Kaip sukurti internetinę „WordPress“ rinką (2020 m.)

kaip sukurti


Ar norite sukurti internetinę „WordPress“ rinką?

Internetinės rinkos kūrimas yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti pinigų internetu. Nors tai nėra greito praturtėjimo programa, turinti tinkamas strategijas, visiškai įmanoma uždirbti solidžių pajamų internetinėje rinkoje.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip sukurti „WordPress“ internetinę rinką.

Kas yra internetinė rinka?

Internetinė rinka yra tam tikros rūšies el. Prekybos svetainė, leidžianti vartotojams tapti pardavėjais ir sudaryti savo parduodamų produktų sąrašą. Kaip turgaus savininkas, jūs neturite jokios atsargos. Jūsų reikalas yra leisti vartotojams pateikti savo produktų sąrašą jūsų svetainėje ir palengvinti operaciją.

Galite uždirbti pinigų uždirbdami specialų komisinį mokestį už kiekvieną pardavimą savo turgavietėje.

„eBay“ yra puikus internetinės rinkos pavyzdys.

Kiek kainuoja internetinės prekyvietės sukūrimas?

Fizinė prekyvietė kainuotų milijonus dolerių, o įsteigti prireiktų daug metų. Tačiau internetinę prekyvietę galima sukurti per mažiau nei valandą ir ji kainuoja tik 6,95 USD / mėn.

Štai įrankiai, kurių jums reikės norint sukurti internetinę rinką ir pažiūrėkime, kiek jie kainuoja:

 1. Domeno vardas (14,95 USD per metus): Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete, pvz., „Google.com“ ar „IsItWP.com“. Tai yra tai, ką lankytojai įveda į savo naršykles, kad pasiektų jūsų svetainę.
 2. Svetainių talpinimas (13,99 USD / mėn.): Žiniatinklio priegloba yra vieta, kur žmonės saugo savo svetainių turinį ir failus. Kai kas nors įveda jūsų interneto adresą (domeno vardą), jis bus nukreiptas į svetainės failus, saugomus jūsų žiniatinklio prieglobos serveryje.
 3. „WordPress“ (nemokama): „WordPress“ yra patikimiausia ir populiariausia bet kokio tipo svetainių, įskaitant prekyvietę, kūrimo platforma.
 4. „WooCommerce“ (nemokama): „WooCommerce“ yra didžiausias pasaulyje „WordPress“ el. prekybos papildinys.
 5. „WC Wendors“ papildinys (nemokama): Tai yra svarbiausias „WooCommerce“ rinkos papildinys, kuris e-komercijos svetainę paverčia visaverte rinka..
 6. SSL sertifikatas (6,67 USD / mėn.): SSL prie adreso juostos prideda žalios spynos piktogramą, savo klientams pranešdama, kad jūsų svetainė yra patikima apdoroti operaciją internetu..

Tai reiškia, kad bendros svetainės kūrimo išlaidos kainuos apie 263 USD per metus, tai reiškia 22 USD / mėn. Kai pradedate, tai atrodo šiek tiek brangu. Štai kodėl mes derėjomės dėl susitarimo su „Bluehost“, kad vartotojams pasiūlytume viską, ko jiems reikia už 6,95 USD / mėn. Mokėkite kasmet ir sutaupykite daugiau „Bluehost“.

„bluehost-woocommerce-refer“

„Bluehost“ yra „WordPress.org“ oficialiai rekomenduojamas „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjas. Jie siūlo platų prieglobos variantų pasirinkimą, tačiau internetinėje rinkoje mes rekomenduojame jų „WooCommerce“ prieglobą, į kurią pridedama viskas, ko jums reikia prekyvietėje..

Pateikite paraišką dėl šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

1 veiksmas: internetinės parduotuvės kūrimas naudojant „WordPress“

Pirmiausia turėsite vadovautis mūsų žingsnis po žingsnio vadovu, kaip sukurti internetinę parduotuvę „WordPress“ naudojant „WooCommerce“..

Nors „WooCommerce“ yra galingas papildinys, jis sukuria vieną pardavėjų parduotuvę ir tik jūs galite pridėti produktų. Ši parduotuvė neleidžia pardavėjams prisiregistruoti, vadinasi, norint konvertuoti internetinę parduotuvę į rinką, jums reikės papildymo ar papildinio..

