Kaip sukurti AMP formą „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

kaip sukurti stiprią formą WordPress


Ar norite sukurti „AMP“ (pagreitintų mobiliųjų puslapių) kontakto formą savo „WordPress“ svetainėje?

Čia naudingas „WPForms“ papildinys. „WPForms“ yra vienas iš patogiausių formavimo formato papildinių, kuris leidžia keliais greitais ir lengvais žingsniais sukurti gražias AMP palaikančias kontaktines formas jūsų svetainei..

Šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip naudoti „WPForms“ papildinį, norint sukurti puikią APM palaikančią kontaktinę formą „WordPress“ svetainėje. Bet prieš tai greitai supraskime AMP svarbą.

Kodėl reikia kurti AMP puslapius ir AMP formas

Remiantis tyrimu, beveik 60% „Google“ paieškos užklausų kyla iš mobiliųjų įrenginių. Padarę savo svetainę patogią AMP, galite užtikrinti, kad jūsų svetainė mobiliuosiuose įrenginiuose bus įkeliama greičiau.

„Google“ pagreitintas mobiliųjų telefonų projektas yra „Google“ atvirojo kodo iniciatyva, kuria siekiama pagreitinti mobiliųjų įrenginių naršymą atvirame žiniatinklyje. AMP suteikia mobiliųjų telefonų naršymo patirtį dar vieną žingsnį į priekį. Pagrindinė idėja yra žymiai padidinti jūsų svetainės puslapio greitį, naudojant papildomą lengvumo šabloną, kuris yra optimizuotas greičiui.

Greičiau įkeliami tinklalapiai suteikia geresnę vartotojo patirtį ir skatina lankytojus ilgiau pabūti jūsų svetainėje. Tokiu būdu galite sumažinti atmetimo rodiklį ir padidinti tikimybę pagerinti savo reitingą.

Tačiau kadangi AMP naudoja atskirą lengvą šabloną jūsų puslapiams įkelti, tai gali paveikti kontaktų formas, „javascript“ funkcijas ir kitus elementus.

Norėdami rodyti kontaktų formas savo AMP puslapiuose, galite naudoti „WPForms“, geriausios formos „WordPress“ papildinys.

Dabar pažiūrėkime, kaip naudoti „WPForms“, norint sukurti kontaktų formas savo AMP puslapiuose.

1 veiksmas: įdiekite „Google AMP“ papildinį

Prieš pasinerdami ir sukurdami formą, pažvelkime, kaip sukurti AMP puslapius jūsų svetainėje. AMP papildinys yra oficialus „Google AMP“ papildinys „WordPress“.

Norėdami rasti šį papildinį, ieškokite AMP paieškos laukelyje, eidami į Įskiepiai »Pridėti naują.

Dabar spustelėkite Įdiegti dabar mygtuką, po kurio eina Suaktyvinti mygtuką, kad jis galėtų pradėti veikti.

AMP papildinys, „Google AMP“

2 veiksmas: „WPForms“ diegimas „WordPress“

Tada įdėsime „WPForms“ papildinį savo svetainėje. Tam tiesiog prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir eikite į Įskiepiai »Pridėti naują. Dabar įveskite „WPForms“ paieškos juostoje, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

Kai įskiepiai bus rasti, spustelėkite Įdiegti dabar mygtuką, tada Suaktyvinti kad įskiepis pradėtų veikti.

„WPForms Lite“, AMP draugiškos kontaktinės formos papildinys

3 žingsnis: Sukurkite savo pirmąją formą naudodami „WPForms“

Norėdami sukurti savo pirmąją formą naudodami „WPForms“, eik į savo „WordPress“ prietaisų skydelis ir eikite į WPForms »Pridėti naują

Dabar ekrane turėsite šį langą.

stiprioji kontaktinė forma „WordPress“

Čia pamatysite 4 skirtingus variantus. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, galite pasirinkti šabloną, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius.

