Kaip sukurti iššokančiąją formą „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

sukurti iššokančią formą


Norite sukurti iššokančią formą savo svetainei? Tai nuostabi idėja! Nedaug dalykų lankytojus paverčia prenumeratoriais, stebėtojais ir klientais nei iššokančios kampanijos.

Štai kodėl šiame straipsnyje mes jums parodysime, kaip lengvai, žingsnis po žingsnio, sukurti iššokančią formą..

Kodėl reikia sukurti iššokančiąją formą?

Kai reikia padidinti savo el. Pašto adresų sąrašą, iššokantysis langas, palyginti su bet kuriomis kitomis optino formomis, yra žymiai didesnis už kreivę. Naudodami iššokančiuosius langus, vartotojai matė, kad jų konversijos padidėjo net 600%.

Tačiau kai kuriems vartotojams nepatinka iššokančiųjų langų dėl įkyrių jų prigimties. Žmonės nekenčia iššokančiųjų langų, kai jiems pritraukiami skaitytojų veidai, kai jie lankosi jūsų svetainėje.

Štai kodėl jums reikia protingo iššokančiojo sprendimo, tokio kaip „OptinMonster“. „OptinMonster“ yra geriausias „WordPress“ iššokantis papildinys, leidžiantis lengvai sukurti bet kokio tipo optin formas, įskaitant iššokančią formą. Geriausia, kad galite valdyti visus savo iššokančios kampanijos aspektus – nuo to, kaip ir kada ji suveikia, iki to, kam ji rodoma. Tokiu būdu galite išplėsti savo el. Pašto adresus, nebūdami įkyrūs.

„OptinMonster“

Ir, be abejo, jis turi sklandžią integraciją su visomis populiariausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, tokiomis kaip MailChimp, Constant Contact, Drip ir kt..

Yra daugybė šablonų, todėl galite pradėti nedelsdami, nereikia kurti savo iššokančiojo elemento nuo nulio (nors galite, jei norite!).

Norėdami jį gauti, eikite į Oficiali „OptinMonster“ svetainė ir užsiregistruok. Nepamirškite naudoti specialiojo kodo SAVE10 kasoje gauti 10% nuolaidą vien tam, kad būtumėte „IsItWP“ skaitytojas!

1. Sukurkite savo kampaniją

Prisijunkite prie savo „OptinMonster“ paskyros. Iš ten būsite nukreipti į informacijos suvestinę. Pradėkite spustelėdami žalią Sukurti kampaniją mygtuką.

Sukurti kampaniją

Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti kampanijos tipą. Spustelėkite Iššokantis langas nes norite sukurti iššokančią formą.

Pasirinkite iššokantįjį langą

Norėdami pradėti, pasirinkite savo mėgstamą kampanijos šabloną. Tiesiog užveskite pelės žymeklį ant jums labiausiai patinkančio dizaino ir spustelėkite Naudokite šabloną. Šiam mokymui naudojame „Balanso“ šabloną.

Pasirinkite šabloną

Tada jūsų bus paprašyta pavadinti kampaniją ir pasirinkti, kurioje iš jūsų svetainių norite, kad būtų rodoma jūsų iššokanti forma. Kai užpildysite laukus, spustelėkite Pradėkite kurti mygtuką.

Kaip magija, jūs būsite nukreipti į kampanijos kūrėją. Pamatysite numatytąją pasirinktos šablono versiją. Kadangi mes pasirinkome „Balance“, tai atrodo taip:

Numatytoji kampanija

Dabar galite pradėti tobulinti šabloną, kad jis būtų visiškai jūsų.

2. Tinkinkite kampaniją

Kiekvienas puikus iššokantis popierius turi puikų vaizdą, todėl pradėsime nuo jo. Spustelėkite numatytąjį vaizdą, kad atidarytumėte skyrelį Redaguoti vaizdo elementą kairėje. Tada spustelėkite Pasirinkite Pakeisti vaizdą.

Pakeisti vaizdą

Galėsite pasirinkti vaizdą iš esamos vaizdų bibliotekos (jei anksčiau nieko neįkėlėte), arba galite nusiųsti naują vaizdą iš savo kompiuterio.

Kai jūsų vaizdas atrodys pasakiškai, pereikite prie antraštės tekstas. Norėdami jį pasirinkti, tiesiog spustelėkite jį. Pasirinkus, redagavimo sritis pasirodys kairėje. Eik į priekį ir, jei reikia, parašyk savo antraštę ir susipainiok su teksto elementais. Galite pakeisti šriftą, dydį, spalvą ir visa kita, ką norite, kad jis būtų tobulas.