2 veiksmas: parduotuvės perjungimas į prekyvietę naudojant papildinį

Kai jūsų internetinė parduotuvė bus paruošta, galėsite eiti į priekį ir įdiegti WC pardavėjai Prijunkite. Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų straipsnį, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

„WC Vendors“ įskiepis veiks kaip priedas, paversiantis jūsų vieno pardavėjo internetinę parduotuvę kelių pardavėjų rinka. Kai jį nustatysite, pardavėjai gali užsiregistruoti, pridėti savo produktus ir parduoti internetu iš jūsų svetainės.

Kaip administratorius galite kontroliuoti pardavėjus ir prekyvietę. Papildinys leidžia nustatyti komisinį procentą už pardavimus, produktų kategorijas, mokėjimo šliuzus ir dar daugiau.

Suaktyvinę galite eiti į priekį WC pardavėjai »Nustatymai puslapyje atlikti pakeitimus savo svetainėje.

WC pardavėjų nustatymai

Bendruosiuose nustatymuose rasite šias parinktis:

 • Leisti pardavėjų registraciją
 • Sąlygos & sąlygų žymės langas
 • Rankinio pardavėjo patvirtinimas
 • Tapkite pardavėjo saitu

Yra ir kitų parametrų. Galite pasirinkti parinktis, kurias norite įjungti savo rinkoje.

Pastaba: Spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“ prieš pereidami į kitus skirtukus, kad gautumėte daugiau nustatymų.

Po to galite pereiti į skirtuką „Komisija“ ir pridėti pardavėjų komisinius nustatymus. Šiame lauke pridėsite procentą, kurį pardavėjai sumokės už jų pardavimą.

Komisijos

Taip pat galite pridėti atskirą komisinį procentą už kiekvieną pardavėją ir produktus.

Dabar galite eiti į skirtuką „Pajėgumai“, jei norite tvarkyti pardavėjų leidimus. Bendrųjų galimybių nustatymuose yra keletas parinkčių, kurios apima leidimą pardavėjams pridėti / redaguoti gaminius, perduoti gaminius tiesiai į rinką be patvirtinimo, peržiūrėti ir eksportuoti užsakymus bei pardavimų ataskaitas..

Pajėgumai

Jei perjungsite į „Produktų“ nustatymus skirtuke „Pajėgumai“, galėsite pridėti produktų tipus, tipo parinktis, gaminio duomenų skirtukus ir leisti pardavėjams pridėti siūlomus produktus..

Produkto galimybės

Tada galite pereiti į „Užsakymų“ nustatymus ir sukonfigūruoti, ką pardavėjas turėtų pamatyti gaudamas užsakymą. Yra keli nustatymai, kurie apima galimybę pardavėjams matyti užsakymo pastabas, pridėti užsakymo pastabas, pamatyti klientų vardus, gabenimo pavadinimus, adresus ir dar daugiau.

Galite tiesiog panaikinti bet kurio nustatymo, kurio nenorite, kad pardavėjai matytų savo užsakymus, žymėjimą.

Užsako galimybes

Paruošę pardavėjų galimybių nustatymus, galėsite pereiti į skirtuką „Ekranas“.

Jis turi pasirinktinius parametrus, kad galėtų sukurti puslapius pardavėjams. Norėdami sukurti puslapius, galite eiti į Puslapiai »Pridėti naują ir pridėkite trumpuosius kodus, pateiktus kiekviename išskleidžiamajame meniu.

Rodyti puslapio trumpus kodus

Sukūrę puslapius šiais trumpaisiais kodais, tiesiog grįžkite ir pasirinkite tuos puslapius skirtuke „Ekranas“.

Slinkite žemyn tame pačiame puslapyje iki „Parduotuvės nustatymai“ ir pakeiskite atskirų pardavėjų parduotuvių parinktis, kurios apima pardavėjo parduotuvės URL, rodomą parduotuvės antraštės šabloną, rodomą parduotuvės pavadinimą ir kt..