Siekdami šio vadovo, leiskite mums pasirinkti Paprasta susisiekimo forma variantas. Dabar būsite nukreipti į vilkimo formos kūrimo įrankį, kuriame galėsite pridėti arba pašalinti laukus ką tik pasirinktame iš anksto sukurtame šablone ir iš jo..

stiprus kontaktų puslapio kūrėjas

Visi galimi laukai rodomi kairėje pusėje. Išgalvotus laukus galima naudoti tik atnaujinus papildinį į aukščiausios kokybės versiją. Tačiau standartinius laukus taip pat verta eiti.

Norėdami pridėti lauką prie savo formos, tiesiog vilkite jį iš kairės ir numeskite ant formos skilties į dešinę.

Jei norite pašalinti lauką iš formos, užveskite pelės žymeklį ant to lauko. Pamatysite Ištrinti viršutiniame dešiniajame lauko kampe.

ištrinti lauką iš „wpforms“

Tiesiog spustelėkite šią parinktį ir jūsų laukas bus ištrintas. Naudodami šį metodą iš formos galite pašalinti bet kurį lauką, kuris, jūsų manymu, nėra reikalingas.

Taip pat galite pasirinkti pakeisti lauko parinktis. Galite pakeisti laukų formatą, šriftų dydį, slėpti ar rodyti etiketes ir antrines etiketes ir pan.

Baigę spustelėkite Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame formos kampe, kad neprarastumėte pakeitimų.

Dabar, jei pažiūrėsite į kairę skydelio pusę, pamatysite parinktį, vadinamą Nustatymai. Spustelėję jį pamatysite keletą variantų. Lite versijai galėsite naudoti tik tris pirmąsias parinktis.

Pagal Generolas parinktį, galite pakeisti formos pavadinimą, pridėti aprašą, pakeisti mygtuko pateikimo tekstą, pakeisti pateikimo mygtuko apdorojimo tekstą ir pan. Tai taip pat leidžia įjungti šlamšto šlamšto ir „Ajax“ formos pateikimo parinktį.

kontaktų formos bendrieji nustatymai

Dabar eik į Pranešimas. Ši parinktis turės keletą variantų, kuriuos turite užpildyti. Pagrindinis šios dalies laukas yra Iš el. Pašto laukas. Čia galite pridėti savo svetainę ar prekės ženklo el. Pašto adresą. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų svetainė buvo sukonfigūruota įgaliotam paslaugų teikėjui siųsti el. Laiškus.

4 žingsnis: pirmosios formos rodymas

Norėdami parodyti savo pirmąją formą, eikite į puslapį, kuriame norite matyti savo formą. Jei norite sukurti naują puslapį, spustelėkite Puslapis »Pridėti naują. Pridėkite pavadinimą prie savo puslapio.

Spustelėkite + piktogramą, kad pridėtumėte bloką prie „Gutenberg“ redaktoriaus. Tada įveskite „WPForms“ ir, kai tik jis pasirodys, spustelėkite jį.

įdėkite stiprintuvo kontaktinę formą

Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti tinkamą susisiekimo formą, todėl pasirinkite formą.

stiprus kontaktinis puslapis

Dabar galite spustelėti Paskelbti mygtuką, esantį „WordPress“ prietaisų skydelio dešinėje, kad paskelbtumėte savo įrašą. Jūsų „WordPress“ AMP forma dabar veikia.

Taip pat galite naudoti Naujienlaiškio laiško registracijos forma ir Pasiūlymo forma proceso pradžioje jums prieinami šablonai. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, pasirinkite savo svetainės šabloną. Tuščia forma parinktis leidžia jums sukurti formą nuo nulio. Jei norite visiškai naujos formos, išbandykite šią parinktį

Tai beveik tiek. Dabar jūsų svetainėje turėtų būti AMP draugiška kontaktinė forma, kurią norėjote sukurti.

Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas. Jei jums patiko šis įrašas, taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip sukurti „WordPress“ kelių puslapių formą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map