Kaip sukurti apžvalgos svetainę „WordPress“ (kad užsidirbtų pinigų) 2020 m

kaip sukurti apžvalgos svetainę su


Ar norite sukurti apžvalgos svetainę? Savo apžvalginės svetainės sukūrimas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų internetu naudojant filialų rinkodarą.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sudaryti apžvalgų svetainę su „WordPress“ ir uždirbti pelną, kaip profesionalas.

Kas yra peržiūros svetainė?

Apžvalgos svetainė yra turinio svetainė, kuria siekiama uždirbti filialų pajamų skelbiant produktų apžvalgas konkrečioje, tačiau plačioje kategorijoje (pvz., Mobiliuosiuose telefonuose ar vaizdo žaidimuose)..

Norėdami sukurti apžvalgų svetainę, turėsite pasirinkti konkrečią nišą, paskelbti produktų apžvalgas ir nurodyti joje esančius filialus. Gausite mokėjimą, kai kas nors įsigis iš jūsų nukreipimo nuorodų.

Lengviausias būdas rasti produktus, kuriuos norite reklamuoti, yra prisijungti prie partnerių programos, tokios kaip „Amazon Associates“Komisijos sankryža arba „ShareASale“ ir naršyti jų svetainėse.

Pasirinkę norimą bendrinti produktą, galite gauti dukterinės įmonės nuorodą ir reklamuoti produktą naudodami tą nuorodą savo svetainėje.

Skaityti daugiau: Geriausi „WordPress“ filialų papildiniai.

Reikalavimai apžvalgos svetainės sukūrimui

Norėdami sukurti apžvalgų svetainę, jums reikės šių dalykų:

 • Domeno vardas: Tai yra jūsų svetainės, tokios kaip IsItWP.com arba Google.com, žiniatinklio adresas.
 • Svetainių talpinimas: Čia saugomi jūsų svetainės failai.
 • „WordPress“ papildiniai: Savo apžvalgos svetainėje rekomenduojame naudoti šiuos „WordPress“ papildinius.
  • WP produkto apžvalga: paverskite savo įrašus intelektualiais atsiliepimais su įvertinimais.
  • „ThirstyAffiliates“: geriausias partnerių nuorodų tvarkymo papildinys.
  • „MonsterInsights“: Geriausias „Google Analytics“ papildinys. Tai taip pat suteikia įžvalgos apie tai, kaip gerai jūsų partnerių nuorodos veikia jūsų svetainėje.
  • „WPForms“: Geriausias „WordPress“ formos papildinys, kuris taip pat leidžia skelbti vartotojo sugeneruotas apžvalgas savo apžvalgų svetainėje.

1 veiksmas: nustatykite „WordPress“ apžvalgos svetainę

Mes visada rekomenduojame naudoti „WordPress“, kad nustatytumėte apžvalgos svetainę. „WordPress“ yra populiariausias svetainių kūrėjas pasaulyje. Tai suteikia begalines galimybes kurti ir pritaikyti savo svetainę. Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų „WordPress“ apžvalgos vadovus ir kodėl naudoti „WordPress“.

Jei norite sukurti apžvalginę svetainę naudodami „WordPress“, turėsite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą.

„WordPress“ svetainės prieglobai rekomenduojame naudoti „Bluehost“. „Bluehost“ siūlo pasiūlymą mūsų vartotojams, įskaitant nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir daugiau nei 60% nuolaidą „WordPress“ priegloboje.

„Bluehost“ yra viena didžiausių prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje. Tai taip pat yra „WordPress.org“ oficialiai rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų išsamią „Bluehost“ apžvalgą.

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip sukurti svetainę naudojant „WordPress“.

Nepraleiskite šio vadovo geriausiose žiniatinklio prieglobos įmonėse.

2 veiksmas: paverskite įprastą savo svetainę produkto apžvalgos svetaine

Tada turėsite įdiegti ir suaktyvinti „WP Product Review“ papildinį savo svetainėje. Šis papildinys leidžia lengvai paversti „WordPress“ straipsnius intelektualiais atsiliepimais su įvertinimais. Tai taip pat leidžia šalia „Google“ paieškos rezultatų lengvai pridėti įvertinimus žvaigždutėmis.

Keletas pagrindinių „WP Product Review“ funkcijų:

 • Padėkite apžvalgos langelį bet kurioje savo žinutės vietoje.
 • Pridėkite palyginimo lenteles prie savo apžvalgų įrašų. Tai leidžia jūsų lankytojams lengvai išsirinkti reikiamą produktą iš stalo.
 • Tinkinkite apžvalgų lentelę ir įvertinimo piktogramas taip, kaip norite.
 • Sutaupykite laiko automatiškai importuodami „Amazon“ produkto informaciją.

Suaktyvinus papildinį, naujas meniu punktas, Produkto apžvalga, bus pridėtas prie jūsų „WordPress“ administratoriaus srities. Spustelėję jį pateksite į papildinio nustatymų puslapį.

