Kaip tinkinti „WordPress“ svetainę [vadovas pradedantiesiems]

pritaikyti „WordPress“


Ar jums įdomu, kaip pritaikyti „WordPress“? „WordPress“ yra populiariausia svetainių ir tinklaraščių kūrimo platforma. Viena iš priežasčių, kodėl „WordPress“ yra toks populiarus, yra dėl begalinių galimybių tinkinti naudojant temas, papildinius ir dar daugiau. Tinkinti „WordPress“ svetainę taip pat nėra sunku, tai gali padaryti net pradedantieji, kurie nieko nežino apie kodą..

Kadangi šis straipsnis yra ilgas, naudokitės šia turinio dalimi.

 1. „WordPress“ tinkinimas: darbo pradžia
 2. Kaip tinkinti „WordPress“ temą & Svetainių puslapiai
 3. Tinkinkite „WordPress“, kad padidintumėte SEO
 4. Tinkinkite „WordPress“, kad padidintumėte įsitraukimą & Veda
 5. Išbandykite savo „WordPress“ svetainę

1. „WordPress“ tinkinimas: darbo pradžia

Kurdami svetainę, ją turite pritaikyti pagal jūsų poreikius. Nesvarbu, ar kuriate el. Prekybos svetainę, smulkaus verslo svetainę, asmeninę svetainę ar tinklaraštį, kiekvienam skirtingo tipo tinklalapiui reikės skirtingų funkcijų ir unikalios išvaizdos. Čia įvedamas „WordPress“ tinkinimas.

Be to, tinkindami „WordPress“ jūsų svetainė atrodys ne tik tokia, kokios norite, bet ir padės:

 • Padarykite savo „WordPress“ svetainę saugesnę
 • Optimizuokite savo svetainę paieškos sistemoms
 • Palengvinkite savo svetainės valdymą
 • Pagerinkite savo svetainės lankytojų patirtį

Laimei, „WordPress“ yra lengvai pritaikoma tinkinti. Taigi, pradėkime šį žingsnis po žingsnio vadovą, kaip tinkinti „WordPress“ svetainę.

1.1. Įdiekite „WordPress“ atsarginį papildinį

Prieš pradėdami dirbti, turite sukurti atsarginę savo svetainės atsarginę kopiją.

Jei jūsų svetainėje atsitiks kas blogo, turėdami atsarginę kopiją sutaupysite daug laiko, pinigų ir galvos skausmo. Kaip sakoma, brangiausia atsarginė kopija yra ta, kurios jūs niekada nepadarėte!

Jūs sunkiai dirbote kurdami savo svetainę ir nenorite prarasti viso sunkaus darbo, pavyzdžiui, dėl įsilaužėlio iš įsilaužėlio ar serverio gedimų. Tačiau naudodamiesi atsarginiu papildiniu, jūs sutaupysite nuo tokio tipo situacijos.

Atsarginis papildinys suteiks jums ramybę, automatiškai kurdamas atsarginę svetainės kopiją kiekvieną dieną. Rinkoje yra daugybė „WordPress“ atsarginių papildinių.

Vienas iš svarbiausių mūsų atsarginių papildinių pasirinkimų yra „UpdraftPlus“.

„updraftplus-backup-plugin“

„UpdraftPlus“ yra populiarus atsarginių kopijų sprendimas, kuriuo pasitiki daugiau nei 2 milijonai „WordPress“ svetainių. Šis patogus sprendimas leidžia kurti atsarginę kopiją ir atkurti vienu paspaudimu pagal jums tinkantį grafiką, nesvarbu, ar tai būtų kas 4, 8 ar 12 valandų, kasdien, kas savaitę ir pan..

„UpdraftPlus“ sukuria visų jūsų svetainės atsarginių kopijų, įskaitant visus „WordPress“ failus, duomenų bazes, papildinius ir temas, kopijas. Be to, „UpdraftPlus“ palaiko daugybę nuotolinio saugojimo galimybių, tokių kaip „Google Drive“, „Dropbox“, „Amazon S3“ ir kt.

