Kaip sukurti mados svetainę naudojant „WordPress“ ir užsidirbti pinigų

kaip sukurti mados svetainę su


Ar norite sukurti mados ar drabužių svetainę?

Pradėti mados svetainę ar tinklaraštį naudojantis „WordPress“ yra nesunku. Galite naudoti „WordPress“ mados temas, kad suteiktumėte savo svetainei spalvingą vaizdą. Jei atliksite teisingus veiksmus, tuomet tai taip pat galėsite paversti pelningu verslu.

Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip sukurti mados svetainę su „WordPress“ ir uždirbti iš jos pinigų.

Mados svetainės kūrimas naudojant „WordPress“

„Instagram“ ir „Facebook“ tinklaraštininkų yra daugybė populiariausių mados prekių ženklų, reklamuojančių iš savo oficialių profilių. Šie mados prekių ženklai susitaria su tinklaraštininkais dėl savo produktų reklamos.

Tačiau jūs negalite kontroliuoti turinio, kurį dalijatės tokiose socialinės žiniasklaidos platformose kaip „Instagram“ ir „Facebook“. Jei kažkada jūsų sąskaita bus ištrinta arba nutiks kas nors blogo, galite prarasti viską, ką sukūrėte per daugelį metų.

Susijęs: 12 geriausių „Instagram“ papildinių, skirtų „WordPress“

Kurdami mados svetainę, jūs galite visiškai valdyti savo turinį. Jūs netgi galite užsidirbti iš savo turinio ir užsidirbti pinigų iš šono.

Pažvelkime į tai, kaip sukurti „WordPress“ mados svetainę ir tinkamai uždirbti pinigų.

1 veiksmas: gaukite domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą

Pirmas dalykas, kurio jums reikės, yra domeno vardas ir žiniatinklio priegloba.

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete, pvz., Google.com ar IsItWP.com. Tai yra tai, ką lankytojai įveda į savo naršykles, kad pasiektų jūsų svetainę. Domeno vardas kainuoja apie 15 USD / mėn.

Žiniatinklio priegloba yra vieta, kur žmonės saugo savo svetainių turinį ir failus. Kai kas nors įveda jūsų interneto adresą (domeno vardą), jis bus nukreiptas į svetainės failus, saugomus jūsų žiniatinklio prieglobos serveryje. „WordPress“ prieglobos sąskaita kainuos apie 9 USD / mėn.

Kai pradedate veiklą, bendra domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos kaina gali atrodyti gana didelė.

Laimei, mes bendradarbiaujame su „Bluehost“, siekdami pasiūlyti vartotojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir didžiulę nuolaidą žiniatinklio prieglobai..

Turite sumokėti tik 2,75 USD / mėn.

Pateikite paraišką dėl šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Įsigiję žiniatinklio prieglobą galite eiti į priekį ir įdiegti „WordPress“ į savo prieglobos sąskaitą.

2 veiksmas: „WordPress“ diegimas

Naudodami „Bluehost“ jums nereikės atlikti atskiro „WordPress“ diegimo proceso, nes „Bluehost“ dabar įdiegia „WordPress“ pagal numatytuosius nustatymus. Užsiprenumeravę savo prieglobos planą, būsite paraginti pasirinkti „WordPress“ temą.
Turėtumėte prisijungti prie savo žiniatinklio prieglobos „cPanel“ paskyros. Čia pamatysite „WordPress“ diegimo programą vienu spustelėjimu, kuris sutaupo rankomis diegti „WordPress“.

Įdiekite „WordPress“

Mes naudojame „Bluehost“, todėl diegimas vienu paspaudimu „WordPress“ yra „cPanel“ paskyros funkcija. Tai gali šiek tiek skirtis, jei naudojate bet kurį kitą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją.

Turėsite užpildyti visą reikiamą informaciją ir lengvai įdiegti „WordPress“. Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų išsamius ir išsamius vadovus, kaip tinkamai įdiegti „WordPress“ ir sukurti svetainę.

pasirinkti temą

Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti savo svetainės pavadinimą ir etiketę.

sukurti naują „WordPress“ svetainę

Nurodę išsamią informaciją, spustelėkite Kitas. „Bluehost“ dabar įdiegs jums „WordPress“ ir, atlikęs darbą, parodys jums tokį ekraną:

„WordPress“ diegimas sėkmingas

Galite prisijungti prie savo svetainės pridėdami wp-admin į jūsų URL. Štai kaip turėtų atrodyti jūsų „WordPress“ prisijungimo URL:

http://example.com/wp-admin

Dabar galite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės naudodami kredencialus, išsiųstus jūsų el. Pašto adresu.

3 veiksmas: savo mados svetainės temos pasirinkimas

Įdiegę „WordPress“, turėsite pasirinkti temą, atitinkančią jūsų reikalavimus mados svetainei.

Internete yra šimtai nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ temų. Pasirinkite bet kurią temą, kurią matote dabar. Visada galite pakeisti temą atlikę „WordPress“ sąranką.

