Kaip sukurti „WordPress“ kontaktinės formos iššokantįjį langą – žingsnis po žingsnio

kaip sukurti kontaktinę formą iššokantį


Ar norite parodyti savo kontaktinę formą, kai vartotojas spustelės kontaktų mygtuką ar nuorodą?

Privalumas yra tas, kad kiekvieną kartą vartotojui spustelėjus kontaktų mygtuką arba nuorodą, užuot einant į naują puslapį, kontaktinė forma atidaroma iššokančiojo pranešimo forma, o tai padidintų formos pateikimą. Šiame straipsnyje parodysime, kaip „WordPress“ svetainėje sukurti iššokantį kontaktų formą, nepažeidžiant jūsų vartotojo patirties nuosekliai.

Kontaktų formos iššokančiųjų langų kūrimas

Naudodamiesi „WordPress“, lengvai sukurkite kontaktinės formos iššokantįjį langą. Norėdami pradėti, jums tereikia turėti 2 dalykus:

  1. galingas iššokantis papildinys
  2. patikimas formos kūrėjo papildinys

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame naudoti „WPForms“ kontaktinės formos sukūrimui. Tai yra galingas formų kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis sukurti beveik bet kokias formas per mažiau nei 5 minutes. Daugiau apie WPForms skaitykite čia.

WPForms, vartotojo registracija, įskiepis, vartotojo prisijungimo įskiepis

Kalbant apie iššokančius papildinius, mes manome, kad nėra jokios kitos geresnės parinkties „OptionMonster“. Tai yra vienas populiariausių ir galingiausių švino kartos papildinių, leidžiantis atkreipti lankytojų dėmesį ir paskatinti juos veikti jūsų svetainėje naudojant stulbinančius optinus. Naudodami šį papildinį galite padidinti vartotojų įsitraukimą ir padidinti konversijas bei pardavimus.

optinmonster-popups

Norėdami sužinoti daugiau apie „OptinMonster“, perskaitykite mūsų išsamią „OptinMonster“ apžvalgą.

1 veiksmas: įdiekite „WPForms“ ir „OptinMonster“ papildinius

pridėti „WordPress“ papildinius

Pradėkite atsisiųsdami „WPForms“ Prijunkite. Tada įdiekite ir suaktyvinkite. Nežinote kaip? Jokiu problemu. Galite peržvelgti mūsų vadovą, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį, kad visa tai būtų sutvarkyta. Lauksime.

Viskas paruošta? Puikus.

Atlikite tą patį procesą, kad suaktyvintumėte „OptinMonster“ papildinį. Tačiau nepakanka įdiegti tik papildinį. Jūs turite sukurti paskyrą kartu su „OptinMonster“ programa. Papildinys veikia tik kaip terpė, jungianti jūsų „WordPress“ svetainę su „OptinMonster“ programa. Taigi, kad jis tinkamai veiktų, turite įdiegti papildinį ir susikurti sąskaitą ir programoje.

2 veiksmas: sukurkite kontaktinę formą naudodami iššokančiojo lango „WPForms“

Norėdami sukurti kontaktų formą, pirmiausia naudosime „WPForms“ papildinį. Bet jei jūs naudojote WPForms ir jau sukūrėte su juo kontaktinę formą, galite praleisti šį veiksmą.

Jei neturite kontakto formos, eikite į prietaisų skydelį ir spustelėkite WPForms »Pridėti naują.

wpforms-prietaisų skydelis

Tai pateks į kitą puslapį, kuriame galėsite pasirinkti formos šabloną ir pridėti pavadinimą prie savo formos. Pasirinkite Paprasta kontaktinė forma šabloną ir nurodykite savo formos pavadinimą.

„WPForms Lite“ šablonai

Užbaigus procesą, bus paleistas formų kūrėjas, kuris palengvina formų formavimą. Galite lengvai pridėti ar pašalinti failus naudodamiesi nuvilkimo įrankiu.

Galite pridėti visus laukus, kurie, jūsų manymu, yra būtini jūsų formai. Kai viskas bus padaryta, spustelėkite išsaugojimo mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dabar jūsų kontaktinė forma paruošta naudoti tiesiogiai.

Dabar paspauskite Įterpti skirtuką šalia išsaugojimo mygtuko ir nukopijuokite trumpąjį kodą.

