Kaip pridėti KMI skaičiuoklę prie „WordPress“ (be kodavimo)

Kaip pridėti skaičiuoklę


Norite sužinoti, kaip pridėti KMI skaičiuoklę į savo sveikatos ir kūno rengybos svetainę?

Kūno masės indeksas (KMI) yra kūno riebalų rodiklis, pagrįstas ūgiu ir svoriu, taikomas suaugusiems vyrams ir moterims. Apskaičiavę KMI, galite nustatyti, ar žmogus turi sveiką svorį. Jei turite svetainę, susijusią su sveikata ir kūno rengyba, KMI skaičiuoklės pridėjimas yra puikus būdas pritraukti daugiau lankytojų ir išlaikyti jų įsitraukimą.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip palaipsniui pridėti KMI skaičiuoklę į savo svetainę.

Kodėl svarbu išmatuoti KMI?

Apskaičiavę savo KMI padeda išsiaiškinti, ar esate sveikas.

Apskritai, kuo didesnis KMI, tuo didesnė rizika susirgti įvairiomis sveikatos problemomis, tokiomis kaip diabetas, artritas, kepenų liga, kai kurios vėžio rūšys, padidėjęs kraujospūdis ir kt..

Kaip leidėjas, pridėję KMI skaičiuoklę prie savo „WordPress“ svetainės, galite pritraukti lankytojus ir pritraukti daugiau pasikartojančio srauto. Šiame vadove mes naudosime „Formidable Forms“ papildinį, kad sukurtume KMI skaičiuoklę.

1 veiksmas: atsisiųskite „Foridable Forms“ papildinį

Pirmiausia atsisiųskite „Formidable Forms“ papildinį. „Formidable Forms“ yra patobulintas „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis per kelias minutes lengvai sukurti bet kokio tipo komplekso formas nereikia samdant kūrėjo..

Turėdami verslo ar elito planą, galite sukurti KMI skaičiuoklę.

Atsisiuntę įdiekite ir suaktyvinkite papildinį savo „WordPress“ svetainėje.

2 žingsnis: sukurkite savo KMI skaičiuoklę naudodami tinkamas formas

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį, eikite į prietaisų skydelį ir spustelėkite Didžiulė »Pridėti naują.

Dabar būsite nukreipti į naują puslapį, kuriame turėsite galimybę pridėti pasirinktą formą. Pagal numatytuosius nustatymus viršuje yra keletas parinkčių. Norėdami pridėti KMI skaičiuoklę, turėsite slinkti ekranu žemyn ir skiltyje KMI skaičiuoklė pasirinkti. Aukščiausios kokybės šablonai variantas.

Formable Forms KMI skaičiuoklė

Užveskite pelės žymeklį ant KMI skaičiuoklės parinkties ir spustelėkite Sukurti formą.

spustelėkite KMI skaičiuoklė

Tai paleis nedidelį iššokantįjį langą, kuriame galėsite pavadinti formą ir nurodyti formos aprašą. Pridėkite vardą ir spustelėkite Sukurti.

3 žingsnis: KMI skaičiuoklės kūrimas

Dabar būsite nukreipti į naują ekraną, kuriame galėsite pradėti kurti skaičiuoklę. Ekrano viršuje turėsite 4 skirtukus.

 • Sukurkite
 • Nustatymai
 • Įrašai
 • Peržiūrų

KMI skaičiuoklė

Pagal Sukurkite skirtuką, galite dirbti su formos laukais. Galite pridėti lauką iš kairiojo skydelio ir iškart pritaikyti tą lauką statybiklyje, kuris yra dešinėje. Formos laukai sugrupuoti į 3 skirtingas antraštes.

 • Pridėti laukus
 • Išplėstiniai laukai
 • Kainų nustatymo laukai

Galite vilkti bet kurį lauką iš kairės ir mesti jį į statybininką. Jei norite pagrindinio KMI skaičiuoklės, galite eiti su numatytaisiais laukais. Atminkite, kad formą galite tinkinti bet kada.

4 veiksmas: KMI skaičiuoklės parametrų konfigūravimas

Pridėję visus laukus, galėsite dirbti su jo nustatymais. Nustatymų parinktį sudaro 5 skirtingi skyriai.

1. Bendras

Čia galite sukonfigūruoti pagrindinius parametrus, tokius kaip formos pavadinimas, aprašymas, patvirtinimo pranešimas ir kt. Taip pat turėsite KMI skaičiuoklės raktą ir įterpimo raktą, kurie gali būti naudojami formai rodyti jūsų svetainėje..

Jei norite pateikti formą iš naujo neperkraudami puslapio, galite pasirinkti Pateikite šią formą naudodami AJAX. Taip pat galite pasirinkti patvirtinti formą naudodami „JavaScript“.

Taip pat galite nustatyti pranešimą, kuris bus rodomas sėkmingai pateikus formą.

bmi skaičiuoklės nustatymai

2. Veiksmas ir pranešimas

Pagal Veiksmas ir pranešimas, galite pridėti veiksmus prie savo formos. Čia galite integruoti savo formą su el. Pašto rinkodaros tarnyba, el. Prekybos šliuzu ar net nurodyti, kur siųsti pranešimus, kai forma bus pateikta.

3. Formos leidimai

Pasirinkę šią parinktį galite nustatyti, kas gali pamatyti, pateikti ir redaguoti formos įrašus. Jei norite apriboti formos įrašų skaičių ar formos matomumą, galite konfigūruoti iš čia.

4. Formos planavimas

Kita parinktis leidžia planuoti formas. Pasirinkę šią parinktį, užuot iš karto paskelbę formą, galite pasirinkti datą, kada norite ją rodyti. Ši parinktis yra naudinga, ypač kai norite parodyti formas, kurios yra jautrios laikui.

KMI skaičiuoklė

5. Stilius ir mygtukai

Kitoje parinktyje galite formuoti savo mygtukus. Taip pat galite pasirinkti šabloną, kad jūsų forma atrodytų patraukliau. Taip pat galite pasirinkti nenaudoti jokio šablono.

Galite pridėti mygtukų tekstus ir juos taip pat suderinti. Jame taip pat yra galimybė pridėti sąlyginę logiką prie mygtuko „Pateikti“.

6. Tinkinkite HTML

Paskutinis variantas yra pritaikyti savo formą HTML žymomis.

5 žingsnis: KMI skaičiuoklės publikavimas

Sukūrę KMI skaičiuoklės formą, galėsite toliau ją skelbti. Norėdami paskelbti savo formą, galite spustelėti Paskelbti mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe po Sukurkite skirtukas.

Dabar eikite į Nustatymai , pamatysite parinktį, vadinamą Įterpti trumpąjį kodą.

Nukopijuokite šį trumpąjį kodą ir įklijuokite jį savo žinutėse ir puslapiuose, kur norite, kad būtų rodoma KMI skaičiuoklė. Kai baigsite, paskelbkite puslapį. Jūsų KMI skaičiuoklė dabar turėtų būti tiesiogiai naudojama jūsų svetainėje.

Viskas. Sėkmingai paskelbėte savo KMI skaičiuoklę savo tinklalapyje be kodavimo.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis apie KMI skaičiuoklės įtraukimą į „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map