Kaip sekti nuorodų ir mygtukų paspaudimus „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

kaip sekti nuorodą ir mygtuko paspaudimus


Svarstote, kaip sekti nuorodas ir mygtukų paspaudimus savo „WordPress“ svetainėje?

Pagal numatytuosius nustatymus „Google Analytics“ neleidžia jums sekti nuorodų ir mygtukų, todėl turėsite susieti savo nuorodas su krūva įvykių stebėjimo kodo, kuris yra nuobodus.

Naudojant „WordPress“, lengviausias būdas stebėti nuorodas ir mygtukus naudojant „Google Analytics“ yra naudoti papildinį, pvz., „MonsterInsights“, todėl jums nereikia liesti jokio kodo.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip naudojant „MonsterInsights“ lengvai sekti jūsų nuorodų ir mygtukų paspaudimus „Google Analytics“..

Stebėti nuorodų ir mygtukų paspaudimus „WordPress“

Nuorodos ir mygtukai yra pagrindiniai jūsų svetainės sąveikos taškai. Stebėdami nuorodas ir mygtukus sužinosite, kaip gerai jūsų vartotojai konvertuoja jūsų svetainę.

Jei esate leidėjas, stebėjimo nuorodos ir mygtukai padeda nustatyti, kokį turinį jūsų auditorija labiau domina.

Pvz., Jei tam tikra išorinė nuoroda sulaukė daug paspaudimų, tai reiškia, kad siunčiate daug srauto į išorinę svetainę. Šį srautą galite išlaikyti paskelbdami panašų turinį savo svetainėje ir nukreipdami į tą turinį, o ne į išorinę svetainę.

Arba jei esate filialo pardavėjas, galite susitarti su svetaine, į kurią siunčiate srautą, o tai galbūt padės užsidirbti pinigų.

Jei parduodate produktą, stebėjimo mygtukai padės stebėti konversijas svetainėje nenustatant sudėtingų tikslų ar įvykių stebėjimo „Analytics“.

Skaityti daugiau: „WordPress“ filialų rinkodaros papildiniai.

„MonsterInsights“: apžvalga

„MonsterInsights“ yra galingas analizės įrankis, pateikiantis išsamią ataskaitą apie vartotojo veiklą jūsų svetainėje. Naudodami šį „Google Analytics“ papildinį galite sužinoti –

 • tikslus lankytojų skaičius, kurį jūsų svetainė priima kiekvieną dieną
 • svetaines, kurios nukreipė lankytojus
 • ką lankytojai spustelėja svetainėje

Siūlydamas šias ataskaitas, papildinys padeda dirbti tose svetainės vietose, kurias reikia tobulinti. Geriausias šio papildinio dalykas yra tai, kad jis suteikia galimybę sujungti „WordPress“ svetainę su „Google Analytics“.

Kas pasikeitė po „MonsterInsights“

Sužinokime, kaip naudoti „MonsterInsights“ jūsų saitai ir mygtukų paspaudimams sekti.

1 veiksmas: „MonsterInsights“ diegimas „WordPress“

Pirmasis žingsnis yra įdiegti ir suaktyvinti „MonsterInsights“ savo „WordPress“ svetainėje.

Įdiegę papildinį spustelėkite mygtuką Suaktyvinti mygtuką, kad jis pradėtų veikti. Dabar pateksite į sąrankos vedlio puslapį, kuriame galėsite konfigūruoti savo nustatymus.

2 veiksmas: prijunkite savo svetainę prie „Google Analytics“

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį pamatysite puslapį, kuriame prašoma pasirinkti savo svetainės kategoriją. Pasirinkite savo parinktį ir pereikite prie kito veiksmo spustelėdami Išsaugoti ir tęsti mygtuką.

Kitame etape „MonsterInsights“ paprašys jūsų „WordPress“ svetainę prijungti prie „Google Analytics“ paskyros. Taigi pasirinkite kategoriją spustelėdami išskleidžiamąją rodyklę. Galiausiai spustelėkite Užbaigtas ryšys mygtuką, kad užbaigtumėte procesą.

Kai sąranka bus baigta, „WordPress“ prietaisų skydelyje galėsite pamatyti išsamią savo svetainės ataskaitą. Šias įžvalgas galite patikrinti apsilankę Įžvalgos »Ataskaitos savo „WordPress“ prietaisų skydelyje.

