Kaip sukurti „WordPress“ dovanojimo formą (žingsnis po žingsnio)

kaip sukurti dovanojimo formą


Ar norite sukurti dovanojimo formą „WordPress“? Nesvarbu, ar esate ne pelno siekianti organizacija, ar tiesiog asmuo, kuriam reikalinga šiek tiek papildomos pagalbos, pridėdami aukojimo formą į savo svetainę, jums nereikia vargti..

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip palengvinti paprastą būdą sukurti „WordPress“ aukojimo formą.

Kaip sukurti pasirinktinę dovanojimo formą

Su intuityviu „drag and drop“ statybininku, „WPForms“ geriausias rinkoje esančių „WordPress“ formų kūrėjas. Net visiškai naujokas gali be vargo įdiegti, suaktyvinti ir pradėti kurti formas.

Norėdami apdoroti mokėjimus pagal jūsų dovanojimo formą, jums reikės arba „PayPal“ arba Juostelė „WPForms“ priedas. Abu yra kartu su Pro versija (ir galutinė versija) „WPForms“ papildinyje.

1 veiksmas: įdiekite ir suaktyvinkite „WPForms“

Prieš pradėdami naudoti „WPForms“, turėsite tai gauti. Yra prasminga, tiesa? Taigi eikite į „WPForms“ svetainę ir įsigykite „Pro“ ar „Ultimate“ versiją. Atsisiųskite, įdiekite ir suaktyvinkite.

Kai tai bus padaryta, būsite pasiruošę riedėti!

Nežinote, kaip įdiegti ir suaktyvinti papildinį? Jokiu problemu! Parašėme tam vadovą.

2 veiksmas: sukurkite aukos formą „WordPress“

Norėdami pradėti naudotis naujai suaktyvintu papildiniu, spustelėkite WPForms »Pridėti naują.

Kai formos puslapis bus įkeltas, nedvejodami pavadinkite savo formą puslapio viršuje.

Iš ten pamatysite šablonų sąrašą. Pasirinkite dovanojimo formos šabloną spustelėdami Sukurkite dovanojimo formą.

Pasirodys pranešimas „Nepamirškite: Spustelėkite skirtuką Mokėjimai, kad sukonfigūruotumėte savo mokėjimo teikėją“. Kol kas nesijaudink dėl to. Mes tai aptarsime kitu žingsniu toliau šiame vadove. Tiesiog spustelėkite „Gerai“, kad išeitumėte iš veido.

Pagal numatytuosius parametrus jūsų pasirinktoje dovanojimo formos šablone yra laukai:

 • vardas
 • Pašto adresą
 • Aukos suma
 • Komentaras ar žinutė

Šiame šablone „Aukos sumos“ laukas yra vieno elemento laukas, kuris leidžia vartotojams įvesti bet kokią sumą, kurią jie nori prisidėti. Tačiau šiame vadove parodysime, kaip pakeisti tą lauką į „Multiple Choice“ lauką, leisdami jums valdyti sumas, kurias vartotojams leidžiama paaukoti..

Norėdami tai padaryti, spustelėkite Keli elementai mygtuką po Mokėjimo laukai skyrius. Nuvilkite lauką virš „Aukos sumos“ lauko (jei vis tiek ketinate leisti vartotojams turėti galimybę pasirinkti savo sumas; jei ne, padėkite jį kur tik norite).

Norėdami redaguoti kelis elementus, tiesiog spustelėkite jį. Perrašykite etiketę, sakydami: „Aukos suma“. Iš ten įveskite norimus žingsnius ir parinktį „Įveskite sumą“.

Kai tai padarysite, laikas pakeisti Vieno elemento lauką, kad jis būtų rodomas tik tada, kai pažymėta parinktis „Įveskite sumą“..

Spustelėkite jį lauke „Single Item“. Tai leis jums jį redaguoti. Įsitikinkite, kad nepažymėtas žymimasis laukelis „Reikalingas“, kitaip jūsų rėmėjai negalės nieko naudoti, BET tik ši parinktis (daugelio pasirinkimų laukai bus negaliojantys).

Spustelėkite skyrių „Sąlygos“, šiek tiek žemiau, redagavimo skydelyje. Tada spustelėkite „Įgalinti sąlyginę logiką“. Tada sukonfigūruokite kaip „Rodyti šį lauką, jei aukojimo suma yra Įveskite sumą“.

