Palyginami 7 geriausi „WordPress“ švino kartos papildiniai (2020 m.)

geriausi geriausi „WordPress“ švino kartos papildiniai


Ar jūs ieškote „WordPress“ švino kartos papildinio, kad galėtumėte išplėsti savo el. Pašto adresus ir pagerinti prisijungimo procentą? Jei norite smarkiai padidinti savo el. Pašto adresų sąrašą ir pakelti savo verslą į aukštesnį lygį, savo svetainėje turite naudoti „WordPress“ potencialių klientų generavimo sprendimą.

Šiame straipsnyje mes palyginsime geriausius „WordPress“ švino kartos papildinius ir padėsime nustatyti, kuris iš jų labiausiai tinka jūsų poreikiams.

Kodėl verta naudoti „WordPress“ švino generavimo papildinį?

Jūsų optino forma yra svarbiausias elementas, galintis padaryti ar sugadinti el. pašto rinkodara. Nors kiekviena el. Pašto rinkodaros paslauga leidžia svetainėje sukurti optin formas, jos paprastai atrodo per daug bendros ir nesugeba pritraukti jūsų svetainės lankytojų dėmesio..

Norėdami sukurti akį traukiančią konvertuojančią formą, savo svetainėje turite naudoti „WordPress“ švino generavimo papildinį.

Dar keli „WordPress“ švino kartos papildinio naudojimo pranašumai:

 • Keli optino tipai: Geras švino kartos papildinys leidžia sukurti kelis optinius tipus, optimizuotus konversijoms, pvz., Iššokantiems langams, plūduriuojančioms juostoms, viso ekrano pasveikinimo kilimėliams, slinkties dėžutėms ir dar daugiau.
 • Taikymo galimybės: Tai, kad lankytojai bombarduoja iššokančiuosius langus, gali nusivilti. Turėdami tinkamas taikymo parinktis, tinkamu laiku galite parodyti iššokančius langus ir formas tinkamam vartotojui.
 • Lengva integracija: Geras švino kartos sprendimas sklandžiai integruojamas į visas pagrindines el. Pašto rinkodaros paslaugas.

Pažvelkime į geriausius „WordPress“ švino kartos sprendimus rinkoje, kurie padės jums pakeisti savo svetainę į švino generavimo mašiną..

1. „OptinMonster“

optinmonsteris

„OptinMonster“ yra galingiausias švino kartos sprendimas pasaulyje. Kartu pateikiami aukšto našumo iš anksto sukurti šablonai, kurie įrodo, kad jūsų lankytojai paverčia klientus ir klientus. Galite pasirinkti geriausią kampanijos tipą, kuris lengvai patraukia jūsų lankytojų dėmesį, pvz., Iššokantįjį langelį, plūduriuojančią juostą, viso ekrano pasveikinimo kilimėlį ir dar daugiau.

Nepraleiskite mūsų straipsnio apie geriausius „WordPress“ iššokančius papildinius.

Turėdamas galingą taikymo ir segmentavimo variklį, kiekvienam individualiam svetainės lankytojui galite parodyti suasmenintą pranešimą, atsižvelgdami į jų geografinę vietą, persiuntimo šaltinį, žiūrimą svetainės puslapį ar skiltį ir dar daugiau.

Keletas pagrindinių „OptinMonster“ savybių yra:

 • Pasitraukimo ketinimų technologija: Atkurkite palikusius lankytojus prie potencialių klientų, rodydami pritaikytas kampanijas lankytojams tą pačią akimirką, kai jie ruošiasi išvykti.
 • Retargeting vietoje: Sukurkite specialius pasiūlymus, taikomus pakartotiniams lankytojams, atsižvelgiant į jų ankstesnę sąveiką jūsų svetainėje.
 • Stebėjimo kampanijos vietoje: Stebėkite lankytojus suaktyvintomis kampanijomis pagal lankytojų sąveiką.
 • Slapukų pertvarkymas: Sukurkite tinkintus naršyklės slapukus, atsižvelgdami į klientų demografinius duomenis, pvz., Amžių, lytį ir vietą, tada rodykite labai tikslines kampanijas, kad padidintumėte konversijas..

„OptinMonster“ sklandžiai integruojasi į visas pagrindines el. Pašto rinkodaros paslaugas. Iš „WordPress“ papildinių saugyklos galima atsisiųsti nemokamą jungties papildinį, kuris leidžia lengvai įterpti „OptinMonster“ formas.

Pradėkite dirbti su „OptinMonster“ jau šiandien.

2. „WPForms“

wpformos

„WPForms“ yra labiausiai pradedantiesiems draugiškas kontaktinės formos papildinys rinkoje. Tai leidžia lengvai išplėsti savo el. Pašto sąrašą, sujungiant „WordPress“ formas su mėgstamais el. Pašto rinkodaros įrankiais.

