Kaip perkelti svetainę iš vieno žiniatinklio prieglobos į kitą 2020 m

perkelkite „WordPress“ į naują kompiuterį be prastovų


Ar jums įdomu, kaip perjungti savo „WordPress“ svetainę iš vienos interneto prieglobos į kitą be prastovų? Kaip ir persikėlimas į naujus namus fiziniame pasaulyje, ir perkėlimas į naujus „namus“ (žiniatinklio prieglobą) internete yra unikalus iššūkių rinkinys. Vienas iš labiausiai paplitusių rūpesčių yra tai, ar perėjus jūsų svetainė sumažės, ar ne.

Bet jums nėra ko jaudintis.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip dviem būdais perkelti savo svetainę iš vienos interneto prieglobos į kitą be prastovų.

1 metodas: Nemokamai perkelkite savo svetainę pasitelkdami ekspertus
2 metodas: Patys perkelkite savo svetainę (žingsnis po žingsnio)

Prieš pradėdami darbą, apžvelkime, kodėl turėtumėte perkelti savo „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį ir kodėl turėtumėte vengti prastovų.

Kada ir kodėl turėtumėte perkelti savo „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį

Yra keletas priežasčių, kodėl turėtumėte perkelti savo „WordPress“ svetainę į kitą kompiuterį. Apžvelkime kelias svarbiausias priežastis:

1. Jūsų svetainė yra lėta
Galbūt pradėjote nuo interneto prieglobos paslaugų teikėjo, kurį radote per trumpą interneto paiešką. Tačiau augant jūsų svetainės lankomumui turite ieškoti patikimo sprendimo, kuris galėtų pasiūlyti geresnį greitį ir našumą. Lėtai įkeliama svetainė ne tik kenkia SEO, bet ir padidina vartotojų galimybę atsisakyti jūsų svetainės. Tokiu atveju „WordPress“ svetainę perkeltumėte į naują pagrindinį kompiuterį, kad pagerintumėte savo svetainės būseną. Taip pat peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į gyvą svetainę.

2. Jūs prarandate srautą:
Jei patiriate daug prastovų naudodamiesi dabartine žiniatinklio priegloba, tai geras ženklas, kad laikas pereiti prie naujos prieglobos. Dėl neplanuotų prastovų jūsų maksimaliomis darbo valandomis jūsų svetainė gali nuliūdinti lankytojus ir prarasti potencialius klientus, lojalius klientus ir pajamas. Be to, dėl per daug prastovų jūsų paieškos rezultatų reitingai gali sumažėti. Jei pereisite į žiniatinklio prieglobą, kuriai bus suteiktos galiojimo trukmės garantijos, neprarasite srauto ar pardavimo.

3. Dabartinis žiniatinklio priegloba jums netinka:
Viena iš labiausiai paplitusių ir paprastų priežasčių, dėl kurių norite pereiti iš vieno žiniatinklio prieglobos į kitą, yra ta, kad dabartinis žiniatinklio priegloba nesuteikia to, ko norite. Pvz., Galbūt jūsų dabartinė žiniatinklio priegloba yra per brangi. Galbūt radote geresnį žiniatinklio prieglobą, kuri yra labiau prieinama ir siūlo daugiau reikiamų funkcijų, tokių kaip „Bluehost“. Svarbu pasirinkti žiniatinklio prieglobą, kuri suteikia jūsų svetainei tai, ko jai reikia, taip pat tokią, kuri patenka į jūsų biudžetą.

Bet visada turite įsitikinti, kad svetainė veikia ir veikia, kol perkėlimas vyksta iš vieno pagrindinio kompiuterio į kitą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl.

Pastaba: Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip perkelti „WordPress“ į naują domeno vardą.