Baigę išsaugokite pakeitimus ir pereikite prie kito veiksmo.

3 veiksmas: nustatykite mokėjimo integraciją

Kitas laikas nustatyti mokėjimo integracijas. Galite naudoti „Stripe“ arba „PayPal“. Tačiau šiame vadove parodysime, kaip nustatyti „PayPal“, nes jis yra pats populiariausias. Tiesiog atminkite, kad „Stripe“ nustatymas yra praktiškai tas pats procesas.

Kadangi vis dar esate formos redagavimo ekrane, galite tiesiog spustelėti mygtuką Mokėjimai spustelėkite kairėje pusėje esantį skirtuką, tada spustelėkite „PayPal“ standartas.

Dešinėje ekrano pusėje įveskite savo nustatymus. Pirmiausia patikrinkite Įgalinti „PayPal“ standartą mokėjimai. Tada pasirinkite Donorystė išskleidžiamajame meniu Mokėjimo tipas.

Tiesiai žemiau šių konfigūracijų suteikiama galimybė nusiųsti vartotojams URL, jei jie atšaukia patikros procesą. Tai yra puiki galimybė pritraukti juos į jūsų svetainę kitais būdais, siųsdama juos į jūsų prenumeratos puslapį, naujausią tinklaraščio įrašą ar apklausą, kurioje prašoma pateikti atsiliepimų.

Baigę spustelėkite Išsaugoti ir pereikite prie antrojo iki paskutinio veiksmo.

4 veiksmas: tinkinkite pranešimus

Šis žingsnis yra būtinas norint užtikrinti, kad aukotojai gautų patvirtinimo el. Laišką po to, kai jie jums paaukos.

Eikite į Nustatymai »Pranešimai pradėti.

Pagal numatytuosius nustatymus jums, svetainės administratoriui, bus išsiųstas pranešimas. Bet, spustelėdami Pridėti naują pranešimą, donorui galite sukurti atskirą pranešimą.

Pavadinkite savo pranešimą. Tada šalia Siųsti el. Pašto adresu, paspauskite Rodyti išmaniąsias žymas. Atsidariusiame sąraše pasirinkite Pašto adresą.

Tada tiesiog slinkite žemyn ir tinkinkite pranešimą, kurį norite gauti jūsų aukotojams.

Spustelėkite Sutaupyti ir tada eikite į paskutinį žingsnį. Jūs jau beveik ten!

5 veiksmas: pridėkite aukos formą prie savo „WordPress“ svetainės

Viskas, ką dabar reikia padaryti, yra forma jūsų svetainėje. Jūs jau beveik ten!

Galite įdėti savo dovanojimo formą į bet kurį įrašą, puslapį ar valdikliui parengtą sritį (šoninę juostą / antraštę / poraštę)..

Šiai mokymo programai mes pridėsime formą prie puslapio.

Pirmiausia eik į Puslapiai »Pridėti naują. Pavadinkite savo puslapį pavadinimu, tada spustelėkite Pridėti formą mygtuką virš savo įrankių juostos.

Išskleidžiamajame meniu pasirinkite jūsų sukurtą dovanojimo formą. Tada duok Įterpti formą mygtuką gražus nuoširdus paspaudimas.

Jūsų puslapyje pasirodys trumpasis kodas. Nedvejodami pridėkite bet kurį norimą tekstą ar paveikslėlius. Baigę spustelėkite Paskelbti mygtuką.

Viola! Dabar jūsų „WordPress“ tinklalapyje turite dovanojimo formą!

Ar norite, kad jūsų forma būtų šoninėje juostoje? Ne bėda. Tiesiog eik į Išvaizda »Valdikliai ir vilkite „WPForms“ valdiklį į šoninės juostos sritį.

Valdiklio nustatymų išskleidžiamajame meniu pasirinkite formą, kurią padarėte. Tada spustelėkite Sutaupyti. Viskas! Dabar jūsų dovanojimo forma yra jūsų šoninėje juostoje.

Tikimės, kad šis įrašas padėjo jums išmokti sukurti dovanojimo formą „WordPress“. Jums taip pat gali patikti skaityti 25 teisėtus būdus, kaip užsidirbti pinigų internetiniuose dienoraščiuose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map