Pateikiama nemokama versija turės visas svarbiausias aukščiau išvardytas funkcijas. Norėdami patobulinti sudėtingesnes funkcijas, pvz., Klonavimą ir perkėlimą, didėjančias atsargines kopijas ir iš anksto atnaujinti atsargines kopijas, galite atnaujinti į jų premium versiją.

Pradėkite naudotis „UpdraftPlus“ šiandien.

Kai kurios kitos mūsų geriausios „WordPress“ atsarginių papildinių papildymų rekomendacijos yra „BackupBuddy“ ir „VaultPress“.

2. Tinkinkite „WordPress“ temą

2.1. Temos pritaikymas naudojant papildinius

Kadangi jūsų tinkinimo parinktys yra šiek tiek ribotos, atsižvelgiant į tai, kokią „WordPress“ temą pasirinkote, tai padeda naudoti papildinį, kad dar labiau padidintų jūsų „WordPress“ tinkinimą. -beaver statybininkas, css herojus

Pirmasis mūsų rekomenduojamas papildinys yra „Beaver Builder“. „Beaver Builder“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ puslapių kūrėjų rinkoje.

bebras-statybininkas-pritaikyti-WordPress

„Beaver Builder“ dirba su bet kuria „WordPress“ tema ir suteikia jums visišką savo svetainės turinio bei pritaikymo valdymą. Dėl to yra labai lengva suprojektuoti savo svetainę tiksliai taip, kaip jums reikia, neliesdami kodo eilutės naudodamiesi jų nuvilkimo įrankiu.

Jie siūlo daugybę spalvingų iš anksto sukurtų šablonų, kuriuos galite naudoti. Tiesiog pakeiskite vaizdus ir tekstą savaisiais ir paspauskite paskelbti. Be to, teksto ir vaizdo išdėstymas naudojant „WordPress“ redaktorių yra sudėtingas, tačiau su „Beaver Builder“ tai galite padaryti lengvai. Naudodami šį papildinį galėsite visiškai valdyti savo svetainės išdėstymą ir išvaizdą, todėl galėsite tinkinti „WordPress“ be jokių apribojimų.

Pradėkite nuo „Beaver Builder“ šiandien.

Kitas mūsų rekomenduojamas „WordPress“ tinkinimo įrankis yra „CSS Hero“. „CSS Hero“ yra dar vienas iš geriausių papildinių, leidžiančių lengvai pritaikyti jūsų svetainės išvaizdą.

css-hero-pritaikyti-WordPress

„CSS Hero“ turi lengvą ir intuityvią sąsają, nukreipiančią į tašką ir paspaudimą, leidžiančią akimirksniu pakeisti „WordPress“ svetainės išvaizdą. Be to, tai vyksta tiesiogiai, todėl pakeitimus galite pamatyti juos atlikdami.

Šis įrankis veikia nekeičiant nė vieno jūsų temos failo, todėl jums nereikės nerimauti, kad ką nors sulaužysite, o sudėtinga CSS yra paprasta, tiesiog nurodžius ir spustelėjus.

Galite lengvai pridėti slinkties animacijas, koreguoti matmenis, valdyti spalvas, pasirinkti tipografiją, pridėti vaizdų iš „UnSplash“ ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „CSS Hero“ šiandien.

Dabar pažvelkime, kaip tinkinti savo temą nenaudojant papildinio.

Žinoma, vienas iš „WordPress“ naudojimo privalumų yra galimybė tinkinti „WordPress“ tinklaraštį ar svetainę naudojant temas. „WordPress“ tema gali akimirksniu suteikti jūsų svetainei profesionalų vaizdą. Bet geriausias dalykas, susijęs su „WordPress“ temomis, yra tai, kad galite jas toliau tinkinti, kad galėtumėte sukurti svetainę, kuri yra jūsų pačių.

Pasirinkę „WordPress“ temą, „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje eikite į Išvaizda, tada spustelėkite Pritaikyti.

Čia yra keletas būdų, kaip tinkinti „WordPress“ temas, todėl apžvelkime kelis.

