Kaip sukurti pasirinktinę aiškią formą programoje WordPress

vėdinamoje formoje, wp vėdinamoje formoje, wpforme ir zapier


Norite sukurti pasirinktinę „Airtable“ formą savo „WordPress“ svetainėje?

„Airtable“ yra debesies paslauga, leidžianti kurti tinkintas skaičiuoklės programas nerašant kodo eilutės. Naudojama forma leidžia lengvai išsaugoti vartotojo informaciją „Airtable“ bazėje.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukurti pasirinktinę „WordPress“ aiškią formą.

Kodėl „WordPress“ reikia sukurti pasirinktinę aiškią formą?

Pateikiamos formos yra puikios svetainėms, kurios veda apklausas ir apklausas, renka informaciją apie klientus, planuoja produktus, planuoja turinio kalendorių ir kt..

Dėl tinkamos informacijos lengva rinkti informaciją ilgomis lentelėmis.

Iš esmės galite sukurti vizualiai nuostabias skaičiuokles, kurios gali būti naudojamos informacijai duomenų bazėje saugoti. Tačiau visus šių formų duomenis reikia įvesti rankiniu būdu, o tai, be abejo, yra varginantis darbas. Norėdami išspręsti šią problemą, galite sukurti „WordPress“ formą ir integruoti ją į savo „Airtable“ paskyrą.

Kaip sukurti pasirinktinę aiškią formą programoje WordPress

Geriausias būdas sukurti pasirinktinę airtable formą savo „WordPress“ svetainėje yra naudoti „WPForms“ papildinys. „WPForms“ yra geriausias ir populiariausias „WordPress“ formų kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis per kelias minutes sukurti bet kokios formos formas.

„WPForms“

Čia pateikiami keli gražūs šablonai, kuriuos paruošti naudoti iškart. Taip pat šias formas galite naudoti norėdami surinkti mokėjimus, užkirsti kelią šlamšto perdavimui, pridėti geografinę vietą ir nuveikti daug daugiau. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, perskaitykite mūsų apžvalgą „WPForms“.

Viena iš šio papildinio funkcijų yra leisti sujungti formą prie „Airtable“ paskyros naudojant „Zapier“. „Zapier“ yra programa, jungianti prie daugiau nei 1500 programų žiniatinklyje, įskaitant „Airtable“, „Google“ kalendorių, „Slack“, „Gmail“ ir kt..

Kai prijungsite savo formą prie „Airtable“, visa formos informacija bus automatiškai įtraukta į jūsų „Airtable“ sąskaitą. Ar tai nėra greitas ir paprastas būdas išsaugoti informaciją? Taigi, patikrinkime, kaip „WordPress“ sukurti tinkintą „Airtable“ formą.

1 veiksmas: „WordPress“ formos kūrimas naudojant „WPForms“

Norėdami pradėti kurti savo formą, pirmiausia turėsite įdiegti ir suaktyvinti „WPForms“ papildinys savo svetainėje. Įjungę eikite į WPForms »Pridėti naują sukurti formą.

Dabar pasirinkite Paprasta susisiekimo forma variantas. Taip pat formos pavadinimo lauke galite pridėti pavadinimą prie formos.

„WPForms Builder“, tinkamos formos

Paprastoje formoje bus keletas pagrindinių laukų, tokių kaip Vardas ir El. Pašto adresas. Prie šios formos galite pridėti daugiau laukų, tiesiog vilkdami ir numesdami laukus iš kairiosios ekrano pusės. Jei norite gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip sukurti paprastą kontaktų formą.

Kai jau pritaikysite formą, galėsite pakeisti šios formos pranešimų ir patvirtinimo nustatymus. Galiausiai spustelėkite Sutaupyti mygtuką, kad neprarastumėte nustatymų.

2 veiksmas: „Zapier Addon“ diegimas, kad būtų galima lengvai integruoti

Kitame žingsnyje turite įdiekite „Zapier“ priedą. Naudodami „Zapier“ galite savo formą sujungti su daugiau nei 2 programomis tuo pačiu metu.

Čia mes naudosime „Zapier“, kad galėtume susieti savo formą su „Airtable“. Norėdami įdiegti „Zapier“, eikite į WPForms »priedai. Dabar naudokite paieškos lauką ir ieškokite priedo.

