Kaip sukurti „Micro Job“ svetainę, kaip „Fiverr“ (žingsnis po žingsnio)

sukurti mikro darbo svetainę


Ar norite sukurti į „Fiverr“ panašią svetainę naudodami „WordPress“? Jei žinote, kaip veikia „Fiverr“, jau turite idėją apie foninius procesus. Mikro darbo svetainė, tokia kaip „Fiverr“, palaiko dvipusį ryšį tarp darbdavio ir darbuotojo / laisvai samdomo darbuotojo. Tačiau jūs esate trečioji šalis, uždirbanti komisinius už kiekvieną jūsų svetainėje atliktą darbą.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukurti „microjob“ svetainę, pvz., „Fiverr“, ir kaip iš jos užsidirbti pinigų.

Mikro darbo svetainės kūrimas iš „Scratch“

Prieš pradėdami, turite įsitikinti, kad turite viską, ko reikia norint sukurti mikro darbo svetainę. Kadangi kuriate „WordPress“, jums reikės domeno vardo, žiniatinklio prieglobos, SSL sertifikato ir „MicrojobEgnine WordPress“ temos.

Turėdami omenyje „WordPress“, turime omenyje savarankišką „WordPress.org“. Turėtumėte peržiūrėti išsamų mūsų straipsnį, kuriame pateiktas išsamus palyginimas tarp „WordPress.com“ ir „WordPress.org“.

Daugelis smulkaus verslo svetainių ieško pigesnių variantų. Bet kai ieškote domeno vardo ir prieglobos, galite rasti variantų, kainuojančių nuo 25 USD iki 30 USD / mėn.

Mes žinome, kad pradėti reikia daug pinigų. Nesijaudink!

Yra daug pigių prieglobos paslaugų teikėjų, kurie taip pat gali padėti jums užregistruoti nemokamą domeno vardą. Tačiau mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“, nes:

 • Mes jomis naudojamės.
 • Jie yra viena didžiausių prieglobos kompanijų pasaulyje ir yra oficialūs prieglobos partneriai su „WordPress“.
 • Jie siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą (paprastai kainuoja 69 USD per metus) ir 60% nuolaidą prieglobai „IsItWP“ vartotojams.

Tai reiškia, kad faktinės pradžios išlaidos sumažėja iki 2,75 USD / mėn. Nuostabu, tiesa?

sukurti „WordPress“ sąskaitą „ant„ bluehost “

Gavę domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą, kitas dalykas, kurį turėsite padaryti, yra sukurti svetainę naudojant „WordPress“.

Dabar esate pasirengę pradėti diegti „WordPress“ mikro darbo užduotį.

„Micro Job“ temos diegimas

Sukūrę savo svetainę naudodami „WordPress“, turėsite įdiegti ir suaktyvinti „MicrojobEngine“ temą. Jei jums reikia pagalbos, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įdiegti temą „WordPress“.

Aktyvavę temą jūsų paprašys pridėti licencijos raktą temos pasveikinimo puslapyje. Šį licencijos raktą galite gauti „EngineThemes“ paskyros puslapyje.

Sveikinimo ekranas

Patvirtinę galite spustelėti mygtuką „Įdiegti demonstracinę versiją“. Tai importuos visą demonstracinį turinį ir sukurs jums demonstracinę svetainę.

Toliau aptarsime demonstracinio turinio pakeitimą originaliu tekstu. Tai bus lengviau, nei viską suskaičiuoti nuo nulio, ir jūs pamatysite tinkamai sukurtos mikromėgėjų svetainės vaizdą.

Kitas dalykas, kurį turėsite padaryti, yra pasirinkti svetainės pagrindą (šabloną). Pagal numatytuosius nustatymus yra 2 odos, iš kurių galima pasirinkti, kad paleistumėte savo svetainę.

Duomenų pavyzdžiai

Baigę apsilankykite savo mikro darbo svetainėje ir pažiūrėkite, ar viskas veikia taip, kaip norite.

Mokėjimo metodų įtraukimas į jūsų „Micro Job“ svetainę

Šioje svetainėje bus tvarkomi mokėjimai tarp kelių žmonių, kurie ją naudoja darbo skelbimams ir laisvai samdomiems darbuotojams. Numatytieji mokėjimo šliuzai yra „PayPal“ ir „2Checkout“. Bet taip pat galite nusipirkti papildomus mokėjimų pratęsimus, tokius kaip Stripe, PayU, Authorize.net ir kt.

Norėdami nustatyti mokėjimo metodą, eikite į Variklio nustatymai »Mokėjimo šliuzai puslapis „WordPress“.

Mokėjimo šliuzai

Yra du būdai, kaip galite užsidirbti iš savo mikro darbo svetainės:

Numatytasis metodas yra komisinis mokestis už kiekvieną darbą. Tačiau taip pat galite nustatyti fiksuotą sumą, tai reiškia, kad jūsų vartotojai gali imti tik tiek pat ar mažiau už kiekvieną užduotį (pvz., „Fiverr“) ir gausite fiksuotą komisinį atlyginimą.