2.2. Tinkinkite be papildinio – tinkinta antraštė

Jūsų antraštė bus vienas geriausiai atpažįstamų jūsų svetainės elementų. Antraštė yra jūsų puslapio viršuje ir paprastai rodoma kiekviename jūsų svetainės puslapyje. Taigi, norėsite pasirinkti tinkintą antraštę, kuri geriausiai atspindi jus ar jūsų įmonę.

Norėdami tai padaryti, eikite į Išvaizda, tada Antraštė. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos „WordPress“ temos, antraštės parinktys gali būti skirtingos. Pvz., Naudodami toliau pateiktą „WordPress“ temą, galite pasirinkti vaizdo įrašo antraštę arba vaizdo antraštę. Norėdami pakeisti antraštės atvaizdą, tiesiog spustelėkite Keisti paveikslėlį ir pasirinkite aukštos kokybės atvaizdą iš savo medijos bibliotekos arba įkelkite jį iš savo kompiuterio.

tinkinti „WordPress“ antraštę

Svarbu įsitikinti, kad antraštės vaizdas taip pat yra tinkamo dydžio. Kai pasirenkate naują antraštės paveikslėlį, „WordPress“ pateiks jums siūlomus vaizdo matmenis, kad įsitikintumėte, jog jūsų vaizdas geriausiai atrodo pagal temą. Laimei, pakeisti vaizdo dydį lengva. Tiesiog spustelėkite Pasirinkite ir apkarpykite.

pasėlių antraštė

Atsidarys naujas langas, čia galite apkarpyti vaizdą taip, kaip jums patinka, ir paspauskite mygtuką Apkarpyti vaizdą, kad užbaigtumėte procesą. Dabar jūsų norimas vaizdas puikiai tinka jūsų antraštėms.

tinkinti-WordPress-Dienoraštis-antraštę

Nepamirškite paspausti Paskelbti mygtuką, kai baigsite išsaugoti pakeitimus.

2.3. Pasirinkite savo logotipą ir „Favicon“

Toliau galite pasirinkti savo logotipą ir žiniatinklio ženklą (arba svetainės piktogramą). Tai leis jums dar labiau pritaikyti savo „WordPress“ svetainę pagal savo asmeninį ar įmonės prekės ženklą.

Eiti į Išvaizda, tada Pritaikyti, ir spustelėkite Svetainės tapatumas skyrius. Čia galite įkelti savo logotipą, taip pat pasirinkti savo svetainės pavadinimą ir etiketę.

tinkinti-logotipas-svetainė-piktograma

Po skyriumi „Logotipas“ yra skyrius „Svetainės piktograma“. Svetainės piktograma yra mažas vaizdas, kurį matote naršyklės skirtukuose, žymių juostose ir „WordPress“ programose mobiliesiems. Paprastai tai yra mažesnė logotipo versija. Čia galite įkelti savo svetainės piktogramą, kad jūsų svetainė būtų lengvai atpažįstama.

2.4. Valdikliai

Taip pat galite tinkinti savo „WordPress“ svetainę ar tinklaraštį naudodami valdiklius. „WordPress“ valdiklis yra mažas blokas, atliekantis tam tikrą funkciją. Šiuos valdiklius galite pridėti prie daugybės savo svetainės sričių, įskaitant šonines juostas, poraštes ir kitas sritis, paruoštas valdikliams, atsižvelgiant į jūsų „WordPress“ temą..

Norėdami pridėti valdiklį, eikite į Pritaikymas skyrių ir spustelėkite Valdikliai. Tada spustelėkite sritį, kurioje norite pridėti svetainę, tada spustelėkite Pridėti a Valdiklis mygtuką.

pritaikyti valdikliai

Yra daug įvairių valdiklių, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės, įskaitant:

 • Archyvai
 • Garsas
 • Kalendorius
 • Kategorijos
 • Galerija
 • Naujausios žinutės
 • Paieškos forma
 • Ir dar

Priklausomai nuo to, kurią temą pasirinksite, „WordPress“ tinkinimo priemonės skiltyje galite gauti daugybę kitų parinkčių, tokių kaip fono paveikslėlis, spalvos, tipografija, antraštė, poraštė, socialiniai tinklai, mygtukai ir dar daugiau. Galite žaisti su šiais nustatymais, kad pritaikytumėte „WordPress“ temą tiksliai taip, kaip norite.

