Palyginami 9 geriausi „WordPress“ atsarginių kopijų papildiniai (2020 m.)

Geriausi WordPress atsarginių priedų palyginimas


Ar jus pribloškia visi skirtingi rinkoje esantys „WordPress“ atsarginiai papildiniai? Įdomu, kuris iš jų yra geriausias sprendimas jūsų poreikiams patenkinti?

Šiame straipsnyje mes padėsime išsirinkti geriausią „WordPress“ atsarginį papildinį jūsų poreikiams, palygindami populiariausius „WordPress“ atsarginių kopijų papildinius rinkoje.

„WordPress“ atsarginio papildinio pasirinkimas

Nepaisant jūsų verslo dydžio, investuoti į tinkamą „WordPress“ atsarginį papildinį yra visiškai verta, nes brangiausia atsarginė yra ta, kurios jūs niekada nepadarėte.!

Kadangi yra dešimtys „WordPress“ atsarginių papildinių, gali būti sudėtinga išsirinkti sau tinkamiausią. Toliau pateikiami keli dalykai, kurių turėsite ieškoti naudodamiesi „WordPress“ atsarginiu papildiniu:

Atsarginiai būdai:

 • Duomenų bazės atsarginė kopija: Kai kurie papildiniai leidžia kurti atsarginę kopiją tik „WordPress“ duomenų bazėje.
 • Visas atsarginis kopijavimas: Kai kurie papildiniai leidžia kurti atsargines kopijas visoje svetainėje, įskaitant duomenų bazę ir visus „WordPress“ failus.
 • Suplanuota atsarginė kopija: Pasirinkę šią parinktį galite suplanuoti atsarginės kopijos paleidimą automatiškai, suteikdami ramybę.

Atsarginė vieta:

Dieną dauguma „WordPress“ atsarginių papildinių leidžia atsarginius failus saugoti tik savo serveryje. Dabar, siekiant pagerinti saugumą, visi geri „WordPress“ atsarginiai papildiniai palaiko atsarginių failų siuntimą į tokias atokias vietas, kaip „Dropbox“, „Google Drive“ ar „Amazon S3“. Tokiu būdu galite lengvai atkurti failus, net jei jūsų svetainė bus nulaužta.

Dabar laikas pažvelgti į geriausius „WordPress“ atsarginius papildinius rinkoje!

1. „UpdraftPlus“

updraft plus

„UpdraftPlus“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių rinkoje. Jis įvertintas kaip populiariausias „WordPress“ atsarginės kopijos sprendimas, turintis daugiau nei milijoną aktyvių diegimų.

Net ir naudodami nemokamą papildinio versiją galite lengvai nustatyti visų savo svetainės failų, įskaitant duomenų bazę, papildinius ir temas, išsamias, neautomatines ar suplanuotas atsargines kopijas. Atkurti failus yra paprasta, ir jūs galite tai padaryti su minimaliomis techninėmis žiniomis.

Geriausia, kad jis palaiko kelias debesies saugojimo parinktis, įskaitant „Google“ diską, „Dropbox“ ir „Amazon S3“.

Nors nemokama versija yra visiškai supakuota su visomis pagrindinėmis funkcijomis, jūs galite lengvai patobulinti pagrindines funkcijas naudodamiesi jų premium versija.

Pradėkite naudotis „UpdraftPlus“ šiandien.

2. „BackupBuddy“

atsarginiu budu

„BackupBuddy“ veikia nuo 2010 m. Pradžios, saugant pusę milijono „WordPress“ svetainių.

Vos keliais paspaudimais tai leidžia sukurti atsarginę visos svetainės atsarginę kopiją iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Galite suplanuoti automatines atsargines kopijas, siųsti atsarginius failus į saugią nutolusią vietą ir greitai atkurti failus.

Galimybė taisyti ir optimizuoti savo duomenų bazę yra viena iš unikalių „BackupBuddy“ siūlomų funkcijų. Kiekvieną įsigiję papildinį gausite 1 GB nemokamos „Stash Live“ saugyklos. „Stash Live“ nuolat sukuria duomenų bazės pakeitimų, tokių kaip nauji ar modifikuoti įrašai, atsargines kopijas, palengvindamas jūsų mintis. Geriausia, kad „Stash Live“ veikia puikiai, net jei jūsų svetainė priglobta pigi bendro naudojimo priegloba.

