Kaip sukurti socialinio tinklo svetainę kaip “Facebook” naudojant

Kaip susikurti socialinio tinklo svetainę, tokią kaip „Facebook“ „WordPress“


Ar norite sukurti socialinio tinklo svetainę, tokią kaip „Facebook“ su „WordPress“?

„WordPress“ yra toks lankstus, kad leidžia kurti bet kokio pobūdžio svetainę, įskaitant socialinį tinklą, pvz., „Facebook“. Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukurti „nišą“ socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, naudojant „WordPress“.

Kodėl verta kurti nišą socialiniame tinkle?

Yra daugybė socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir kt., Tačiau šios platformos yra skirtos visiems, ir jūs negalėtumėte valdyti savo auditorijos. „Facebook“ galite kurti privačias grupes, kurios nėra viešai prieinamos, tačiau kadangi jums nepriklauso grupė, „Facebook“ ją gali bet kada ištrinti be jūsų sutikimo.

Nišinis socialinis tinklas leis jums visiškai valdyti vartotojus, vartotojo veiklą ir patį tinklą. Savo vartotojams galite sukurti tokią svetainę kaip „Facebook“, kad jie galėtų susisiekti.

Kurkite savo socialinio tinklo svetainę kaip „Facebook“ naudodamiesi „BuddyPress“

„BuddyPress“ yra populiarus „WordPress“ papildinys, kuris bet kurią „WordPress“ svetainę gali paversti socialiniu tinklu. Tai galima nemokamai gauti iš „WordPress.org“ saugyklos.

Jis tiekiamas su panašiomis „Facebook“ funkcijomis, tokiomis kaip vartotojo registracija, profilio valdymas, vartotojų grupės ir dar daugiau. Vartotojai taip pat gali siųsti prašymą draugams vieni kitiems ir bendrauti asmeninėmis žinutėmis. Kaip administratorius galite kontroliuoti veiklą ir niekas negali ištrinti jūsų nišos socialinio tinklo.

1 veiksmas: įsigykite domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra įsigyti domeno vardą ir interneto prieglobą.

Mes rekomenduojame naudoti „Bluehost“. Tai vienas iš populiariausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų ir oficialus „WordPress“ prieglobos partneris.

„IsItWP“ vartotojams jie taip pat siūlo nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą ir didelę nuolaidą žiniatinklio prieglobai.

„Bluehost“ apžvalga

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Taip pat galbūt norėsite patikrinti šią išsamią „Bluehost“ apžvalgą!

Apsilankykite „Bluehost“ svetainėje ir spustelėkite Pradėti mygtuką. Tada jūsų bus paprašyta pasirinkti prieglobos planą. „Facebook“, kaip socialiniame tinkle, pasirinkite pagrindinį planą, kai tik pradedate (jame yra nemokamas domeno vardas ir nemokamas SSL sertifikatas). Visada galite atnaujinti vėliau, augant svetainei.

Pasirinkite „Bluehost“ planą

Dabar reikia įvesti domeno informaciją. Galite tęsti turimą domeną arba nemokamai įsigyti naują. Pasirinkite geriausią variantą, kuris tinka jūsų situacijai.

„Bluehost“ pasirinkite domeną

Pasirinkę domeno vardą, turite įvesti savo sąskaitos informaciją. Jei norite lengvai prisiregistruoti, galite prisijungti naudodami „Google“ ir keliais paspaudimais baigti sąranką.

„Bluehost“ paskyros sukūrimas

Toliau slinkite žemyn, kol rasite paketo informacijos laukelį. Galite pasirinkti pagrindinį planą 12 mėnesių, 24 mėnesių arba 36 mėnesių. Tai taip pat rodo, kad iš anksto pasirenkami keli priedai, sudėjus bendrą kainą. Rekomenduojame panaikinti priedų žymėjimą, nes jums jų nereikia iškart. Juos visada galite įsigyti vėliau, kada tik nori.

Pasirinkę 36 mėnesių planą, gausite geriausią kainos ir kokybės santykį.

Informacija apie „Bluehost“ paketą

Galiausiai turite slinkti toliau iki puslapio ir įvesti savo mokėjimo informaciją. Turite sutikti su jų paslaugų teikimo sąlygomis ir paspauskite mygtuką Pateikti mygtuką.

Viskas!

Sėkmingai užsiprenumeravote prieglobos planą. Eikite į priekį ir susikurkite savo paskyros slaptažodį.

Po to gausite el. Laišką su informacija apie prisijungimą prie žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio („cPanel“), kur galėsite tvarkyti viską, įskaitant žiniatinklio failus, el. Laiškus ir palaikymą..

