Kaip sukurti svetainę apie maistą ir receptus (ir užsidirbti pinigų)

kaip sukurti interneto svetainę apie maistą


Norite sukurti maisto produktų ir receptų svetainę? Tai nuostabi idėja! Nesvarbu, ar jūs naudojatės tinklaraščiu, kuriame apžvelgiamos vietinių restoranų kainos, ar dalijatės savo receptais, puikiai sukurta „WordPress“ svetainė gali užtikrinti, kad patraukiate skaitytojų dėmesį.

Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip sukurti 4 patiekalų ir receptų svetainę.

Maisto ir receptų tinklalapio įkūrimas

Daugelis pašnekovų jums pasakys, kad maisto ir receptų niša yra perpildyta internetinio turinio. Nors tiesa, kad internete yra daugybė maisto produktų ir receptų svetainių, neturėtumėte leisti, kad tai sustabdytų jūsų svajonės įgyvendinimą.

Paprasta tiesa: visi valgo maistą, o šviežių receptų visada prireiks. Kaip unikalus asmuo, turintis savo rašymo balsą ir stilių, jūs atnešite prie stalo ką nors ypatingo, tiesiog būdami jūs.

Beje, norėdami išsiskirti iš minios, turėsite pasidomėti savo individualumu. Turėsite tiksliai išsiaiškinti, kas daro jūsų turinį tikrai skirtingą. Norėdami tai padaryti, turėsite pasirinkti nišą maisto ir receptų žanre.

Sėkmingiausi maisto produktų ir receptų tinklalapiai yra specializuoti. Jie pasirinko nišą. Užuot teikę vidutinišką turinį daugybėje kategorijų, leiskite savo auditorijai švęsti vienoje ar 2 nišinėse kategorijose, kurias prižiūri pagrindinis turinio šefas. Kaip ir puikaus vakarienės metu, kai kalbama apie sėkmingo maisto tinklaraštį, kokybė per didelis kiekis visada laimi dieną.

Maisto ir receptų nišų pavyzdžiai:

 • Valgymas pagal biudžetą
 • Veganiškas ar vegetariškas maistas
 • Sriubos ir troškiniai
 • Keptas maistas
 • Sveikas maisto gaminimas
 • Receptai be sojų, be glitimo, be riešutų ar be cukraus
 • Kultūriniai patiekalai
 • Vaikams draugiškas maistas
 • Virimas su vabzdžiais

Tai tik keli pasiūlymai, nukreipti prieš mūsų galvas. Esame tikri, kad galite galvoti apie daugiau. Puikus dalykas pradedant maisto produktų ir receptų svetainę yra tas, kad nišos galimybių yra begalė. Neskubėkite ir pasinerkite į savo sielos maistą. Kaip skaniausi patiekalai gaminami iš meilės, jūsų maisto ir receptų tinklaraštis taip pat turėtų kilti iš širdies. Kokie maisto produktai jums yra aistringiausi?

Pasirinkę maisto nišą, atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad receptas būtų sėkmingas.

1 žingsnis: Pasirinkite savo maisto svetainės domeno vardą ir prieglobą

Pirmasis žingsnis kuriant maisto ir receptų svetainę yra sukurti svetainę su „WordPress“.

Kai turėsite pagrindinę „generinės“ svetainės struktūrą, galėsite ją pritaikyti prie savo širdies turinio ir paversti ją svajonių maisto ir receptų svetaine..

Norėdami tai padaryti, jums reikės domeno vardo ir žiniatinklio prieglobos.

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas internete, dar žinomas kaip jūsų URL. Pvz., Mūsų domeno vardas yra IsItWP.com; ir tai, ką jūs įvedate į savo interneto naršyklę, kad rastumėte mus internete. Jūsų svetainės domeno vardas turėtų būti susijęs su jūsų pasirinkta maisto niša. Panaudokite raktinius žodžius, susijusius su jūsų maistu ar recepto žanru.

Jei jums reikia pagalbos renkantis domeno vardą savo svetainei, rekomenduojame naudoti mūsų svetainės vardų generatorių.

Kita vertus, žiniatinklio priegloba yra ten, kur saugomi jūsų svetainės failai. Pagalvokite apie tai taip: jei jūsų domeno vardas yra jūsų adresas, jūsų priegloba yra jūsų namas. Iki šiol turi prasmę, tiesa? Štai kodėl jums reikia ir domeno vardo, ir žiniatinklio prieglobos, kad sukurtumėte tinkamą svetainę.

Laimei, jūs galite gauti abu šiuos elementus su nuolaida iš mūsų „Bluehost“ draugų!