2.5. Tinkinkite savo vartotojo profilį

Ypač tinklaraštininkams svarbu pritaikyti savo vartotojo profilį „WordPress“. Tinkindami savo „WordPress“ tinklaraštį su vartotojo profiliu, kiekvieną kartą lankytojas, perskaitęs vieną iš jūsų įrašų, gali sužinoti, kas jūs esate. Tai labai svarbu užmezgant ryšį su skaitytojais ir svetainės lankytojais.

Norėdami tinkinti savo vartotojo profilį, „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje eikite į Vartotojai, tada spustelėkite Tavo profilis. Čia galite nustatyti savo spalvų schemos nuostatas, savo vardą, slapyvardį, ką norite viešai rodyti savo vardą ir pan. Taip pat galite šiek tiek parašyti apie save biografinės informacijos srityje ir nustatyti savo profilio nuotrauką naudodami „Gravatar“. Spustelėkite Atnaujinti profilį mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.

„WordPress“ - jūsų profilis

Dabar siekiama, kad jūsų profilis būtų rodomas jūsų tinklaraščio žinutėse, kad jūsų skaitytojai galėtų užmegzti geresnį ryšį su jumis. Taigi, patikrinkite šią mokymo programą kaip pridėti autoriaus informacijos langelį “WordPress” žinutėse.

2.6. Sukurkite savo „WordPress“ puslapius

Bet kuriai svetainei reikalingi puslapiai, retai galima pamatyti svetainę, kurioje yra tik 1 puslapis. Taigi, jūs turite sukurti visus puslapius, kurių reikia jūsų svetainei. Dažniausiai pasitaikantys puslapiai yra šie:

 • Namai
 • Apie
 • Paslaugos / Produktai
 • Portfelis
 • Klientų atsiliepimai
 • Turinio archyvas / tinklaraštis
 • kontaktas
 • DUK / palaikymas

Nuspręskite, kokių puslapių reikia jūsų „WordPress“ svetainei, ir pradėkite juos kurti. Norėdami sukurti puslapį, eikite į Puslapiai, tada spustelėkite Pridėti naują mygtuką. Bus atidarytas naujas puslapis. Čia galite pavadinti savo puslapį, pridėti visą puslapio turinį ir spustelėti Paskelbti kai baigsite kurti puslapį ir džiaugiatės tuo, kaip jis atrodo.

sukurti puslapius-WordPress

Taip pat norėsite nustatyti pagrindinį puslapį. Paprastai „WordPress“ nustato jūsų pagrindinį puslapį, kad jis pagal numatytuosius nustatymus pateiktų jūsų naujausius pranešimus. Tai gali būti gerai, jei esate tinklaraštininkas, tačiau daugelis svetainių savininkų norėtų tinkamo pagrindinio puslapio. Taigi, norėdami nustatyti pagrindinį puslapį, „WordPress“ prietaisų skydelyje eikite į Išvaizda, tada Pritaikyti. Iš šio meniu pasirinkite Pagrindinio puslapio nustatymai. Čia galite pasirinkti parinktį, kad jūsų pagrindinis puslapis būtų rodomas kaip statinis puslapis, tada išskleidžiamajame sąraše, esančiame pagrindiniame puslapyje, pasirinkite puslapį, kurį sukūrėte kaip pagrindinį puslapį..

tinkinti „WordPress“ pagrindinį puslapį

Toje pačioje srityje taip pat galite pasirinkti, kuriuose savo svetainės puslapiuose norite rodyti savo tinklaraščio įrašus, pasirinkdami puslapį iš išskleidžiamojo sąrašo, esančio Skelbimų puslapis.

2.7. Nustatykite meniu struktūrą

Sukūrę visus svarbius puslapius, turėsite tinkinti savo „WordPress“ svetainę naudodami meniu struktūrą. Meniu yra tai, kaip jūsų svetainės lankytojai naršys jūsų svetainėje. Pagalvokite apie visas jūsų aplankytas svetaines, puslapio viršuje paprastai matote meniu su nuorodomis į pagrindinį puslapį, apie, paslaugas, tinklaraštį ir kt., Kad padėtumėte lengvai rasti kelią..

