Kaip sukurti viso ekrano pasveikinimo kilimėlio variantą „WordPress“

Kaip sukurti pasveikinimo kilimėlį


Norite sukurti viso ekrano „optin“ formą „WordPress“?

Mylėkite ar neapykantą… pasveikinimo kilimėlio naudojimas yra vienas iš paprasčiausių būdų atkreipti jūsų vartotojų dėmesį. Netgi tokie dideli prekės ženklai kaip „Forbes“ reklaminėse kampanijose naudoja pasveikinimo kilimėlį.

Šiame straipsnyje parodysime, kaip tinkamai sukurti pasveikinimo kilimėlį „WordPress“.

Kas yra pasveikinimo kilimėlis & Kodėl jums to reikia??

Pasveikinimo kilimėlis yra veiksmingas būdas sudominti vartotojus jūsų kampanija, kai tik jie lankosi jūsų svetainėje. Norėdami pasveikinti savo vartotojus, galite rodyti „flash“ pardavimus, sandorius, naujienlaiškio registracijos formas ir kitus raginimus veikti.

Turbūt žinote, kad daugybė lankytojų, pirmą kartą apsilankančių jūsų svetainėje, greitai nesiima jokių veiksmų.

Turėdami pasveikinimo kilimėlį, lankytojams galite parodyti suasmenintą pasiūlymą arba optimistinę kampaniją, kad galėtumėte vėliau su jais susisiekti.

Paprasčiausias būdas sukurti viso ekrano pasveikinimo kilimėlį yra naudojant „OptinMonster“. Geriausia yra tai, kad tai leidžia automatiškai suasmeninti pasiūlymą atsižvelgiant į puslapį, kuriame yra lankytojai, persiuntimo šaltinį ir dar daugiau.

1 veiksmas: įdiekite „OptinMonster“ ir sukurkite naują kampaniją

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „OptinMonster“ Prijunkite. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų straipsnį, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Šis papildinys veikia kaip įrankis, jungiantis jūsų svetainę su „OptinMonster“ paskyra. Jei dar neturite sąskaitos, eikite į priekį ir prisiregistruokite prie vieno iš „OptinMonster“ planų.

Suaktyvinę papildinį, eikite į OptinMonster »Akcijos savo „WordPress“ administratoriuje. Iš ten spustelėkite Sukurkite naują kampaniją mygtuką.

Sukurkite kampaniją

Kitas, pamatysite „OptinMonster“ paskyros puslapį. Pradėkite pasirinkdami Per visą ekraną kampanijos tipas.

Naujas kampanijos tipas per visą ekraną

Po to šiek tiek slinkite žemyn ir pasirinkite pasveikinimo kilimėlio šabloną. Dėl šio straipsnio naudosime Socialinis šablonas.

Pasirinkite šabloną

Dabar turėsite pridėti savo kampanijos pavadinimą ir savo svetainės URL, kur norite pridėti pasveikinimo kilimėlį.

Pradėkite kurti

Norėdami tęsti, turite spustelėti mygtuką Pradėkite kurti mygtuką.

2 žingsnis: tinkinkite „Welcome Mat“ šabloną „OptinMonster“

Savo sveikinimo kilimėlyje matysite daugybę redagavimo parinkčių. „OptinMonster“ leidžia lengvai pritaikyti spalvas, šriftus, fono paveikslėlius ir kitas dizaino parinktis.

Pritaikykite pasveikinimo kilimėlį

Dešinėje ekrano pusėje spustelėkite bet kurį pasveikinimo kilimėlio elementą ir kairėje pusėje pamatysite jo nustatymus. Galite peržiūrėti pakeitimus tiesiogiai ekrane.

Įsitikinkite, kad spustelėkite Sutaupyti mygtuką, norėdami išsaugoti nustatymus kiekvieną kartą, kai keičiate pasveikinimo kilimėlį.

3 veiksmas: tvarkykite pasveikinimo kilimėlio rodymo taisykles

Galite nustatyti rodymo taisykles rankiniu būdu, kad vartotojams būtų rodomas pasveikinimo kilimėlis, kada tik norite. Jei nepakeisite šių nustatymų, pasveikinimo kilimėlis pasirodys visiems jūsų vartotojams po 5 sekundžių po to, kai jie atidarys jūsų svetainę.

Pateikimo taisyklės

Kadangi tai laukiamas kilimėlis, turėtumėte pakeisti nustatymus į „0“ sekundžių, kad vartotojai galėtų jį pamatyti iškart, kai įkels jūsų „WordPress“ svetainę.