Naudodami galingą „drag and drop“ kūrimo įrankį, vos per kelias minutes galite lengvai sukurti nuostabią formą neliesdami vienos kodo eilutės. Visos jūsų sukurtos formos bus visiškai reaguojančios, tai reiškia, kad jos puikiai tiks mobiliuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir staliniuose kompiuteriuose.

Keletas būdų, kaip „WPForms“ leidžia išplėsti savo el. Pašto adresus:

 • Lengva integracija: Lengvai prijunkite „WordPress“ formas prie mėgstamo el. Pašto rinkodaros įrankio, įskaitant „AWeber“, „MailChimp“, „GetResponse“, „Constant Contact“ ir „Campaign Monitor“.
 • Lengvas formos kūrimas: Prijungę formą prie el. Pašto rinkodaros įrankio, galite sukurti potencialių klientų generavimo formas tiesiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Nereikia prisijungti prie savo el. Pašto rinkodaros paslaugos.
 • Pridėti el. Pašto registracijos žymės langelį: Naudodamiesi intelektualia sąlygine logika, pridėkite žymės langelį prie savo kontaktų formų. Jei vartotojas pasirenka jį, galite automatiškai įtraukti jį į savo sąrašą neišpildydami kitos formos.
 • Sumažinkite formos atsisakymą: „WPForms“ leidžia užfiksuoti dalinius formos įrašus, net jei lankytojas nepilnai užpildo jūsų formą. Tada galėsite tęsti susidomėjimą potencialiais klientais ir paversti juos klientais.
 • Ir daug daugiau…

Pradėkite nuo „WPForms“ šiandien.

Norite pradėti nuo nemokamos versijos? Bandyti „WPForms Lite“.

Pastaba: „WPForms“ yra geriausias # „WordPress“ formos įskiepis.

3. Klesti laidus

klestėti veda

„Thrive Leads“ yra optinos formos kūrimo priemonės papildinys, leidžiantis išplėsti el. Pašto sąrašą savo svetainėje.

„Thrive Leads“ yra paprastas „drag and drop“ redaktorius, kad būtų galima sukurti optin formas. Tai leidžia jums sukurti įvairių tipų optines formas, pvz., Iššokančiąją švieslentę, lipnias horizontalias formas, 2 pakopų optino formas ir dar daugiau.

Tai taip pat siūlo pagrindines taikymo ir A / B testavimo funkcijas, kad jūsų WordPress svetainėje būtų daugiau konversijų. Palyginti su „OptinMonster“, taikymo parinktys yra ribotos, tačiau jos vis tiek yra gana gražios. Kadangi „Thrive Leads“ buvo sukurtas kaip „WordPress“ papildinys, tai gali žymiai sulėtinti jūsų svetainės veikimą, atsižvelgiant į jūsų bendrojo prieglobos aplinką ir „WordPress“ sąranką.

Pradėkite nuo „Thrive Leads“ šiandien.

4. Žydi

„Bloom Plugin“ pagal elegantiškas temas

Elegantiškos temos „Bloom“ yra dar vienas „WordPress“ įskiepis, padedantis sukurti gražias optines formas, kad būtų galima išplėsti savo el. Turėdami daugiau nei 100 įmontuotų šablonų ir 6 ekrano tipus, galite lengvai tinkinti savo „optin“ formas, kad suteiktumėte jiems „asmeninį“ pojūtį..

„Optin“ formas galima greitai sukurti susiejant formas su 16 skirtingų el. Pašto rinkodaros paslaugų. Visos formos yra reaguojančios ir paruoštos tinklainei, tai reiškia, kad jūsų formos lengvai skaitomos visuose įrenginiuose, įskaitant mobiliuosius, planšetinius kompiuterius ir stalinius kompiuterius..

Panašiai kaip „Thrive Leads“, „Bloom“ taip pat buvo sukurtas kaip „WordPress“ papildinys, taigi, atsižvelgiant į prieglobos aplinką ir „WordPress“ sąranką, tai gali turėti įtakos jūsų svetainės našumui. Kai kurių galingų funkcijų, tokių kaip „OptinMonster“ ketinimas išeiti, „Bloom“ nėra.

Pradėkite nuo „Bloom“ šiandien.

5. „Optin“ formos

optinos formos

„Optin Forms“ yra nemokamas „WordPress“ švino kartos papildinys, leidžiantis svetainėje sukurti paprastas „optin“ formas.

Komplekte yra 5 pritaikomi formos dizainai ir tai leidžia pakeisti visus tekstus, šriftus ir jų dydžius. Tai veikia su pagrindinėmis el. Pašto rinkodaros paslaugomis, tokiomis kaip „AWeber“, „iContact“, „MailChimp“, „GetResponse“, „Madmimi“, „Interspire Email Marketing“ ir „ConvertKit“..