Parduotuvės nustatymai

Po to galite pereiti į skirtuką „Mokėjimai“. Jei turite patirties internetinėse prekyvietėse, žinotumėte, kad pardavėjai gauna atlyginimą kas savaitę, dvi savaites ir kas mėnesį.

Tačiau rekomenduojamas būdas išvalyti mokėjimus rankiniu būdu. Tuo tarpu galite stebėti produktų apžvalgas ir apdoroti klientų grąžinimo užklausas.

Mokėjimai

Taip pat galite naudoti mokami priedai iš „WC Vendors“, kad nustatytų automatinius mokėjimus pardavėjams. Šis papildinys palaiko „Stripe“, „Escrow“, „MangoPay“ ir dar daugiau.

Kiekvienas mokėjimo būdas turi savo nustatymus. Kai pasirinksite mokėjimo šliuzą, gali tekti įvesti API raktus, kad mokėjimai vyktų sklandžiai.

Tai užbaigia „WC Vendors“ įskiepio nustatymus. Grįžkite prie „WooCommerce“ nustatymų, kad klientams būtų galima tvarkyti sąskaitą.

3 žingsnis: Leidimas klientams susikurti sąskaitą

Tiesiog eik į „WooCommerce“ nustatymai puslapis. Skirtuke „Paskyros ir privatumas“ turite pasirinkti visus paskyros kūrimo nustatymus.

Sąskaitos sukūrimas

Slinkite į apačią ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“.

4 veiksmas: Paskyrų puslapio pridėjimas prie naršymo meniu

Tada galite pereiti į priekį ir įvesti savo naršymo meniu sąskaitos registravimo parinktį. Tai palengvins klientų registravimo procesą ir visi jūsų vartotojai gali greitai prisiregistruoti.

Jums reikia aplankyti Išvaizda »Meniu puslapyje, jei norite savo naršymo meniu įtraukti „Mano sąskaitos“ ir „Patikros“ puslapius.

Meniu nustatymai

Pridėję šiuos puslapius spustelėkite mygtuką „Išsaugoti meniu“, jei norite tęsti.

Jei nėra „Mano paskyros“ puslapio, eikite į priekį ir sukurkite naują puslapį, kurio pavadinimu būtų „Mano sąskaita“. Puslapyje turite pridėti šį trumpąjį kodą:

[woocommerce_my_account]

5 veiksmas: vykdykite ir tvarkykite internetinę prekyvietę

Kai internetinė rinka bus paruošta, galėsite išbandyti, ar viskas veikia taip, kaip tikėtasi, sukurdami naują paskyrą, patvirtindami testo laukiančias pardavėjų užklausas ir dar daugiau.

Pardavėjai gali užsiregistruoti paskyrai ir prisijungti prie savo paskyros iš jūsų svetainės.

Pardavėjų registracija

Prisijungę pardavėjai gali įtraukti savo produktus į internetinę rinką. Jie turi įsteigti savo parduotuves, kad peržiūrėtų užsakymus, pardavimo ataskaitas ir kitą informaciją.

Visi pardavėjai taip pat turėtų pateikti informaciją apie mokėjimą, kad gautumėte mokėjimą, atsižvelgiant į pasirinktą mokėjimo šliuzą. Norėdami apdoroti mokėjimą rankiniu būdu, pardavėjai turi pateikti savo banko sąskaitos duomenis.

Mokėjimo detalės

Taip pat gausite kelis pranešimus el. Paštu apie pardavėjų veiksmus. Tai apima pranešimus apie produktų užklausas. Galite patvirtinti, redaguoti ar ištrinti gaminį, kai savo internetinėje rinkoje galite visiškai valdyti.

Taip pat rekomenduojame peržiūrėti šiuos straipsnius, kad pagerintumėte el. Prekybos rinkos našumą:

 • Kaip nustatyti „Google Analytics“ el. Prekybos stebėjimą „WooCommerce“
 • Geriausios „WooCommerce“ temos jūsų internetinėje rinkoje
 • Geriausios „Multivendor“ prekyviečių el. Prekybos platformos

Tai viskas.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti kurti internetinę rinką „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų straipsnį apie geriausias elektroninės komercijos prieglobos įmones.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map