Kodėl turėtumėte vengti prastovų? (Svarbu)

Pradedantieji, turintys mažas „WordPress“ svetaines, kurių srautas mažai arba visai nėra, linkę klausti, kodėl jiems reikėjo jaudintis dėl nedidelės prastovos. Kita vertus, akivaizdu, kodėl didelėms svetainėms, turinčioms daugiau srauto ir turinčioms didelę reitingą paieškos sistemose, reikia būti atsargiems keičiant pagrindinius kompiuterius. Didesnės svetainės negali rizikuoti prastovomis, nes tai gali paveikti jų būseną. Tačiau mažose svetainėse reikia žinoti ir problemas.

Tinklalapių prastovos nėra tinkamos nei mažoms, nei didelėms svetainėms. Pakalbėkime apie keletą būdų, kaip prastovos gali paveikti jūsų „WordPress“ svetainę:

 • Vartotojai manys, kad jūs išsijungėte – Kai vartotojai lankosi jūsų svetainėje, jie nori, kad ji veiktų. Jei jūsų svetainė susiduria su prastova, naujiems lankytojams gali patikėti, kad jos nėra, o seni vartotojai gali manyti, kad uždarėte.
 • Pažeista reputacija – Prastovos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių. Techninis vartotojas gali tai suprasti, tačiau ne visi jūsų vartotojai yra kūrėjai. Vidutiniam lankytojui tai sukurs blogą jūsų prekės ženklo ar verslo įspūdį.
 • SEO reitingų praradimas – Jūsų svetainė gali gerai reitinguoti paieškos variklius. Kai jūsų svetainė neveikia ir paieškos varikliai siunčia savo robotukus, kad jie galėtų tikrinti jūsų svetainę, tai sugadins jūsų reitingą.

Tikimės, kad perskaitę aukščiau pateiktą informaciją, kodėl svarbu turėti 24/7/365 interneto svetainę. Perkeldami savo svetainę į naują pagrindinį kompiuterį, galite atlikti toliau nurodytus veiksmus, kad išvengtumėte prastovų ir sėkmingai perkeltumėte „WordPress“ svetainę..

Premijos patarimas: Visada galite naudoti nemokamą svetainės veikimo laiko tikrinimo įrankį, kad išanalizuotumėte savo svetainės būseną.

Pasiruošę pradėti? Eime!

1 būdas: Nemokamas jūsų svetainės perkėlimas pasitelkiant ekspertus

Taikydami pirmąjį metodą, parodysime, kaip nemokamai perkelti savo svetainę iš vieno žiniatinklio prieglobos į kitą. Šis žingsnis skirtas tiems, kurie nėra techniškai labai patikimi. Taikydami šį metodą galite perkelti savo svetainę nemokėdami nė cento ir nesiimdami jokių sudėtingų veiksmų.

Tam jūs turite sužinoti prieglobos paslaugų teikėjus, siūlančius nemokamas perkėlimo paslaugas. Kad jums būtų lengviau, mes išvardinome keletą hostingo kompanijų, kurios perkels jūsų svetainę nemokamai, jei sutiksite su savimi laikyti savo svetainę. Taigi patikrinkime juos.

1. „SiteGround“

pigus hostingas svetainėje

„SiteGround“ siūlo nemokamas perkėlimo paslaugas vartotojams, kurie pasirenka „GrowBig“ ir „GoGeek“ prieglobos planus.

Norėdami naudotis nemokama migracijos paslauga, prisiregistravę eikite į „SiteGround“ prietaisų skydelį. Čia, po Vartotojo sritis eiti į Pagalba »Prašykite mūsų komandos pagalbos» Perdavimo svetainė. Tai darydami, visus savo svetainės failus ir programų duomenų bazę galite be vargo perkelti iš senosios prieglobos paslaugos į „SiteGround“..

Geriausia, kad naujoje prieglobos paskyroje visi failų keliai ir duomenų bazės informacija nesikeičia, todėl po perkėlimo nereikia nieko taisyti savo svetainėje..

2. „HostGator“

„HostGator“, nemokamos migracijos paslaugos

„HostGator“ yra dar viena puiki galimybė, siūlanti savo vartotojams nemokamas perėjimo paslaugas per 30 dienų nuo prisiregistravimo prie interneto prieglobos paslaugos. Ši parinktis galima su bet kokiu planu, kurį jūs pasirašote. Norėdami naudotis nemokama perkėlimo paslauga, jums tiesiog reikia užpildyti 3 žingsnių formą ir paprašyti jų perkelti jūsų svetainę.