Redaguoti antraštę

Tada atlikite tuos pačius veiksmus, kad tinkintumėte kūno tekstas.

Redaguoti kūno turinį

Nepamirškite spustelėti žalios spalvos Sutaupyti mygtuką viršuje dešinėje. Sutaupykite taip dažnai, kaip jums reikia viso statybų proceso metu, kad įsitikintumėte, jog išsaugote visus pakeitimus.

Išsaugoti kampaniją

Jei reikia, taip pat galite pakeisti savo išvaizdą ir tekstą pašto optino laukas. Tiesiog spustelėkite jį norėdami redaguoti, kaip ir visa kita. Kairėje bus parinktys, leidžiančios pakeisti lauko tekstą, taip pat mygtuko „Pateikti“ spalvą ir stilių.

Redaguoti el. Pašto dėžutę

Kalbant apie pateikimus … Dabar laikas prijungti el. Pašto rinkodaros paslaugą prie iššokančiojo lango!

Susijęs: Kaip pateikti formą be puslapio atnaujinimo “WordPress”

3. Įgalinkite el. Pašto integraciją

Kadangi dauguma iššokančiųjų kampanijų šiomis dienomis yra naudojamos norint gauti potencialių klientų ir prenumeratorių, šis žingsnis yra vienas iš svarbiausių.

„OptinMonster“ integruojasi su visais populiariausiais el. Pašto paslaugų teikėjais; tačiau šiame vadove naudosime „MailChimp“.
Pradėkite spustelėdami Integracijos Spustelėkite ekrano viršuje esantį skirtuką, tada spustelėkite Gerai Pridėti naują integraciją kairėje pusėje.

Pridėti naują integraciją

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite „MailChimp“.

Pasirinkite EMS

Užpildykite „MailChimp“ paskyros etiketės ir API laukus. Tai galite gauti iš savo „MailChimp“ paskyros. Jei jums reikia pagalbos dėl šio aspekto, tiesiog laikykitės „OptinMonster“ pateiktų dokumentų.

Prisijunkite prie „MailChimp“

Tada spustelėkite žalią Prisijunkite prie „MailChimp“ mygtuką tęsti.

Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti, kurį iš sąrašų norite prisijungti prie savo formos. Spustelėkite norimą.

Bam! El. Pašto integracija baigta. Ant kito žingsnio!

4. Konfigūruokite rodymo taisykles

Spustelėkite Pateikimo taisyklės puslapio viršuje. Iš ten jums bus parodytas puslapis, kuris atrodo taip:

Pateikimo taisyklės

Konfigūruokite savo rodymo taisykles, kaip jums patinka. Paprasčiausiai spustelėkite kiekvieną skiltį ir suvystykite ją, kol būsite patenkinti.

5. Paspauskite Paskelbti

Dabar laikas paskelbti jūsų kampaniją gyvą! Paspauskite Paskelbti skirtuką ekrano viršuje. Tada spustelėkite perjungimo mygtuką, kad jis taptų žalias ir pasakytų GYVAS.

Paskelbti

Nepamirškite paspausti Sutaupyti mygtuką paskutinį kartą!

Iš ten slinkite žemyn iki Platforma variantas. Pasirinkite „WordPress“ tada vykdykite pateiktas instrukcijas.

Pasirinkite platformą

Jūs jau beveik ten! Žingsnis vienas.

6. Paleiskite savo iššokančią formą „WordPress“

Prisijunkite prie „WordPress“ informacijos suvestinės. Dabar kairėje turėtų būti „OptinMonster“ skirtukas. Spustelėkite ją, kad pamatytumėte visų savo kampanijų sąrašą. Jei nematote savo kampanijos, paspauskite Atnaujinkite mygtuką.

Atnaujinkite kampanijas

Kai tik jūsų kampanija pasirodys, spustelėkite Eik gyvai saitas.

Eik gyvai

Viskas! Jūs baigėte. Dabar jūsų iššokanti forma pasirodys jūsų svetainėje.

Tikimės, kad šis mokymas padėjo jums išmokti sukurti „WordPress“ svetainės iššokančiąją formą.

Jei šis vadovas jums pasirodė naudingas, jums taip pat gali patikti mūsų geriausių rinkodaros priedų sąrašas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map