Kaip sukurti aukcionų svetainę naudojant „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

kurti aukcionų svetainę su


Norite sukurti aukcionų svetainę, tokią kaip „eBay“ su „WordPress“? Aukciono svetainė leidžia vartotojams siūlyti kainą už jūsų produktus. Galite maksimaliai padidinti savo pelną parduodami savo produktus aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui. Taip pat galite leisti vartotojams išvardyti savo produktus aukciono svetainėje, kad uždirbtumėte kiekvieno pardavimo dalį. 

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukurti aukcionų svetainę naudojant „WordPress“.

Kodėl verta kurti aukcionų svetainę naudojant „WordPress“?

Aukcionų svetainės sukūrimas yra geriausias būdas suteikti savo bendruomenei galimybę pirkti ir parduoti produktus internetinėje aukcionų aplinkoje.

Nors galite rasti daugybę milžiniškų aukcionų svetainių, tokių kaip „eBay“, konkrečiai nišai skirta aukcionų svetainė turi savo vietą rinkoje.

Jūsų vartotojams, nauda yra tai, kad jie gali lengvai nusipirkti ir parduoti produktus panašiai mąstantiems jūsų bendruomenės žmonėms. Skirtingai nuo „eBay“, aukcionus supa patraukli bendruomenė. Tai reiškia, kad vartotojai gali lengvai pasiekti savo tikslinę auditoriją naudodamiesi jūsų aukciono svetaine.

Daugelis vartotojų taip pat pasirenka bendruomenės įgalintą aukcionų svetainę, nes ji suteikia jiems geresnę IG.

Tau, aukciono svetainės sukūrimas reiškia, kad galite parduoti savo produktus aukščiausią kainą pasiūliusiam asmeniui be tarpininkų tarp jūsų ir pirkėjo. Galite išvengti mokesčių ir kitų aukcionų platformų uždarymo. Taip pat galite nustatyti mokestį už produktų įtraukimą į sąrašą ir gauti komisinius už kiekvieną pardavimą. Jau neminint to, kad aukcionų svetainės kūrimas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų internetu.

Reikalavimai aukciono svetainės kūrimui naudojant WordPress

Norėdami sukurti aukcionų verslo svetainę, jums reikės šių dalykų:

 • Domeno vardas: Tai yra jūsų svetainės, tokios kaip IsItWP.com arba Google.com, žiniatinklio adresas
 • Žiniatinklio prieglobos paskyra: Čia saugomi jūsų svetainės failai.
 • SSL sertifikatas: jis įgalina saugų ryšį jūsų svetainėje, kad būtų galima priimti mokėjimus internetu.
 • El. Prekybos papildinys: Tai leidžia jums pridėti Pirkti dabar mygtuką, palaikykite įvairius mokėjimo šliuzus, elementų paiešką, apžvalgas ir dar daugiau. Mes visada rekomenduojame „WooCommerce“ – geriausią egzistuojantį „WordPress“ el. Prekybos papildinį.
 • Aukciono priedas: Šis el. Prekybos priedas sujungia aukciono funkcijas į jūsų svetainę.

Mes paaiškinsime, kaip lengvai sukurti aukcionų svetainę naudojant „WordPress“.

1 veiksmas: nustatykite aukcionų svetainę naudodamiesi „WooCommerce“

Kaip ir bet kurioje svetainėje, norėdami nustatyti aukcionų svetainę, turite įsigyti domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą. Taip pat turėsite nusipirkti SSL sertifikatą, kad galėtumėte saugiai prisijungti prie savo svetainės, kad galėtumėte saugiai priimti mokėjimus internetu.

Kai pradedate, bendros svetainės statymo išlaidos gali atrodyti gana daug.

Domeno vardas jums kainuoja apie 14,95 USD per metus, interneto priegloba – apie 7,99 USD per mėnesį, o SSL sertifikatas – 49,99 USD..

Štai kodėl mes parengėme sutartį su „Bluehost“, kad pasiūlytume vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir 50% nuolaidą jų „WooCommerce“ prieglobai. Su „Bluehost“ turite sumokėti tik 6,95 USD per mėnesį.

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Turėdami „WooCommerce“ prieglobos planą, galite lengvai nustatyti aukcionų svetainę be jokių nuobodžių „WordPress + WooCommerce“ diegimo žingsnių..

Norėdami gauti išsamų sąrankos vadovą, galite sužinoti, kaip nustatyti el. Prekybos svetainę naudojant „WooCommerce“.

2. Įdiekite „WooCommerce“ aukciono priedą

Tada turėsite įdiegti ir suaktyvinti „WooCommerce“ aukciono priedą „YITH WooCommerce Auctions“.

Suaktyvinę papildinį, eikite į YITH įskiepiai »Aukcionai  konfigūruoti papildinio nustatymus. Būtinai atlikite reikiamus pakeitimus pagal jūsų reikalavimus.

aukciono yith papildiniai

Tada galite pradėti aukciono prekių sąrašą savo svetainėje.

3 veiksmas: nurodykite aukciono elementą

Kadangi „YITH“ papildinys yra „WooCommerce“ priedas, aukcionų elementus galite sudaryti taip, kaip pridėtumėte produktų prie savo internetinės parduotuvės.

Jei norite sukurti internetinę parduotuvę, galbūt norėsite peržiūrėti šį vadovą.

