Kaip sukurti „Reddit“ svetainę naudojant „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

Kaip sukurti „Reddit“ tipo svetainę naudojant „WordPress“


Ar norite sukurti tokią svetainę kaip „Reddit“ su „WordPress“?

„Reddit“ yra vienas populiariausių socialinių tinklų, skirtas dalytis jūsų turiniu ir nukreipti srautą į jūsų svetainę. Galite sukurti panašią svetainę patys naudodami „WordPress“ ir sudominti didesnę auditoriją.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukurti „Reddit“ svetainę, naudojant „WordPress“.

Esminės tokios svetainės, kaip „Reddit“, savybės

Jei kuriate tokią svetainę kaip „Reddit“, toliau pateikiamos kelios funkcijos, kurių jūsų vartotojai tikėtųsi:

 • Registruotų vartotojų galimybė pateikti istorijas
 • Skelbimai ir komentarai balsu arba balsu atmetami, jei norite, kad geriausias turinys pakiltų į viršų
 • Pakomentuokite bet kurį įrašą, kad prisijungtumėte prie pokalbių.

„Reddit“ tipo svetainės sukūrimo reikalavimai

Norėdami sukurti tokią svetainę kaip „Reddit“, jums reikės šių dalykų:

 • Domeno vardas: Tai URL adresas, kurį vartotojai įves naršyklėse norėdami patekti į jūsų svetainę (pvz., Google.com arba isitwp.com)
 • Svetainių talpinimas: Čia saugote savo svetainės failus su nuotraukomis.
 • „WordPress“: Tai yra platforma, leidžianti lengvai kurti nuostabias svetaines, nereikia samdyti kūrėjo ar rašyti kodo
 • „WordPress“ tema, suteikianti „Reddit“ išvaizdą ir pojūtį: „WordPress“ tema ar šablonas yra jūsų svetainės esmė. Tai taip pat apima funkcijas ir parinktis, palaikančias svetainės paskirtį.

Sukurti tokią svetainę kaip „Reddit“ naudojant „WordPress“

„Reddit“ yra populiari socialinių naujienų kaupimo ir turinio įvertinimo svetainė. Tai vartotojų įtraukimo platforma, kurią rinkodaros specialistai naudoja dalintis turiniu ir padidinti savo svetainės lankomumą.

Jei norite sukurti panašią „Reddit“ svetainę, rinkoje yra daug svetainių kūrėjų, turinčių keletą įrankių. Labiausiai rekomenduojamas sprendimas yra „WordPress“.

Kodėl „WordPress“? Peržiūrėkite visą „WordPress“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau!

Yra dviejų tipų „WordPress“ svetainės, kurios gali suklaidinti pradedančiuosius. „WordPress.com“, kuris yra priglobtas sprendimas, ir „WordPress.org“, kuris yra savarankiška hostingo platforma. Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte perskaityti mūsų išsamų vadovą apie skirtumą tarp WordPress.com ir WordPress.org.

Norėdami nustatyti tokią svetainę kaip „Reddit“, turėsite naudoti savarankišką priglobtą „WordPress.org“, kuris yra lankstesnis ir siūlo puikias funkcijas..

Pasinerkime į žingsnį po žingsnio kurdami tokią svetainę kaip „Reddit“ su „WordPress“.

1 veiksmas: įsigykite domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra įsigyti domeno vardą ir interneto prieglobą.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Tai vienas iš populiariausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų ir oficialus „WordPress“ prieglobos partneris.

„IsItWP“ vartotojams jie taip pat siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir didelę nuolaidą žiniatinklio prieglobai.

„Bluehost“ apžvalga

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Taip pat galbūt norėsite patikrinti šią išsamią „Bluehost“ apžvalgą!

Apsilankykite „Bluehost“ svetainėje ir spustelėkite Pradėti mygtuką. Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti prieglobos planą. „Reddit“ tipo tinklalapiui, kaip tik jūs pradedate, pasirinkite pagrindinį planą (jame yra nemokamas domeno vardas ir nemokamas SSL sertifikatas). Visada galite atnaujinti vėliau, augant svetainei.

Pasirinkite „Bluehost“ planą

Dabar reikia įvesti domeno informaciją. Galite tęsti turimą domeną arba nemokamai įsigyti naują. Pasirinkite geriausią variantą, kuris tinka jūsų situacijai.

„Bluehost“ pasirinkite domeną

Pasirinkę domeno vardą, turite įvesti savo sąskaitos informaciją. Jei norite lengvai prisiregistruoti, galite prisijungti naudodami „Google“ ir keliais paspaudimais baigti sąranką.

„Bluehost“ paskyros sukūrimas

Toliau slinkite žemyn, kol rasite paketo informacijos laukelį. Galite pasirinkti pagrindinį planą 12 mėnesių, 24 mėnesių arba 36 mėnesių. Tai taip pat rodo, kad iš anksto pasirenkami keli priedai, sudėjus bendrą kainą. Rekomenduojame panaikinti priedų žymėjimą, nes jums jų nereikia iškart. Juos visada galite įsigyti vėliau, kada tik nori.

Pasirinkę 36 mėnesių planą, gausite geriausią kainos ir kokybės santykį.