Taigi, jūs turite nustatyti savo meniu struktūrą.

Norėdami tai padaryti, „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje eikite į Išvaizda, tada Meniu. Čia, kairėje pusėje, matysite visų puslapių, kuriuos paskelbėte savo „WordPress“ svetainėje, sąrašą. Pirmiausia pasirinkite savo meniu pavadinimą ir spustelėkite Kurti meniu mygtuką. Tada tiesiog pridėkite varnelę prie puslapių, kuriuos norite įtraukti į savo meniu, tada spustelėkite mygtuką Pridėti prie meniu mygtuką.

tinkinti „WordPress“ meniu

Tada jūsų puslapiai pasirodys dešinėje ekrano pusėje, po jūsų sukurtu meniu. Dabar galite vilkti ir mesti puslapius, norėdami juos išdėstyti jums patinkančia tvarka.

Galiausiai pasirinkite savo meniu rodymo vietą. Dažniausiai pasirenkamas pirminis, kuris yra viršuje. Bet jei norite, savo meniu galite rodyti poraštėje ir kitose vietose.

ekranas-vieta-meniu

Baigę spustelėkite mygtuką Išsaugoti meniu, kad išsaugotumėte pakeitimus.

3. Tinkinkite „WordPress“, kad padidintumėte SEO

3.1. Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra matoma „Google“

Pirmasis žingsnis tinkinant „WordPress“ svetainę yra įsitikinti, kad jūsų svetainė yra matoma „Google“. Galų gale jūs praleidote laiką kurdami savo svetainę, todėl norite, kad ją internete rastų vartotojai.

Kadangi „Google“ yra pagrindinis svetainių srautas ir lankytojų šaltinis, norite, kad jūsų svetainė kuo greičiau būtų įtraukta į „Google“ sąrašą. Jei jūsų svetainės nemato „Google“, jūsų svetainė nepatenka į paieškos variklio rezultatus.

Jei norite, kad „Google“ pateiktų jūsų svetainės sąrašą, „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje eikite į Nustatymai. Tada eik į Skaitymas ir Paieškos sistemos matomumas skyrius.

WordPress-google-matomumas

Įsitikinkite, kad šis laukelis nepažymėtas, kad paieškos varikliai galėtų indeksuoti jūsų svetainę.

3.2. Pagerinkite SEO naudodami SEO papildinį

Norėdami dar labiau padidinti savo „WordPress“ svetainės SEO, turite naudoti SEO papildinį. Yra keletas puikių „SEO WordPress“ papildinių, kurie padės:

 • Padidinkite natūralų srautą į savo svetainę
 • Atraskite pažeidžiamumus savo svetainėje, kurie gali pakenkti jūsų paieškos reitingui
 • Optimizuokite ir patobulinkite savo kampanijas
 • Paspartinkite bendrą SEO procesą

Populiariausias „WordPress“ SEO įskiepis yra Mielių SEO. „Yoast SEO“ yra nemokamas papildinys, leidžiantis lengvai optimizuoti „WordPress“ svetainę, siekiant geresnių paieškos sistemų reitingų.

tinkinti-WordPress-SEO

„Yoast SEO“ padeda optimizuoti turinį žudikiškų paieškos sistemų rezultatams. Nemokamas papildinys padės lengvai parašyti SEO palaikomą turinį. Tai taip pat gali pasigirti daugybe funkcijų, įskaitant fragmento peržiūrą, kad pamatytumėte, kaip jūsų įrašas ar puslapis atrodys paieškos rezultatuose, išplėstinę XML svetainių žemėlapių funkciją su vienu mygtuko paspaudimu, pavadinimo ir meta aprašymo šabloną, kad būtų geresnis prekės ženklas ir nuoseklūs paieškos rezultatų fragmentai, ir daugiau.