Jei neturite „WordPress“ pagrindinės kartos papildinio biudžeto, „Optin Forms“ gali būti jums tinkamiausias sprendimas. Nemokamas yra kaina, kurią kiekvienas gali sau leisti.

Pradėkite nuo „Optin Forms“ šiandien.

6. „WordCress“ skirtas „MailChimp“

„mailchimp“, skirtas „WordPress“ įskiepiui

„MailChimp“ yra pirmaujanti el. Pašto rinkodaros tarnyba, leidžianti nemokamai plėsti savo el. Paštą iki 2000 prenumeratorių. Naudodami „MailChimp for WordPress“ papildinį, galite lengvai pridėti daugiau abonentų į savo „MailChimp“ el. Pašto sąrašą tiesiai iš „WordPress“ svetainės. Tai nėra oficialus „MailChimp“ papildinys. Jį sukūrė „WordPress“ papildinių įmonė, žinoma kaip „ibericode“.

Nepraleiskite mūsų straipsnio, kaip teisingai sukurti el. Pašto adresus.

Galite sukurti pagrindines „optin“ formas arba integruoti su bet kuriomis kitomis savo svetainės formomis, tokiomis kaip komentarų, kontaktų ar patikros formos.

Yra daugybė nemokamų ir papildomų priedų, tokių kaip „MailChimp“ viršutinė juosta, „MailChimp“ veikla, „MailChimp“ vartotojo sinchronizavimas, „Captcha“ ir dar daugiau.

Jei esate „MailChimp“ vartotojas, ieškantis nemokamo „WordPress“ papildinio pagrindinėms „WordPress“ formoms kurti, tada šis papildinys gali būti teisingas pasirinkimas. Taip pat norėtumėte patikrinti šias „MailChimp“ alternatyvas, kad pamatytumėte kitas galimybes.

Pradėkite nuo „WordCress“, naudodami „MailChimp“ šiandien.

7. „LiveChat Inc“

Gyvas pokalbis

„LiveChat“ leidžia jums pridėti greito pokalbio laukelį savo svetainėje ir pradėti kalbėtis su jūsų potencialiais klientais.

„LiveChat“ gali būti jums tinkamiausias sprendimas, jei norite paklausti savo potencialių klientų ir klientų apie tai, kas neleidžia jiems konvertuoti. Tokiu būdu jūs galite suteikti reikiamą pagalbą skurstantiems ir paversti juos klientais.

Daugeliu atvejų klausimai išsprendžiami vietoje. Tačiau „LiveChat“ taip pat leidžia integruotis su mėgstamiausiais el. Pašto rinkodaros įrankiais, todėl galite įtraukti savo potencialius klientus į savo abonentų sąrašą ir sekti su jais, jei jiems reikia tolesnės pagalbos.

Pradėkite naudotis „LiveChat“ šiandien.

Kuris yra geriausias „WordPress“ švino kartos papildinys?

Po mūsų palyginimo tai akivaizdu „OptinMonster“ yra geriausias švino kartos papildinys, skirtas jūsų el. pašto sąrašui išplėsti. Jis aprūpintas visomis savybėmis, kurių jūs kada nors norite iš švino kartos sprendimo.

Nesvarbu, ar turite el. Prekybos svetainę, verslo svetainę ar paprastą tinklaraštį, jums bus nepaprastai naudinga paversti savo apleistus lankytojus el. Pašto prenumeratoriais..

„OptinMonster“ yra atskiras produktas, veikiantis kiekvienoje svetainėje, nesvarbu, ar tai „WordPress“ tinklaraštis, „Shopify“ parduotuvė, HTML puslapis ar kažkas kitas.

Jei ieškote konkretaus „WordPress“ sprendimo, leidžiančio susieti formas su el. Pašto rinkodaros tarnyba, galite naudoti „WPForms“. Naudodami „WPForms“, savo kontaktų formose netgi galite parodyti žymimąjį laukelį. Pasirinkę vartotojai bus automatiškai įtraukti į jūsų el. Pašto adresų sąrašą, nepateikdami kitos formos. Be švino kartos papildinio, CRM įrankis taip pat padeda šviną parduoti.

Premija: Peržiūrėkite geriausią „WordPress“ dovanų papildinį, kad galėtumėte sėkmingai sukurti dovanas savo svetainėje.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausią savo svetainės „WordPress“ švino kartos papildinį.

Jei jums patiko šis straipsnis, taip pat gali patikti mūsų geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų, skirtų jūsų svetainės lankomumui didinti, apžvalga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map