Informacija apie „Bluehost“ paketą

Galiausiai turite slinkti toliau iki puslapio ir įvesti savo mokėjimo informaciją. Turite sutikti su jų paslaugų teikimo sąlygomis ir paspauskite mygtuką Pateikti mygtuką.

Viskas!

Sėkmingai užsiprenumeravote prieglobos planą. Eikite į priekį ir susikurkite savo paskyros slaptažodį.

Po to gausite el. Laišką su informacija apie prisijungimą prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio („cPanel“), kur galėsite tvarkyti viską, įskaitant žiniatinklio failus, el. Laiškus ir palaikymą..

2 veiksmas: „WordPress“ nustatymas „Reddit Like“ svetainėje

Su „WordPress“ lengva nustatyti tokią svetainę kaip „Reddit“.

„Bluehost“ siūlo vienu spustelėjimu „WordPress“ įdiegti savo prietaisų skydelyje. Turite apsilankyti „Bluehost“ paskyroje ir įvesti savo svetainės informaciją. Jis įdiegs „WordPress“ per kelias minutes.

Naudodami „Bluehost“ jums nereikės atlikti rankinio „WordPress“ diegimo proceso. Tai taupo laiką ir jėgas. Pridėkite savo svetainės pavadinimą ir etiketę, pasirinkite temą ir būsite pasirengę iškart pradėti naudotis „WordPress“.

Vėliau visus parametrus galite pakeisti naudodami „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę.

3 veiksmas: pasirinkite „WordPress“ temą, kuri siūlo „Reddit“ išvaizdą

Jums reikės temos, kuri pasiūlytų „Reddit“ išvaizdą. Nors galite rasti daugybę skirtingų „WordPress“ temų, siūlančių „Reddit“ išvaizdą, „UpVote“ tema išsiskiria iš kitų. Ši tema paverčia jūsų svetainę socialine balsavimo platforma, kuri priima ir vartotojo registraciją. Jūsų vartotojai gali prisiregistruoti ir pateikti savo URL ar istoriją jūsų svetainėje. Vartotojai taip pat gali prisijungti norėdami balsuoti apie istorijas ir nuorodas. Visos funkcijos yra tokios pačios kaip ir „Reddit“.

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „UpVote“ temą. Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

Po aktyvavimo galite aplankyti Nustatymai »„ UpVote “ iš savo „WordPress“ administratoriaus. Pagal Generolas skirtuką, jis leidžia jums pasirinkti puslapius ir tvarkyti kitus parametrus.

„UpVote“ bendrieji nustatymai

„UpVote“ tema turi daugybę spalvų ir tipografijos tinkinimo parinkčių. Tu gali aplankyti Temos parinktys iš kairiajame meniu esančio „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio ir pakeiskite šriftų, spalvų, nuorodų spalvų ir tt parametrus.

Temos pritaikymas

Dabar jūsų svetainė, tokia kaip „Reddit“, yra paruošta. Prisijungę prie svetainės, vartotojai gali pateikti savo istorijas ir URL iš sąsajos.

Pateikti istoriją

Naudingi „WordPress“ papildiniai jūsų „Reddit“ tipo svetainei

„WordPress“ papildiniai į jūsų svetainę įtraukia daugiau funkcijų ir funkcionalumo. „UpVote“ tema yra labai suderinama su visais populiariais papildiniais.

Turėtumėte peržiūrėti mūsų išsamų vadovą, kuriame pateikiami svarbiausi „WordPress“ papildiniai.

Kai kurie iš jūsų svetainės, pvz., „Reddit“, rekomenduojamų papildinių yra išvardyti žemiau:

 • „WPForms“: Tai yra labiausiai pradedantiesiems skirtas „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Galite naudoti „WPForms“ norėdami pridėti vartotojo registracijos formą, sukurti apklausą / apklausą ir dar daugiau.
 • „MonsterInsights“: Tai yra geriausias „Google Analytics WordPress“ papildinys. Šis papildinys leidžia jums sekti savo vartotojus, stebėti jų elgseną ir matyti išsamias įžvalgas „WordPress“ prietaisų skydelyje..
 • Sucuri: Tai geriausias „WordPress“ saugos papildinys. Kadangi jūsų svetainėje nagrinėjama daug naudotojų pateiktų duomenų, šis papildinys sukuria užkardą, apsaugančią ją nuo kenkėjiškų programų, kenkėjiško turinio ir įsilaužėlių.
 • Mielių SEO: Tai populiarus „WordPress“ SEO papildinys. Šį papildinį galite naudoti norėdami optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms ir pagerinti savo reitingą.
 • „TrustPulse“: Tai yra geriausias „WordPress“ socialinio įrodymo papildinys. Galite įtraukti šį papildinį į savo svetainę, kad parodytumėte potencialiems vartotojams, kokia populiari yra jūsų svetainė.
 • „AdSanity“: Tai yra geriausias „WordPress“ skelbimų paskirties vietos papildinys. Šis įskiepis leidžia rodyti skelbimų antraštes keliuose svetainės skyriuose ir reklamuoti partnerius partnerius.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti tokią svetainę kaip „Reddit“ su „WordPress“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų nuoseklų vadovą, kaip sukurti netrukus pasirodysiantį puslapį „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map