Kaip sukurti ieškomą Tweet archyvą naudojant

„Twitter“ nepavyko banginioPažvelkime į tai, „Twitter“ paieška čiulpia ir jums pasiseks rasti tweets, kurie yra senesni nei savaitė, net jei jie vis dar egzistuoja.


„Twitter“ kankina paslaugų problemos ir žlugęs banginis (kurią kažkas užkodavo grynoje CSS) yra eilinis įvykis dar kartą.

Kitą dieną susidūriau su instrukcija, kaip kurti „tweets“, kurį galite peržiūrėti ir ieškoti kuriuos galite naudoti norėdami priglobti savo „tweet“. O geriausia dalis yra? Tai yra maitina „WordPress“.

Šiame straipsnyje apžvelgsiu savo patirtį, kaip aš susikūriau savo @themelab tweet archyvas maitina „WordPress“, įskaitant:

 • Atsarginių kopijų kūrimas naudojant trečiosios šalies paslaugą
 • Importuoti tuos senesnius „Twitter“ į „WordPress“
 • Jį nustatę, kad nauji tviteriai būtų importuojami automatiškai
 • Įdiegus temą, kad jie būtų gražiai parodyti

Sukurkite atsarginę kopiją savo Tweets

Pirmasis žingsnis yra atsarginių „Twitter“ kopijų kūrimas. Tam yra keletas trečiųjų šalių paslaugų, kuriomis aš asmeniškai pasinaudojau „TweetBackup“ su didele sėkme. Svarbu atsiminti nesitikėti, kad bus sukurtos atsarginės visų jūsų tviterių atsargos.

Aš tuo metu sugebėjau patraukti tik 910 iš daugiau nei 6000 ir daugiau. Net naudojantis kitomis „Twitter“ atsarginių kopijų paslaugomis, buvo sukurtas toks pat skaičius tviterių, o tai rodo, kad pats „Twitter“ apriboja tai. Geriausia atsarginę kopiją kurti kuo greičiau, ypač jei esate dažnas tviteris.

Iš pradžių turėjau keletą problemų prisijungdamas prie „TweetBackup“, bet galiausiai tai suveikė. Jei nusivilsite, taip pat galite pabandyti „BackupMyTweets.com“. Verta paminėti, kad „BackupMyTweets“ verčia jus „susimokėti“ paskelbdami „Twitter“, reklamuojantį jų paslaugą. Jei jums tai yra per daug skausminga (pažadu, kad tai gana neskausminga), jūs taip pat turite galimybę mokėti 9,95 USD per metus.

atsarginių kopijų rinkiniai

Baigę kurti atsarginę kopiją, ieškokite parinkties „eksportuoti“ ir išsaugokite kaip RSS. Turėtumėte turėti XML failą su visais tweets, kurie buvo išsaugoti. Kitas žingsnis yra importuoti juos į „WordPress“.

Importuokite „Tweets“ į „WordPress“

Visų pirma, „Twitter“ archyve siūloma sukurti naują „WordPress“ diegimą, kad nereikėtų nerimauti, kad atskirtumėte jį nuo likusio įprasto „WordPress“ turinio. Aš asmeniškai naudojau padomenį, kad jis netrukdytų jokioms tinklaraščio nuolatinėms nuorodoms.

Kitas žingsnis – pereikite prie Įrankiai → Importuoti ir pasirinkite parinktį „RSS“.

„WordPress“ RSS importavimas

Kitame ekrane įkelkite XML failą, kurį ką tik paėmėte iš bet kurios „tweet“ palaikymo programos viršutinės paslaugos, kurią ką tik naudojote. Dabar jūsų „Twitter“ turėtų būti įkelti į „WordPress“ svetainę.

 • Akivaizdus patarimas: Darant prielaidą, kad tai yra naujas „WordPress“ diegimas, greičiausiai norėsite ištrinti „Sveikas pasaulis!“ paštu.
 • Ne toks akivaizdus patarimas: Kadangi atsarginės kopijos failo „tweets“ yra suformatuoti taip: „vartotojo vardas: čia yra„ tweet “pranešimas“ (pvz., „Themelab: čia rodomas mano tikrasis tweet“), galbūt norėsite naudoti Paieškos „Regex“ papildinys ištrinti tai. Tiesiog pakeiskite „vartotojo vardas:“ skelbimo turinyje ir nepamirškite įterpti vietos po jo.