2 veiksmas: nustatykite „WordPress“ savo socialinio tinklo svetainėje

Sukurti tokią svetainę kaip „Facebook“ lengva naudojant „WordPress“.

„Bluehost“ siūlo vienu spustelėjimu „WordPress“ įdiegti savo prietaisų skydelyje. Turite apsilankyti „Bluehost“ paskyroje ir įvesti savo svetainės informaciją. Jis įdiegs „WordPress“ per kelias minutes.

Naudodami „Bluehost“ jums nereikės atlikti rankinio „WordPress“ diegimo proceso. Tai taupo laiką ir jėgas. Pridėkite savo svetainės pavadinimą ir etiketę, pasirinkite temą ir būsite pasirengę iškart pradėti naudotis „WordPress“.

Vėliau visus parametrus galite pakeisti naudodami „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę.

3 žingsnis: Pasirinkite tinkamą „WordPress“ temą savo socialiniam tinklui

Nors savo „BuddyPress“ svetainėje galite rasti daugybę skirtingų „WordPress“ temų, mes rekomenduojame „Kleo“. Ši tema paverčia jūsų svetainę į bendruomenės palaikomą svetainę. Be „BuddyPress“, ši tema palaiko ir „bbPress“.

Eikite į priekį ir įdiekite bei suaktyvinkite „Kleo“ temą. Norėdami gauti daugiau informacijos, turėtumėte peržiūrėti mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ temą.

„Kleo WordPress“ temos apžvalga

4 veiksmas: įdiekite „BuddyPress“, kad sukurtumėte „Facebook“ tipo svetainę

Tada įdiekite ir suaktyvinkite „BuddyPress“ Prijunkite. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite pamatyti mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Po aktyvinimo turite eiti į Nustatymai »„ BuddyPress “ norėdami pažvelgti į numatytuosius papildinio nustatymus.

„BuddyPress“ nustatymai

Nustatymų puslapyje yra keli skirtukai, įskaitant komponentus, parinktis, puslapius ir kreditus.

Viduje konors Komponentai skirtuką, galite pažymėti bet kurią parinktį, norėdami įjungti arba išjungti parametrus. Atlikę pakeitimus turite spustelėti mygtuką Išsaugoti nustatymus mygtuką puslapio apačioje.

Išsaugokite komponentus

Viduje konors Galimybės skirtuką, galite tvarkyti bendruosius, profilio ir veiklos parametrus. Pagal numatytuosius nustatymus šie nustatymai veikia su bet kokiu socialiniu tinklu.

Parinkčių nustatymai

Jei ketinate pakeisti parinktį, tada pažymėkite ją ir eikite į puslapio apačią ir spustelėkite mygtuką Išsaugoti nustatymus mygtuką.

Viduje konors Puslapiai skirtuką, galite tvarkyti katalogus ir registracijos puslapius. Kai įdiegiate „BuddyPress“, jis automatiškai sukuria reikiamus puslapius, o tai reiškia, kad numatytieji nustatymai gali veikti jūsų socialiniame tinkle.

Puslapių nustatymai

Jei pakeisite bet kurį puslapio nustatymą, spustelėkite Išsaugoti nustatymus mygtuką.

Kreditai skirtuke bus rodoma komanda, kuri yra už „BuddyPress“ papildinio.

5 žingsnis: Naršymo meniu sukūrimas savo nišos socialiniame tinkle

Po bendrųjų nustatymų turite sukurti savo socialinio tinklo naršymo meniu. Tai padės vartotojams lengvai pereiti į kitus puslapius.

Tam reikia apsilankyti Išvaizda »Meniu puslapis „WordPress“ administratoriaus srityje. Pridėkite visus „BuddyPress“ puslapius prie savo naršymo meniu.

Naršymo meniu

Spustelėkite Išsaugoti meniu mygtuką tęsti.

Tada galite apsilankyti savo nišinio socialinio tinklo svetainėje ir patikrinti puslapius.

Svetainių puslapiai

Galite spustelėti bet kurį „BuddyPress“ puslapį, pavyzdžiui, „Veiklos“ puslapį. Tai parodys vartotojo aktyvumą ir taip pat leis paskelbti būsenos atnaujinimą, kaip ir „Facebook“.

Veiklos puslapis

„BuddyPress“ papildinys suderinamas su populiariomis „WordPress“ temomis. Taip pat internete galite rasti kelis „BuddyPress“ šablonus. Taigi, naršymo meniu puikiai atrodys jūsų nišoje socialinio tinklo svetainėje.