„Yoast SEO“ taip pat siūlo „Yoast SEO Premium“, apimančią pažangias SEO funkcijas, tokias kaip naujienų SEO, vaizdo SEO, vietinį SEO ir „WooCommerce“ SEO plėtinius. Taip pat kitos patobulintos funkcijos, tokios kaip automatiniai vidinio susiejimo pasiūlymai, socialinės peržiūros, peradresavimo tvarkyklė ir dar daugiau.

Pradėkite naudotis „Yoast SEO“ („Premium“) šiandien.

Taip pat galite naudoti SEO įrankį, pvz., SEMrush. „SEMrush“ yra „viskas viename“ SEO įrankis, leidžiantis patikrinti SEO galimybes ir gauti įžvalgų iš konkurentų, kad padidintumėte svetainės lankomumą.

pusiau seo įrankis

Šis SEO įrankis gali pasigirti tokiomis funkcijomis kaip PPC raktinių žodžių įrankis, puslapio SEO tikrintuvas, atgalinio ryšio audito įrankiai, turinio analizatorius, reklamos tyrimų įrankiai ir dar daugiau.

Pradėkite nuo SEMrush šiandien.

3.3. Patobulinkite SEO naudodami aprašomuosius URL

Kitas „WordPress“ tinkinimas, kuris padės pagerinti jūsų SEO, yra teisingos nuolatinių nuorodų struktūros nustatymas. Pastovi nuoroda yra interneto adresas, naudojamas nuorodoms į jūsų turinį. Norėsite nustatyti aprašomuosius savo įrašų ir puslapių URL, kad būtų patobulintas SEO ir kad jie būtų malonesni ir lengviau suprantami jūsų svetainės lankytojams..

„WordPress“ siūlo daugybę nuolatinių nuorodų variantų, įskaitant paprastas, skaitines ir kt., Tačiau visos šios parinktys nėra optimizuotos SEO. Taigi eikite į savo „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinę, adresu Nustatymai, ir tada Pastovios nuorodos. Čia galite pasirinkti Pavadinimas variantas.

WordPress-permalinks

Pasirinkę „Pavadinimo vardas“, gausite aprašomiausią URL, kad paieškos varikliai ir jūsų svetainės lankytojai galėtų nedelsdami nustatyti, kas yra jūsų įrašas ar puslapis..

4. Optimizuokite savo svetainę potencialiems klientams ir konversijoms

Jei parduodate ką nors savo „WordPress“ svetainėje arba turite tinklaraštį ir jums reikia susikurti savo el. Pašto sąrašą, taip pat norėsite tinkinti „WordPress“ potencialiems klientams ir konversijoms. Galite lengvai optimizuoti savo svetainę generuodami potencialius klientus ir konversijas naudodami keletą papildinių, pvz., „OptinMonster“.

4.1. Stebėkite savo svetainės lankomumą naudodami „Analytics“

Vietos srauto stebėjimas yra vienas iš pirmųjų žingsnių, kurį turėsite atlikti, jei norite generuoti potencialius klientus ir konversijas.

Stebėdami srautą galite išsiaiškinti, kiek lankytojų sulaukia jūsų svetainė, iš kur jie atvyksta, kiek laiko jie lankosi jūsų svetainėje ir dar daugiau.

„Google Analytics“ yra populiariausias jūsų svetainės srauto stebėjimo įrankis ir juo galima nemokamai naudotis. Tačiau gana sunku integruoti „Google Analytics“ su savo „WordPress“ svetaine. Be to, naudodami „Google Analytics“ negalite analizuoti savo svetainės srauto naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį.

Laimei, jūs galite lengvai tinkinti „WordPress“ norėdami pamatyti savo svetainės analizę tiesiai „WordPress“ prietaisų skydelyje naudodami tokį įrankį kaip „MonsterInsights“.

monsterinsights-customize-wordpress

„MonsterInsights“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ analizės sprendimų rinkoje. Šis patogus papildinys leidžia vos keliais paspaudimais sujungti „WordPress“ svetainę su „Google Analytics“, kad būtų galima lengvai sekti visą savo svetainės statistiką realiuoju laiku..