3 veiksmas: „WordPress“ iššokančiųjų langų kūrimas naudojant „OptinMonster“

Kitas žingsnis yra sukurti savo svetainėje iššokantįjį langą. Mes sukursime modalinį iššokantįjį langą naudodami „OptinMonster“. Taigi eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir spustelėkite „OptinMonster“ »Sukurkite naują kampaniją.

Tai atvers naują ekraną, kuriame galėsite pasirinkti kampanijos tipą ir jūsų „optin“ šabloną. Kampanijos tipui pasirinksime iššokančiąją parinktį.

Pažvelkime į šabloną Drobė. Tai yra tuščia drobė, palaikanti visas trumpųjų kodų formas. Taigi čia galite įterpti bet kokius HTML, CSS, „JavaScript“ ir net „WordPress“ trumpus kodus.

Pasirinkę šabloną būsite nukreipti į naują ekraną, kuriame galėsite pavadinti savo kampaniją.

Kitas spustelėkite Pradėkite kurti skirtukas. Dabar būsite nukreipti į nuvilkimo elementą. Pastebėsite, kad drobė dizaino prasme yra tuščia. Naudodami šią drobę galite sukurti bet kurį iššokantįjį langą ir sukurti juos nuo nulio. Tai galite padaryti naudodamiesi parinktimis Dizainas skirtukas.

Baigę spustelėkite Pridėti blokų skirtuke Dizainas. Slinkite žemyn norėdami rasti Elementų blokai galimybės. Čia pamatysite HTML bloką. Nuvilkite jį ant projektavimo srities.

Čia galite įvesti kontaktinės formos trumpąjį kodą kartu su bet kokiu kitu pasirinktiniu HTML, kurį galbūt norėsite pridėti. Taigi pridėkime mūsų trumpąjį kodą, kuris yra toks:

Ar turite kokių nors klausimų?

Norite paklausti daugiau apie mūsų paslaugas? Tiesiog užpildykite formą ir mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau.

Štai kaip tai galite padaryti.

Atminkite, kad anksčiau sukurtos formos trumpasis kodas taip pat yra įdėtas į kodą. Šį trumpąjį kodą galite pakeisti savo. Dabar išsaugokite pakeitimus. Po to eikite į Pateikimo taisyklės skirtuką ir nustatykite laiką iki nulio, kaip parodyta ekrano kopijoje.

Slinkite toliau šiame ekrane ir rasite daugiau parinkčių. Galite jas naudoti, jei norite parodyti šią formą konkrečiame puslapyje ar įraše. Paspauskite Sutaupyti mygtuką, kai baigsite.

4 veiksmas: iššokančiosios formos paskelbimas

Baigę dirbti su pakeitimais, spustelėkite Taip ne parinktį viršuje ir spustelėkite aktyvuoti skirtukas.

Galiausiai eikite į Paskelbti skirtuką ir perjunkite būseną į gyventi.

optinmonster, pasveikinimo vartai, wp pasveikinimo vartai, sąrašo sudarymas

Baigę grįžkite į „WordPress“ informacijos suvestinę ir eikite į OptinMonster »Akcijos. Čia pamatysite savo kampaniją. Žemiau spustelėkite Redaguoti išvesties parametrus saitas. Jis bus išplėstas, kad būtų rodomos kelios parinktys. Pažymėkite langelį šalia Įgalinkite kampaniją svetainėje variantas.

Galiausiai spustelėkite Išsaugoti nustatymus parinktis puslapio pabaigoje.

5 veiksmas: nuorodos pridėjimas, kad suaktyvintumėte iškylančiąją formą „Kontaktų forma“

Pirmiausia nukopijuokite „OptinMonster“ kampanijos šliužą. Jį galite rasti šalia savo kampanijos pavadinimo.

Dabar sukurkite naują puslapį „WordPress“ arba redaguokite įrašą ar puslapį, kuriame norite pridėti kontaktinės formos iššokančiąją nuorodą arba mygtuką. Čia mes sukursime naują. Eikite į savo teksto rengyklę ir pridėkite šį kodą. Nepamirškite pakeisti šliužo savo.

Susisiekite su mumis

Kartą paspauskite Paskelbti mygtuką dešinėje. Jūsų forma dabar veikia. Apsilankykite savo svetainėje iš priekio ir pamatysite.

Tikimės, kad jums šis straipsnis buvo naudingas. Jei norite sužinoti daugiau apie kontaktų formos kūrimą naudojant „WPForms“, pateikiame išsamų vadovą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map