„Bluehost“ siūlo „IsItWP“ skaitytojams nemokamą domeno vardą, nemokamą SSL sertifikatą (norint apsaugoti jūsų svetainę) ir MASSIVE nuolaidą „WordPress“ žiniatinklio prieglobai.

Spustelėkite čia norėdami pareikalauti šio išskirtinio „Bluehost“ pasiūlymo »

Kai jau viską nustatysite su domeno vardu ir žiniatinklio priegloba, laikas pereiti prie antro žingsnio!

2 veiksmas: įdiekite „WordPress“ į savo maisto tinklaraštį

Jei savo žiniatinklio prieglobai pasirinkote „Bluehost“ (rekomenduojama aukščiau), „WordPress“ įdiegti bus nesunku.

Anksčiau „Bluehost“ siūlė „WordPress“ įdiegti vienu paspaudimu. Tai negali būti dar paprasčiau, tiesa? Neteisinga. „Bluehost“ užėmė dar vieną žingsnį ir padarė šį procesą be vargo, iš anksto įdiegdamas „WordPress“ naujosiose svetainėse.

Taip pat patikrinkite: išsami „Bluehost Web Hosting“ apžvalga.

Dabar viskas, ką jums reikės padaryti, yra pasirinkti „WordPress“ svetainės temą, įvesti savo svetainės pavadinimą, parašyti etiketę ir būsite pasirengę roko. Pažiūrėkime, kaip tai atrodo žingsnis po žingsnio:

Temai tiesiog pasirinkite bet ką. Vėliau visada galėsite pasirinkti kitą temą (šiame vadove turime keletą nuostabių, kuriuos galėsite pasirinkti vėliau). Šiuo metu jūsų pagrindinis tikslas yra pradėti naudotis „WordPress“. Visas kitas smulkmenas vėliau galima sutvarkyti ir modifikuoti.

pasirinkti temą

Kitame puslapyje nurodytuose laukuose parašykite pavadinimą ir etiketę.

sukurti naują „WordPress“ svetainę

Įvedę savo duomenis, spustelėkite Kitas. Tada „Bluehost“ automatiškai įdiegs „WordPress“ jums be rūpesčių ir, sėkmingai įdiegę, pamatysite tokį ekraną:

„WordPress“ diegimas baigtas

Jūsų „WordPress“ prisijungimo duomenys bus išsiųsti į jūsų el. Pašto abonementą.

Dabar, kai savo svetainėje įdiegėte „WordPress“, galite prisijungti prie „WordPress“ prietaisų skydelio pridėdami wp-admin į jūsų URL. Jūsų prisijungimo URL atrodys maždaug taip: https://yoursite.com/wp-admin

Norėdami prisijungti prie visiškai naujos „WordPress“ svetainės, naudokite kredencialus, kuriems jums buvo atsiųstas el. Paštas.

prisijungimo puslapis

Jei savo žiniatinklio prieglobai nepasirinkote „Bluehost“, jei norite gauti daugiau informacijos, galite perskaityti išsamų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“. Mes apžvelgiame visus įmanomus scenarijus, įskaitant tai, kaip rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ iš savo kompiuterio.

Įdiegę „WordPress“, pereikite prie trečiojo veiksmo.

3 žingsnis: Pasirinkite tobulo maisto temą

Jei ieškote greitos, nemokamos temos, kad galėtumėte pradėti dirbti, galite ją atsisiųsti ir įdiegti iš „WordPress“ temos saugyklos. Tai galite pasiekti naudodamiesi „WordPress“ informacijos suvestine.

Tiesiog spustelėkite Išvaizda »Temos tada spustelėkite Pridėti naują.

Pridėti naują temą

Iš ten galite ieškoti nemokamos „WordPress“ temos, naudodamiesi jų paieškos funkcija:

Paieškos temos

Arba, jei jau turite atsisiųstą temą, galite ją įkelti spustelėdami Įkelti temą mygtuką to puslapio viršuje.

Kai rasite norimą temą, spustelėkite Diegti ir Suaktyvinti kad ji būtų rodoma jūsų svetainėje. Dabar galite tinkinti nuo Išvaizda »Tinkinkite.

Kad jums būtų dar lengviau, žemiau mes sudarėme savo mėgstamiausių „WordPress“ temų maisto ir receptų svetainėms sąrašą. Jei nenorite patirti problemų patys ieškodami temos, nedvejodami pasirinkite vieną iš mūsų rekomendacijų.

Atminkite, kad naudojant integruotą „WordPress“ temą (ty: maisto ir recepto temą), pateikiami unikalūs privalumai ir trūkumai. Pagrindinis „profesionalas“ yra tai, kad į temą bus įtraukta viskas, ko jums reikės norint sukurti profesionaliai atrodančią svetainę maisto nišoje. Tačiau pagrindinis „priešingumas“ yra tas, kad šios iš anksto įkeltos funkcijos gali apriboti jūsų lankstumą, kai reikia pritaikyti.

