Kaip perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę (žingsnis po žingsnio)

perkelti WordPress iš vietinio serverio į gyvą svetainę


Ar norite perkelti savo „WordPress“ svetainę iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę? „WordPress“ svetainės diegimas vietiniame serveryje yra vienas iš geriausių būdų pagreitinti kūrimo procesą. Tai padeda užtikrinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė veikia nepriekaištingai, net prieš įvesdami srautą.

Paprasčiausias būdas perkelti „WordPress“ svetainę iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę yra naudojant „WordPress“ papildinį, pvz., „BackupBuddy“ ar „Duplicator“..

Jei verčiau perkeltumėte „WordPress“ svetainę nenaudodami jokių papildinių iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę, tiesiog vykdykite toliau pateiktą išsamų vadovą..

Bet jei vis tiek norite tai padaryti paprasčiau, nesijaudinkite. Parodysime, kaip „WordPress“ perkelti iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę naudojant „Duplicator“ papildinį, pateiktą šio straipsnio pabaigoje..

„WordPress“ perkėlimas iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę – išankstinės sąlygos

Prieš pradėdami, darome prielaidą, kad jūsų „WordPress“ svetainė veikia jūsų vietiniame serveryje ir jūs turite visišką prieigą prie jos.

Taip pat turėsite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą.

Jei jums nepriklauso domenas ir žiniatinklio priegloba, rekomenduojame jums jį gauti prieš pradedant. Jei tik pradedate veiklą, bendros domeno ir prieglobos išlaidos gali atrodyti gana daug.

Štai kodėl mes parengėme sutartį su „Bluehost“, kad pasiūlytume vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL ir daugiau nei 60% nuolaidą „WordPress“ priegloboje.

Norėdami gauti šį išskirtinį „Bluehost“ pasiūlymą, spustelėkite čia »

Galiausiai taip pat turėsite įdiegti FTP programą kompiuteryje ir žinoti kaip ja naudotis, kad galėtumėte įkelti savo turinį ir failus į tiesioginę svetainę.

Kai būsite pasiruošę, galėsite tęsti migraciją.

Turinys – „WordPress“ perkėlimas iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę

I. Svetainės perkėlimas be papildinio

 1. Eksportuokite savo duomenų bazę iš vietinio serverio
 2. Importuokite „WordPress“ failus į tiesioginę svetainę
 3. Sukurkite „MySQL“ duomenų bazę tiesioginėje svetainėje
 4. Importuokite „WordPress“ duomenų bazę į gamybos vietą
 5. Pakeiskite svetainės URL
 6. Konfigūruokite „WordPress“ savo žiniatinklio priegloboje
 7. Pataisykite vaizdus ir sugadintas nuorodas

II. Svetainės perkėlimas naudojant papildinį (kopijavimo priemonė)

 1. Įdiekite ir nustatykite kopijavimo įrenginį
 2. Sukurkite savo tiesioginės svetainės duomenų bazę
 3. Importuokite failus iš vietinio serverio
 4. Vykdykite perkėlimo scenarijų

1 veiksmas: eksportuokite savo duomenų bazę iš vietinio serverio

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra eksportuoti vietinę „WordPress“ duomenų bazę. Tam naudosime „phpMyAdmin“. Jei dar nesate susipažinę su „phpMyAdmin“ ir jums reikia pagalbos atliekant šį veiksmą, patikrinkite „WordPress“ duomenų bazės valdymas naudojant „phpMyAdmin“.

Naršyklėje tiesiog eikite į http: // localhost / phpmyadmin / ir spustelėkite savo „WordPress“ duomenų bazę. Tada spustelėkite Eksportuoti mygtuką viršutinėje meniu juostoje.

eksportuoti iš duomenų bazės iš vietinio serverio į tiesioginį serverį

Dabar jūsų bus paprašyta pasirinkti iš Greitai arba Paprotys galimybės. Pasirinkę pasirinktį „Custom“, gausite daugybę skirtingų variantų, kaip eksportuoti savo duomenų bazę. Norėdami greitai eksportuoti, tegul pasirenka Greitai, ir tada pataikė Eik. Tai atsisiųs jūsų duomenų bazę.

eksportuoti-MySQL-duomenų bazę-perkelti-vietinis-WordPress-svetainė-gyventi-serveris

2 veiksmas: įkelkite „WordPress“ failus į tiesioginę svetainę

Po duomenų bazės eksportavimo kitas žingsnis yra perkelti visus savo svetainės failus į gyvą svetainę.