Rekomenduojama iš pradžių nepridėti jokių apribojimų, kad galėtumėte patraukti daugiau vartotojų į savo mikro darbo svetainę. Kai jūsų svetainė pradeda lankyti srautą, galite pakeisti nustatymus ir apriboti sumą, kad išvengtumėte šlamšto.

Tiesiog eik į Variklio nustatymai »Temos parinktys. Dabar turėsite pereiti į „Mokėjimo tipą“ viršutiniame meniu.

Mokėjimo tipas

Nustatydami laisvą darbo pateikimą, galite įjungti / išjungti nemokamą darbo skelbimą darbdaviams. Jei įgalinsite tai, darbdaviai gali nustatyti bet kokią darbo kainą. Išjungdami turėsite pridėti nustatytą sumą arba pridėti paketų savo vartotojams.

Prekės ženklo ir teksto atnaujinimas

Dabar turėsite suasmeninti svetainę atnaujindami prekės ženklą ir tekstą. Norėdami tai padaryti, turėsite eiti į Išvaizda »Tinkinkite puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje ir pakeiskite demonstracinį turinį.

Atlikite visus reikalingus pakeitimus, kurie bus rodomi tiesioginėje peržiūroje dešinėje ekrano pusėje. Baigę redaguoti spustelėkite mygtuką „Paskelbti“, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų tikroji svetainė.

Paleisti testus ir valdyti savo svetainę

Jūsų mikro darbo svetainė yra paruošta!

Dabar turėsite įsitikinti, kad viskas veikia gerai. Tai įmanoma išbandžius savo svetainę ir žiūrint kaip vartotojui. Norėdami patikrinti procesus, galite paskelbti skelbimą, išsinuomoti paslaugą, imtis darbo, atsiimti mokėjimą ir pan.

Mikro darbo svetainė

Profilio puslapiai

Visi jūsų vartotojai turės savo profilio puslapį. Čia jie gali pridėti asmeninės informacijos, projektų ir pan. Profilio puslapiuose bus kiekvieno vartotojo įvertinimai, kuriuos suteikia darbdavys arba laisvai samdomas vertėjas, su kuriais jie dirbo.

Vartotojo informacijos suvestinė

Jūsų vartotojai turės sąskaitą jūsų svetainėje, kur galės saugoti jų pokalbius, darbus ir statistiką. Jie gali tvarkyti savo profilį iš šios paskyros.

Pranešimai el. Paštu

Tikrindami savo svetainę turėtumėte siųsti el. Laiškus keliais adresais, kad patikrintumėte, ar pranešimai veikia tinkamai. Jei kyla problemų dėl el. Pašto pranešimų, galite perskaityti šį straipsnį kaip išspręsti WordPress nesiunčia el. laiškų.

Tvarkykite darbus

Galite tvarkyti užsakymus ir darbus iš „WordPress“ administratoriaus srities. Tiesiog apsilankykite Variklio nustatymai »Užsakymai norėdami pamatyti visus užsakymus ir darbus jūsų svetainėje. Čia taip pat galite priimti, patvirtinti ir atsisakyti darbų.

Įsakymai

Mokėjimo atšaukimas

Naudotojai gali išimti pinigus iš jūsų svetainės tik atlikę jūsų patvirtinimą. Ant Darbo patikrinimas puslapyje, turėsite atnaujinti jų būseną į „Patvirtinta“.

Taip pat galite patikrinti atsiėmimo būseną iš Variklio nustatymai »Pinigų išėmimas puslapis.

Perskaitykite pokalbius

Kai jūsų svetainė taps populiari, galėsite tyliai skaityti vartotojų (darbdavių ir laisvai samdomų vertėjų) pokalbius. Tokiu būdu jūs galite išspręsti bet kokius ginčus žinodami istoriją.

Skaitydami pokalbius taip pat pateiksite įžvalgą apie tai, kokie sandoriai vyksta ir kokie gali būti paslėpti jūsų vartotojų ketinimai (pvz., Jūsų pašalinimas, klientų pašalinimas ir pan.).

Atlikę visus testus ir tvarkymo užduotis, galite pristatyti savo mikro darbo svetainę rinkoje.

Kaip užsidirbti iš savo „Micro Job“ svetainės

Sukurti labai mažą darbo vietą nėra sunku, tačiau norėdami užtikrinti visišką tvarumą, turėsite ją užsidirbti. Kuo daugiau projektų bus uždaryta, tuo daugiau uždirbsite.

Norėdami padidinti savo svetainės lankomumą, turėtumėte vadovautis mūsų vadovu. Kai pritrauksite tinkamą auditoriją, galėsite sėkmingai paskelbti darbo skelbimus.

Mes rekomenduojame pradėti kurti tinklaraštį ir reklamuoti savo mikro darbo svetainę. Paaiškinkite, kaip norite padėti darbdaviams ir laisvai samdomiems darbuotojams. Taip pat turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kad jūsų svetainė būtų išskirtinė iš kitų labai mažų darbo vietų internete.

Tai viskas. Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti sukurti labai mažų darbo vietų svetainę, pavyzdžiui, „Fiverr“. Taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnį apie tai, kaip sukurti „WordPress“ apžvalgų svetainę, kuri uždirba pinigus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map