Jei norite atsitrenkti į bėgimą ir tiesiai į savo maisto produktų ar receptų tinklalapio paleidimą su iš anksto sukurta sistema, toliau pateiktos temos yra fantastiškos. Bet, jei turite omenyje konkrečią viziją, kurią reikia masiškai pritaikyti, geriau rinkitės mūsų mėgstamas daugiafunkcines „WordPress“ temas ir pritaikykite jas su maistu ar konkrečių receptų papildiniais..

Visos šios temos reaguoja ir puikiai atrodys bet kuriame įrenginyje:

1. „Foodica“

„Foodica“

Ši spalvinga žurnalo stiliaus tema puikiai tinka bet kokio tipo maisto produktų ar receptų tinklalapiams. Turėdami 10 spalvų schemų, galėsite lengvai suderinti savo svetainę su prekės ženklu.

„Foodica“ turi savo receptų rodyklę, taip pat gražų rodomų vaizdų slankiklį. Be to, jis integruotas su „WooCommerce“, todėl jūs galite be vargo paversti savo svetainę internetine parduotuve. Jei parduodate kulinarines knygas, receptų korteles, iš anksto paruoštus patiekalus ar dar ką nors; tai jums tobula tema!

Pradėkite nuo „Foodica“ šiandien!

2. Maistas Pro

„FoodyPro“

Paprastas ir pritaikytas greičiui „FoodyPro“ yra paruoštas vertimui, tinkamas SEO ir yra visiškai integruotas su „WooCommerce“..

Tai neįtikėtinai greitai, neprarandant stiliaus. Jis pasižymi griežta profesionalia išvaizda, jame yra pasirinktinių receptų rodyklė, taip pat kelios valdikliams paruoštos sritys.

Pradėkite naudotis „Foody Pro“!

3. Maistas

Maistas

„Foody“ suteikia jums galimybę pradėti nedelsiant, nes 2 demonstracinės svetainės, kurias galite įdiegti pelės paspaudimu. Norite kurti savo svetainę nuo nulio? Jokiu problemu! „Foody“ turi daugybę pritaikymo galimybių, kad pritrauktų jus ant dešinės kojos.

Į šią temą taip pat įeina 2 aukščiausios klasės papildiniai, „Revolution Slider“ ir „WPBakery“, NEMOKAMAI!

Pradėkite nuo maisto produktų!

4. „Food4Soul“

„Food4Soul“

Restoranai, kavinės, maisto apžvalgų tinklaraščiai ir svetainių receptai puikiai tinka „Food4Soul“ tema. Mes ypač mėgstame skaidrią antraštės sritį, kurią galima pritaikyti.

„Food4Soul“ yra madinga, portfelio stiliaus tema, kurioje yra viskas, ko reikia norint sukurti akį traukiantį maisto ar receptų tinklalapį.

Pradėkite nuo „Food4Soul“!

5. „Foodie Pro“

maistas pro

„Foodie Pro“ yra sudėtinga minimalistinio stiliaus „WordPress“ tema, į kurią įdėta daugybė galingų funkcijų. Galite sukurti savo svetainę nuo nulio arba naudoti paruoštus šablonus, kad pritrauktumėte jus.

Kaip „StudioPress“ tema, „Foodie Pro“ palaiko jų vis populiariąją „Genesis“ sistemą; užtikrinant, kad jūsų svetainė visada veiktų kuo sklandžiau.

Pradėkite nuo „Foodie Pro“!

4 veiksmas: įdiekite tobulus papildinius

Norėdami pradėti naudotis nemokamais „WordPress“ papildiniais, kad galėtumėte pradėti dirbti, galite perkelti į „WordPress“ papildinių saugyklą naudodami savo svetainės informacijos suvestinę..

Spustelėkite Įskiepiai »Pridėti naują pradėti.

Pridėti naują papildinį

Iš čia galite naudoti paieškos funkciją norėdami rasti naudingus nemokamus papildinius savo svetainei:

Paieškos papildiniai

Kai tik rasite tai, kas jums patinka, Diegti ir Suaktyvinti tai išbandyti!

Jūsų patogumui žemiau pateikėme kelis mėgstamiausius papildinius.

Čia pateikiami papildiniai, kuriuos turėtų turėti kiekviena svetainė, kartu su keliais, kurie tikrai pagyvins jūsų maisto ar receptų svetainę:

1. „WPForms“

„WPForms“

„WPForms“ yra geriausias pasaulyje kontaktinių formų įskiepis, todėl jums reikia susisiekti su savo skaitytojais ir potencialiais klientais. Be to, su priedu „Skelbimų pateikimas“ galite paraginti savo skaitytojus atsiųsti savo receptus ar tinklaraščio įrašus ir įsitikinti, kad turite nesibaigiantį turinio srautą..

