Kaip sukurti „WordPress“ formą naudojant datų rinkiklį

kaip sukurti WordPress formą su datų rinkikliu


Ar norite pridėti datos rinkiklį prie savo kontaktinės formos? Datos rinkiklis reikalingas, kai norite, kad jūsų vartotojai formoje pasirinktų datą ir laiką.

Šiame straipsnyje pasidalinsime, kaip sukurti „WordPress“ formą su datos rinkikliu.

Kada ir kodėl turėtumėte pridėti datos rinkiklį „WordPress“ formose?

Daugelyje kontaktinių formų yra paprasti laukai, pavyzdžiui, vardas, el. Paštas, telefonas ir žinutė. Šios informacijos pakanka norint susisiekti su vartotojais. Tačiau jei norite suplanuoti susitikimą su savo vartotojais, tada savo formoje turėsite pridėti datos parinkiklį.

Jei dirbate el. Prekybos parduotuvėje ir norite, kad klientai pridėtų savo pristatymo datą, tada kontaktų ar užsakymo formoje galite pridėti datos ir laiko lauką..

Yra daugybė kitų priežasčių, kodėl turėtumėte paprašyti savo vartotojų pateikti datą ir laiką kartu su pagrindine informacija. Pažvelkime į tai, kaip lengvai sukurti „WordPress“ formą naudojant datų rinkiklį.

„WordPress“ formos sukūrimas naudojant datų rinkiklį

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra įdiegti ir suaktyvinti „WPForms“ Prijunkite. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų nuoseklų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį.

Suaktyvinę turėsite eiti į WPForms »Pridėti naują puslapyje sukurti formą „WordPress“. Bus paleistas „WPForms“ sąrankos ekranas, kuriame rasite kelis iš anksto paruoštus šablonus, kad galėtumėte lengvai sukurti naują jūsų pasirinktą formą. Taip pat galite pasirinkti tuščią formą, kad pradėtumėte nuo nulio.

Norėdami pradėti, renkamės Paprasta susisiekimo forma šablonas.

Sukurkite naują formą

Įkraunant paprastą kontaktinę formą bus nurodytas pagrindinis laukų pavadinimas, el. Paštas, komentaras ir tt Kairėje pusėje galite pamatyti daugiau laukų, o dešinėje ekrano pusėje – naujos formos apžvalgą. Tiesiog vilkite ir upuść bet kurį lauką iš kairės pusės į savo naują formą dešinėje pusėje.

Kadangi norite pridėti datos rinkiklį, turėsite vilkti ir mesti Data / laikas lauką iš kairiojo stulpelio į savo formą. Datos rinkiklį galite įdėti virš arba po bet kuriuo „WordPress“ formos lauku.

Nuvilkite datos rinkiklio lauką

Forma yra visiškai lanksti, tai reiškia, kad galite lengvai pertvarkyti laukų tvarką arba tinkinti bet kurį lauką iš formos peržiūros skyriaus dešinėje.

Pakeisti lauko tvarką

Spustelėjus bet kurį formos peržiūros lauką, kairėje pusėje bus rodomi to konkretaus lauko nustatymai. Pvz., Jei spustelėsite Data / laikas lauką, kurį ką tik pridėjote prie formos, tada matysite šiuos tinkinamus nustatymus:

 • Etiketė: Tai yra jūsų formos lauko „Data / laikas“ pavadinimas.
 • Formatas: Šiame išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti datos, laiko arba abiejų formatą.
 • Apibūdinimas: Tai leidžia jums pridėti instrukcijas vartotojams žemiau lauko.
 • Būtina: Jei pažymėsite šią parinktį, tada vartotojas negali pateikti formos, šiame lauke nepasirinkęs datos / laiko.

Išskyrus šiuos pagrindinius nustatymus, yra išplėstinės parinktys, leidžiančios pritaikyti datos / laiko lauko dizainą ir stilių.