3 žingsnis: Nuorodų ir mygtukų paspaudimų stebėjimas naudojant „MonsterInsights“

Laikas sukonfigūruoti papildinio nustatymus. Tai galite padaryti pagal Įžvalgos »Nustatymai Tai yra užtikrinti, kad nuorodos & mygtukų sekimas veikia be jokių problemų. Jei savo svetainėje turite filialų nuorodų, galite nustatyti ir šių nuorodų kelią.

Tai padės sekti jūsų nuorodos paspaudimus kiekvieną kartą, kai vartotojas paspaudžia. Taip pat galite paminėti vartotojus, kurie gali matyti stebėjimo ataskaitas. Laikydamiesi rekomenduojamų nustatymų, įgalinkite įvykių stebėjimą ir patobulintas saitų priskyrimo parinktis.

Įjungus patobulintas saito priskyrimas parinktį, galite nustatyti, kaip vartotojai sąveikauja su jūsų svetaine pagal mygtukus ir nuorodas, kuriuos jie spustelėja jūsų puslapyje. Tai išskiria identiškas nuorodas tame pačiame puslapyje. Jei turite 2 ar daugiau nuorodų į tą patį tikslą iš vieno puslapio, patobulintas nuorodų priskyrimas parodys, kuri nuoroda sulaukia daugiausia paspaudimų.

Slinkdami puslapiu žemyn, ekrane turėsite daugiau parinkčių. Šias parinktis galite naudoti norėdami stebėti savo filialų nuorodas.

Filialų nuorodų ataskaitas galite peržiūrėti Įžvalgos »Ataskaitos» Leidėjas. Čia yra išsamus vadovas apie filialų nuorodų su „Google Analytics“ stebėjimas.

Išsaugoję nustatymus, „MonsterInsights“ yra pasirengę naudoti. Spustelėkite Baigti sąrankos ir išėjimo vedlį mygtuką, kad užbaigtumėte procesą.

„MonsterInsights“ išėjimo vedlys

Jis pradės sekti ir rinkti duomenis, pagrįstus vartotojo veikla svetainėje. Kai tik tai prasidės, galite peržiūrėti rezultatus „Analytics“ įvykiuose arba tiesiogiai „WordPress“ informacijos suvestinėje.

„MonsterInsights“ netgi leidžia stebėti formos pateikimus naudojantis „Google Analytics“. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti juos Formų priedas.

4 veiksmas: įgalinkite daugiau nuorodų stebėjimo funkcijų

Baigę sąrankos vedlį, galite atlikti keletą papildomų žingsnių, kad įgalintumėte daugiau stebėjimo funkcijų. Jei norite gauti išsamias stebėjimo ataskaitas, pvz., Vartotojo vietą, pomėgių grupes ir kt., Šie parametrai gali būti naudingi.

Jei norite įjungti daugiau stebėjimo funkcijų, eikite į „WordPress“ prietaisų skydelį, spustelėkite Įžvalgos ir spustelėkite „Nustatymai“. Spustelėkite sužadėtuvės , jei norite peržiūrėti daugiau stebėjimo funkcijų.

Nuorodos priskyrimas „MonsterInsights“

Inkaro stebėjimas yra naudingas svetainei, kurioje naudojama vieno puslapio tema ir kuri remiasi inkaro žymėmis. Taip pat matysite parinktį įgalinti žymų nuorodas RSS. Šios funkcijos įgalinimas yra neprivalomas.

5 žingsnis: Spustelėjimo ataskaitų peržiūra naudojant „MonsterInsights“

„Google Analytics“ suteikia daugybę duomenų, padėsiančių priimti pagrįstus sprendimus. Naudodami „MonsterInsights“ visus svarbiausius duomenis gausite „WordPress“ prietaisų skydelyje, todėl jums ne visada reikia gilintis į „Analytics“..

Norėdami patikrinti savo mygtuką ir susieti paspaudimus naudodami „Google Analytics“, eikite į Elgesys »Renginiai» Svarbiausi renginiai.

Dabar „Google Analytics“ galite pamatyti siunčiamų ir susijusių įmonių paspaudimų ataskaitą.

nuorodų stebėjimo analizė

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sekti siunčiamas nuorodas „Google Analytics“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip pagerinti svetainės efektyvumą naudojant „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map