Kaip sukurti tinkintą “Twitter” kanalą naudojant

Sugadintas „Twitter“ tiekimasVienas iš populiariausių su „WordPress“ nesusijusių įrašų čia, „Theme Lab“, buvo apie padaryti tinkintą „Twitter“ valdiklį be papildinio.


Tai buvo daugiau nei prieš trejus metus. Ir nebeveikia, nes „Twitter“ nebeleido API versijos tai buvo naudojama traukti tviterius.

Štai kodėl jūs galbūt pastebėjote „Theme Lab“, kaip ir daugybė kitų svetainių, praradę „Twitter“ sklaidos kanalų funkcionalumą. Bet nesijaudink, jis gali būti ištaisytas (pažiūrėkite į mano svetainės poraštę dabar, jei netiki manimi).

Pirmieji žingsniai

Blogos naujienos, dalykas „be papildinio“, nebebus toks efektyvus. Geros žinios, yra nuostabus „WordPress“ papildinys, kurį dabar galime naudoti norėdami rodyti tviterį. Jis vadinamas tinkamai, Rodyti Tweets.

Paimkite tą papildinį ir įdiekite jį. Tada turėsite užsiregistruoti „Twitter“ programai, kad gautumėte reikiamą autentifikavimo informaciją. Nesijaudink, tai nemokama.

Aš jau turėjau „Twitter“ paraišką ankstesnis projektas, taigi aš tuo pasinaudojau, užuot įregistravęs naują.

Lemtinga klaida?

Rodyti „Tweets“ „WordPress“ papildinį reikalauja, kad jūsų serveryje būtų įjungta CURL. Tai nebus problema tinkamam žiniatinklio prieglobai, nors atliekant bandymus vietoje aš padariau tokią lemtingą klaidą:

Mirtina klaida: kvietimas į neapibrėžtą funkciją curl_init () kelyje į \ wordpress \ wp-content \ plugins \ ekranas-tweets-php \ apima \ Twitter \ twitteroauth \ twitteroauth.php 199 eilutėje

išsprendė tai XAMPP paprasčiausiai nekomentuodamas failo php.crl.dll eilutės plėtinys = php_curl.dll.

Vėlgi, turbūt nesusidursite su šia problema, bet tik tuo atveju … dabar jūs žinote.

Autentifikavimas ir konfigūravimas

Įdiegę „Display Tweets“ papildinį, tikėkimės, be klaidų, eikite į „Nustatymų“ puslapį (Nustatymai → „Twitter“ kanalas) ir įveskite šią informaciją, kurią gavote iš „Twitter“ programos..

 • Vartotojo raktas
 • Vartotojų paslaptis
 • Prieigos raktas
 • Prieiga prie „Token Secret“

Neišmeskite tų, kuriuose yra žodis „Paslaptis“, gerai … slapta. Tada turėsite nustatyti šias konfigūravimo parinktis:

 • Ekrano Vardas: Mano atveju, „themelab“
 • Grafas: Kiek tviterių rodyti, iki 200 (mano atveju 2).
 • Įtraukite Retweets: Save paaiškinantis
 • Neįtraukti atsakymų: Vėlgi, savaime suprantama.

Pastaba: Retweetų ir atsakymų neįtraukimas gali turėti įtakos faktiniam rodomų tweetų skaičiui, nes „Count“ nustatymas prieš filtruodamas retweetus ir atsakymus nuskaitys tweetų skaičių..

Tviterių pateikimas

Dabar turėsite nuspręsti, kur ir kaip įtaisyti „Twitter“ savo „WordPress“ svetainėje. Čia yra keletas parinkčių, įskaitant ir trumpąjį kodą (naudingą įdedant į žinutes) arba šablono žymą.

Mano atveju aš panaudojau šią šablono žymą ir padėjau ten, kur anksčiau buvo mano senas sugadintas „Twitter“ kanalas.

<?php if (funkcija_eksiste ( "rodyti_tweets" )) {rodyti_tweets (); } ?>

„Tweets“ stilius

„Twitter“ išvesties „Twitter“ išvesties žymėjimas skiriasi nuo senas tviterių rodymo būdas.

Čia pateiktas naujojo „Twitter“ naujo žymeklio, pakelto tiesiai iš mano dabartinės svetainės, pavyzdys:

Parašiau apie problemą, susijusią su dingusiais valdikliais, perėjus „WordPress“ į naują URL. Štai kaip tai sutvarkiau: http://t.co/Zl7YzkF2JD
– Liepos 7 d., Sekmadienis – 1:00

Čia yra senojo metodo žymėjimo pavyzdys:

Iš esmės pastraipos ir sąrašai. Jei naudojote seną kodą, kai kurie iš jūsų CSS parinkėjų turės būti pakoreguoti pritaikyti naujam žymėjimo stiliui.

Sunku pasakyti, kuris yra geriau ar blogiau, bet bent jau numatytuosiuose „Tweets“ žymėjimuose nenaudojami klibių intarpų stiliai kaip stilius ="šrifto dydis: 85%;".

Taip pat atrodo, kad „Display Tweets“ papildinyje yra „displaytweets_tweet_template“ kabliukas, jei norite pakeisti tviterio HTML, to, ko anksčiau nelabai galėjai kontroliuoti.

Išvada

Nors „Twitter“ pasitraukia iš senų API ir nutraukia daugybę dalykų, tai šiek tiek atsibodo, tikiuosi, kad ši naujausia versija išliks dar kurį laiką. Kadangi šis naujas metodas naudoja autentifikavimą, jis nėra nemokamas visiems, o tai, tikiuosi, sumažins „Twitter“ išteklių įtampą.

Pagaliau labai ačiū Michaelas Ruddy, sukūręs „Display Tweets“. Panašu, kad į minėtą įskiepį kilo daug minčių, ypač kalbant apie ateities patikrinimą. Taip pat yra „GitHub“ repo jei norite prisidėti prie projekto.

Be to, jei ieškote dar greitesnio ir lengvesnio (bet ne visai taip lengvai pritaikomo) būdo, kaip įterpti laiko juostą į savo svetainę, gali būti verta paieškoti pačios „Twitter“ įterpti terminai bruožas. Galbūt į ką reikia pasigilinti būsimame tinklaraščio įraše.

Bet kokiu atveju, ačiū, kad skaitote, ir eikite taisyti tuos sugadintus „Twitter“ teikinius, jei dar to nepadarėte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map