Bet prieš tai jums reikės šios informacijos:

 • Senas prieglobos FTP vartotojo vardas
 • FTP vartotojo vardas ir slaptažodis
 • „WordPress“ administratoriaus informacija
 • „cPanel“ prisijungimo URL kartu su vartotojo vardu & Slaptažodis
 • Naujausios „WordPress“ duomenų bazės atsarginės kopijos

3. A2 talpinimas

A @ priegloba, nemokama migracija

Kitas pasirinkimas, kurį galite pasirinkti, yra „A2“ prieglobos paslauga. Kaip ir „SiteGround“ bei „HostGator“, „A2“ priegloba savo vartotojams taip pat siūlo nemokamas perkėlimo paslaugas.

Baigę mokėjimą, prisijunkite prie savo klientų portalo ir spustelėkite Palaikymas »Migracija . Spustelėkite Prašyti migracijos variantas.

Dabar pažymėkite žymimuosius laukelius, kad sutiktumėte su paslaugų teikimo sąlygomis ir priimtinos naudojimo politika, tada spustelėkite Tęsti iki 2 žingsnio. Kitame veiksme pasirinkite norimą paslaugą ir spustelėkite Pereikite prie 3 veiksmo mygtuką. Galiausiai kitame žingsnyje paspauskite Pateikti migraciją mygtuką.

Štai ir viskas. Jums bus pranešta, kai tik perkėlimas bus baigtas.

2 būdas: rankinis svetainės perkėlimas (žingsnis po žingsnio)

Šis metodas skirtas tiems, kurie nori patys savo svetainę perkelti patys. Nors pradedantiesiems tai atrodo bauginančiai, jis nėra toks sunkus, kaip atrodo. Tiesiog tinkamai atlikite mūsų veiksmus ir jums turėtų būti gera eiti.

Pateikiame sąrašą veiksmų, kuriuos atliksime:

 1. Pasirinkite naują žiniatinklio prieglobą
 2. Sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją, naudodami kopijavimo įrankį
 3. Importuokite savo „WordPress“ svetainę į savo naująjį pagrindinį kompiuterį
 4. Pakeiskite pagrindinio kompiuterio failą, kad išvengtumėte prastovos
 5. Sukurkite „MySQL“ duomenų bazę savo naujame žiniatinklio priegloboje
 6. Pradėkite kopijavimo priemonės perkėlimo procesą
 7. Atnaujinkite savo domeną

Svarbu: Norime jums priminti, kad kai kurie interneto prieglobos paslaugų teikėjai siūlo nemokamą perkėlimo paslaugą. Jei nesate tikri, ar jūsų prieglobos paslaugų teikėjas siūlo nemokamą perkėlimą, pirmiausia paklauskite jų, prieš tai darydami patys. Jei jie to nesiūlo, galite tęsti mokymo programą.

1 žingsnis: Pasirinkite naują žiniatinklio prieglobą

Žiniatinklio prieglobos pakeitimas pats savaime yra didelis sprendimas, todėl prieš perkeldami į naują, turite įsitikinti, kad įdėjote pakankamai pastangų, kad optimizuotumėte savo dabartinio kompiuterio svetainę. Jei vis tiek nepavyksta pasiekti greičio, saugumo, našumo ir tt net ir optimizavus, tuomet iš tikrųjų reikia perjungti žiniatinklio prieglobą.

interneto priegloba

Rinkdamiesi naują žiniatinklio prieglobą, žinokite apie specifines savybes, kurių jūsų svetainei reikia dabartinėje padėtyje ir ateityje, todėl jums nebereikės keisti hostų iš naujo.

Yra daugybė skirtingų tipų žiniatinklio prieglobos, tokios kaip bendrasis priegloba, dedikuoto serverio priegloba ir valdoma „WordPress“ priegloba.