Atlikdami šį veiksmą, norėdami įkelti failus turite naudoti FTP klientą. Pirmiausia prijunkite FTP klientą prie žiniatinklio prieglobos paskyros.

Kai jis bus prijungtas, pasirinkite tinkamą savo prieglobos paskyros katalogą, į kurį norite įkelti failus. Pvz., Jei ketinate priglobti svetainę example.com, tada norėtumėte įkelti visus failus į savo public_html katalogą.

Dabar pasirinkite visus vietinius „WordPress“ failus ir įkelkite juos į tiesioginį serverį.

įkelti-WordPress-failai-perkelti-vietinis-WordPress-svetainė-gyventi-serveris

3 veiksmas: sukurkite „MySQL“ duomenų bazę savo „Live“ svetainėje

Kol jūsų FTP klientas įkelia jūsų „WordPress“ failus, galite pradėti importuoti savo duomenų bazę į tiesioginį serverį. Labiausiai valdomi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai siūlo „cPanel“ valdyti jūsų prieglobos paskyrą. Šiame veiksme parodysime, kaip sukurti duomenų bazę prisijungus prie „cPanel“.

Kai būsite prisijungę prie „cPanel“, spustelėkite „MySQL“ duomenų bazės piktogramą, kuri paprastai randama duomenų bazių skyriuje.

„MySQL“ duomenų bazės, skirtos perkelti-vietinis-„WordPress“-svetainė-gyventi-serveris

Kitame pasirodžiusiame ekrane nurodykite savo duomenų bazės pavadinimą Nauja duomenų bazė lauką, tada spustelėkite Sukurti duomenų bazę.

sukurti naują duomenų bazę

Dabar, kai buvo sukurta nauja duomenų bazė, slinkite žemyn iki „MySQL vartotojų“ skyriaus ir sukurkite arba pridėkite esamą vartotoją prie duomenų bazės.

sukurti-mysql-duomenų bazę-vartotojui-kopijuoti-a-wordpress-site-to-a-live-server

Pridėję vartotoją, būsite paraginti nustatyti to vartotojo „MySQL“ teises. Tiesiog suteikite vartotojui visas privilegijas ir paspauskite mygtuką Padaryti pakeitimų mygtuką.

visos privilegijos

4 veiksmas: importuokite „WordPress“ duomenų bazę į savo tiesioginę svetainę

Tada turėsite importuoti „WordPress“ duomenų bazę į savo gamybos vietą. „CPanel“ programoje slinkite žemyn iki duomenų bazių skyriaus ir spustelėkite „phpMyAdmin“. Tai nukreips jus į „phpMyAdmin“ skyrių. Įsitikinkite, kad pasirinkote duomenų bazę, kurią sukūrėte atlikdami ankstesnį veiksmą, kurioje nėra sukurtų lentelių.

Viršutiniame meniu spustelėkite skirtuką Importuoti. Spustelėdami pasirinkite failą, kurį norite importuoti Pasirinkti failą. Įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą failą, kurį pirmiausia atsisiuntėte iš vietinio serverio.

Pasirinkę failą spustelėkite Eik mygtuką, norėdami importuoti „WordPress“ duomenų bazę.

importuoti iš duomenų bazės, perkelti į vietinį „WordPress“ iš svetainės į tiesioginį serverį

5 veiksmas: pakeiskite svetainės URL

Kitas dalykas, kurį turite padaryti, yra pakeisti savo duomenų bazės svetainės URL taip, kad jis susietų su jūsų „WordPress“ svetaine.

