Palyginami ir įvertinti 8 geriausi „WordPress“ DUK papildiniai (2020 m.)

geriausi „WordPress“ DUK įskiepiai


Ar esate gavę el. Laiškų iš savo lankytojų, kuriuose užduodami tą patį klausimą apie savo produktus, į kuriuos jau atsakėte anksčiau? Na, smagu atsakyti į jūsų klientų klausimus ir pašalinti jų abejones. Bet tai gali bauginti, kai pakartotinai užduodate tuos pačius klausimus.

Protingas sprendimas norint išspręsti šią problemą yra jūsų svetainėje DUK skiltis. Tokiu būdu galite išvardyti dažniausiai užduodamus klausimus, atsakyti į visus juos kartu ir pateikti jį savo lankytojų svetainėje.

Jūsų lankytojai, jei kada nors suabejoja, gali kreiptis į DUK skyrių. Be to, jums nebereikės nuolat kartoti atsakymų į tuos pačius klausimus.

O kas gali būti geriau, nei tam naudojant DUK papildinį? Šiame straipsnyje mes jums pasakysime apie 8 geriausi DUK papildiniai tai leis jums sukurti DUK skyrių savo verslui.

1. Didvyriškas „WordPress“ DUK papildinys

„HeroThemes“, DUK papildiniai

Herojiškas „WordPress“ DUK papildinys yra vienas iš patogesnių įskiepių, turinčių gražų dizainą ir spalvingą foną. Šį papildinį galite naudoti kurdami DUK tiksliai taip, kaip norite. Tam nereikia koduoti.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu lengvai pritaikykite DUK, naudodamiesi jo nuvilkimo elementu. Geriausia tai, kad jis palaiko ir vaizdus, ​​vaizdo įrašus bei animaciją. Vaizdai gali padaryti jūsų lankytojus aiškesnius. Įskiepį sudaro 5 iš anksto nustatyti DUK stiliai, įvairūs piktogramų pasirinkimai ir vaizdinis redaktorius, teikiantis malonią redagavimo patirtį.

DUK konfigūratorius suteikia galimybę pridėti DUK bet kurioje norimoje svetainės vietoje. Norėdami suderinti savo svetainės išvaizdą, galite naudoti nuostabias jos tinkinimo parinktis.

2. Išgalvoti DUK – „WordPress“ DUK papildinys

Išgalvoti DUK, DUK įskiepiai

„Fancy“ DUK yra puikus įskiepis, palengvinantis DUK skilties įtraukimo į „WordPress“ svetainę procesą. Papildinys yra pilnas sprendimas atsakyti lankytojams į visas tikėtinas užklausas apie jūsų produktus ir paslaugas.

Pasirinktinis įrašo tipas su kategorijų taksonomija leidžia lengviau integruoti DUK. Pridėję DUK, galėsite juos rodyti bet kurioje savo svetainėje. Tai gali būti konkrečiame puslapyje, įraše ar valdiklyje tuo klausimu. Tai galima padaryti naudojant trumpąjį kodą, kurį jums suteikė papildinys.

Šis papildinys taip pat palaiko daugelį populiarių papildinių, įskaitant „WooCommerce“. Taigi, jei jūsų svetainė yra el. Prekybos svetainė, vis tiek galėsite be vargo ir toliau siūlyti savo produktus ir paslaugas.

3. „Tribulant WordPress“ DUK papildinys

DUK įskiepiai, „Tribulant“ DUK įskiepiai

„Tribulant WordPress“ DUK yra patikimas „WordPress“ sprendimas, sukurtas naudojant pilnai įrengtą administracinį prietaisų skydelį, iš kurio galite tvarkyti DUK. Tai yra ypač lanksti galimybė leisti patikslinti papildinio nustatymus ir pritaikyti jį pagal jūsų reikalavimus.

Jūsų vartotojai gali turėti švarią priekinę plokštelę, iš kur lengvai gali peržiūrėti klausimus. Paieškos forma, integruota su papildiniu, leidžia jūsų vartotojams atlikti tikslesnę paiešką negaištant laiko.

Kad jūsų DUK būtų naudingesni vartotojams, galite priimti klausimus naudodami internetinę formą. Jie tai gali padaryti registruodamiesi ir prisijungdami prie svetainės arba tiesiogiai iš pačios pagrindinės programos. Jūs turite teisę pasirinkti variantą, kaip norite, kad lankytojai pateiktų klausimą.

4. „WooCommerce“ produktų DUK vadybininkas

„WooCommerce“ DUK tvarkyklė, DUK įskiepiai

„WooCommerce“ produktų DUK tvarkyklė yra pilnas sprendimas, kaip įtraukti DUK į savo el. Prekybos svetainę. Naudodami šį papildinį, galite pridėti DUK prie kiekvieno jūsų svetainės produkto atskirai. Geriausia yra tai, kad DUK, kurias galite pridėti, skaičius nėra ribojamas.