Naudodami „MonsterInsights“ galite stebėti tokius rodiklius:

 • Populiariausi jūsų svetainės puslapiai ir įrašai
 • Populiariausios persiuntimo svetainės, nukreipiančios į jūsų svetainę
 • Populiariausios išeinančios nuorodos iš jūsų svetainės
 • Formos peržiūros, pateikimai ir konversijos stebint formą
 • Pardavimai jūsų „WooCommerce“, „Easy Digital Downloads“ ir „MemberPress“ parduotuvėms
 • Ir daug daugiau

Pradėkite nuo „MonsterInsights“ šiandien.

4.2. Sukurkite įtraukiančią formą su WPForms

wpforms-contact-form-plugin

Rinkoje yra daugybė „WordPress“ formavimo modulio įskiepių, tačiau „WPForms“ yra pats populiariausias ir patogiausias vartotojui. Naudodami „WPForms“ galite per kelias minutes sukurti savo svetainės formas naudodami jų nuvilkimo įrankį – nereikia tvarkyti jokio kodo.

Jie pateikia daugybę iš anksto paruoštų šablonų, kad galėtumėte pradėti dirbti, įskaitant paprastą kontaktinę formą, užklausą dėl kainos formos, aukojimo formos, mokėjimo užsakymo formos, prenumeratos formą ir daugybę kitų..

Be to, „WPForms“ gali pasigirti daugybe kitų nuostabių funkcijų, tokių kaip intelektuali sąlyginė logika, failų įkėlimas, vartotojo registracija, mokėjimų integracija su „PayPal“, „Stripe“ ir dar daugiau, el. Pašto rinkodaros paslaugų integracija, pokalbių formos ir dar daugiau.

Pradėkite nuo „WPforms“ šiandien.

4.3. Padidinkite savo galimybes naudodami „OptinMonster“

Vėliau mes rekomenduojame naudoti „OptinMonster“, kad padidintumėte potencialų klientą ir konversijas. „OptinMonster“ yra vienas iš geriausių švino kartos papildinių.

optinmonster-lead-generation-plugin

Naudodamiesi „OptinMonster“, galite greitai sukurti patrauklius savo svetainės iššokančius langus, naudodami jų nuvilkimo įrankį. Kartu pateikiami labai veiksmingi iš anksto sukurti šablonai, kurie, kaip įrodyta, paverčia jūsų svetainės lankytojus potencialiais klientais ir klientais.

Galima pasirinkti iš kelių tipų kampanijų, įskaitant iškylančiuosius langus, plūduriuojančią juostą, viso ekrano pasveikinimo kilimėlį ir dar daugiau. Be to, „OptinMonster“ aprūpinta daugybe funkcijų, kurios leidžia kurti galingus iškylančiuosius langus, įskaitant taikymą pagal geografinę vietą, kuris leidžia kurti suasmenintas kampanijas atsižvelgiant į lankytojo vietą. Kitas išskirtinis bruožas yra jų išėjimo į aplinką technologija, leidžianti atsekti, kada vartotojas ruošiasi išeiti iš jūsų svetainės, ir parodyti jiems tikslinį pranešimą tiksliai reikiamu metu..

Pradėkite dirbti su „OptinMonster“ jau šiandien.

4.4. Susiekite savo svetainę su socialine žiniasklaida

Socialinė žiniasklaida yra dar vienas nuostabus būdas nukreipti srautą į jūsų „WordPress“ svetainę. Norite, kad jūsų svetainės lankytojai galėtų lengvai bendrinti jūsų svetainę ir jos turinį su draugais ir pasekėjais socialinėje žiniasklaidoje. Dėl šios priežasties turite susieti savo svetainę su socialine žiniasklaida.

Laimei, jūs galite lengvai susieti savo svetainę su socialine medija ir tinkinti „WordPress“ naudodami socialinės žiniasklaidos papildinius.

Yra daugybė puikių „WordPress“ socialinės medijos įskiepių, todėl mes rekomenduosime keletą mėgstamiausių. Pirmiausia yra Bendri skaičiavimai.

bendrinamas-skaičiuojamas-papildinys

„SharedCount“ yra socialinės medijos įskiepis, kuris greitai nuskaito, kaupia talpykloje ir rodo įvairius viešo naudojimo būdus, naudojant „SharedCount.com“ API. Taigi, visame savo svetainės turinyje galite parodyti, kiek kartų jis buvo bendrinamas socialinėje žiniasklaidoje. Tai skatina ir naujus lankytojus dalytis jūsų turiniu..