Renkantis žiniatinklio prieglobą patariame štai ką:

Bendras priegloba:

Puikiai tinka tiems, kurie dar tik pradeda kurti naują svetainę ir kuriems reikalingas prieinamas prieglobos sprendimas. „Bluehost“ yra geriausias bendrojo prieglobos paslaugų teikėjas. Juos oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“. „IsItWP“ vartotojai, įsigydami naują prieglobos sąskaitą, gauna 60% nuolaidą kartu su nemokamu domeno vardu.

Pradėkite nuo „Bluehost“ šiandien!

Specializuotas serveris:

Tai yra geriausias sprendimas vartotojams, norintiems išnuomoti visą serverį vieninteliam naudojimui ir jiems reikia visiškos serverio kontrolės. Mes rekomenduojame „InMotion Hosting“ skirtiems serveriams. Jie leidžia jums pasirinkti geriausią svetainės duomenų centrą ir 2 valandas teikia nemokamą paleidimo pagalbą. „InMotion“ talpinimo kuponas suteiks jums daugiau nuolaidų.

Pradėkite naudotis „InMotion Hosting“ šiandien!

Tvarko „WordPress“ priegloba:

Geriausias pasirinkimas „WordPress“ svetainėms, kurios pritraukia didelį srautą. Naudodami valdomą „WordPress“ prieglobą galite valdyti savo svetainę serveryje, kuris yra unikaliai optimizuotas „WordPress“ saugos konfigūracijai. Mes rekomenduojame „WP Engine“, jei norite valdyti „WordPress“.

Pradėkite nuo „WP Engine“ šiandien!

Mes rekomenduojame jums patikrinti šiuos palyginimus tarp „Bluehost vs InMotion“ ir „Bluehost vs WP Engine“.

Įsigiję prieglobos planą, neįdiekite „WordPress“, kaip paprastai darytumėte kurdami naują svetainę. Tiesiog palikite jį tuščią ir pereikime prie 2 veiksmo.

2 veiksmas: sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją perkėlimui naudodami kopijavimo įrankį

Eikite į norimos perkelti svetainės administratoriaus sritį ir įdiekite „Duplicator“ papildinį. Tai vienas iš geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų perkėlimui ir atsarginių kopijų kūrimui. Jei nežinote, kaip įdiegti papildinį, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį..

Įdiegę dublikatoriaus papildinį, eikite į Kopijavimo aparatas »Paketai savo „WordPress“ informacijos suvestinėje.

Tada spustelėkite Sukurk naują mygtuką dešiniajame puslapio kampe.

sukurti naują paketą-kopijavimo įrenginį

Tada pamatysite puslapį, tokį, kaip pavaizduota žemiau. Spustelėkite Kitas mygtuką, norėdami pradėti pakuotės kūrimo procesą.

spustelėkite „Kitas, jei norite sukurti“ paketą

Iš ten pereisite prie antrojo paketo kūrimo proceso žingsnio. Įsitikinkite, kad jūsų nuskaitymas baigtas ir ar gauti visi rezultatai Gerai. Tada spustelėkite Sukurkite mygtuką.

visiškai nuskaityti

Palaukite, kol procesas bus baigtas. Tai gali užtrukti, atsižvelgiant į jūsų svetainės dydį.

Kai procesas bus baigtas, pamatysite atsisiuntimo parinktis Montuotojas, Archyvas, ir Atsisiųsti vienu spustelėjimu. Turėsite spustelėti Atsisiųsti vienu spustelėjimu nes jums reikės ir diegimo programos, ir archyvo failų.

vieno paspaudimo atsisiuntimo kopijavimo priemonė

Archyvo failas yra jūsų svetainės kopija, o diegimo failas padės automatiškai atsisiųsti diegimo procesą.

3 veiksmas: importuokite „WordPress“ svetainę į savo naująjį pagrindinį kompiuterį

Tada turėsite įkelti atsisiųstus failus (diegimo programą ir archyvą) į savo naują žiniatinklio prieglobą. Norėdami tai padaryti, galite naudoti FTP klientą, kad prisijungtumėte prie savo naujojo žiniatinklio prieglobos. Jei dar nesate naujokas, galite vadovautis instrukcijomis, pateiktomis šiame išsamiame vadove įkelkite failus per FTP į „WordPress“.