Viduje konors Bendrieji nustatymai skirtuke galite pakeisti apžvalgos langelio padėtį, įjungti arba išjungti apžvalgų komentarus, raiškius fragmentus, pakeisti apžvalgos įrašo tipą ir kt..

peržiūrėti svetainės papildinį - bendrieji nustatymai

Toliau eikite į Įvertinimo spalvos skirtukas, kuriame galite pakeisti reitingų parinkčių, reitingų lentelių, silpnų įvertinimų, neblogų įvertinimų, gerų įvertinimų ir labai gerų įvertinimų spalvas.

Tada galite pasirinkti norimą spausdinimo tipą ir tinkinti pirkimo mygtuką, kad ir kaip norite.

3 veiksmas: paskelbkite apžvalgas „WordPress“

Paskelbti apžvalgas lengva naudojant „WP Product Review“ papildinį.

Savo puslapio redaktoriuje galite rasti meta laukelį, vadinamą Produkto apžvalgos papildomi nustatymai.

paskelbti produkto apžvalgą

Jei skelbiate apžvalgos įrašą, galite pasirinkti Taip. Tada būsite paraginti pasirinkti apžvalgos šabloną, nurodyti produktų kategorijas, pridėti filialų nuorodas ir dar daugiau.

Baigę galite paskelbti savo įrašą.

Rekomenduojami papildiniai norint sukurti apžvalgos svetainę

Mes labai rekomenduojame įdiegti šiuos „WordPress“ papildinius savo apžvalgos svetainėje.

1. Ištroškę filialai:

Ištroškę filialai

„ThirstyAffiliates“ yra geriausias filialų nuorodų tvarkymo papildinys. Tai leidžia lengvai sutvarkyti dukterinių įmonių nuorodas vienoje vietoje, todėl galite įterpti filialų nuorodas į savo straipsnius tiesiogiai iš savo pranešimų redaktoriaus.

Organizuodami visas savo partnerių nuorodas vienoje vietoje, galite greitai rasti ir pakeisti nuorodas be jokio vargo.

Tai labai naudinga, ypač kai jūsų reklamuojama įmonė keičia dukterinės įmonės nuorodą, kurią įtraukėte į savo straipsnius. Jums nereikia ieškoti kiekvieno jūsų paskelbto tinklaraščio įrašo, kad surastumėte ir pakeistumėte filialų nuorodas. Vietoj to, jūs galite tiesiog pakeisti filialo nuorodą savo „WordPress“ administratoriuje. Tai automatiškai pakeis nuorodas, įdėtas į visus jūsų įrašus.

Be to, papildinys leidžia jums žiūrėti filialų nuorodas, kad galėtumėte paversti savo negražias filialų nuorodas gražiomis nuorodomis.

Pradėkite nuo „ThirstyAffiliates“!

Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visą „ThirstyAffiliates“ apžvalgą.

2. „MonsterInsights“:

„MonsterInsights“

„MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ papildinys, skirtas „WordPress“. Naudodami „MonsterInsights“ galite lengvai nustatyti „Google Analytics“ ir net įgalinti filialų nuorodų stebėjimą savo svetainėje.

Įgalinę filialų nuorodų stebėjimą galite suprasti, kas geriausiai tinka jūsų auditorijai. Tai taip pat gali suteikti įžvalgos, kaip optimizuoti apžvalgos svetainę, siekiant padidinti filialų komisinius.

Stebėdami filialų nuorodų paspaudimus galite išsiaiškinti:

 • Pelningiausi srauto šaltiniai
 • Geriausiai uždirbantys puslapiai jūsų svetainėje
 • Supraskite, koks turinio tipas yra geriausias gaunant pajamas iš dukterinių įmonių

Pradėkite nuo „MonsterInsights“!

Perskaitykite visą „MonsterInsights“ apžvalgą.

3. „WPForms“:

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Šis papildinys leidžia lengvai sukurti bet kokio tipo internetines formas, tokias kaip mokėjimo formos, prisijungimo formos ir kt.

„WPForms“ leidžia vartotojams palikti apžvalgas jūsų „WordPress“ svetainėje. Naudodamiesi jo pateikimo paštu funkcija, galite sukurti pateikimo priekyje formą. Kai vartotojas užpildys formą, įrašas bus pateiktas jūsų „WordPress“ administratoriui kaip pranešimas ar puslapis jūsų peržiūrai. Tokiu būdu jūs galite peržiūrėti pateiktus įrašus ir juos paskelbti.

Taip pat patikrinkite šį pilną „WPForms v TypeForm“ palyginimą.

Pradėkite nuo „WPForms“!

Perskaitykite visą „WPForms“ apžvalgą.

Viskas!

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums sukurti apžvalgos svetainę naudojant „WordPress“. Jei jums patiko šis straipsnis, tada galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnius, kaip sukurti „mikro darbo“ svetainę, pavyzdžiui, „Fiverr“, ir sukurti profesionalų verslo el. Paštą naudojant „G Suite“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map