„PhpMyAdmin“ duomenų bazėje ieškokite „wp_options“ lentelės, kurią ką tik importavote atlikdami paskutinį veiksmą. Jei jums pakeitė savo duomenų bazės priešdėlį, tada ieškokite {prefix} _options, o ne wp_options.

Pasirinkite Naršykite mygtuką, kurį galite rasti šalia „wp_options“. Arba galite naršyti „wp_options“ lentelę spustelėdami ją šoninėje juostoje, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

naršyti wp_options įkelti WordPress svetainę iš localhost į cpanel

Viduje konors variantas_pavadinimas stulpelyje ieškokite svetainės. Norėdami redaguoti svetainės URL, spustelėkite Redaguoti piktogramą, kaip parodyta ekrano kopijoje.

Redaguoti „siteurl“ vietinei „WordPress“ svetainei perkelti į serverį

Spustelėjus piktogramą Redaguoti, atsidarys redagavimo lauko langas. Būtinai pakeiskite URL, rodomą lauke „option_value“, savo domeno pavadinimu.

Paspauskite Eik mygtuką išsaugoti lauką.

pakeisti svetainę-URL

Tada turėsite pakartoti šį veiksmą, nurodydami parinkties pavadinimą: namai. „Wp_options“ puslapis gali būti kelių puslapių ilgio, todėl tiesiog raskite pagrindinį skirtuką. Paprastai tai yra antrame puslapyje, į kurį galite pereiti spustelėję puslapių rodykles „phpMyAdmin“.

Atnaujindami namų URL įsitikinkite, kad jis sutampa su jūsų svetainės URL.

6 veiksmas: sukonfigūruokite „WordPress“ savo žiniatinklio priegloboje

Kitas laikas konfigūruoti „WordPress“ gamybos aplinkoje.

Jei bandysite patekti į savo svetainę dabar, galite rasti tokį pranešimą: Klaida nustatant duomenų bazės ryšį. Konfigūravę „WordPress“, mūsų tikslas yra ištaisyti šią klaidą ir nustatyti tiesioginę svetainę.

Grįžkite į savo FTP klientą, prijunkite jį prie savo svetainės ir tada redaguokite savo wp-config.php failą. Atlikdami šį veiksmą, prie savo wp-config.php turėsite pridėti tą patį duomenų bazės pavadinimą, vartotoją ir slaptažodį, kuriuos sukūrėte atlikdami 3 veiksmą. Tada išsaugokite wp-config.php failą ir įkelkite jį atgal į savo internetą. šeimininkas.

Apsilankykite savo svetainėje, ir ji turėtų būti rodoma tiesiogiai dabar.

Toliau turite prisijungti prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir pereiti į Nustatymai »Bendra. Neatlikę jokių pakeitimų, slinkite į apačią ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką. Tai užtikrins, kad svetainės URL bus pataisytas visur, kur jis turi būti.

Toliau eikite į Nustatymai »Pastovi nuoroda ir spustelėkite Išsaugoti pakeitimus norėdami įsitikinti, kad visos jūsų pranešimų nuorodos veikia tinkamai.

Taip pat patikrinkite: Kaip nustatyti „WordPress“ gana gražias nuorodas.

7 veiksmas: pataisykite vaizdus ir sugadintas nuorodas atnaujindami kelius

Viena iš bendrų problemų, kurios gali kilti migruojant „WordPress“ svetainę iš vieno domeno į kitą arba iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę, yra ta, kad po perkėlimo visoje svetainėje atrasite neveikiančias nuorodas ir trūkstamus vaizdus. Norėdami tai išspręsti, galite naudoti SQL užklausą arba „Velvet Blues“ „WordPress“ papildinys.

Tiems, kurie nori tai padaryti per SQL, čia yra paprasta SQL užklausa, kuri turėtų išspręsti šią problemą:

ATNAUJINTA wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, ‘localhost / test /’, ‘www.yourlivesite.com/’);

Tiesiog eikite į phpMyAdmin, spustelėkite savo duomenų bazę, tada viršutiniame meniu spustelėkite SQL. Parašykite šią užklausą, tačiau būtinai pakeiskite vietinės ir aktyvios svetainės URL.

paleisti SQL, kad perkeltumėte vietinę „WordPress“ svetainę į gyvą serverį

Viskas! Jūsų tiesioginė svetainė turėtų veikti ir veikti dabar.