Mados temos

Geros mados tema leidžia gražiai pridėti savo nuotraukas, aplanką ir turinį. Jis turėtų turėti skirtingus tinklaraščio ir nukreipimo puslapių puslapių šablonus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti šį vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

4 žingsnis: Paskelbkite mados nuotraukas ir turinį

Prieš skelbdami savo svetainę viešai, turėtumėte į ją įtraukti nuotraukų ir turinio.

Paprastai reikia laiko, kad pakaktų turinio. Taip pat galite integruoti „Instagram“ paskyrą ir dalytis nuotraukomis tiesiogiai iš „Instagram“ su savo svetainės auditorija.

Mados nuotraukos

Be to, turėsite sukurti tokius interneto puslapius kaip apie, paslaugas ir kontaktinės formos puslapį. Mes rekomenduojame naudoti puslapių kūrimo priemonės papildinį, pvz., „Beaver Builder“ ar „Elementor“. Šie vilkimo ir rinkimo puslapių kūrėjai padės jums nustatyti nukreipimo puslapius ir iškart pridėti turinį.

Taip pat turėtumėte pradėti tinklaraštį ir sukurti turinio strategiją, kad reguliariai skelbtumėte straipsnius. Įkvėpimo ieškokite geriausiuose mados tinklaraščiuose ir vloguose.

Populiariausias mados tinklaraštis

Pagrindiniame ir nukreipimo puslapiuose galite sukurti profesionalias vaizdų galerijas. Naudodami „WordPress“ rasite geriausius vaizdo galerijos papildinius, turinčius tokias funkcijas kaip vaizdo stilius, iššokantis langas ir kt.

5 žingsnis: Padarykite savo mados svetainę SEO draugišką

Kai jūsų svetainė bus parengta, turėsite įsitikinti, kad ji prieinama visiems, ieškantiems su mada susijusių produktų ir turinio. Turite optimizuoti savo svetainę ir padaryti ją patogią paieškos sistemoms. Tokiu būdu jūsų mados svetainė pradės pasirodyti „Google“ paieškos rezultatuose.

„WordPress“ svetainės pagal SEO yra draugiškos SEO, tačiau vis tiek galite atlikti kelis veiksmus, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė yra matoma visiems, ieškantiems su mada susijusios turinio..

Geriausia SEO praktika apima greičio ir našumo optimizavimą. Kai jūsų vartotojai lankosi svetainėje ir greitai įkeliami, tai sukuria puikų pirmąjį įspūdį, kuris trunka ilgai. Norėdami paspartinti savo svetainę, galite naudoti „WordPress“ talpyklos papildinius, pvz., „WP Rocket“.

Tada turite stebėti vartotojų įsitraukimą į savo svetainę, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą dėl to, kas geriausiai tinka jūsų auditorijai. Stebėjimas padės suprasti vartotojo elgesį ir tai, kur vartotojai praranda susidomėjimą. Norėdami tai padaryti, turite įdiegti „Google“ analizę savo mados svetainėje.

Analitikoje bus parodyta visa išsami informacija apie aplankytus puslapius ir jūsų vartotojų atlikti veiksmai. Jei dauguma jūsų svetainės lankytojų išeina iš konkretaus puslapio, tai reiškia, kad turite išspręsti problemą ir padaryti tą puslapį vartotojams patrauklesnį.

6 žingsnis: uždirbkite pinigų iš savo mados svetainės

Yra keletas būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo mados svetainės. Pažvelkime į keletą iš jų žemiau.

 • „Google AdSense“: „AdSense“ yra „Google“ priklausantis reklamos tinklas, leidžiantis tinklaraštininkams ir svetainių savininkams užsidirbti iš savo mados tinklalapių, savo svetainėse rodydamas tekstą, vaizdą, vaizdo įrašą ir kitą interaktyvią reklamą. Taip pat yra ir kitų skelbimų platformų, kuriomis galima užsidirbti reklamuojant skelbimus jūsų svetainėje.
 • Partnerių marketingas: geriausi mados prekių ženklai ir drabužių parduotuvės vykdo partnerių programas, tai reiškia, kad galite reklamuoti jų gaminius, kad uždirbtumėte gerą komisinį atlyginimą, kai parduodate. Taip pat galite naudoti kelis geriausius filialų rinkodaros papildinius, kad filialo rinkodara jums būtų lengvesnė.
 • Parduokite tiesioginius skelbimus: Tiesioginių skelbimų pardavimo pranašumas yra tas, kad jums nereikia dalinti pajamų iš skelbimų su trečiosios šalies skelbimų tinklu, pavyzdžiui, „Google AdSense“..

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite sužinoti apie 30 būdų, kaip užsidirbti pinigų internete.

Viskas.

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti sukurti mados svetainę naudojant „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų straipsnį apie geriausias „WordPress“ fotografijos temas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map