6 žingsnis: Vykdykite savo socialinį tinklą naudodamiesi „BuddyPress“

Dabar, kai sukūrėte socialinio tinklo svetainę, svarbu, kad ji veiktų ir pritrauktų vartotojus. Tai taip pat reiškia, kad reikia vengti šlamšto ir saikingo turinio, kurį pateikė jūsų vartotojai.

Laimei, „BuddyPress“ yra keletas paruoštų įrankių, kurie padės sklandžiai valdyti ir valdyti jūsų socialinių tinklų svetainę.

Pirmiausia turite apsilankyti Veikla puslapis iš „WordPress“ administratoriaus meniu. Iš čia galite valdyti naujausią vartotojo veiklą. Tai leidžia filtruoti veiklą pagal narius, profilius ir veiklos srautus.

Veiklos nustatymai

Galite atlikti masinius veiksmus, kad pažymėtumėte kaip šlamštą, ištrintumėte visam laikui ir nepažymėtumėte šlamšto.

Kitas, jūs turėtumėte aplankyti Vartotojai puslapis. Iš ten galite atlikti didelius veiksmus, kad ištrintumėte vartotojus, redaguotumėte profilius, pažymėtumėte šlamšto vartotojus ir tt Taip pat galite pakeisti vartotojo vaidmenis, norėdami kontroliuoti jų prieigą prie savo socialinio tinklo..

Vartotojo registracija

Taip pat galite apsilankyti Tvarkykite registracijas puslapis ir patikrinkite naujų vartotojų registraciją. Iš čia galite patvirtinti vartotoją ir ištrinti šlamšto vartotojus.

7 veiksmas: grupių pridėjimas prie savo socialinio tinklo

Vartotojo grupės yra bendra „Facebook“ funkcija. Taip pat galite leisti savo socialinio tinklo vartotojams kurti grupes. Šios grupės veikia kaip socialinės bendruomenės, kuriose vartotojai gali pridėti kitus narius, pakviesti vartotojus, paskelbti būsenos atnaujinimus ir pan.

Galite apsilankyti Grupės puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje, kad sukurtumėte savo pirmąją vartotojų grupę. Spustelėkite Pridėti naują mygtuką, norėdami pradėti kurti grupę.

Pridėti naują grupę

Pradėkite pridėdami grupės pavadinimą ir aprašą. Tada turite spustelėti Sukurkite grupę ir tęskite mygtuką.

Susikurkite grupę ir tęskite

Po to jis parodys jums privatumo parinktis. Galite kurti viešas, privačias ar paslėptas grupes. Kiekvienoje privatumo parinktyje galite rasti taisykles ir nuostatas, kurios padeda nuspręsti, kaip norite valdyti savo grupę.

Grupės privatumas

Taip pat žemiau galite pasirinkti grupių kvietimų parametrus. Spustelėkite Kitas žingsnis mygtuką tęsti.

Dabar turite pridėti grupės profilio nuotrauką ir spustelėkite Kitas žingsnis mygtuką.

Grupės profilio nuotrauka

Kitame variante turėtumėte pridėti savo grupės viršelio nuotrauką. Spustelėkite Kitas žingsnis mygtuką.

Po to galite pakviesti vartotojus prisijungti prie jūsų grupės. Nariai taip pat gali ieškoti jūsų grupės ir atsiųsti prašymą prisijungti prie jos.

Įtraukite narius į grupę

Spustelėkite Baigti mygtuką ir grupė yra pasirengusi.

Jūsų vartotojai gali apsilankyti Grupės naršymo meniu, kad patikrintumėte visas grupes savo socialiniuose tinkluose.

8 veiksmas: nustatykite el. Pašto pranešimus

Norėdami siųsti įspėjimus vartotojams apie naujausią veiklą jų laiko juostoje, galite nustatyti el. Pašto pranešimus ir tinkinti pranešimus vartotojams.

Apsilankykite Laiškus puslapis „WordPress“ administratoriaus srityje. Jei norite sukurti naują el. Pašto pranešimą, spustelėkite Pridėti naują mygtuką.

Pridėti naują el. Laišką

Yra keli iš anksto sukurti el. Pašto šablonai, kuriuos galite redaguoti ir pakeisti pagal savo nišą socialiniame tinkle.

Redaguoti el. Laiškus

Pasirinkę tinkinimo parinktį, galite pakeisti pranešimų el. Pašto fono, teksto spalvą ir teksto dydį.

Tinkinti el. Pašto parinktį

Spustelėkite Paskelbti mygtuką, kad išsaugotumėte šiuos nustatymus.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kaip sukurti „WordPress“ socialinio tinklo svetainę, tokią kaip „Facebook“. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip sukurti tokią svetainę kaip „Reddit“ su „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map