„WordPress“ perkėlimas iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę naudojant papildinį

Jei norite lengvai perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į gyvą svetainę, tai yra geriausias būdas pradedantiesiems. Naudodami perkėlimo papildinį, vos keliais paspaudimais galite perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į gyvą svetainę.

Pradėkime.

1 veiksmas: įdiekite ir nustatykite kopijavimo priemonės papildinį

Pirmiausia turite pasirinkti perkėlimo papildinį, rekomenduojame pasirinkti kopijavimo įrankį.

Tada įdiekite ir suaktyvinkite papildinį savo vietinėje svetainėje. Jei nesate tikri, kaip įdiegti ir suaktyvinti „WordPress“ papildinį, skaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Įdiegę ir suaktyvinę Dublikatoriaus papildinį, spustelėkite Kopijavimo aparatas „WordPress“ prietaisų skydelyje spustelėkite Pakuotės, tada spustelėkite Sukurk naują mygtuką.

kopijuoklis-sukurk-naujas-paketas

Kitame ekrane tiesiog spustelėkite Kitas mygtuką.

sukurti naują paketą „kitą įkelti“, „WordPress“ svetainę, nuo „localhost“ iki „cpanel“

Tada kopijavimo aparatas nuskaitys viską, kad įsitikintų, jog viskas tvarkoje. Jei visi sistemos skenavimo elementai grįžta pažymėti kaip „gerai“, tada spustelėkite Sukurkite mygtuką.

kopijavimo aparatas - nuskaitymas - baigtas

Šis „statybos“ procesas gali užtrukti keletą minučių. Nes tai, ką daro įskiepis, daro visą „WordPress“ svetainės kopiją. Tai apima visus pagrindinius „WordPress“ failus, taip pat jūsų temas, papildinius, vaizdus, ​​įkėlimus ir „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją. Taigi laikas, kurio reikia, priklauso nuo jūsų svetainės dydžio. Būtinai palikite šį skirtuką atvirą, kol procesas bus baigtas.

Baigę procesą, galite spustelėti Atsisiųsti vienu spustelėjimu mygtuką, norėdami atsisiųsti į savo kompiuterį tiek diegimo programą, tiek archyvą.

atsisiųsti paketą-perkelti-vietinį-wordpress-svetainę-į-gyventi-serverį

2 veiksmas: sukurkite savo tiesioginės svetainės duomenų bazę

Dabar, kai atsisiuntėte savo svetainės archyvo failą ir diegimo failą, kurie automatizuotų perkėlimą išpakavus archyvo failą, turite sukurti „MySQL“ duomenų bazę savo gyvai svetainei..

Norėdami sukurti duomenų bazę, eikite į savo prieglobos paskyros „cPanel“ prietaisų skydelį. Patekę ten, slinkite žemyn iki duomenų bazių skyriaus ir spustelėkite „MySQL“ duomenų bazės piktogramą.

mano-sql-duomenų bazės-perkelti-vietinis-WordPress-svetainė-serveris

Tada pamatysite lauką pavadinimu „Sukurti naują duomenų bazę“. Tiesiog įveskite savo duomenų bazės pavadinimą ir spustelėkite Sukurti duomenų bazę mygtuką.

sukurti naują duomenų bazę

Kai spustelėsite šį mygtuką, „cPanel“ sukurs jums naują duomenų bazę.

Kitas žingsnis – slinkite puslapiu žemyn iki skyriaus „MySQL vartotojai“. Pridėkite naują vartotoją sukurdami vartotojo vardą ir slaptažodį. Tada spustelėkite Sukurkite vartotoją mygtuką. Būtinai sugeneruokite saugų slaptažodį ir atsiminkite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, nes vėliau jų vėl prireiks.

add-new-user

Sukūrę naują vartotoją, turėsite duoti leidimą dirbti su duomenų baze. Norėdami tai padaryti, slinkite žemyn iki skyriaus „Pridėti vartotoją prie duomenų bazės“. Išskleidžiamajame meniu lauke „Vartotojas“ pasirinkite ką tik sukurtą naują vartotoją. Tada išskleidžiamajame lauke „Duomenų bazė“ pasirinkite sukurtą duomenų bazę. Galiausiai spustelėkite Papildyti mygtuką.