Naudodamiesi savo FTP klientu, įkelkite tiek diegimo programos, tiek archyvo failus į savo svetainės šakninį katalogą (paprastai / vartotojo vardas / public_html / aplankas)..

Prieš įkeldami turėsite įsitikinti, kad aplankas yra visiškai tuščias. Kai kurios „WordPress“ prieglobos įmonės automatiškai įdiegia „WordPress“, kai jūs užsiregistruojate. Turėsite jį ištrinti, jei jį jau įdiegė jūsų kompiuteris.

4 veiksmas: pakeiskite pagrindinio kompiuterio failą, kad išvengtumėte prastovos

3 žingsnyje jau esate įkėlę failą installer.php ir archive.zip į savo naują žiniatinklio prieglobą, todėl pabandykite atidaryti installer.php failą naršyklėje..

Galite pasiekti failą naudodami tokį URL:

http://www.example.com/installer.php

Bet kai bandysite pasiekti failą, gausite a 404 klaidos puslapis nes jūsų domenas vis tiek nurodo seną pagrindinį kompiuterį.

Tai reiškia, kad turite pakeisti savo domeno vardų serverius ir nukreipti į savo naująjį pagrindinį kompiuterį, tačiau mes to nesiūlome daryti. Jei tai padarysite, vartotojams rodoma neveikianti svetainė, kai vykdysite perkėlimą.

Štai kodėl mes siūlome naudoti alternatyvų metodą, kad vartotojai galėtų visiškai pasiekti jūsų svetainę net perkeldami.

Taikydami šią techniką galėsite prieiti prie savo naujos svetainės, naudodamiesi savo naujuoju domenu, laikinai kompiuteryje. Tai daroma su pagrindinio kompiuterio failu jūsų kompiuteryje, kurį galite naudoti domenų vardams susieti su konkrečiais IP adresais.

Dabar pagrindinio kompiuterio faile pridėsite savo domeno vardo įrašą, kad jis nurodytų jūsų naująjį pagrindinį kompiuterį, bet tik naudodamas jūsų kompiuterį. Todėl galite pasiekti savo failus savo naujojoje žiniatinklio priegloboje, kol jūsų vartotojai vis tiek pateks į jūsų svetainę iš senojo pagrindinio kompiuterio. Taigi prastovų nėra.

Pirmiausia turėsite sužinoti savo naujojo žiniatinklio prieglobos serverio IP adresą. Norėdami tai sužinoti, atidarykite „cPanel“ prietaisų skydelį ir eikite į Informacija apie serverį. Ten pamatysite kaip Bendras IP adresas.

pagrindinio kompiuterio IP adresas

Palikite šį puslapį atvirą, nes vėliau turėsite nukopijuoti IP adresą.

Jei naudojate „Windows“, eikite į Programos »Visos programos» Priedai, Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Notepad ir pasirinkite Run as Administrator. Tada pasirodys „Windows UAC“ raginimas su 2 galimybėmis: Taip ir Ne. Spustelėkite Taip paleisti Notepad su administratoriaus teisėmis.

Dabar „Notepad“ ekrane eikite į Failas »Atidaryti ir tada eik į

C: „WindowsSystem32driversetc“. Pasirinkite pagrindinio kompiuterio failą ir atidarykite jį.

Jei naudojate „Mac“, turėsite atidaryti programą „Terminal“ ir įvesti šią komandą, kad galėtumėte redaguoti pagrindinio kompiuterio failą:

sudo nano / privatūs / etc / hostai

Tada tiek „Windows“, tiek „Mac“ vartotojai pagrindinio kompiuterio failo apačioje turi įvesti nukopijuotą IP adresą ir savo domeno vardą:

192.168.1.22 www.example.com

Tada išsaugokite pakeitimus. Dabar galite pasiekti savo svetainės failus naujame pagrindiniame kompiuteryje naudodami savo kompiuterio domeno vardą.