Pradėkite nuo „BackupBuddy“ šiandien.

3. „VaultPress“ (su „Jetpack“)

skliautas

„VaultPress“ yra vienas iš galingų „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimo ir saugos papildinių, kuriuos sukūrė „Automattic“, „WordPress.com“ komanda.

Naudodami „VaultPress“ galite nuolat atnaujinti savo svetainės atsarginę kopiją, sinchronizuodami ją kasdien arba realiu laiku. Be to, jis reguliariai atlieka saugos nuskaitymus, kad galėtumėte lengvai nustatyti galimas grėsmes ir jas pašalinti. Jei aptinkama kenkėjiškų programų ar virusų, galite juos pašalinti tik vienu paspaudimu.

„VaultPress“ dabar yra „Jetpack“ dalis, todėl turėsite įdiegti „Jetpack“ savo svetainėje, prijungti savo svetainę prie „WordPress.com“ ir pasirinkti (bent jau) asmeninį planą pradėti..

Pradėkite nuo „VaultPress by Jetpack“ šiandien.

4. „BackWPUp“

atsarginę kopiją

„BackWPUp“ yra dar vienas atsarginis papildinys, kuris sukuria viso „WordPress“ diegimo atsargines kopijas ir išsaugo juos nuotolinėje jūsų pasirinktoje vietoje, pavyzdžiui, „Dropbox“ ar „Amazon S3“..

„Premium“ versija leidžia saugoti atsarginius failus „Google“ diske ir „Amazon Glacier“.

Kelios išskirtinės „premium“ versijos savybės yra:

 • Sukurkite atsarginę kopiją kelioms darbo vietoms.
 • Sinchronizuokite failus nuotolinės atsarginės kopijos vietoje, pvz., „Google“ diske, „Dropbox“.
 • Kurkite atsargines kopijas konkrečiam savo svetainės failo keliui pagal jūsų poreikius.

Pradėkite nuo „BackWPUp“ šiandien.

5. „BackUpWordPress“

atsarginė

„BackUpWordPress“ yra lengvai naudojamas atsarginis papildinys, nes jam nereikia jokių sąrankos konfigūracijų. Suaktyvinus jis sukuria atsargines failų atsargines kopijas tiesiai iš dėžutės.

Pagal numatytuosius nustatymus atsarginės kopijos failai saugomi jūsų svetainės / wp-content / atsarginių kopijų vietoje, tačiau, jei norite, galite lengvai pakeisti kelią. Kadangi visi failai, įskaitant ne „WordPress“ failus, bus kuriami atsarginėje kopijoje jūsų svetainės šaknyje, todėl labai rekomenduojama pakeisti kelią, kad jis būtų saugus.

Papildinys gali veikti tiek „Linux“, tiek „Windows“ serveriuose. Tai taip pat suteikia galimybę išskirti failus, kurių nenorite kurti.

Pradėkite nuo „BackUpWordPress“ šiandien.

6. Kopijavimo aparatas

kopijavimo aparatas

Kopijavimo įrankis leidžia lengvai kurti visų „WordPress“ failų atsarginę kopiją ZIP formatu, todėl galite atsisiųsti juos neprisijungę, perkeldami į tą patį ar skirtingą serverį..

Vienas iš unikalių kopijavimo priemonės naudojimo pranašumų yra galimybė klonuoti jūsų iš anksto sukonfigūruotas svetaines. Užuot rankiniu būdu sukonfigūravę mėgstamas temas ar papildinius, „Kopijavimo priemonė“ leidžia konfigūruoti vieną svetainę ir susieti ją. Tokiu būdu galite perkelti iš anksto sukonfigūruotas „WordPress“ svetaines į skirtingas vietas, pašalindami pakartotinio darbo poreikį.

Kaip ir daugelis kitų populiarių „WordPress“ atsarginių kopijų sprendimų, kopijavimo priemonė leidžia planuoti atsargines kopijas, siųsti jas į saugyklą debesyje ir išsiųsti sau el. Pašto pranešimus.

Pradėkite nuo kopijavimo įrankio šiandien.