įtraukti vartotoją į duomenų bazę

Dabar jūsų duomenų bazė yra paruošta naudoti su jūsų „WordPress“ svetaine.

3 veiksmas: įkelkite failus iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę

Kitas žingsnis yra įkelti archyvo ir diegimo failus iš vietinės svetainės į savo prieglobos sąskaitą.

Galite prisijungti prie tiesioginės svetainės naudodamiesi FTP klientu. Prisijungę prie tiesioginės svetainės, svarbu įsitikinti, kad pagrindinis jūsų svetainės katalogas yra tuščias. Šakninis katalogas paprastai yra / home / public_html / aplankas.

Pavyzdžiui, jei „WordPress“ ten automatiškai įdiegiama, kaip daro daugelis svetainių talpinimo kompanijų, kai jūs prisiregistruojate, turite ištrinti tuos failus.

Kai šakninis katalogas yra visiškai tuščias, archyvo ir diegimo failus galite įkelti iš kopijavimo priemonės.

įkelti failus-šaknis-katalogas-perkelti-vietinis-WordPress-svetainė-gyventi-serveris

4 veiksmas: paleiskite migracijos scenarijų

Tada naršyklėje apsilankykite šiuo URL: http://mywebsite.com/installer.php

Nepamirškite pakeisti „mano svetainė“ tikruoju domeno pavadinimu.

Įvedę šį URL naršyklėje paleisite kopijavimo priemonės vedlį.

kopijavimo įrenginys-migracija-vedlys-perkelti-WordPress-vietinis-serveris-į-gyva-svetainė

Kai gausite žaliąjį leidimą, sutikite su sąlygomis patvirtinimo testas & sąlygomis pažymėdami langelį ir paspausdami Kitas mygtuką.

Kitame ekrane įvesite savo „WordPress“ duomenų bazės informaciją, kurią sudaro anksčiau sukurtas vartotojo vardas ir slaptažodis.

Patarimas: taip pat paprašys jūsų priimančiojo kompiuterio, kuris greičiausiai yra „localhost“.

kopijuoklis-diegti-duomenų bazė

Spustelėkite Kitas tęsti.

Kopijavimo priemonės papildinys dabar importuos jūsų „WordPress“ duomenų bazę iš archyvo į naują duomenų bazę.

Tada pasirodys duomenų atnaujinimo ekranas. Papildinys automatiškai nustato jūsų naujosios svetainės URL ir nurodo kelią, taigi jums čia nereikia nieko atnaujinti. Tiesiog spustelėkite Kitas tęsti.

atnaujinti-kopijuoti

Baigę perkėlimo procesą, pamatysite sėkmės ekraną, tokį, koks pateiktas žemiau. Čia galite patekti į savo gyvos svetainės „WordPress“ administratoriaus sritį spustelėdami Administratoriaus prisijungimas mygtuką.

kopijuoklis-administratorius-prisijungimas-prieiga prie „WordPress“ svetainė-gyvas-serveris

Štai viskas, tavo darbas padarytas. Kai prisijungsite prie tiesioginės svetainės, kopijavimo priemonė išvalys jūsų diegimo failus.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums sėkmingai perkelti „WordPress“ svetainę iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę. Dabar grįžkite į tiesioginę svetainę ir išsiaiškinkite, ar viskas veikia taip, kaip tikėtasi.

Arba galite naudoti „BackupBuddy“, jei norite perkelti „WordPress“ iš vietinio serverio į tiesioginę svetainę.

Jei jums patiko šis straipsnis, galbūt norėsite sužinoti ir geriausius „WordPress“ atsarginių priedų papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map