Pastaba: Baigę svetainės perkėlimą 6 veiksme, turėsite anuliuoti pagrindinio kompiuterio failo pakeitimus.

5 žingsnis: sukurkite „MySQL“ duomenų bazę savo naujame žiniatinklio priegloboje

Dabar jūs pasiruošę paleisti montuotojas.php failą į naująjį pagrindinį kompiuterį, tačiau prieš tai turite įsitikinti, ar sukurta „MySQL“ duomenų bazė.

Norėdami sukurti „MySQL“ duomenų bazę, eikite į „cPanel“ prietaisų skydelį ir eikite į Duomenų bazės skyrius. Tada turėsite spustelėti mygtuką „MySQL“ duomenų bazės skyrius.

„MySQL“ duomenų bazės

Dabar pamatysite lauką naujai duomenų bazei sukurti. Įveskite savo duomenų bazės pavadinimą ir spustelėkite Sukurti duomenų bazę mygtuką.

sukurti naują „mysql“ duomenų bazę ir „bluehost“

Sukūrę duomenų bazę, slinkite puslapiu žemyn iki „MySQL“ vartotojai skyrius. Tada pateikite naujo vartotojo vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite Sukurti vartotoją mygtuką.

sukurti-mysql-vartotojas

Atkreipkite dėmesį į ką tik sukurtą duomenų bazės naudotojo vardą ir slaptažodį, nes jums reikės vėliau.

Dabar jūs turite įtraukti savo vartotoją į duomenų bazę. Norėdami tai padaryti, slinkite žemyn iki Pridėti vartotoją prie duomenų bazės skyrių ir pasirinkite ką tik sukurtą „MySQL“ duomenų bazę ir vartotoją. Tada spustelėkite Papildyti mygtuką.

pridėti vartotoją prie duomenų bazės, „bluehost“

Dabar jūsų duomenų bazė yra nustatyta naudoti „WordPress“ svetainėje.

6 veiksmas: pradėkite kopijavimo priemonės perkėlimo procesą

Galiausiai esate pasiruošę paleisti diegimo failą.

Taigi eikite į savo naršyklės adreso juostą ir įveskite URL, kaip parodyta žemiau, kad paleistumėte installer.php.

http://www.example.com/installer.php

kopijuoklis-montuotojas-žingsnis1

Diegimo programa atliks keletą bandymų ir parodys Praeiti šalia archyvų ir patvirtinimo testų, kaip parodyta aukščiau esančioje ekrano kopijoje.

Pažymėkite laukelį „Sąlygos ir sąlygos“, tada spustelėkite Kitas mygtuką.

Iš ten pamatysite atidaromą kopijavimo priemonės 2 veiksmą. Turėsite įvesti „MySQL“ pagrindinį kompiuterį, duomenų bazės pavadinimą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Įdėti vietinis dvasininkas pagrindiniame lauke ir užpildykite duomenų bazės duomenis, kuriuos naudojote atlikdami 5 veiksmą.

kopijuoklis-montuotojas-žingsnis2

Dabar galite spustelėti Kitas mygtuką tęsti. Bet mes rekomenduojame pirmiausia spustelėti mygtuką Testų duomenų bazė mygtuką, kad įsitikintumėte, jog nėra duomenų bazės ryšio klaidų.

Tada kopijavimo priemonė importuos jūsų „WordPress“ duomenų bazę iš archive.zip failo į naują kompiuterį.

Tada 3 kopijavimo priemonės žingsnis paprašys jus atnaujinti svetainės URL ar kelią, tačiau čia nieko nereikia keisti, nes faktiškai nekeičiate. Taigi, spustelėkite Kitas mygtuką tęsti.

Kopijuoklis atliks paskutinius veiksmus ir parodys prisijungimo mygtuką 4-ajame ir paskutiniame veiksmuose.

kopijuoklio montuotojo paskutinis žingsnis

Dabar savo „WordPress“ svetainę visiškai perkėlėte į naują žiniatinklio prieglobą. Taigi, jūs galite tiesiog prisijungti ir patikrinti, ar viskas gerai.

