Kaip tinkamai atnaujinti „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

kaip tinkamai atnaujinti


Ar norite atnaujinti savo svetainę naudodami naujausią „WordPress“ versiją? Naujos versijos leidimai padeda išlaikyti jūsų „WordPress“ svetainės saugumą, greitį ir suderinamumą. Jie taip pat siūlo naujų įdomių jūsų svetainės funkcijų.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip tinkamai atnaujinti „WordPress“ tiek iš administratoriaus prietaisų skydelio, tiek rankiniu būdu, atlikdami 3–4 paprastus veiksmus.

Kodėl turėtumėte atnaujinti savo „WordPress“ svetainę?

Naujovindami į naujausią „WordPress“ versiją, jūsų svetainė bus apsaugota nuo kenksmingo kodo ar turinio. Tai taip pat padaro jūsų svetainę greitesnę. Naujausioje „WordPress“ versijoje visada yra papildomų funkcijų ir paprastai taisomos visos ankstesnių versijų problemos.

Gausite pranešimą, kad atnaujinsite savo svetainę administratoriaus prietaisų skydelyje, kai tik bus naujas atnaujinimas. Pranešime yra nuoroda, kad būtų galima atnaujinti į naujausią „WordPress“ versiją. Jis taip pat siunčia el. Laišką svetainės administratoriui apie naujausią versijos versiją.

Atnaujinkite „WordPress“

Be to, kad atnaujinsite savo svetainę iš administratoriaus prietaisų skydelio, taip pat galite rankiniu būdu atnaujinti „WordPress“ atsisiųsdami naujausią versiją iš oficialios „WordPress.org“ svetainės. Norėdami tai padaryti, naudodami FTP klientą, turėsite įkelti „WordPress“ failus į savo žiniatinklio prieglobos serverį. Jei neturite prieigos prie FTP, galite tiesiog laikytis administratoriaus prietaisų skydelio metodo.

Atsižvelgiant į tai, pažvelkime, kaip žingsnis po žingsnio tinkamai atnaujinti „WordPress“.

1 veiksmas: sukurkite visą savo svetainės atsarginę kopiją

Prieš pradėdami atnaujinti „WordPress“, svarbu pasidaryti visą savo svetainės atsarginę kopiją. Jei dėl atnaujinimo jūsų svetainė stringa dėl kokių nors priežasčių, turėsite atsarginę kopiją, kad galėtumėte atkurti savo svetainę į normalią. Pilną atsarginę kopiją sudaro jūsų turinys, vaizdai, duomenų bazė ir kiti naudingi „WordPress“ failai.

Norėdami padaryti visą atsarginę kopiją, įskaitant savo duomenų bazę, galite naudoti trečiosios šalies „WordPress“ papildinį. Rinkoje yra daugybė „WordPress“ atsarginių papildinių. Mes rekomenduojame naudoti „UpdraftPlus“ arba „BackupBuddy“. Šie atsarginiai papildiniai ne tik padės sukurti atsarginę kopiją, bet ir juos galite naudoti norėdami atkurti „WordPress“ svetainę, jei kas nors nutiktų netinkamai..

Norėdami gauti daugiau informacijos, galite sekti mūsų nuoseklų vadovą, kaip lengvai sukurti atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją.

2 veiksmas: atnaujinkite „WordPress“ temas ir papildinius

Tada turėsite atnaujinti visas savo temas ir papildinius. Kartais senesnė temos ar papildinio versija gali būti nesuderinama su naujausia „WordPress“ versija. Tokiu atveju atnaujinant naujausią „WordPress“ versiją jūsų svetainė gali sudužti ar joje gali būti klaidų.

Norėdami atnaujinti savo temas ir papildinius, eikite į Prietaisų skydelis »Atnaujinimai jūsų „WordPress“ administratoriaus srityje.

Atnaujinimų puslapis „WordPress“ informacijos suvestinėje

Taip pat galite atskirai atnaujinti savo temas ar papildinius. Temų galite eiti į Išvaizda »Temos ir atnaujinkite savo temas po vieną.

Atnaujinkite temas

Panašiai kaip jūsų temos, galite pereiti į Įskiepiai »Įdiegti papildiniai puslapyje „WordPress“ administratoriaus srityje, kad atnaujintumėte papildinius po vieną.

Atnaujinkite papildinius

Atnaujinę temas ir papildinius galite pasiruošti pradėti „WordPress“ naujovinimo procesą.