Formos lauko nustatymai

Keletas pažangių variantų apima:

 • Lauko dydis: Datos / laiko lauke galimi skirtingi rodymo dydžiai.
 • Data: Tai yra vietos rezervuaras. Čia pridėtas tekstas vartotojams bus rodomas pagal numatytuosius nustatymus. Šalia jo taip pat galite pasirinkti datos formatą.
 • Tipas: Galite pasirinkti datos rinkiklio tipą. Yra 2 tipai: datos rinkiklis ir datos išskleidžiamasis meniu
 • Laikas: Tai yra dar viena laiko žymė. Taip pat gali tekti pasirinkti formatą nuo 12 arba 24 valandų.

Yra daugybė kitų pasirinktinių nustatymų, tokių kaip intervalas, paslėpti etiketes ir dar daugiau.

Išplėstiniai nustatymai

Taip pat turėtumėte peržiūrėti šį vadovą kaip pridėti pasirinktinę CSS prie savo formos išsamesnės instrukcijos.

Įsitikinkite, kad spustelėkite Sutaupyti mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Patvirtinimo ir pranešimų nustatymai

Kai būsite patenkinti laukais, turėsite tvarkyti savo formos patvirtinimo nustatymus ir el. Pašto pranešimus. Tiesiog apsilankykite Nustatymai »Patvirtinimas puslapis „WPForms“ kūrimo priemonėje. Tada galite pridėti pasirinktinį pranešimą savo vartotojams, kurį jie gaus pateikę formą. Taip pat galite pakeisti patvirtinimo tipą, kad nukreiptumėte vartotojus į padėkos puslapį.

Formos patvirtinimo nustatymai

Po to jūs galite pereiti į Nustatymai »Pranešimai puslapis, skirtas tvarkyti formos pateikimo el. pašto pranešimus. Taip pat galite siųsti kelis pranešimus skirtingais el. Pašto adresais. Peržiūrėkite šį vadovą kaip sukurti kelis pranešimus WPForms.

Jei norite išplėstinius nustatymus, galite pridėti sąlyginė logika jūsų forma, kad galėtumėte siųsti konkrečius pranešimus vartotojams. Mokytis kaip sukurti sąlyginės formos pranešimus WordPress formose.

Galiausiai turėsite spustelėti mygtuką Sutaupyti mygtuką, kad pamatytumėte, kaip veikia jūsų kontaktinė forma.

Parodykite formą savo „WordPress“ svetainėje

Kontaktų formą galite lengvai pridėti savo „WordPress“ puslapiuose, žinutėse, šoninėse juostose ir kitose valdiklių vietose.

Jei norite pridėti formą puslapyje, turite eiti į Puslapiai »Pridėti naują „WordPress“. Tiesiog spustelėkite mygtuką Pridėti formą virš teksto rengyklės.

Pridėti formą puslapyje

Pasirodys iššokantis langas, kuriame galėsite pasirinkti formą, kurią padarėte. Pasirinkę tinkamą formą, spustelėkite Pridėti formą mygtuką. Šis procesas yra tas pats „WordPress“ įrašams. Paskelbkite puslapį / įrašą, kad savo „WordPress“ svetainėje pamatytumėte kontaktų formą su datos rinkikliu.

„WordPress“ forma su datos rinkikliu

Tačiau, jei norite pridėti formą prie savo šoninės juostos ar bet kurios kitos valdikliui skirtos srities, tada eikite į Išvaizda »Valdikliai norėdami nuvilkti „WPForms“ valdiklį į šoninę juostą. Valdiklio nustatymuose galite pasirinkti aukščiau sukurtą formą ir spustelėti mygtuką Sutaupyti mygtuką.

Tai viskas. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums išmokti sukurti „WordPress“ formą naudojant datų rinkiklį. Taip pat galbūt norėsite pamatyti mūsų vadovą, kaip sukurti „WordPress“ failų įkėlimo formą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map