Radę spustelėkite Įdiekite „Addon“ mygtuką. Dabar eikite į „WPForms“ nustatymų puslapį ir spustelėkite Integracija skirtukas. Čia rasite savo „Zapier“ API raktą, kuris bus naudojamas „WPForms“ prijungti prie jūsų „Zapier“ paskyros.

Šiame puslapyje galite pamatyti „Zapier“ logotipą. Spustelėkite jį, kad surastumėte API raktą. Laikykite šį puslapį atvirą. Mums reikės šios API atliekant šį veiksmą.

„Zapier“ API

3 žingsnis: „Zap“ sukūrimas

„Zap“ yra automatizuota užduotis, kurioje vienu metu galite paleisti ir prijungti dvi ar daugiau internetinių programų. Bet kad tai įvyktų, pirmiausia turėsite sukurti „Zapier“ sąskaitą. Atidarykite naują skirtuką ir sukurkite „Zapier“ sąskaitą.

Norėdami tai padaryti, tiesiog eikite į Oficiali „Zapier“ svetainė ir spustelėkite Registruotis. Tada galite naudoti savo el. Pašto adresą, kad prisiregistruotumėte.

Zapier, wpforms integracija, airtabe formos

Kai būsite „Zapier“ informacijos suvestinėje, spustelėkite Padaryti zap mygtuką.

Dabar jūs turite sukonfigūruoti du dalykus:

  • Konfigūruokite „Trigger“ programą
  • Konfigūruokite veiksmų programą

Pažvelkime į juos žingsnis po žingsnio.

4 veiksmas: „Trigger“ programos sukonfigūravimas norint nustatyti „Airtable“

„Zap“ reikia aktyviklio kiekvienam konkrečiam veiksmui atlikti. Čia turėsime sukonfigūruoti „WPForms“ kaip paleidimo programą. Kai spustelėsite Padaryti zap mygtuką, būsite nukreipti į naują ekraną. Šiame puslapyje galite naudoti paieškos lauką „WPForms“ ieškoti. Radę spustelėkite jį, kad pereitumėte prie kito veiksmo.

Integruokite „WPForms“ į zapier

Kitame žingsnyje pasirinkite Tęsti mygtuką.

integruoti wpfrms į zapier

Dabar pamatysite naują ekraną, kuriame turite prisijungti prie savo „WPForms“ paskyros. Paspaudę Prisijunkite prie „WPForms“ mygtuką pamatysite naują langą, kuriame galėsite įvesti savo svetainės adresą ir API raktą, kurio mums reikia 2 veiksme. Įvedę šią informaciją, spustelėkite Taip, tęsti mygtuką.

Pamatysite, kad jūsų „WPForms“ papildinys pridėtas prie Pasirinkite „WPForms“ paskyrą puslapis. Dabar spustelėkite ekrano mygtuką Testas, norėdami patikrinti, ar „Zapier“ sąskaita tinkamai integruota į jūsų „WPForms“ papildinį..

Jei gausite sėkmės pranešimą, turėtumėte spustelėti mygtuką Išsaugoti + Tęsti, jei norite tęsti. Dabar Zapier prieis prie jūsų „WPForms“ papildinys ir gali gauti visas formas, kurias sukūrėte naudodamiesi savo paskyra. Naudodami išskleidžiamąją rodyklę, pasirinkite formą, kurią sukūrėte anksčiau, ir spustelėkite Tęsti mygtuką.

Dabar „Zapier“ nuskaitys visus jūsų formos įrašus. Pasirinkite bet kurį iš formos įrašų, kad jį būtų galima naudoti norint patikrinti ryšį tarp „WPForms“ ir „Airtable“. Spustelėkite Tęsti mygtuką tęsti.

5 veiksmas: programos „Action“ konfigūravimas

Šis veiksmas yra ankstesnio tęsinys ir čia sukonfigūruosime veiksmo programą. Tam spustelėkite žemiau esančioje ekrano kopijoje rodomą nuorodą.

„Zapier“ nustatymai

Dabar galite pasirinkti programą „Airtable“ naudodami išskleidžiamąją rodyklę.