Pakeiskite ekrano parametrus

Dabar turite slinkti žemyn į apačią ir spustelėti mygtuką Kitas žingsnis mygtuką.

Viduje konors Veiksmai nustatymus, jums nieko nereikia keisti. Tačiau, jei norite pridėti garso efektą su savo pasveikinimo kilimėliu, tada spustelėkite + IR mygtuką.

Iš galimų parinkčių galite pridėti garsą, kurį norite žaisti pasveikindami kilimėlį.

Groti garso efektą

Tada spustelėkite Kitas žingsnis mygtuką tęsti.

Suvestinės rodymo taisyklės

Pamatysite Santrauka jūsų rodymo taisyklių. Pažvelkite į visus nustatytus parametrus ir spustelėkite Sutaupyti mygtuką.

4 veiksmas: integruokite el. Pašto rinkodaros paslaugą su „OptinMonster“

Tada turite spustelėti Integracijos mygtuką kampanijos kūrimo priemonės viršutiniame meniu. Norėdami pridėti el. Pašto sąrašą ant savo pasveikinimo kilimėlio, galite pridėti el. Pašto integraciją.

Spustelėkite + Pridėti naują integraciją mygtuką kairėje ekrano pusėje.

Pridėti naują integraciją

„OptinMonster“ leidžia susisiekti su keliomis dešimtimis el. Pašto paslaugų teikėjų ir prisijungti prie bet kurių jums patinkančių el. Pašto paslaugų. Mes rekomenduojame pasirinkti nuolatinį kontaktą, kuris yra populiari el. Pašto rinkodaros paslauga rinkoje.

Pasirinkite el. Pašto paslaugų teikėją

Dabar reikia spustelėti Užsiregistruokite nuolatiniame kontakte mygtuką, norėdami sujungti savo „OptinMonster“ sąskaitą su nuolatiniu kontaktu.

Užsiregistruokite nuolatiniame kontakte

Turėtumėte prisijungti prie savo nuolatinio kontakto paskyros ir paspausti ant Prisijunkite prie nuolatinio kontakto mygtuką tęsti.

Susisiekite su nuolatiniu kontaktu

Po to pasirinkite Pašto tiekėjo sąskaita ir El. Pašto paslaugų teikėjų sąrašai sukurti el. pašto sąrašą naudodami pasveikinimo kilimėlį „WordPress“.

El. Pašto paslaugų teikėjų sąrašas

Spustelėkite Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

5 veiksmas: sukonfigūruokite „Analytics“ sistemoje „OptinMonster“

„Analytics“ padės stebėti lankytojų veiklą pasveikinimo kilimėlyje. „OptinMonster“ siūlo numatytąją analizę ir taip pat galite lengvai sujungti „Google Analytics“.

Spustelėkite „Analytics“ mygtuką viršutiniame meniu, tada pridėkite savo „Google Analytics“ paskyra ir Svetainės profilis.

Prijunkite „Analytics“

Tada turite spustelėti Sutaupyti mygtuką tęsti.

6 veiksmas: paskelbkite ir pateikite pasveikinimo kilimėlį „WordPress“

Baigę atlikti visus nustatymus, spustelėkite Paskelbti mygtuką iš viršutinio meniu. Taip pat turite pakeisti kampanijos būseną į Gyvai ir spustelėkite Sutaupyti mygtuką.

Skelbti kampaniją

Dabar grįžkite į savo „WordPress“ administratoriaus puslapį ir apsilankykite OptinMonster »Akcijos. Tada spustelėkite Atnaujinti kampaniją mygtuką, norėdami pamatyti neseniai sukurtą „Welcome Mat“ kampaniją.

Atnaujinti kampaniją

Tada turite spustelėti Redaguoti išvesties parametrus žemiau „Welcome Mat“ kampanijos pavadinimo.

Redaguoti išvesties parametrus

Šiame veiksme įgalinkite kampaniją savo svetainėje ir pasirinkite, kas turėtų matyti jūsų kampaniją. Tada spustelėkite Išsaugoti nustatymus mygtuką.

Išėjimo nustatymai

Jūsų pasveikinimo kilimėlis yra paruoštas ir jis pasirodys visiems vartotojams, kurie lankysis jūsų svetainėje.

Pasveikinimo kilimėlis „WordPress“

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti „WordPress“ pasveikinimo kilimėlį. Taip pat galbūt norėsite sužinoti mūsų vadovą, kaip pasveikinti „WordPress“ vartotojus pritaikytu pasveikinimo pranešimu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map