. Po to vartotojai pamatys jūsų „WordPress“ svetainę.

Jei jūsų „Weebly“ svetainė buvo sukurta padomenyje (https://manosvetainė.example.com), turėtumėte atlikti šiuos veiksmus:

Pirmiausia turėsite prisijungti prie savo „Weebly“ paskyros ir redaguoti savo svetainę. Iš ten galite eiti į Nustatymai »SEO.

„Weebly“ antraštės kodas

Šiuose nustatymuose turėsite ieškoti antraštės kodo skyriaus ir pridėti šią kodo eilutę:

Turėsite pakeisti URL (http://www.wordpresdomain.com/) į savo „WordPress“ svetainės URL.

Pakeitę turėsite spustelėti mygtukus Įrašyti ir paskelbti. Tada apsilankykite „Weebly“ svetainės URL, ir puslapis bus nukreiptas į jūsų naują „WordPress“ svetainę.

5 veiksmas: Pastovių nuorodų / URL struktūros valdymas

Turėsite ištaisyti savo URL URL struktūrą. Priešingu atveju po perkėlimo jie gali pamatyti 404 klaidą jūsų tinklalapiuose. Ši klaida atsiranda dėl to, kad peradresavimo metu URL neatitiko.

Norėdami pataisyti nuolatinių nuorodų / URL struktūrą, turėsite apsilankyti Nustatymai »Pastoviosios nuorodos puslapis jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje. Tada turėsite pasirinkti tinkintą URL struktūrą ir nurodytame laukelyje įveskite / blog /% postname%.

Permalinks nustatymai

Pridėję spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“. Tai išspręs jūsų įrašų problemas.

Tačiau „Weebly“ naudoja .html puslapių URL, vadinasi, šią problemą turite tvarkyti atskirai nuo įrašų.

Norėdami pridėti .html į „WordPress“ puslapių URL struktūrą, turėsite įdiegti ir suaktyvinti Pridėkite bet kurį plėtinį prie puslapių Prijunkite. Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinę turėsite eiti į Nustatymai »Pridėti bet kokius plėtinius puslapiuose valdyti parinktis. Lauke „Plėtinys“ turėsite pridėti .html ir spustelėti mygtuką „Atnaujinti nustatymus“.

Pridėkite HTML plėtinį prie puslapių

Po to galite grįžti į Nustatymai »Pastoviosios nuorodos ir paspauskite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“, kad tinkamai atnaujintumėte „WordPress“ URL.

6 veiksmas: tinkinimas ir papildiniai

Jūsų svetainė sėkmingai perkelta iš „Weebly“ į „WordPress“.

Toliau galite peržiūrėti mūsų straipsnį apie geriausius „WordPress“ papildinius, kuriuos PRIVALOTE naudoti. Šie papildiniai padės jūsų svetainei pridėti daugiau funkcijų ir funkcijų.

Taip pat rekomenduojame peržiūrėti mūsų pasirinktą geriausių „WordPress“ temų, skirtų konkrečioms nišoms, pasirinkimą:

 • Geriausios „WordPress“ temos kelionių tinklaraščiams
 • Geriausios „WordPress“ švietimo temos
 • Geriausios „WordPress“ fotografijos temos
 • Geriausios „WordPress“ verslo temos jūsų verslo svetainei
 • Geriausios „WordPress“ universalios temos visoms svetainėms

Šias temas pasirinko mūsų ekspertai. Tačiau šiek tiek ieškodami internete galite rasti daug kitų „WordPress“ temų, atitinkančių jūsų pomėgius ir poreikius.

7 veiksmas: pašalinkite klaidas

Norime įsitikinti, kad nematote klaidų, todėl išvardėme keletą bendrų problemų, su kuriomis vartotojai gali susidurti po perkėlimo. Pažiūrėk:

Dažnos „WordPress“ klaidos:

Galite pamatyti bendrą „WordPress“ duomenų bazės ryšio klaidą. Rekomenduojame vadovautis išsamiu išsamiu vadovu, kaip ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšį „WordPress“.

Išorinių vaizdų problema:

Paprastai „WordPress“ importuotojas turėtų importuoti visus jūsų vaizdus iš „Weebly“ ir saugoti juos „WordPress“ laikmenų bibliotekoje. Tačiau jei sužinosite, kad vaizdai nebuvo tinkamai importuoti, rekomenduojame vadovautis šiuo vadovu kaip importuoti išorinius vaizdus į.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti perkelti savo svetainę iš „Weebly“ į „WordPress“. Jei jums patiko šis straipsnis, tada galbūt norėsite perskaityti mūsų vadovą, kaip perjungti iš „Wix“ į „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map