Automatiškai paimkite naujus Tweets

Dabar, kai turite visus senus tviterius, norėsite įsitikinti, kad visi nauji tviteriai yra automatiškai suimami ir saugomi kaip „WordPress“ įrašai. Tam naudosime „Twitter Tools“ papildinys pateikė Alexas Kingas.

Įdiegę ir patikrinę „Twitter“ paskyros informaciją, įsitikinkite, kad papildinio nustatymų puslapyje yra nustatytos šios dvi parinktys (Nustatymai → „Twitter“ įrankiai):

 • Įgalinkite parinktį sukurti tviterį, kai rašote savo dienoraštyje? NE
 • Sukurkite tinklaraščio įrašą iš kiekvieno savo tviterio? Taip

„Twitter“ įrankių parinktys

Aš nesu tikras, kas nutiktų, jei nustatytumėte „Taip“ abiem, tačiau neketinu savęs išsiaiškinti, bijodamas erzinti savo sekėjų šūdą. Originaliojo vadovo autorius Douglasas Bownmanas jį apibūdino kaip „begalinę kartojamų tviterių ir tinklaraščio įrašų kilpą“.

Visos kitos parinktys, pvz., Ar pašalinti @ atsakymus, nėra būtinos arba priklauso nuo jūsų asmeninių nuostatų.

Pastaba: Įdiegę „Twitter“ įrankius, pastebėjau keletą pasikartojančių „Twitter“ kopijų (kartu su mano atsarginėmis kopijomis), kuriuos grįžau ir ištrinau rankiniu būdu.

„Tweet Archive“ tema

Douglasas Bownmanas iš „stopdesign“ taip pat buvo pakankamai gražus, kad išlaisvintų tviterio archyvo tema jis naudojosi nemokamai.

„Tweet Archive“ tema

Tema neveikia, tačiau norint ją suasmeninti sunkiai užkoduotą sritį (kurią aš paryškinau raudona spalva) ir jūsų sąskaitos informaciją, reikia šiek tiek redaguoti. Tiesiog atidarykite header.php ir slinkite į apačią.

„tweet-archive-header“

Nukopijuokite ir įklijuokite antraštės failo „vartotojo“ skyriaus srityje:

 • 48×48 paveikslėlio URL jūsų „Twitter“ avataras (ar bet kas, ko tikrai norite)
 • Tavo vardas (pavyzdžiui, naudojau „Tema Lab“)
 • Jūsų „Twitter“ vartotojo vardas (@themelab)
 • Vietovės ir svetainės URL (themelab.com)

Arba jūs galite jį visiškai pašalinti, tai priklauso nuo jūsų. Taip pat yra puikus archyvų nuorodų, kurių nėra, vaizdas atrodo kaip bijai tokioje į archyvą nukreiptoje svetainėje.

Jei kuriate savo pasirinktinė tema būtinai pateikite įrašo turinį ir nurodykite visą datą ir laiką kaip nuolatinę nuorodą į pranešimą. Aš nesu įsitikinęs, kad tokiai temai tikrai reikia komentarų, bet vėlgi, tai jūsų svetainė dabar, todėl su ja galite daryti ką norite.

Atnaujinti: Aš ką tik pastebėjau, kad paieškos formoje yra „tweets / URL“, sunkiai užkoduotas formos veiksme, ir tai akivaizdžiai neveiks, jei esate įdiegę bet kur, išskyrus „tweets“ / pakatalogį. Norėdami tai ištaisyti, pakeiskite šį kodą „searchform.php“:

Ir pakeiskite:

Išvada

Labai norėčiau, kad tai nustatyčiau jau seniai. Aš esu „Twitter“ narkomanas ir turiu daugiau nei 6000 tviterių (sekite mane @temelabas) ir, deja, negalėjau jų visų sukurti, tik apie 15%.

Dar kartą norėčiau padėkoti Douglasui Bowmanui iš „stopdesign“ nustatymų vadovui, taip pat temai. Tai iš tikrųjų buvo daug lengviau, nei aš maniau, ir puiku, kad jį gali maitinti mano mėgstama CMS, „WordPress“, naudodama keletą papildomų papildinių..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map