Norėdami pridėti elementą, eikite į Produktai »Pridėti naują. Turite užpildyti savo aukciono pavadinimą, informaciją ir pridėti paveikslėlius.

pridėti naujų produktų

Žemiau redaktoriaus, šalia produkto duomenų parinkties, turėsite pasirinkti Aukcionas. Tai parodys aukciono elementų nustatymus.

aukciono produkto nustatymai

Galite nustatyti aukciono pradinę kainą, pasiūlymo dydį, mažiausią prieaugio sumą ir visus kitus aukciono elementų įtraukimo į sąrašą ir kainų siūlymo aspektus savo svetainėje.

Pakoregavę aukciono duomenis, galite paskelbti savo aukcioną. Dabar jūsų aukcionas pasirodys „WooCommerce“ parduotuvės puslapyje. Aukciono elementai bus paryškinti rėmeliu piktograma šalia jūsų „WooCommerce“ produktų.

aukciono daiktų sąrašas

Jei reikia, galite sudaryti tam skirtus aukcionų puslapius, kad jūsų svetainėje būtų rodomi tik aukciono elementai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti puslapį ir įterpti šį trumpąjį kodą į turinio sritį, tada paskelbti savo puslapį.

[yith_auction_products]

4 veiksmas: tvarkykite savo aukcionus

„YITH“ papildinys suteikia galimybę savo produkto puslapyje pasirinkti aukciono pradžios laiką. Tokiu būdu jūs galite pasirinkti geriausią laiką aukcionui sudaryti ir baigti.

Pradėjus aukcioną, bet kurie registruoti vartotojai gali pateikti pasiūlymą dėl prekės. Atskiruose aukcionų puslapiuose pagal numatytuosius nustatymus galite pamatyti šią informaciją: aukščiausią siūlomą kainą, likusį laiką, aukciono pabaigos laiką ir kainos pasiūlymo mygtuką.

atskiras aukciono objektas

Po aukcionu taip pat galite rasti ankstesnių pasiūlymų išsamią informaciją, įskaitant naudotojo vardą, pasiūlymo sumą ir kainų siūlymo laiką.

kainos pasiūlymo informacija

Pagrindinis „YITH“ papildinio pranašumas yra tai, kad jis suteikia jums visišką kontrolę savo pasiūlymams. Prisijungę prie „WordPress“ informacijos suvestinės galite lengvai pašalinti bet kokį aukciono aukciono puslapyje pateiktą pasiūlymą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėti mygtuką Ištrinti kainos pasiūlymą mygtuką, kurio nenorite rodyti aukciono puslapyje.

Savo aukcionų aukcionuose taip pat galite nustatyti kainą „Pirkti dabar“. Tai leidžia vartotojams iš karto įsigyti jūsų daiktų.

Visi aukcione dalyvavę vartotojai gaus atnaujinimus el. Paštu kiekvienam naujam pasiūlymui, aukciono galiojimo laikui, aukciono pabaigai ir pan. Kai aukciono prekė pasibaigs, aukciono laimėtojui bus išsiųstas el. Laiškas, už kurį bus sumokėta už produkto pirkimą..

5 žingsnis: Leiskite kitiems vartotojams sudaryti aukcionų elementų sąrašą

Jei norite leisti kitiems vartotojams sudaryti aukciono elementų sąrašą jūsų svetainėje, turėsite savo svetainę paversti aukcionų rinka įdiegdami nemokamą papildinį., WC pardavėjai.

wc pardavėjai

Suaktyvinę papildinį, eikite į WC pardavėjai »Nustatymai. Šiame puslapyje galite leisti vartotojams kreiptis ir tapti pardavėju. Skirtuke Komisija galite nustatyti komisinį tarifą už kiekvieną sėkmingą aukcioną.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte perskaityti šiuos straipsnius kuriant internetinę rinką ir geriausios daugialypės prekybos vietų elektroninės komercijos platformos.

Aukciono svetainė su „WordPress“ – rekomenduojami papildiniai

Dabar jūs žinote, kaip sukurti aukcionų svetainę su WordPress. Peržiūrėkime kelis geriausius papildinius, kuriuos turėsite įdiegti savo svetainėje, sukūrę aukcionų svetainę.

„WPForms“: Kontaktinės formos yra neatsiejama bet kurios svetainės dalis. „WPForms“ leidžia lengvai sukurti kontaktų formą ir netgi integruoti formą su daugybe skirtingų priedų papildinių. Perskaitykite mūsų „WPForms“ apžvalgą.

„MonsterInsights“: „MonsterInsights“ yra geriausias „Google Analytics“ „WordPress“ papildinys. Naudodami „MonsterInsights“ galite lengvai įdiegti „Google Analytics“ ir stebėti lankytojų sąveiką jūsų svetainėje. Perskaitykite „MonsterInsights“ apžvalgą.

„OptinMonster“: „OptinMonster“ yra geriausias švino kartos papildinys. Tai leidžia lengvai konvertuoti lankytojus į abonentus ir klientus. Galite sukurti į laiką reaguojančias elgesio kampanijas, kad drastiškai sumažintumėte bendrą krepšelio atsisakymo procentą ir padidintumėte pardavimus. Perskaitykite mūsų „OptinMonster“ apžvalgą.

Mielių SEO: Pagerinkite savo „WordPress“ SEO naudodami „Yoast SEO“. Perskaitykite mūsų „Yoast SEO“ apžvalgą.

„WP Super Cache“: Pagerinkite „WordPress“ svetainės našumą įdiegdami geriausius „WordPress“ talpyklos kaupiklius ir kitus „WordPress“ našumo papildinius.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums sukurti „WordPress“ aukcionų svetainę. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnius, kaip sukurti labai mažų darbo vietų svetainę, pvz., „Fiverr“, ir 25 turi turėti „WordPress“ papildinius verslo svetainėms..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map