Kaip tinkamai sukurti tinkintą prisijungimo puslapį „WordPress“ (žingsnis po žingsnio)

kaip sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį


Niekada nesusimąstėte, ar galite sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį „WordPress“?

Sukūrę pasirinktinį prisijungimo puslapį, vartotojams galite parodyti nuoseklų prekės ženklą, o tai suteikia jūsų svetainei profesionalesnę išvaizdą.

Šiame straipsnyje jums parodysime, kaip sukurti tinkintą prisijungimo puslapį „WordPress“.

Pasirinktinio „WordPress“ prisijungimo puslapio sukūrimas – turinys

Kodėl reikia sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį?

Jei naudojate bendruomenės palaikomą svetainę, pvz., Forumą, narystės svetainę, nišinį socialinį tinklą ar bet kurią kitą svetainę, kurioje reikalaujama, kad vartotojai registruotų paskyrą ir prisijungtų, turėsite sukurti tinkintą prisijungimo puslapį..

Numatytasis „WordPress“ prisijungimo puslapis atrodo bendras ir nuobodus. Naudodami pasirinktinį prisijungimo puslapį galite suasmeninti visus formos aplink esančius puslapio elementus.

Jei turite pasirinktinį prisijungimo puslapį, tada, jei norite, galite paslėpti numatytąjį prisijungimo puslapį. Tai gali sumažinti prisijungimo šlamštą ir apsaugoti jūsų „WordPress“ svetainę.

Tinkamo papildinio pasirinkimas, norint sukurti tinkintą prisijungimo puslapį

Oficialioje „WordPress“ įskiepių saugykloje galite rasti daugybę skirtingų įskiepių, kurie padeda lengvai sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį. Šiame straipsnyje apžvelgsime 2 skirtingus papildinius: „WPForms“ ir Tema Mano prisijungimas.

Pasirinkite „WPForms“ jei jums reikia visaverčio „WordPress“ formos papildinio, kuris padeda lengvai kurti bet kokio tipo internetines formas, įskaitant registracijos formas, mokėjimo formas, kontaktines formas ir kt..

Keletas „WPForms“ pranašumų:

 • Tinkinkite prisijungimo formą taip, kaip norite, be jokių apribojimų.
 • Paskelbkite prisijungimo formą bet kokiuose žinutėse ar puslapiuose.
 • Įdėkite savo prisijungimo formą į šoninę juostą ar net į valdikliui pritaikytą poraštį.

Pasirinkite Tema Mano prisijungimas jei norite lengvai sukurti paprastą prisijungimo puslapį.

Žemiau yra keletas „Mano prisijungimo“ temos funkcijų:

 • Norint sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį, konfigūracijos nereikia.
 • Automatiškai paslepia numatytąjį prisijungimo puslapį ir nukreipia į naujai sukurtą prisijungimo puslapį.
 • Įtraukite prisijungimo puslapio nuorodą savo šoninėje juostoje naudodami pasirinktinį prisijungimo valdiklį.

Neigiama yra tai, kad, skirtingai nei „WPForms“, „My My Login“ neleidžia įterpti prisijungimo formos bet kurioje savo svetainės vietoje ir bus rodoma tik prisijungimo puslapyje. Kadangi tai nėra visiškai tinkamas formos papildinys, pavyzdžiui, „WPForms“, galimybė pritaikyti prisijungimo formą yra ribota.

1 būdas: „WPForms“ naudojimas prisijungimo puslapiui sukurti

„WPForms“

Pažvelkime, kaip sukurti prisijungimo puslapį naudojant „WPForms“.

1 veiksmas: įdiekite „WPForms“ į savo svetainę

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai įdiegti ir suaktyvinti „WPForms“ papildinys. Įsitikinkite, kad patvirtinote savo licencijos raktą, eidami į WPForms »Nustatymai. Licencijos raktą galite gauti iš savo paskyros „WPForms“ svetainėje.

Norėdami sukurti tinkintą prisijungimo puslapį naudodami „WPForms“, turėsite įdiegti Vartotojo registracijos priedas einant į WPForms »priedai. Spustelėkite Įdiekite „Addon“ šalia Vartotojo registracijos priedas ir spustelėkite Suaktyvinti.