3 (A) veiksmas: „WordPress“ atnaujinimas iš „Admin“ valdymo skydelio (paprastas būdas)

Tai yra paprastas būdas atnaujinti savo „WordPress“ svetainę. Administratoriaus informacijos suvestinėje galite spustelėti saitą „Atnaujinti dabar“. Tai parodys „WordPress“ naujinių puslapį. Kadangi jau sukūrėte visą savo „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją, galite tiesiog spustelėti mygtuką „Atnaujinti dabar“.

Atnaujinkite „WordPress“ dabar

Pastaba: Jei nesate svetainės administratorius, pranešime bus paprašyta informuoti administratorių apie naujos versijos išleidimą.

Kai naujinimas bus baigtas, pamatysite pasveikinimo puslapį naujoje ir naujausioje „WordPress“ informacijos suvestinėje. Galite apsilankyti savo svetainėje ir mėgautis nauja bei naujausia „WordPress“ versija.

3 veiksmas (B): neautomatiškai atnaujinkite „WordPress“, įkeldami failus

Norėdami rankiniu būdu atnaujinti „WordPress“, įkeldami failus į savo prieglobos serverį, turėsite atlikti šiuos veiksmus:

Atsisiųskite naujausią „WordPress“ versiją

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra atsisiųsti naujausia „WordPress“ versija. Oficialioje svetainėje visada bus rodoma naujausia turima versija. Jei norite gauti nemokamai, galite spustelėti mygtuką „Atsisiųsti„ WordPress “.

Atsisiųskite naujausią „WordPress“ versiją

Bus atsisiųstas ZIP failas. Galite išskleisti failus į aplanką ir nusiųsti juos į serverį rankiniu būdu. Tiesiog prisijunkite prie FTP kliento, tokio kaip FileZilla ar SmartFTP, naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kad prisijungtumėte prie savo svetainės.

Po to galite įkelti ir perrašyti pagrindinius „WordPress“ failus, kad atnaujintumėte savo svetainę į naujausią versiją.

Įkelkite ir perrašykite „WordPress“ pagrindinius failus

Iš „WordPress“ prieglobos serverio turėsite įkelti visus „WordPress“ pagrindinius failus iš aplanko, kurį anksčiau išgavote. Kai įkelsite failus, atsidarys langas, kuriame bus klausiama, ar norite perrašyti failus. Tiesiog pasirinkite perrašymo parinktį ir spustelėkite mygtuką „Gerai“.

Įkelkite „WordPress“ failus

Praleiskite aplanką „wp-content“. Šiame aplanke yra jūsų temos, papildiniai, įkėlimai ir kiti naudingi failai. Kadangi rankiniu būdu atnaujinote temas ir papildinius, šis aplankas gali išlikti toks, koks yra.

Kai visi failai bus įkelti, galėsite eiti į savo svetainę ir sužinoti, ar viskas veikia taip, kaip turi būti.

4 veiksmas: paleiskite duomenų bazės atnaujinimo scenarijų (neprivaloma)

Jei naujinate iš daug senesnės „WordPress“ versijos, yra nedidelė tikimybė, kad pamatysite tokį ekraną:

„WordPress“ duomenų bazės atnaujinimas

Taip nutinka bandant pasiekti „WordPress“ administratoriaus skydą. Tai atrodo daug baisiau, nei yra iš tikrųjų. Tai labai greitas procesas ir jūsų duomenų bazės atnaujinimas bus sėkmingas per kelias minutes.

Pastaba: Priklausomai nuo to, kurias versijas atnaujinate, gali prireikti.

Dalykai, kuriuos turėtumėte padaryti atnaujinę „WordPress“

Jei viskas veikia taip, kaip turėtų būti, atlikite tinkamai atnaujinę „WordPress“ į naujausią versiją.

Jei pamatysite duomenų bazės klaidą, galite perskaityti mūsų vadovą, kaip ištaisyti klaidą, sukuriant duomenų bazės ryšį „WordPress“. Jūs taip pat neturėtumėte praleisti mūsų pasirinktų būtinų „WordPress“ papildinių sąrašo.

Tai viskas. Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums išmokti tinkamai atnaujinti „WordPress“. Jei jums pasirodė šis įrašas naudingas, taip pat galbūt norėsite peržiūrėti mūsų vadovą apie geriausius „WordPress“ svetainių turinio rinkodaros įrankius ir papildinius..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map