Galite gauti mygtukus „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“, „Yummly“ ir dar daugiau.

Be to, šis įskiepis sukurtas atsižvelgiant į svetainės našumą, todėl jis nepablogins jūsų svetainės.

Kita mūsų rekomendacija yra Monarchas.

monarch-social-media-plugin

„Monarch“ yra aukščiausios klasės socialinės žiniasklaidos bendrinimo papildinys, kurį sukūrė „Elegantiškų temų“ komanda. „Monarch“ galite pasirinkti iš daugiau nei 20 socialinių tinklų, įskaitant „Pinterest“, „Twitter“, „Reddit“ ir daugelį kitų.

Galite pridėti socialinio bendrinimo mygtukus 5 skirtingose ​​vietose, įskaitant virš ir po turiniu, slankiojančią šoninę juostą, prie vaizdų ir vaizdo įrašų, automatinį iššokantįjį langą ir automatinį prisijungimą. Be to, „Monarch“ yra lengvai pritaikomas; galite pasirinkti savo socialinio bendrinimo mygtuko spalvą, formą ir užvedimo efektus.

Pradėkite nuo „Monarch“ šiandien.

5. Išbandykite savo „WordPress“ svetainę

Pritaikius mūsų „WordPress“ svetainę ir privertus ją atrodyti ir atlikti tiksliai taip, kaip norite, darbas dar nesibaigė. Prieš rodydami savo svetainę pasauliui, pirmiausia turite atlikti keletą testų.

Pirmasis testas, kurį turėtumėte atlikti, yra įsitikinti, kad viskas atrodo teisingai. Apsilankykite savo svetainėje skirtingose ​​naršyklėse ir patikrinkite, ar viskas yra ten, kur turėtų būti.

Taip pat turite įsitikinti, kad jūsų svetainė yra patogi mobiliesiems. Daugelis žmonių lankosi svetainėse tiesiai iš savo išmaniųjų telefonų, todėl ją reikia optimizuoti mobiliajam tiek išvaizda, tiek funkcija. Norėdami patikrinti, ar jūsų svetainė tinka mobiliesiems telefonams, galite naudotis nemokama „Google“ pritaikytas mobiliesiems testas.

„google-mobile-friendly-test“

Tiesiog įveskite savo svetainės URL, spustelėkite Testo URL mygtuką ir palaukite rezultatų. Šis įrankis parodys, ar jūsų svetainė yra patogi mobiliesiems, ir pateiks ekrano kopiją, kaip jūsų svetainė atrodo ir mobiliajame telefone. Būtinai išbandykite visus svarbius savo svetainės puslapius, ne tik pagrindinį puslapį.

Taip pat turėtumėte išbandyti ir savo svetainės greitį. Pritaikę „WordPress“ svetainę daugybei vaizdų, animacijos, vaizdo įrašų ar papildinių, galite tikrai sulėtinti savo svetainės veikimą. Jūsų svetainės greitis yra svarbus jūsų SEO ir vartotojo patirčiai. Taigi, jūs turite įsitikinti, kad jūsų svetainė yra greita.

Galite patikrinti savo svetainės greitį naudodami mūsų pačių įrankį – nemokamą svetainės greičio tikrinimo įrankį.

interneto greitis-testas-įrankis

Įveskite savo svetainės URL ir paspauskite ANALIZUOTI SVETAIN. mygtuką. Įrankis įvertins jūsų svetainės greitį ir pateiks jūsų pasiūlymus, kaip pagerinti jūsų greitį.

Tikimės, kad jums patiko šis straipsnis apie tai, kaip tinkinti „WordPress“, ir netrukus galėsite pritaikyti savo „amazon“ filialų parduotuvę arba bet kuri svetainė bus pritaikyta jūsų poreikiams. Jei jums patiko šis straipsnis, peržiūrėkite mūsų įrašą „Must Have WordPress“ įskiepių verslui svetainėse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map