Kaip pridėti kupono kodo lauką prie „WordPress“ užsakymo formų


Ar norite pridėti nuolaidos kupono kodo lauką savo „WordPress“ užsakymo formose?

Norėdami pradėti teikti nuolaidas savo klientams, neprivalote įdiegti išplėstinio el. Prekybos papildinio. Šiame vadove parodysime, kaip įgalinti kupono kodo lauką „WordPress“ užsakymo formose.

Kupono kodo lauko pridėjimas prie „WordPress“ užsakymo formų

Jei savo svetainėje parduodate tik keletą produktų, galbūt nenorėsite įdiegti tokio sunkaus papildinio kaip „WooCommerce“, kad surinktumėte mokėjimus ir siūlytumėte nuolaidas su kuponų kodais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti „WordPress“ formų papildinį, pvz „WPForms“ ir integruokite jį su mokėjimo šliuzu.

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinių formų papildinys. Tai leidžia greitai ir lengvai sukurti kontaktinę formą, mokėjimo formą, užsakymo formą, dovanojimo formą ar bet kurias kitas „WordPress“ formas.

Geriausia yra tai, kad prie savo užsakymų formų „WPForms“ taip pat galite pridėti kupono kodo lauką.

Be jokios abejonės, pridėję nuolaidų kupono kodo lauką prie savo užsakymo formų, galėsite padidinti konversijų skaičių ir pardavimus.

1 veiksmas: „WPForms“ diegimas

wpforms-Overview-contact-form-plugin

Norėdami į savo užsakymo formą pridėti kupono kodą, pirmiausia turite įdiegti ir suaktyvinti „WPForms“ papildinys jūsų svetainėje.

2 veiksmas: užsakymo formos sukūrimas

Kitas žingsnis yra sukurti užsakymo formą naudojant „WPForms“. Norėdami sukurti savo formą, eikite į WPForms »Pridėti naują. Dabar būsite nukreipti į naują puslapį, kuriame galėsite pasirinkti šabloną. Čia pasirinkite Atsiskaitymo / užsakymo forma šablonas.

„WPForms“ šablonai

Dabar būsite nukreipti į formos kūrėją su visais laukeliais kairėje ir forma dešinėje. Galite tiesiog vilkti formos laukus ir mesti juos į užsakymo formą. Norėdami redaguoti lauką, galite tiesiog spustelėti lauką ir pridėti įvestį kairėje formos pusėje.

„WPForms“ laukas

Nors užsakymo formos šablonas suteikia jums pranašumą, „WPForms“ grožis yra tas, kad galite pritaikyti jį taip, kaip norite.

2 veiksmas: Sąlyginės logikos naudojimas norint pridėti kupono kodo lauką

Norint gauti geriausius rezultatus, kupono kodo lauką rekomenduojama rodyti tik klientui, kuris iš tikrųjų turi kupono kodą išpirkti.

Kurkime jūsų formos išskleidžiamąjį lauką, norėdami paklausti, ar klientas turi kupono kodą. Norėdami tai padaryti, pridėkite Nuleidimas lauką į savo formą po Standartiniai laukai skyrius.

Dabar turėsite tinkinti šį lauką. Tiesiog spustelėkite lauko parinktį ir pakeiskite etiketę į Ar turite nuolaidos kupono kodą. Tada pakeiskite:

 • Pirmas pasirinkimas į Pasirinkite
 • Antras pasirinkimas į Taip
 • Trečias pasirinkimas į Ne

„WPForms“

Toliau turite pridėti lauką, kuriame jūsų vartotojas gali įvesti nuolaidos kupono kodą. Taigi vilkite Vienos eilutės tekstas lauką iš kairės ir nuleiskite jį tiesiai žemiau formos „Taip / Ne“ lauko.

„WPForms“ sąlyginė logika

Dabar pervadinkite šį lauką kaip Nuolaidos kupono kodas. Norėdami tai padaryti, tiesiog spustelėkite lauką ir pakeiskite tekstą dešinėje ekrano pusėje.

„WPForms“ nuolaidos kupono kodas

Dabar laikas įjungti sąlyginę logiką. Norėdami slinkti, slinkite ekranu žemyn Sąlygos variantas.