„IsItWP“ skaitytojai gauna 10% nuolaidą, kai kasoje naudoja kupono kodą SAVE10!

Pradėkite naudotis „WPForms“ šiandien!

2. „OptinMonster“

„OptinMonster“

„OptinMonster“ yra geriausias pasaulyje švino kartos įrankis. Naudodamiesi juo galite smarkiai padidinti savo naujienlaiškių prenumeratas, lankytojus paversti klientais ir dar daugiau.

Jei turite produkto reklamą, dovanėlę dovanoti ar tiesiog norite užkabinti kai kuriuos skaitytojų el. Laiškus; „OptoinMonster“ yra jums skirtas įrankis.

Pradėkite naudotis „OptinMonster“ šiandien!

3. „MonsterInsights“

monsterinsights

Didelis srautas nereiškia nieko, jei neturite išsamių duomenų, skirtų analizuoti tuos lankytojus. „MonsterInsights“ yra puikus papildinys, padedantis sekti, valdyti ir analizuoti savo svetainės lankytojus.

Keliais paprastais pelės paspaudimais galite prijungti „WordPress“ svetainę prie „Google Analytics“ paskyros. Čia galite patogiai naudotis „WordPress“ prietaisų skydeliu peržiūrėti visą jums reikalingą statistiką. Daugiau nebereikia lankytis trečiųjų šalių tinklalapiuose!

Pradėkite naudotis „MonsterInsights“ šiandien!

4. „WP Ultimate Receptas“

„WP Ultimate Receptas“

Šis papildinys receptų įkėlimą palengvina. Šablonai yra puikūs ir juose netgi yra fragmentai, kurie padeda jums atrodyti fantastiškai „Google“.

Jūsų skaitytojai galės atsispausdinti receptų korteles, koreguoti iš anksto atsisiunčiamų patiekalų dydžius ir net lengvai dalintis receptais savo socialinės žiniasklaidos paskyrose..

Mums ypač patiko, kad „WP Ultimate Recipe“ gali būti naudojamas žinutėse ir puslapiuose per trumpus kodus arba jų mygtuką „Momentinis receptas“, rodomą virš jūsų įrašo / puslapio redaktoriaus įrankių juostos. Į tą patį įrašą ar puslapį netgi galite pridėti kelis receptus!

Pradėkite nuo „WP Ultimate Recipe“ šiandien!

5. reSmush.it

resmush.it

Svetainėse apie maistą ir receptus viskas rašoma apie vaizdus. Maisto tinklaraščio skaitytojas neparduoda nieko panašaus į svaiginančių, įkyrių patiekalų vaizdų vaizdus.

Deja, nuostabių maisto patiekalų nuotraukos dažnai būna gana didelės ir gali sulėtinti visą jūsų svetainę; o tai kenkia bendrai vartotojo patirčiai. Norint su tuo kovoti, rekomenduojame naudoti reSmush.it! Šis patogus įskiepis susitraukia iš jūsų vaizdų neprarandant kokybės, kad būtų akimirksniu optimizuotas greitis.

Pradėkite nuo „reSmush.it“ šiandien!

6. Susiję su „WordPress“ įrašai

su WordPress susijusios žinutės

Vienas geriausių būdų sudominti skaitytojus ir užtikrinti, kad jie liktų jūsų svetainėje, yra rekomenduoti susijusius pranešimus. Naudodami su „WordPress“ susijusius įrašus, lankytojai gali perskaityti receptą ar recenziją, tada jiems bus rekomenduoti keli kiti pranešimai, atsižvelgiant į tai, ką jie ką tik skaitė. Jų paspaudimai padidės, o atmetimo rodiklis sumažės. Visi laimi!

Pradėkite nuo su „WordPress“ susijusių įrašų šiandien!

7. Mielių SEO

yoast-seo

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra svarbus norint patekti į paieškos variklius ir būti surastiems jūsų tikslinės auditorijos. „Yoast SEO“ padės jums optimizuoti paieškos variklio procesą jūsų žinutėse ir puslapiuose, įvertindamas, ar gerai panaudojote receptą ir maisto raktinius žodžius rašytiniame turinyje..

Pradėkite nuo „Yoast SEO“ šiandien!

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti maisto ir receptų svetainę „WordPress“.

Jei jums patiko ši instrukcija, jums taip pat gali patikti mūsų nuoseklus vadovas, kaip pridėti svečio įrašo pateikimo formą prie savo „WordPress“ svetainės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map