Suaktyvinę priedą, galite pereiti į priekį ir sukurti vartotojo prisijungimo formą naudodami „WPForms“.

2 veiksmas: sukurkite pasirinktinę prisijungimo formą

Naudodami galingą „WPForms“ nuvilkimo įrankį, prisijungimo formą galite sukurti per kelias minutes, o ne valandas, nerašydami vienos eilutės kodo.

Norėdami sukurti prisijungimo formą, apsilankykite WPForms »Pridėti naują. Formos sąrankos puslapyje turėsite pasirinkti Vartotojo prisijungimo forma šablonas prisijungimo formai sukurti.

vartotojo prisijungimo formos šablonas

Dabar pamatysite formos kūrėją, kuriame galėsite pridėti, tinkinti ir pašalinti prisijungimo formos laukus. Pagal numatytuosius nustatymus prisijungimo formos šablonas prideda šiuos formos laukus: Vartotojo vardas ir Slaptažodis.

vartotojo prisijungimo forma

Bet kurį lauką galite tinkinti spustelėdami jį puslapio kūrimo priemonėje. Tada kairiajame skydelyje galite atlikti norimus tinkinimus.

3 veiksmas: formos konfigūravimas

Norėdami sukonfigūruoti bendruosius nustatymus, galite eiti į Nustatymai »Bendra. Šiame puslapyje galite tinkinti formos pavadinimą, aprašymą, pateikti mygtuko tekstą ir kt.

bendrųjų nustatymų prisijungimo forma

Jums nieko nereikia daryti Pranešimai jūsų pasirinktos prisijungimo formos skirtukas. Pagal numatytuosius nustatymus pranešimai yra išjungti, todėl negausite el. Laiško, kai kas nors prisijungs prie jūsų svetainės.

Kai vartotojas prisijungs naudodamas pasirinktinę prisijungimo formą, jis nusileis jūsų svetainės pagrindiniame puslapyje. Peradresavimo URL, jei norite, galite pakeisti Patvirtinimo peradresavimo URL laukas.

patvirtinimo nustatymai tinkintas prisijungimo puslapis

4 veiksmas: paskelbkite „WordPress“ formą

Vienas pagrindinių „WPForms“ naudojimo pranašumų kuriant prisijungimo formą yra tas, kad jis leidžia įterpti formą bet kurioje savo svetainės vietoje, įskaitant pranešimus, puslapius, šoninės juostos valdiklius ar valdiklius su apačia..

Pažvelkime, kaip paskelbti formą žinutėse ar puslapiuose.

Sukurkite naują įrašą ar puslapį „WordPress“ ir spustelėkite + piktograma Gutenbergo bloko redaktoriuje. Galite ieškoti „WPForms“ bloko ir jį spustelėti.

Pridėti formas

Tada „WPForms“ bloke pasirinkite prisijungimo formą ir ji automatiškai įkeliama į jūsų įrašą / puslapį.

Pasirinkite prisijungimo formą

Pridėję formą, galite paskelbti savo įrašą / puslapį.

Taip pat galite pridėti prisijungimo formą prie savo šoninės juostos valdiklio taip. Eikite į Išvaizda »Valdikliai ir pridėkite „WPForms“ valdiklį prie šoninės juostos.

Prisijungimo formos valdiklis

Valdiklio nustatymuose pasirinkite tinkintą prisijungimo formą ir spustelėkite Sutaupyti mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

2 būdas: Temos „Mano prisijungimas“ naudojimas prisijungimo puslapiui sukurti

tema mano prisijungimo papildinys

Tema Mano prisijungimas Dėl papildinio labai lengva paskelbti pasirinktinę prisijungimo formą savo „WordPress“ svetainėje. Norėdami sukurti paprastą prisijungimo puslapį, jums tereikia įdiegti ir suaktyvinti papildinį „Tema mano prisijungimas“.

Papildinys neveikia be jokių papildomų konfigūracijų.