Taip pat galite rūšiuoti DUK bet kokia norima tvarka, nuvilkdami. Taip pat galite naudoti 7 gražias iš anksto sukurtas temas su kiekvienai tinkinta temų kūrimo sekcija. Taigi, jei jums nepatinka tam tikra spalva ar šriftas ir tt, tiesiog eik į priekį ir pakeisk jį.

5. DUK, kuriuos pateikia „Web-Dorado“

„Web Dorado“, DUK papildiniai

DUK „Web-Dorado“ DUK yra dar vienas nuostabus DUK įskiepis, kurį galbūt norėsite patikrinti. Tai daug funkcijų turintis ir SEO draugiškas DUK įskiepis, leidžiantis lengvai dėti DUK į savo svetainę. Jūs netgi galite suskirstyti klausimus į kategorijas, kad lankytojams būtų lengviau juos greitai rasti.

Kai lankytojai įves klausimą, atsakymai bus pateikti tvarkingu akordeono vaizdu, o vartotojai galės juos spustelėti, kad perskaitytų atsakymus. Papildinys palaiko neribotą kategorijų skaičių. Skyriaus Užsakymas pagalba taip pat galite pakeisti savo klausimų eiliškumą. Užsakymų skyriuje yra vilkimo ir kritimo funkcija, todėl juos užsisakyti ir pertvarkyti atrodo labai lengva.

Be to, prie DUK galite pridėti socialinių tinklų mygtukus, leisti žmonėms pridėti komentarą ir nuveikti daug daugiau. Papildinys taip pat siūlo puikų palaikymą. Gražios temos, pateikiamos kartu su papildiniu, gali padėti jūsų DUK atrodyti puikiai.

6. Akordeono DUK „WordPress“ papildinys

Akordeono DUK, DUK įskiepiai

Akordeono DUK „WordPress“ įskiepis yra puikus sprendimas norint į DUK į savo svetainę įtraukti stilingus DUK. Nesvarbu, ar norite jų akordeono, sąrašo ar bloko stiliaus, šis papildinys turi visas galimybes jums. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti, suaktyvinti ir tiesiog pradėti naudoti papildinį savo svetainėje.

Tai labai lanksti, todėl galite pridėti pasirinktinį stilių DUK. Keisdami spalvą, šriftą, piktogramas, kraštų spindulį ir dar daugiau, turėsite daug galimybių, kad jis atrodytų atskirai. Taip pat galite įjungti vertimo parinktį.

Papildinys darbo dienomis teikia visišką palaikymą ir apima diegimą ir sąranką, produkto savybes ir taisymo klaidas.

7. „Arconix“ DUK pateikė „Tyche Softwares“

Prijunkite

„Arconix“ DUK yra nemokamas DUK įskiepis, leidžiantis į savo svetainę įtraukti stilingų DUK skyrių. Galite naudoti trumpąjį kodą, norėdami juos rodyti bet kurioje svetainės vietoje. Taip pat galite juos paslėpti ar parodyti naudodami animacinį „JQuery“ perjungimo mygtuką ar akordeono dėžutę.

Tai taip pat leidžia parodyti savo klausimą ir atsakymus grupėse, pažymint juos kuriant. Taip pat galite suaktyvinti žymimąjį laukelį, kuris leidžia pridėti DUK viršuje su nuoroda.

Įskiepį lengva naudoti ir pritaikyti, jame jau yra daugiau nei 10 000 aktyvių atsisiuntimų. Taigi patikrinkite šį papildinį dabar ir pridėkite gražų DUK skyrių į savo svetainę.

8. Svarbiausi DUK

Svarbiausi DUK

Pagrindinis DUK papildinys yra nuostabus „WordPress“ papildinys, palengvinantis DUK įtraukimo į jūsų svetainę procesą. Nuo neribotų kategorijų pridėjimo iki neribotų žymų kūrimo, šis papildinys leidžia sukurti puikų DUK skyrių savo svetainei.

Kad vartotojams būtų lengviau, galite naudoti AJAX DUK paieškos formą ir įgalinti konkretesnę paiešką savo svetainėje. Akordeono išdėstymas, pateiktas kartu su šiuo įskiepiu, leidžia jums pateikti savo klausimą ir atsakymus stilingai. Taip pat galite sukurti vartotojo vadovą ir netgi leisti žmonėms atsisiųsti jūsų klausimą ir atsakymus PDF formatu.

Be to, papildinys leidžia formuoti DUK. Galite naudoti CSS, kad jūsų skyrius atrodytų stilingesnis ir patrauklesnis.

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums rasti geriausius „WordPress“ DUK papildinius. Jei norite, galite pasižiūrėti šį vadovą Kaip pridėti dažnai užduodamus klausimus – DUK skyriuje „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map