7 veiksmas: atnaujinkite savo domeną

Atlikome paskutinį žingsnį – perjungime jūsų „WordPress“ svetainę iš vienos žiniatinklio prieglobos į naują.

Ankstesniame žingsnyje jūs pridėjote visų savo svetainės failų kopijas prie savo naujojo pagrindinio kompiuterio, tačiau domenas vis tiek nurodo į seną pagrindinį kompiuterį, todėl turėsite atnaujinti ir savo domeną.

Norėdami tai padaryti, turėsite pakeisti savo DNS vardų serveriai. Jei jūsų domenas buvo užregistruotas jūsų prieglobos įmonėje, tada geriausia domeną perkelti į naują žiniatinklio prieglobą. Jei jis buvo užregistruotas domenų registravimo įmonėje, tokiose kaip „NameCheap“, „GoDaddy“ ir kt., Turėsite atnaujinti savo domenų vardų serverius.

Domenų vardų serveriai paprastai yra keli URL, kaip antai žemiau, kuriuos gausite iš savo naujos žiniatinklio prieglobos.

ns1.hostname.com
ns2.hostname.com

Domenų vardų serverių keitimo veiksmai skirtingiems domenų teikėjams skiriasi; tačiau pagrindinė sąvoka yra ta pati. Taigi šiame vadove parodysime, kaip pakeisti DNS vardų serverius naudojant „Domain.com“ ir „GoDaddy“.

Pradėkime nuo Domain.com.

Pirmiausia prisijunkite prie savo Domain.com paskyros. Suraskite domeną, kurį norite atnaujinti, ir spustelėkite Tvarkykite mygtuką.

valdyti vardų serverius

Tada spustelėkite DNS & Vardų serveriai.

pakeisti-dns-ir-vardų serveriai

Norėdami pakeisti vardų serverius, spustelėkite Redaguoti šalia „Nameservers“.

redaguoti vardų serverius

Tada užpildykite naujus vardų serverius, kuriuos pateikė jūsų naujasis kompiuteris, ir spustelėkite Sutaupyti mygtuką.

Viskas!

Panašiai pažiūrėkime, kaip atnaujinti vardų serverius „GoDaddy“.

Pirmiausia prisijunkite prie savo „GoDaddy“ paskyros ir eikite į Domenai. Tada spustelėkite Tvarkykite mygtuką šalia domeno vardo, kurį norite atnaujinti.

valdyti-domenai-godaddy

Tada eikite į Papildomi nustatymai ir spustelėkite Tvarkykite DNS.

papildomi nustatymai-tvarkykite-dns

Dabar turėsite slinkti žemyn iki Vardų serveriai skyrių ir spustelėkite Keisti mygtuką.

pakeisti vardų serverius

Tada spustelėkite išskleidžiamąjį meniu ir pakeiskite vardų serverio tipą Numatytas į Paprotys. Tada užpildykite naujus vardų serverius, kuriuos pateikė jūsų naujasis kompiuteris, ir spustelėkite Sutaupyti mygtuką.

atnaujinti-dns

Dabar sėkmingai atnaujinote savo domenų vardų serverius. Deja, šiems DNS pakeitimams atlikti gali prireikti nuo 4 iki 48 valandų.

Tuo tarpu jūs turėsite tą patį turinį tiek savo senajame, tiek naujajame pagrindiniame kompiuteryje, todėl vartotojai nematys jokio skirtumo, o svetainės perkėlimas bus sklandus be jokių prastovų (Galite patikrinti prastovų kainą naudodamiesi nemokama prastovos kaina ar net naudodamiesi mūsų svetainės būsenos įrankiu patikrinkite, ar mūsų svetainė yra aktyvi jūsų vartotojams).

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums perjungti savo „WordPress“ svetainę iš vienos interneto prieglobos į kitą be jokių prastovų. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų nuoseklų nemokamo verslo el. Pašto kūrimo, naudojant „Bluehost“, mokymą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map