Tačiau, jei jums reikia tinkinti papildinio nustatymus, galite spustelėti „WordPress“ prietaisų skydelio meniu „Mano prisijungimas“..

tema mano prisijungimo nustatymai

Tada galite pakeisti prisijungimo ir registracijos tipus. Taip pat galite pakoreguoti prisijungimo, atsijungimo, registracijos, pamesto slaptažodžio ir slaptažodžio puslapių URL šliuzus.

3 būdas: tinkinkite esamą „WordPress“ prisijungimo puslapį be papildinio

Jei verčiau atliktumėte pakeitimus arba pridėtumėte tinkintą stilių prie savo esamo prisijungimo puslapio, o ne sukurtumėte visiškai naują, atlikite toliau nurodytus veiksmus..

Tiesiog pridėkite šį kodą prie temos function.php failo arba konkrečios svetainės papildinio:

Jei tai yra pirmas kartas, kai pridedate kodo fragmentus „WordPress“, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip tinkamai pridėti kodo fragmentus „WordPress“, kad netyčia nepažeistumėte savo svetainės.

// Individualus prisijungimo puslapis
funkcija clp_login_head () {

aidas ”; // Pradėkite pasirinktinius stilius
echo ‘.login #nav a, .login #backtoblog a {spalva: #! svarbu; } ‘; // Prisijungimo puslapio nuorodos spalva
echo ‘.login h1 a {fonas: url ("’. „get_bloginfo“ (‘stilių lapas’ katalogas). ‘/ vaizdai / IMAGE GOES ČIA"); plotis: px; aukštis: px; } ‘; // Prisijungimo puslapio logotipas
echo ‘.login .button-basic {background: #; kraštinės spalva: #; } ‘; // Prisijungimo puslapio mygtuko spalva
aidas ”; // Pabaikite pasirinktinius stilius

}
add_action (‘login_head’, ‘clp_login_head’);

Ankstesniame kode galite pakeisti CSS ir vaizdo URL, kad pridėtumėte pasirinktinį „WordPress“ prisijungimo puslapio stilių.

4 būdas: „WordPress“ prisijungimo formos pateikimas bet kurioje vietoje be papildinio

Jei norite rodyti „WordPress“ prisijungimo formą bet kuriame puslapyje, šoninėje juostoje ar poraštės srityje, galite pridėti šį kodą prie savo temos šablono failo:

Kaip ir aukščiau pateiktas metodas, jei pirmą kartą pridedate kodo fragmentus prie „WordPress“, tada perskaitykite mūsų vadovą, kaip tinkamai pridėti kodo fragmentus „WordPress“, kad netyčia nepažeistumėte savo svetainės.

<?php
wp_login_form ();
?>

Aukščiau pateiktas kodas rodys tik bendrąjį „WordPress“ prisijungimo puslapį toje vietoje, kur pridėsite kodą. Jei galite pridėti pasirinktinį „WordPress“ formos puslapį su papildomais laukais ir parinktimis, tuomet galite naudoti šį kodą:

<?php $ args = masyvas (
‘aidas’ => tiesa,
‘nukreipti’ => „http://wpsnipp.com“,
‘form_id’ => ‘prisijungimo forma’,
‘label_username’ => __( ‘Vartotojo vardas’ ),
‘label_password’ => __( ‘Slaptažodis’ ),
‘label_remember’ => __( ‘Prisimink mane’ ),
‘label_log_in’ => __( ‘Prisijungti’ ),
‘id_username’ => ‘vartotojo prisijungimas’,
‘id_password’ => „vartotojo_pasas“,
‘id_remember’ => ‘Prisimink mane’,
‘id_submit’ => „Wp-Pateikti“,
‘atsiminti’ => tiesa,
‘value_username’ => NULL,
‘vertės_atsiminti’ => melagingas);
wp_login_form ($ args);
?>

Viskas!

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums sukurti pasirinktinį prisijungimo puslapį „WordPress“. Jei jums patiko šis straipsnis, taip pat galbūt norėsite perskaityti mūsų straipsnį apie geriausius „WordPress“ kontaktinės formos papildinius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map