Pasirinkite tinkamo veiksmo programą

Dabar jūsų bus paprašyta pasirinkti veiksmą „Airtable“. Čia turėsite keletą variantų. Pasirinkite norimą parinktį. Čia pasirinksime sukurti įrašo parinktį. Baigkite veiksmą spustelėdami Išsaugoti + tęsti mygtuką.

Kitame žingsnyje paspauskite Prijunkite sąskaitą mygtuką, kad galėtumėte prijungti savo „Airtable“ sąskaitą prie „Zapier“. Dabar ekrane pasirodys iššokantis langas, kuriame bus prašoma įvesti „Airtable“ API raktą. Norėdami gauti „Airtable“ API, atidarykite naują skirtuką ir prisijunkite prie savo „Airtable“ paskyros. API rasite skiltyje Paskyros apžvalga. Tiesiog spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esančią savo profilio nuotrauką ir spustelėkite Sąskaitos apžvalga.

Galima naudoti API

Galite peržiūrėti API spustelėdami teksto laukelį. Nukopijuokite ir įklijuokite šią API į „Zapier“ langą.

Kartą paspauskite Taip, tęsti mygtuką. Dabar pamatysite, kad jūsų tinkama paskyra pridedama prie Pasirinkite „Airtable Account“ puslapis. Dabar galite spustelėti Testas mygtuką, norėdami patikrinti „Zapier“ ir „Airtable“ paskyrų ryšį.

6 žingsnis: tinkamo šablono nustatymas ir bandymas

Paskutinis žingsnis yra nustatyti ir išbandyti „Airtable“ šabloną. „Airtable“ šablonus galite rasti spustelėję skirtuką „Šablonai“, esančią „Airtable“ paskyros viršuje.

tinkami šablonai

Norėdami pasirinkti šabloną, pirmiausia turėsite pasirinkti pagrindą. Leiskite pasirinkti Vartotojo tyrimai kaip pagrindą šiam mokymui. Štai kaip atrodo mūsų šablonas.

aiški bazė „WordPress“

„Zapier“ surinks duomenis iš jūsų pasirinktinės formos laukų. Kiekvieną iš šių laukų galima redaguoti. Baigę slinkite žemyn ir spustelėkite Tęsti mygtuką. Kitame žingsnyje galite patikrinti savo „WPForms“ ir „Airtable“ ryšį spustelėdami Siųsti testą „Airtable“ mygtuką.

Dabar bus sukurtas naujas kontaktas su bandomosios formos įrašu jūsų „Airtable“ paskyroje. Galite prisijungti prie savo „Airtable“ paskyros, kad patvirtintumėte, ar kontaktas buvo sukurtas. Jei tai bus padaryta, galite grįžti į savo „Zapier“ sąskaitą ir paspausti Baigti mygtuką, kad užbaigtumėte procesą. Slinkite ekranu žemyn ir pakeiskite Jūsų Zap parinktis įjungta. Taip pat galite pridėti pavadinimą prie „Zap“.

zap vardas

Dabar, kai tik vartotojas pateiks formą, informacija bus automatiškai įtraukta į jūsų „Airtable“ paskyrą.

7 žingsnis: Įskaitomos formos įterpimas į „WordPress“

Kai forma bus paruošta, galite lengvai ją įterpti į savo svetainę. Galite įdėti ją į savo įrašus, puslapius ar šonines juostas. Norėdami įterpti savo formą, eikite į Puslapiai »Pridėti naują. Dabar pridėkite pavadinimą prie savo formos ir spustelėkite „+“ pasirašyti, kad pridėtumėte bloką. Dabar pasirinkite „WPForms“ iš dažniausiai naudojamų blokų skyriaus.

dėti wpformas

Čia spustelėkite išskleidžiamąją rodyklę ir pasirinkite formą, kurią ką tik sukūrėte naudodami „WPForms“ papildinys.

Dabar jūsų forma bus pridėta prie puslapio redaktoriaus. Paskutinis žingsnis yra paskelbti savo formą. Norėdami tai padaryti, tiesiog paspauskite mygtuką „Paskelbti“, o jūsų forma bus iškart naudojama.

Skelbimo forma, WPForm

Taigi viskas. Jūsų pasirinktinė „Airtable“ forma buvo sėkmingai sukurta. Tikimės, kad šis straipsnis jums naudingas. Taip pat galbūt norėsite sužinoti, kaip sukurti el. Pašto informacinį biuletenį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map