7. „WP Time Capsule“

WP laiko kapsulė

„WP Time Capsule“ yra puikus sprendimas jums, jei norite sukurti atsarginę tik paskutinių failų, o ne visos „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Naudodami „WP Time Capsule“ galite kurti savo svetainės atsarginių kopijų kopijas mėgstamose debesies saugyklose, tokiose kaip „Google“ diskas, „Dropbox“ ar „Amazon S3“..

Pagrindinis „WP Time Capsule“ pranašumas yra tas, kad jis sunaudoja žymiai mažiau serverio išteklių, nes jis nespaudžia ir nesupakuoja atsarginių failų..

Norėdami naudoti „WP Time Capsule“ savo svetainėje, prisiregistruokite prie paskyros „WP Time Capsule“, įdiekite nemokamą papildinį ir tada prijunkite debesies programą prie savo papildinio, kad galėtumėte nusiųsti „WordPress“ atsarginius failus į pageidaujamą vietą. Atlikę pilną atsarginę kopiją, galite suplanuoti laiką, kada turėsite atsarginę kopiją savo neseniai pakeistiems failams.

Pradėkite naudotis „WP Time Capsule“ šiandien.

8. WP-DB-atsarginė kopija

wp-db-atsarginė kopija

„WP-DB-Backup“ leidžia kurti atsarginę „WordPress“ duomenų bazės atsarginę kopiją ir išsiųsti ją el. Paštu jūsų nurodytu adresu. Pavadinimas reiškia, kad jis sukuria tik „WordPress“ duomenų bazės atsargines kopijas, tai reiškia, kad turėsite kurti atsargines medijos failų atsargines kopijas.

„WP-DB-Backup“ gali būti jums tinkamiausias sprendimas, jei per dažnai neatnaujinate „WordPress“ svetainės arba nenorite kurti savo vaizdų atsarginių kopijų. Taip pat tikimasi, kad būsite techniškai linkę, todėl naujokams tai nėra geriausia. Turėsite patys sukurti „WordPress“ duomenų bazės atsargines kopijas ir atkurti.

Jei nenorite rizikuoti patys tvarkyti duomenų bazės failus, tai jums netinkamas sprendimas.

Pradėkite nuo „WP-DB-Backup“ šiandien.

9. WP duomenų bazės atsarginė kopija

wp duomenų bazės atsarginę kopiją

„WP Database Backup“ yra dar vienas nemokamas duomenų bazės atsarginės kopijos papildinys.

Turėdami WP duomenų bazės atsarginę kopiją, galite sukurti ir atkurti atsargines kopijas vienu spustelėjimu. Jis siūlo šiek tiek daugiau funkcijų nei WP-DB-Backup, tačiau iš esmės yra labai panašus.

Kai kurios pagrindinės funkcijos, kurios jums naudingos:

 • Lengva konfigūracija.
 • Laikykite savo duomenų bazės atsarginę kopiją atokioje vietoje.
 • Palaiko kelias saugojimo vietas.
 • Rūšiuokite ir ieškokite atsarginių kopijų sąraše.
 • Pateikiama išsami dokumentacija, padedanti jums paaiškinti procesą.

Pradėkite nuo WP duomenų bazės atsarginių kopijų kūrimo šiandien.

Kuris yra geriausias jums „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys?

Be jokios abejonės, „UpdraftPlus“ yra geriausias „WordPress“ atsarginės papildinys jūsų svetainei. „UpdraftPlus“ yra visas atsarginių kopijų sprendimas, pateikiamas kartu su visomis pagrindinėmis funkcijomis, tiesiai iš dėžutės. Geriausia, kad net nemokama versija siūlo daugybę funkcijų, net ir palyginus su kitais aukščiausios kokybės papildiniais.

Tačiau jei nuspręsite pasirinkti aukščiausios kokybės atsarginį papildinį, kuris siūlo tiesioginę atsarginę kopiją, kai tik bus pakeisti jūsų failai, galite naudoti „BackupBuddy“. Tai taip pat leidžia nuskaityti ir taisyti įprastas problemas, o tai yra didžiulis pliusas. Naudodamas „Stash“ funkciją, papildinys taip pat sutaupo daug jūsų serverio išteklių.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ atsarginius papildinius jūsų poreikiams.

Norėdami dar labiau apsaugoti savo svetainę, galbūt norėsite sužinoti ir geriausius „WordPress“ saugos papildinius bei aukščiausią „WordPress“ saugos vadovą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map