„WPForms“ nuolaidos kupono kodas

Tiesiog po juo pažymėkite žymimąjį laukelį, kad įjungtumėte sąlyginę logiką. Jūsų sąlyginė logika turėtų pasakyti Parodykite šį lauką, jei „Ar turite nuolaidos kodą“ yra Taip kaip ir paveikslėlyje žemiau.

Tai reiškia Nuolaidos kupono kodas laukas bus rodomas tik tuo atveju, jei vartotojas patvirtins, kad turi kupono kodą, kurį reikia išpirkti.

Sąlyginė logika, wpformos

4 veiksmas: patvirtinkite savo kupono kodo lauką

Kitas žingsnis – pridėti patvirtinimus prie savo formos, kurią sukūrėte „WPForms“. Atlikdami šį veiksmą galite parodyti savo vartotojams, ar jų kupono kodas galioja, ar ne. Dėl to eikite į Mokėjimo laukai skirtukas. Dabar pridėkite Pavienis elementas laukai 2 kartus tiesiai po jūsų Nuolaidos kupono kodas laukas.

Dabar spustelėkite kiekvieną iš šių laukų. Panaudosime pirmą lauką kuponui išpirkti, o antrą – norėdami parodyti klaidos pranešimą, jei kupono kodas nėra teisingas.

Pirmajame redaguokite etiketę į Jūsų kaina. Pagal apibūdinimas lauke, paaiškinkite, kokią nuolaidą norėjote pasiūlyti. Viduje konors Prekės kaina, pridėkite kainą su nuolaida.

Toliau slinkite žemyn iki Sąlygos skirtuką ir pažymėkite žymimąjį laukelį Įgalinti sąlyginę logiką variantas. Čia galite nustatyti, kada žmonės turėtų tai pamatyti Pavienis elementas laukas. Dabar pridėkite, ką norite, kad jūsų nuolaidos kodas būtų. Tarkime, kad jūsų kodas yra 100% IŠJUNGTA.

Nuolaidos kodas WPForms

Spustelėdami mygtuką, galite pridėti daugiau nei vieną nuolaidos kodą Pridėti naują grupę variantas tiesiai po juo.

Kaip minėta aukščiau, naudokime antrą lauką klaidos pranešimui rodyti, jei kupono kodas nėra teisingas.

Tam antrą kartą Vienos eilutės elementas, pridėkite etiketę kaip savo kainą. Tarkime, aprašyme Netinkamas nuolaidos kodas. Atminkite, kad šis laukas turėtų būti rodomas, kai kupono kodas negalioja. Norėdami tai padaryti, slinkite žemyn iki Sąlygos ir pažymėkite žymės langelį Įgalinti sąlyginę logiką variantas.

„WPForms“ nuolaidos kupono kodo laukas

Po to leiskite parodyti lauką, jei nuolaidos kuponas NĖRA 100% OFF. Jei turite daugiau nuolaidų kupono kodo, pridėkite juos naudodami Pridėti naują grupę mygtuką.

Sąlyginė logika 2

Kai baigsite, paspauskite Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Dabar jūsų forma paruošta paskelbti.

5 veiksmas: savo formos paskelbimas „WordPress“

Kitas žingsnis – paskelbkite savo formą. Tuo tikslu eikite į puslapio ar pranešimų rengyklę, kurioje norite parodyti savo formą. Dabar spustelėkite + pasirašykite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Tada naudodamiesi paieškos mygtuku suraskite „WPForms“.

„WPforms“ skelbia

Kai rasite „WPForms“, spustelėkite jį. Dabar galite pasirinkti formą spustelėdami išskleidžiamąją rodyklę. Dabar jūsų forma bus pridėta prie jūsų puslapio. Tada būtinai paskelbkite formą atnaujindami savo įrašą.

Viskas. Jūs sėkmingai įtraukėte kupono kodo lauką į savo „WordPress“ užsakymo formą.

pridedant kupono kodo laukus wp

Jei jums patiko šis straipsnis, galbūt norėsite patikrinti mūsų išsamią apžvalgą apie „WPForms“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map